• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: nemáme navýšit pojištění byráku? :grinning:
3. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojda dubnovky, zdravíme a nestíháme a když už jste u toho pojištění, tak ještě že mi máme pojištěnou domácnost, protože nás včera krom ložnice komplet vytopila sousedka :frowning2: žádná pračka, ale vypadlá hadička na záchodě a paní nebyla doma :frowning2:
3. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
hup: to nebude potřeba, bude nás tam dost, zvládneme je :wink:

zanet: tak to je mi moc líto, bych sousedku asi zabila :rolling_eyes: , bude stačit jen vymalovat nebo vám zničila i nějaký nábytek?
3. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
zanet: to je pikoška být v době povodní vytopený hadičkou od wc :sweat_smile:
3. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
tak sousedka za to nemůže, ale vodák, co tam dělal novou vodu,ona má od vánoc taky komplet rekonstrukci bytu...je toho víc, vymalovat, plovoucí podlahy, tady normálně tekly proudy, sádrokarton v kuchyni a strop v koupelně, v chodbě máme palubkama obložený strop, v obýváků kazety, pod tím všechno mokrý, to teklo až do sklepa, dveře dvoje nacuclý, v úložným prostoru hokej, výzbroj, plíny, oblečení pro holky...asi kus nábytku v obýváku, ale to lamino se už nedělá :frowning2:
3. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
luci - my jsme byli na ockovani v 8 tydnech a to /neznam poradne ceske nazvy :sweat_smile: / diphteria, tetanus, acellular pertussis, inactivated polio, pneumococcal
a dalsi ockovani mame ve 12 tydnech na to same + meningococcal C

ja sama jsem z toho jelen :sweat_smile:
3. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
tak jsme zpět od prababičky. po cestě tam jsem zmokla durchum durch :rolling_eyes: :angry: to by mi ani deštník nepomohl jakej to byl slejvák. Pak měla u babičky Karolí děsnej histerák, to u ní neznám, ani kozu nechtěla, pak mi vytuhla na rukách a už bylo dobře. Akorát místo ve3 jedla v půl5.

zanet: to je hrůza, tak snad vám to zaplatí a brzo bude dobře. Ono plovoucí podlaha je přece jen lepší bez vody :unamused:

sraz: meloun mě napadl taky - teď jsem v pasti, zase nevím co :confused:
3. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
zanet: tak to je drsný, to bych nechtěla dávat dohromady :unamused:

maus: to jsem ráda, že jsem s tím melounem ozvala :wink:
3. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
tak já upeču taky něco slaného jako Barča, myslím, ať nemáme jen sladké :wink:
3. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
zítra máme tříměsíčniny, tak Karolí zvážím a změřím, ale asi zůstaneme pozadu, jak jsem tak koukala do tabulky :grinning:
3. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
ahoj kecalky, ještě vás musím dočíst od strany 136...
tady je dneska zase vedro, v podstatě stejně jako od pondělka, přes den hic, večer déšt, bouřka. ta vedra a vlhkost jsou hlavně dopoledne nesnesitelný, se divím, že je eminka docela v poho.
zkouším jí dávat pít, ale vodu ani bylinkový čaj moc nechce....na ovocný čajíky je asi ještě brzo...
oblekám jí lehce letně, jako sebe, akorát jí přikryju když spinká, nebo přiobléknu když jsme v autě, kvůli klimče

koukala jsem na fotky, mimča jsou krásný

jinak my se ještě taky nepřetáčíme z bříška na záda ani naopak, jen na bok. v postýlce se pohybuje taky

už se nechce chovat jako miminko vleže v náručí, to jí nebaví. zvedá hlavičku, jakoby se chtěla zvednout celá nebo sedět.
ruce si cpe pořád do pusiny, když teda zrovna nepovídá to její aguuuuuuuuuuu, egrrrrrrrrrrrrr apod. :wink:
jak slintá a prská a dělá bulbiny, tak ted máme min. 2 bodýčka nebo trička na den.

holky když držíte dětičky na klíně, dáváte je jakoby dosedu? já zatim držím v takovým tom polosedu - poloha jako v autosedačce...

jinak včera jsem se poprvé od porodu koupala na koupališti v bazénu...byly to nervy a odhodlávání svléknout se do plavek...a to mám už solárkovej základ, takže nejsem uplně bílá verlyba...
3. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
maus: my jdeme na 3-měsíční kontrolu příští středu a váhou nedoženeme ani některé obříky, co měli v 6-ti týdnech :grinning: :grinning:

kaca: do sedu ji ještě nedávám, jen do polosedu
3. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
kaca: tadyy taky dusno nebo buřina :rolling_eyes:
Malé se taky víc líbí v pololehu nebo jí i trošku posadím, na chviličku na nohy ale nějčastěji ji nosím na stojato buď zády ke mě nebo naopak, to má rozhled, to se jí líbí už od mala :slight_smile:
Malá teď přestala dělat aguu a egrrr a má novou zábavu, napustí si sliny do krku a během vískání to tak jako vrkavě bublá, to ji teď baví :grinning:
Taky slintáme, už jsem koupila bryndáčky, ať nemusím pořád převlíkat :slight_smile:
Koupaliště i opálení ti závidím. Já jsem jak stěna, koupala jsme se jen na tom srazu ze ségrou, ale to nás tam bylo pár a děcka, tady bych asi na koupák nešla, se stydím :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
mis: no jo, ale my jsme byly v první lize už od narození, víš :grinning:
3. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
maus: Karolí je holka, už nemusí být v 1.lize :wink:

já mám opálený obličej a ruce, jinak nic, a na koupák bych klidně šla, zrovna dneska jsem šla kolem našeho místního koupaliště, takže jestli bude zítra hezky, tak bych i zašla vyvalit špeky :grinning:
3. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
mis: jj, ruce a obličej taky a ještě sandály :grinning: Já jsem ráda že už se malá trošku umoudřila s tím růstem, aspoň malinko :wink:
3. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahooooooooooooojky

Mau: dneska jsem o tobě vyprávěla manžovi, že jsi magnet na bouřky a že jsem zvědavá, jestli zmokneš, no až mu řeknu, že jsi zmokla tak se počůůůráááá. Ty máš ale smůůůlu. Hele třeba povyrosteš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem taky tak blbě opálená. A ke všemu mám opálené brýle, vypadám jako debil :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Kaca: náhodou jsi dobrá, já bych nevylezla v plavkách ani na zahradu. To by se mohlo okolí leknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Zanet: no tak to je mazec. Já chytit toho chlapa, tak z něho asi vymlátím duši. Tak snad vám to pojišťovna nějak dobře odhadne. :wink:
3. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
sklen: povyrůst, to by bylo aspoň něco pozitivního :grinning: jsem ráda, že se s manžou bavíte :grinning: :grinning:
Mám jet vůbec na ten sraz? abych vám tam nepřivolala bouřku :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Mau: já tam bohužel nebudu :frowning2: , tak klidně jeď :wink:
3. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
ha ha ha, že? přijedu k vám, počkej :wink: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
nic, jdem koupat...asi ji už i zvážím, těch 12 hodin je v pohodě :wink:
3. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Mau klidně, vem i manžu. Můžete tu přespat, máme i náhradní postýlku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My už spinkáme, dnes vůbec nemohl zabrat a spal mi jen po 10 minutách. TEď už je tuhej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
To jsem zvědavá, kolik budete mít. Já jsem se domluvila tady s místní mudr, že si tam můžu Vojtu dojít z vážit, tak jsem také zvědavá
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahojki holky, tak my měli dneska celkem dobrý den, byly jsme s kamarádkou a s dětmi v Ikea na snídani a jen tak na hodku cournout, už jsem se "pomalu" inspirovala, kámoška tam chodí nakupovat pojistky na skřínky, malý začal chodit, tak at jí tak moc nekrámuje :grinning:
V poledne jsem šůrovala, přišla máma, šli jsme ven, teda TO JE NĚCO venku, jsem splavená jako kůn, zjistila jsem, že máme nedostatek letních věciček...co oblékáte? Mám jen jedny kratásky se šrágama a overálek kratásky-krátký rukáv, musíme něco dokoupit, at je nejen na sraze frajer :grinning: :grinning:
Dnes je šikovný, hezky papá, akorát večer je zase protivnoučký, ale to je taková klasika...

S tím melounem to není šaptný nápad, tedka si jeden dávám, je skvělý, málo pecek, červenoučký, koupila jsem celý, doufám, že ho stačím zdebužírovat, pže to nikdo kromě mě jíst doma nebude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
NO, já bych na koupák nešla...navíc se nevlezu do plavek, ale dostala jsem tip, že v Krmelíně šijou plavky na míru, tak si tam dojedu.....ale dobrovolně do nich nevllezu ani za prase :grinning: spíš si je je nechám, až budem s malým chodit na podzim plavat! :grinning:
3. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Baru: já jsem to samé. S tímhle kruhem okolo břicha ani na zahradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám také pár overálků s nohavičkoku... nějaké kraťásky a také jsem si nakoupila tílkové body
3. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Teď jsem si tady v bazárku vybrala u jedné paní tílečka 2ks za 80,- nová, tak jsem moc spokojená
3. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
skle...ale odhodlávala jsem se dlouho...asi tak půl hodky jsem byla normoš oblečená v sukni a tunice, pak jsem svlíkla sukni, tuniku nechala, že jako do vody nepůjdu...no a pak jsem se teda odhodlala, ale takhle rychle jsem ve voděl ještě snad nebyla... no jo no, zdaleka nejsem ve formě...
ale to štěstíčko v postýlce mi za to stálo rozhodně

závidím vám ten srazík, škoda, že jste tak dalekooo

hup..pěknej převrat ondráška z pasení na zádíčka :slight_smile: to emi ještě neumí
3. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.