• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Magi- s pohybem jsme skoro o měsíc dopředu. Jen doufám, že to nebude i se zoubkami...slintá, loví v pusince a chytá se za ucho...
3. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak my jsme se teď vyspinkali a musíme jít papat. Usnul mi na půl hoďky v lehátku, tak bude chvíli klid, jinak bývá protivnej až hrůůůůza
3. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Mau: ty máš na ty bouřky ale štěstí co?? Tady je zase dusno.
3. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
jani: to dělá malá taky, slintá, rve si ruce do pusy a chytá si ouško :confused: tak snad ty zuby ještě chvilku vydrží schované :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak to my spinkáme už skoro 3 hodiny na zahradě. Pravda, už se vrtí , ale vidím to tak ještě na 20 minut.
Jinak na Vysočině se taky blíží deštivo...holky já byla včera na houbách..ty jo, našla jsem a super kousky. Takže suším a zítra bude polívka.
sklen: jj, ale včera nakonec nepršelo, jenom nás to asi dvakrát obešlo :slight_smile:
jani: děláš mi chutě, asi si taky uvařím bramboračku s hříbkama, mňami :dizzy_face:
3 hodiny? to je zlatíčko :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Bylo nám řečeno , že ucho, takové to žmoulání je ..pozor porostou zuby. Ne náhodné žmoulání, ale úmyslné...pořád si říkám, že se ouška dotýká při poznávání terénu nA HLAVĚ...tak uvidíme. Prej to poznám.. :confused:
3. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
to mi říkala mamka taky, že to poznám :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Mauš: je. Nějak si to po těch prvních týdnech neustále brekotu užívám. Baví mě jak si vyská. Onehdy tak vyjekla, že pak stichla a koukala odkud ten zvuk vyšel. Prostě se lekla sebe sama, prostě bžunda :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
jani: jsou to naše zlatíčka :dizzy_face: Já jsem z karolínky pořád úplně unešená jako první den :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jinak kdo máte už po očkování, změnilo se pak něco? Já se toho docela bojím...
Jani to znám. Vojtík také občas něco zaječí a lekne se sám sebe.

Taky bych šla na houby, ráda je sbírám, ale do pusy asi nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My už jsme po očkování hexou a protivná a spavá byla jen v ten den, maličko i další, jinak pohoda a je stále miláček jako dřív :slight_smile:
I náušničky zvládla krásně, líp něž očkování. Vy budete dávat náušničky?
3. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
My jdeme ke konci měsíce, tak jsem zvědavá, co to s ním bude dělat, musím si dojít objednat vakcínu :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
sklen: my jsme si nic objednávat nemusely - píchla nám to a basta. Dokonce to ani nebylo plánované :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
No naušničky řekl pán doktor až po prvním očkování.
Jinak dámy, mám za sebou "pseudo" ZÁNĚT V PRSU. Měla jsem otok, tvrdé, bolávé...nedám dopustit na tvaroh. Jen jsem ráda, že u toho nebyla teplota. Je to hnus..měla jsem pocit, že nic jiného nedělám jen prsíčkuju - kult prsa (u?)nahřívám chladím, tvarohuju, umývám, odsávám a zase leduju...
3. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
no nic jdu za mrnouskem číst, pa
3. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
magis,supr fotky,v té vojenské mikče mu to sluší! a na jakém očkování jste byli?
Jannčo, Zuzanka je krásná holka, a mění se před očima :wink:

hoolky, v čem dáváte mrňousky spát? já teď v body a ponožkách a přikrývám tenkou dekou. Máme fakt horko. ráno při otevřených oknách 24 stupnňů..
3. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
cože- jako že když si tře uši a chytá se za ně a tahá za lalůčky??? - to jsou zuby....ooo jej - tak je to v tom případě a spadnutí

jitu: ty si to fakt vyžíráš na všech frontách :fearful:
3. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
jannca: Zuzanka je kočenka hezounká....

luci: dávám ji spát v overálku bez ťapek a má ponožky nebo v bodýčku a ponožkách, ale vždy dlouhý rukáv, aspoň zatím, teď tu Nelinka spinká v lehátku jen v body-tílku a bez ponožek a je teploučká

ad jídlo na srazík: mě napadlo, že bych koupila veliký meloun, doma ho nakrájela na kousky už bez šlupky a dovezla ho... co vy na to - účastnice srazu?
3. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Mis a napustíš do něj vodku?? :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
taky vás nestihnu - hup - ale aspoň stihu sraz s pebi v regionech, nevěděla jsem, že to trefí na stejný den :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
mis: oo...my meloun na takové akce vždycky nakládali do rumu ....no asi to bude muset zůstat jen nakrájeno :slight_smile:

akit: ááá..koukám, že jsi mě předběhla :grinning:

dadu: to je škoda :cry:
3. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
no a tak neuděláme to jiný den - přijely byste pak?
3. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
rum a vodku můžu nalít do várky pro ty, co nekojí :grinning: , ale to bysme jim pak záviděly, žádný alkohol nebude, všichni stejné podmínky :wink:
3. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
jo a ještě jsem se chtěla zeptat, nevadilo by, kdybych s sebou vzala ségru s téměř 2-letou dcerou, aspoň by si Kuba měl s kým hrát a já bych nemusela jezdit sama
3. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
mis: no jistěééé ...žádné výhody....beztak budou řídit :grinning:
3. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
mis: v pohodě ....ale kubíčkovy hry jsou někdy poněkud svérázné ..to jen abys věděla :slight_smile:
3. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Lara taky není žádné neviňátko, takže si budou rozumět :wink:
3. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.