• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: ségra
3. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
takže ségra ti dává práci? vy jste mi povedená rodinka :sunglasses:
3. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoooooooooj hvězdy. Tak mi bysme měli také super noc, kdyby ten starší tarzan neotravoval. POřád chtěl pít. Vojtík spinkal až do půl páté, vyžahl jedno a byl hotovej. Pak se probudil až o půl sedmé. No šikulka je to.

Ahoj Pebi: to je taky dost, že ses tu ukázala :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
luci, já jsem pochopila, že ségra tam bude jako dvojnásobná mamina...

sklen, no jo, no :grinning:
3. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
luci: ale houby - to byla odpověď na předchozí otázku, jestli tam bude dvojnásobná matka

práci si dávám sama :slight_smile:
s jednou takovou skupinkou děláme pojektíky - jsme tři baby na md - ideální sestava :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
teď, jak je venku dobře, tak jsme venku, zrovna se chystám na prochajdu ke kravínu na kravičky, jen čekám, až se Anetka vykaká, nechci jí dávat plínku :wink:
3. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Pebi, máš recht, mně se to všechno pomotalo :grinning: no jo, ségra je rodina, to musí být :wink:
3. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
konečně se mi povedlo natočit ondru jak vykládá - po měsíci snažení :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=x16yEAGLANc
3. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
holky zdravím,
tak já včera večer lehla s horečkou. Manža si dnes vzal volno a jsou s malým u doktora, protože malý chytl průjem a na rtu zevnitř se mu vyrazily takové červené fleky, jakoby se pokousal, ale nemá zuby, že, takže u nás je veselo a to to vypadalo na suprový výkend
3. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
hup: jůů :dizzy_face: , je fajn, že si má Ondrášek s kým popovídat :grinning: :grinning:

jitul: jejda, držím palce, ať jste oba v pořádku :unamused:
3. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
holky u nás byla včera taková bouřka, že vypli elektřinu, plyn i vodu - paráda, ještě že jsem měla udělaný jeden nutrilon navíc
3. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
JItul hlavně abyste byly oba v pohodě. Pak písni, co to bylo. Mě už je také tak 3 dny na nic. Pořád mě bolí v krku. No hrůůza

Hup: to je super, je to vééééééélkýýý šikula, to zakončení nemá chybu
3. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
JItul to je mazec, to si pak připadáš jak na konci světa co???
3. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
jitul - at se rychle uzdravis , nemas teplotu z toho zastavovani MM??

hup -moc hezke video, Ondri je sikulka

holky co varite dneska?ja jsem bez napadu, chtelo by to neco rychleho
3. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Magi...ještě nezastavuju, za prvé teď jestli mám nějakou chřipku tak musím hodně pít a to při zastavování není dobrý a krom toho, včera jak jsem byla u toho doktora pro ty prášky, tak mi napsal nějaké, které z pěti lékáren, které jsem objela neměli ani v jedné, tak mi to musí objednat a přijde to až v úterý, bo v pondělí je u nás svátek a to co jsem si musela vyslechnout i od doktora ohledně toho zastavování té laktace, to si nepřejte vědět, až mi bude líp, tak vám to napíšu, ale odcházela jsem ze slovy "Váš názor sice chápu, ale strčte si ho za klobouk, jsem zvědavá, zda byste tohle řekl i své manželce, kdyby byla na tom podobně jak já a doufám, že Vás už tu nikdy nepotkám" - byl tam jako zástup za mou doktorku co je na dovči a i sestra je tam na zástup, už aby se tam vrátily ty původní
3. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
jitul: to jsi mu řekla dobře. Ať si trhnou nohou, je jim po tom prd :angry:
3. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Hup, teda Ondrášek tomu povídání umí dát pointu :grinning:
Skleni, a bereš na to něco?
Jitul a dnes už funguje?
Magis, mě navařila tchyně, buřtguláš :slight_smile:
3. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
takholky já tepláky neberu, mám děsnou prdel, takže já přijedu v sukni áčkového tipu, jen v tom se cítím jakž takž, jinak co jsem doma z porodnice, tak jsem přibrala dvě kila, takže holky nevěšte hlavu a to odstříkávám jak divá a v podstatě mám dietu - teda teď už né, ale ty kila jsem přibrala průběžně za celou dobu - takže i má váha si mne neváží - takže já mám ještě 10 kilo navrch do jakž takž váhy, která by mi seděla - no však mě uvidíte na srazíku a že mě nejde přehlídnout :grinning:
3. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
karolí je dnes nějaká spavá, asi dohání tu noc...
jitul: já se pořád cpu, takže taky nehubnu :sweat_smile: Dneska už jsem od snídaně stihla "kindr pingví" a takovej ten nepčenej dort ze sakysané smetany, piškotů a ovoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: se pak nemůžu divit, že :grinning:
3. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Luci...jo dnes už funguje všechno, bych řekla že tak od jedné v noci funguje, ale bez výstrahy vše vypli v sedm večer, by mě zajímalo, co bych dělala, kdybych neměla tu jednu várku nutrilonu navíc - nevím, zda si to tak bez upozornění můžou dovolit, asi zavolám na družstvo, co si to jako představují
3. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
tak jsem se konecne dokopala a pridala nejake fotecky.Wilik hajal az do ted, tak jsem mela casek..

Holky ja jeste nikdy nedelala kure na paprice :sweat_smile: :sweat_smile: a dneska jsem na neho dostala chut.Je to tezke uvarit??
3. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
magisa: pěkňučké fotky :dizzy_face: :dizzy_face: Wilík je frajer :wink:
Kuře na paprice je úúplně jednoduché, to zmákneš :slight_smile: seš přece hvězda :dizzy_face:
3. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
pokadilo se mi dítě :grinning: no fuj :grinning:
3. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
maus - tak ja jdu kuknout na recept, pak poreferuju lool
3. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak jsem konečně udělala malé album. Holky, to tak letí :pensive: nedávno ta byl takový uzlíček. A dnes , jak ji vidím denně, tak si ani neuvěomuji že mi rpste pod rukama.
3. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
jani: moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: Zuzanka je kočka, sluší Vám to holky :slight_smile: trošku mi připomíná naši Karolí, taky je suprově faldíkatá :dizzy_face:

Já to naše mrně asi uškrtím, u toho prsa dělá psí kusy, ho chytne a kroutí se nebo odchází, opica mrňavá, áááúúú :angry:
3. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
JituL: an i mi nemluv, já taky přibírám :frowning2: :frowning2: :frowning2:

dnes jsem dělala roštěnou. Musela jsem rychle uvařit, protože taťka šel spinkat po noční, a světe div se, babi si dnes bere Daníka na výlet, tak aby byl napapkanej a připravenej :wink:

Jani super fotečky, malá má krásná kukadla. Jako studánky a moc hezky drží hlavičku

Luci neberu nic, jen piju čajíčky
3. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mag: no :grinning: :grinning: :grinning: to je frajer.
3. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
sklen: a kam se pojedou výletovat?

My jsme obě napapaný, až se malá začne chtít hajat tak půjdem k té prababičce :slight_smile: Akorát nás zase obchází bouřka, tak snad nezmoknem :unamused:
3. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
jani - mala pase konicky uz na konci 2.mesice??? no sikulka jedna mela by to ukazat nasemu malemu, ten ne a ne zvednout hlavicku, natoz lezet na brisku

skle - a to teprve bude frajer jak vyroste :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.