• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skle- ten muj uz ted nadava, ze Wilik ma vice obleceni a bot nez on :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
musím manžu taky pochválit, aby neřekl, nedávno koupil Karolínce tu dětskou reflexní vestičku s obrázkem :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
teda vy jste kecalky :slight_smile:

úklid skříně dělám ondrovi průběžně a doplňuju letníma a většíma

na tyhle dny nocíme jen svrchňáčky shorties http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/wool-shorties-kratke-vlnene-kalhoty - nemusí se už dávat další vrstva kalhotek a vypadá to fajnově

v noci - dneska má podprvé dospělácké pyžamo :slight_smile: - jako kalhoty bezťapek a triko :slight_smile:
(ne že bysme se do toho hnali, ale prostě jsem v týdnu zjistila, že už se nevejde do vůbec žádných dupek ani overálků, krom jednoho, který je momentálně v práčce)

plavky jsem měla zatím jen na zahradě - a to jen na chvíli - když mě slunko vidělo, leklo se a zalezlo :grinning:

mis: s tou alčou to je dobrý :grinning:

kaci: ten receptík zní zajímavě - ale v tom dusnu to je dost smrtící, ne :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mag: no to je jako u nás, já už ty botičky nemám kam dávat. JInak manža by mu nekoupil bez dozoru asi ani krém na tělíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na vše se mě 10x ptá

Saru: proč za exota. je to moc hezké

Mau: to taky nesnáším, na to, že jsem fakt kouřila, tak tole odsuzuji, i kouření v těhu....
3. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
maus: taky bych jim přerazila pazouru :rolling_eyes:

tak můj manaž je spíš vzorek a lá skleniččin :grinning:
3. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
sklen: modelka by mozna zavidela, ale ja modelka fakt nejsem a modelkovsky postavy se mi nelibi a manzovi taky ne :wink:

Vite co je nedivnejsi? posledni dobou mam vecer desne zravou - ujizdim na slanym popcornu, takze moje pochoutka tak v 8 vecer se sklada z celyho sacku popcornu (sezeru ho fakt sama), a pak klidne jeste pulku cokolady. Pres den treba sama sezeru pulku mlounu, proste na sobe fakt nesetrim, ale tech 60 kilo porad ne a ne dosahnout, proste nepribiram :sweat_smile: Fakt divny :unamused:

Vim, ze to vypada jak provokace, ale ja fakt chci par kilo pribrat :confounded:
3. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
hup: me se slunko taky vzdycky lekne. kdyz uz se do tech plavek svliknu a chystam se na balkon jit chvilku nahrat, tak zaleze :angry: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
NO, já bych už taky radši přestala... :confounded: nevím, ale jestli se mi podaří vydržet, až mě nebude ten malý držet....až přestanu kojit...Byla jsem hodně silná kuřačka, kouřila deset let...Náš tatka byl hodně loajální, v těhu mi nezakazoval, jeho matka kouřila obě těhu silně, sám je nikotínové dítko :grinning: ale tedka otočil a říkal, že at se opovážím, že můžu tak kouřít jen něco jiného :grinning: sprosták jeden!!! :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
saru: popkorn je celkem light ne ..a meloun je taky sama voda :slight_smile: ..to chce bůček a pak tiramisu :grinning:

saru: jako nevím nevím ...slunko nějaké vybíravé - jako n že bych nepřibrala ..ale po světě běhají mnoohem horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
bram: to by byla škoda ne, zase začínat
3. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Saru, jak já ti závidím...klidně bych tu vyzáblou postavu vyměnila za rosol.... :unamused: JOjo, holt každý chceme to, co nemáme... :grinning:
3. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
hup- já vím...chjo...ale nemám moc pevnou vůli....tedka nekouřím kvůli malého a že nemám vážně myšlenky....nějak si nedokážu představit, kdy bych měla na tom balkoně stepovat.... :grinning:
3. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
hup: moje řeč, podle mě kdo jednou přestane kouřit tak vlastně prohraje sám ze sebou, když znova začne, ne?
Já chci takýýý 60kilo, klidně 64, ať nežeru :grinning:
3. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Baru: já se tedy musím opakovat, ale ti naši chlapi by si asi rozmněli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taky si říkám, že až nebudu mít důvod nekouřit,t ak si asi jednu ochutnám. Se stejně asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hup: no light sice jsou, ale kdyz sezeru celej sacek a pulku obr melounu sama :grinning: Jo a co se tyce te cokolady - pulka nekdy nestaci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted jsem tu zrovna nasim vybrakovala zasoby, elzim v posteli a stridam syrovy tycinky s bonbonierou "plody more". Jeden bonbon, jedna tycinka, porad dokola :grinning: Myslim, ze asi kazdym dnem dostanu kramy, protoze tohle uz je fakt moc, jsem jako nejaky prasatko :slight_smile:
Mau: mě by stačilo 75, ale to se musím hoooodně snažit. Jsem fakt jako prase :cry: :cry: :cry:
3. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Saru nejsi těhotná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak plody moře milujííííííííííííííí
3. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
já jsem prťavá, já nemůžu vážit 75 :wink:
3. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
mau: :grinning:
bram: je to tak. clovek casto chce to, co druzi nechtej :wink: Ale ony se mi ty svaly aspon trochu zas udelaj, opet uz jsem radne najela na jogu a prochazky uz taky strihame delsi, takze ona se ta postava vytvaruje :slight_smile: Jen to chce trochu casu a hoooodne cokolady :grinning: :grinning: S tim ovsem nemam nejmensi problem :slight_smile:
3. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
skle- mě taky!!! 75 bych byla na své počáteční váze.... :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
já měla počáteční 82, ale to je hnus. budu muset zase začít cvičit :unamused:
3. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
sklen: nene, to si jsem jista, neb tahle zrava je typickym projevem par dnu pred "nadelenim". A uz me taky zacina bolet bricho. Mozna je to ale z te cokolady, prave mam v sobe desatej bonbon :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
já mám ooobrovskej problém- jsem líná :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
mau: no to nejsi jediná. Já jsem se nakazila lenorou,ale kde nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Taky jsem mívala tyto stavy, ale jak nemám "nadělení" :wink: , tak to mám pořád (ty chutě) :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
sklen: já už jsem se s tím asi narodila :grinning: :grinning: teď se teda procházím s malou denně a furt ju tahám, tak aspoň něco, no :sweat_smile:
3. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
mau: ja taky, ale mam takovej ritual si kazdy rano 2O min. zacvicit jogu, obcas jeste i vecer. Jsou to spis protahovaci cviky, ale zpevnujou i cely telo, joga je moje srdecni zalezitost. Ja zas absolutne nesnesu takovy ty aerobni sporty - spinning a podobne (ty ma zas rada treba hup, myslim, ze to tu nekdy psala). Je mi po tom vzdycky blbe a vzpamatovavam se jeste dlouho. Ale joga a lehky posilovani - to je moje :dizzy_face:
3. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
jj, power joga mě baví, ale kolektivně, doma se nedonutím :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
mau: ono i to tahani prcku a prochazky jsou slusnej pohyb, kdyby to clovek poscital :wink:
No, holky, já jsem táááák nenápadná!!! :grinning: Projíždím mimishopy a nenápadně tady nadhazuju, že by Adýsek potřeboval letní výbavu a že mateřská je až za dlouho................ :grinning: a bez odezvy....Ten mrzák, co si říká živitel dělá, že neslyší....asi končím s nenápadností... :grinning: :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.