• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
My máme taky tílka body a když je chladněji tak jedny šortečky a jedny šortečky s laclíkem. Na noc dávám jen body s krátkým a ponožky a přikrývám lehce až k ránu, je tu fakt na padnutí - panelák :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Takže dámy. Naše mrně váží 6,9kg a má 64cm :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Skleni, ani nemluv, přibrala jsem dvacku a mám ještě osm....mám dojem, že těch nejhorších osm... :grinning: dnes jsem šla ráno z wc nahatá a v zrcadle jsem se po dlouhé době ohlídla..... :angry: a z hrůzou zjistila, že ta pneumatika ANI NEJDE ZATÁHNOUT :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahojky, my jsme dnes zas cestovali k nasim, bylo vedro, ale zvladli jsme to dobre :wink:

mau: tak to jste nas pomer delka:vaha trumfli, co? :wink: Vlastne trumfly, jste damy :grinning:
3. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
maus: pěkná váha, hmmmmmm..... :wink: , jsem na ten srazík a vaše obříky fakt zvědavá :wink: , ještěže tam bude Zanka s Aličkou,aspoň nebudeme nejmenší (nejlehčí) :wink:
3. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Baru hele nemluvíš o mě?? Já jsem na tom stejně. Přibrala jsem 21 a asi 7 mi zbývá, bylo to 6, ale už není :sweat_smile: :sweat_smile:

Mau: no to je pořádný kus ženské :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
no jo no, když mamince chutná, tak je to pak na dítěti asi vidět :slight_smile:
taky jsem zvědavá až dáme prcky vedle sebe :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
JInak my spinkáme v overálku a připrytí. Máme stále okno do půl otevřené. Zavírám ho až když jdu spát já
3. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
No mě ani moc nechutnalo, ale přestala jsem fajčit,t ak to tak trochu k tomu přikládám
3. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak emi spinká v overálku a spacím pytli. jen v body s krátkým bych se jí bála nechat, aby nenastydla...
okno máme ale celou noc otevřené (větračku)
3. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dnes jsem opět dělala Vojtíkovi ordnung ve skříni a zase jsem vyřadila hromadu věcí. Ani nechápu, že to někdy nosil :grinning:
3. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
já věci vyřazuju při žehlení :wink:
a máme tu hic, takže větráme nepřetržitě i v noci a stejně je tu vedro, jo jo panelák :rolling_eyes:
3. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak my už taky vyřazujeme, a to jsme něco neměly vůbec na sobě :unamused:
zíta má být zase pařák, jedeme na chatu. dělám sebou tymiánovou štávku s vodkou a citrony :wink: prostřepat, zamíchat, podávat ledově vychlazené
3. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
kaca: hmm, to zní zajímavě :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Skleni- ted zase mluvíš ty o mně :grinning: také jsem přestala kouřit.... :sweat_smile: Hrozně miluju sladké...buchtičky, koláčky, laskominky, čokoládku a TO JE MŮJ HŘÍCH...už jsem uvažovala, že aspon kafe přestanu sladit....nějak to nejde...
Skleni, máš chut na cigaretu? Nebo už jsi přestala nadobro? Já jsem si nedělala moc naděje....ale je fakt, že tedka nemám ani pomyšlení....takže možná....ani nezačnu... :grinning:
3. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Manža není doma, přijede až tak o půlnoci, aby nemusel zítra do práce...tak jsme samy, malou jsem dala spát, půjdu do sprchy a asi taky chrnět :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ségra přestala kouřit když byla těhotná s prvním a od té doby nekouří, dokonce už k tomu má odpor. Tak snad to jí i Vám vydrží :wink:
3. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
mau, ještě jsme to nikdy nedělali, takže první pokus. recept jsem našla v Apetitu.
3. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
kaca- nedelej chute :angry: kdybych nekojila, taky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maly haja jen v bodycku s kratkym rukavem, bez ponozek, bez deky, je horko..a minule, kdyz jsem ho zakryla, tak byl totalne spoceny a nechci riskovat potnicky

uz bych se mela taky pustit do vyrazovani vecicek, ale se mi taaak nechce, mozna to necham na tatinka loool
3. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Bram: no co ti budu povídat, chuť by byla, ale pokud kojím, tak to zkoušet nebudu. V tady tom jsem zase zásadová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: U Daníka jsem pak začla, teď už bych nechtěla, ale znáš to, člověk míní .....
Já jsem taky na sladké, pro mě není problém sníst tabulku čoko jen tak..... to se pak mám divit, že takhle vypadám :confounded: :confounded: :confounded: A buchty??? No ty jsi moje krevní skupina... no jo, nejsme my raci??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
náš taťka teda netuší co malé je a co ne, to by nedopadlo dobře. On ani neví jak se jednotlivé kousky jmenujou (body, overálek, lacláčky,...) :grinning:
3. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
No tak to čučímm, tak se holky přiznejte, kdopak ještě kouřil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nejhorší je, že bydlíme s mým tátou a ten je kuřák. Sice bydlí v přízemí a jsme celkově oddělení, ale občas to sem prostě zatáhne......... ach jooooooooo

Manža je nekuřák, před ním jsem ty krabky měla schované normálně všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
holky, ja zas v plavkach vypadam jak kostra, mivala jsem hezkou vysportovanou postavu a ted ji mam na muj vkus moc hubenou :sweat_smile: Kalhoty od plavek jsou mi fakt velky a podprda zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: tesna
3. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
skle - ja jsem rak, vlastne ve stejnem dni narozena jako ty a mam to uplne stejne jak s kourenim, tak se sladkym. Jsem zvedava na co jeste prijdeme, co mame spolecne :grinning:
Petr taky ví o velikostech prd, jen se vždy diví, že toho má tolik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Niky krásné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Saru: kde jaká modelka by ti mohla závidět.

Mag: vážně??? No tak to spolu oslavíme na dálku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: JJ, je to hrůza, tyhle neřesti :confused:
3. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
skle - uz jsem prisla na to co mame jeste spolecne..ty kila nahore :grinning: :grinning: ja jsem porad + 10 kg :angry:
3. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
3. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Manža vždycky když věším prádlo tak malé vysvětluje, že to je všechno její, že jak je to možný, když je tam mrňavá. A taky kouřil, pak dělal že nekouří a kouřil pořád, jsem myslela že ho trefím (vlastně jsem ho i trefila, sprcháčem tuším, nebo to byla pasta na zuby? :grinning: ) dobře mu tak, neměl mi lhát. Teď už prý OPRAVDU nekouří. Já k tomu mám teda odpor a matky co kouří u kočárku bych taky nejraději trefila :angry:
holky, tak muj manza je opet za exota, protoze on to obleceni i nakupuje :sweat_smile: Dost casto malymu priveze neco na sebe :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.