• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
baru: musíš to asi trošku znápadnit :grinning:
3. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jo spinning, to je booomba, no tak ten také můžu, před 2 lety jsem choila pravidelně a to byla postavička :wink:
3. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Baru: tak to já, co se týče věcí, nenadhazuji a rovnou kupuji. Já teď lítám po mimibazaru a už jsem pár kousků krásných našla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
ja skacu kolem plotny, rika se tomu taky sport?? :grinning:
3. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak dobrou, holky, už to na mě přišlo :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Magi, myslím, že vše, u čeho se potíš... :wink:
3. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
No nic kočandy, tak já také jdu. Jo představte si, že tchýně si vzala Dandu na noc. By mě zajímalo, co mu slíbila :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mag: to těžko, ale ty si to myslet můžeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky frčím, mějte se krásně a zase zítra páááááááááá
3. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
maus: 60je pro mě už málo...ideální váhu (jako supr šlank ) mám tak 62-3

saru: já mám ráda spin i jogu :slight_smile:
nesnáší aerobic - představa, že někde skáču jak koza a se mnou dalších 20 bab zrovna tak mě naplňuje lehkým děsem :grinning:
ale spin je v poho - ale byla jsem naposledy před ca rokem - v těhu a ani po nee

maus: taky raději cvičím s někým - máme to hodně fajn schází se skupinka 3-6 ženských - pohoda
3. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
mag: záleží jak vysoko skáčeš :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Nazdár, nazdár! zas tady máme letně a mrňousek spí v kočárku, tak mám chvíli vás dočíst!!
Magis, tak to je asi podobné očkování jako u nás hexavakcína, akorát u nás se chodí až ve 3 měs.
Tak jsme si včera koupili slunečník na terasu, místo v Obi jsme na něj narazili v Penny, tak jsem zvědavá, co je zač. je to ten typ, kde tyč je na boku, takže nepřekáží u stolu. No už se na to těším. Jak je letně, tak bych nejradši chodila v plavkách, ale k nám na zahradu je vidět, tak nevím.. ještě jsem si plavky nezkoušela. už před otěhu jsem si v nich připadala jak velryba, takže fakt nemám odvahu.. alezítra stopro půjdem na koupák k nám do nádrže, jen na chvíli na osvěžení, už se nemůžu dočkat.
Holky, co koupete obden, dodržujete to i teď v těch vedrech? asi budu koupat každý večer, malý se dost potí.
4. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
:sweat_smile: holky, co jste raci, asi je to nějak dané, moje ségra je rak, sladké miluje a kouřit přestávala několikrát :grinning: teď je v 6.měs. a drží se
4. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
jo musím vám povědět o tom našem mimi: kdykoliv jedem k babi do Prahy, tak je to na večer a malej je protivnej jak noc a bečí. nechce spát. tak si vždycky vyslechnu, že je rozmazlený, protože to nevydržím a chovám a zpívám mu... no ale přes den je zlatíčko. včera vstával sice už v osm (po předchozí noci jsem se potřebovala vyspat ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) pak jsme se flákali, pak kočárkovali a ani nezabrečel a usnul sám od sebe. pak jsme zas přišli domů na obídek a paráda. nechala jsem ho tak na půl hodinky nahatého, byl nadšenej :grinning: v půl páté jsme vyrazili na nákupy - Obi, Penny, Globus a malý byl v autosedačce ve vozíku a pořád pozoroval a trochu slintal a byl děsně hodný. když se kolem půl sedmé začal ozývat, tak to už byl hlad. tak jsem ho v Globusu při kafi nakojila. pak cesta domů a poprvé na pivo na hřiště. po půl odině v kočárku malý zabral a spinkal až do půl páté. fakt si nemůžu stěžovat :sweat_smile:
4. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Zdravím, tak jsem vás dočetla, teda tatky, vy jedete.

Ad kouření...i já byla kuřák ale myslým, že už nezačnu, pokud nezačnu vymetat hospody. Už jsem přestala v průběhu těhu, ale zas tak silný kuřák jsem nebyla - teda jak kdy, doma jsem nekouřila ani v práci, ale když jsme šli někam do hospody nebo se někam bavit, tak klidně padla i krabka

Ad sladké......miluju sladké a někdy i jedna tabulka čokolády je málo, hlavně před menzes, to bych jela jen na sladkém, stačilo by mi denně tak čokoláda, kakao a nějaké oplatky a byla bych spokojená....ale POZOR, nejsem rak (rak je manža) jsem štír, ale taky je to vodní znamení, tak třeba všechny vodní znamení ujíždějí na sladkém. Manža má postavu akorát, má dost pohybu, ale zbožňuje buchty, bábovky, žemlovku, tvarohové knedle a ujíždí na nutele.

Sklen...kolik měříš??? No já počáteční váhu měla někde mezi 68 - 72 kg, nevážila jsem se pravidelně, ale pro mě by ideální váha byla tak 60 - 62 kg, ale do toho mi chybí tak min. 13 kg,ale já bych byla spokojená, kdybych měla o 10 míň a nebo poloviční zadek, většinu mám v pééééérdeli a stehnech - taková ta Venuše. Jo a spinning, squosh, to jsem taky dělala, ale nejhorší je, jak přestaneš, ty kila jdou nahoru samy, teda aspoň u mne. Já i závodně jezdila kajak a vodu, to taky je docela náročný sport a taky asi tak před rokem a půl když jsem přišla na to, že jsem poprvé těhu, tak jsem se vším přestala a ty kila mi už zůstaly.

JInak holky, horečka ustopila, ale rýma, totální dolámanost a únava zůstali v plné síle. Luki vypadá v pohodě, průjem už nemá, tak snd to měl jen z toho vedra akupodivu ho ani ty aftíky v pusině nebolí, tak pro jistotu tu chodím v roušce, ale je to maras, se mi potí nos a ta rýma je tím víc nesnesitelnější. No asi si půjdu ještě lehnout, manža odjel pryč, tak snad bude mít Luki dost rozumu a půjde si zdřímnout se mnou
4. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Jitko, jak vypadal průjem u Lukáška? kolikrát denně? ptám se, protože náš malý má takovou tekutou stolici, ale jen 2x denně, tak to asi není průjem...
4. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky,jitul, krásně jsi se rozepsala

kouření: jsem taky bývalý kuřák, přestala jsem, když jse začala chodit s Martinem (ze dne na den), po roce jsem si zapálila s kamarádkou u kafe, a pak jsem si dala asi tak 2 cigarety měsíčně, v těhotenství jsem nekouřila vůbec

sladké: to miluju v jakémkoliv množsví, sežrat čokoládu na posezení není problém, 100g je málo, většinou stejně sním ještě nějaké oplatky, brambůrky nebo něco nezdravého :wink: , naštěstí mám dobré spalování a mám navíc jen 3 kila a dolů jít nechtějí, tak na ně kašlu, jen mě štve, že neobleču ani jedny kalhoty, které jsem nosila loni v létě... a teď jsem ještě začala péct, mňam buchty.... dneska udělám borůvkové muffiny..na oběd budeme mít těstoviny s tvarohem :slight_smile:

jitul: rýmu jsem měla nedávno, ale naštěstí jen 3 dny, pak to ustoupilo a už jsem byla v pohodě, ale bylo to šílené
4. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
jo a manža nedávno koupil malému krtkovou soupravu, moc hezké! když jdeme kolem dětských věcí, oba se MUSÍME aspoň podívat, jestli by tam pro Marťu něco nebylo :grinning:
4. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak my máme dnes den za trest....ráno jobovka- vyrážíme na procházku, prozíravě ještě před vypuknutí pařáku....a vono houbelec....kolo u kočárku naprosto prázdné....takže nic, tatka vyrazil do auta pro kompresor a další libůstka, kompresor na dvě části, šlaušek se odlepil, takže by s tím nic nenafoukal ani pánbůh :unamused:
Tak přijel můj tatka, kolo se nafouklo, ale následně vyfouklo...při bližším ohledání jsme zjistili, že mám uplně zkřivený rafek, který je jinak plastový (!)takže není divu...
Ono to není jediná vada na tom kočárku....zabržděním aretace na před. kolcách, která je jinak asi na heslo jsem si ty gumy nejednou už málem propíchla, mini košík na uložení věcí, ten mám zepředu uplně prodřený, pže když tam něco dám, hned mi to leží na kolách...brzda je ovšem taky na heslo...už mi málem ujela párkrát šalina, tak jí raděj zabržduju/odbržduju rukou.....stříbrné potažení koleček se mi už sloupalo....no, ale vše jsem polykala, ale tedka jsem totálně NEPOJÍZDNÁ.... :frowning2:
Takže jsem rozhodnutá jít reklamovat...ale při všem štěstí jsem na to přišla v sobotu a dokonce o prodlouženém víkendu, takže možnost je až v úterý....já se picnu :angry:
HOlky, vyznáte se v tom někdo, měli by mi dát náhradní kočár? Jako stála bych o to, ale už se mi nabídla kámoška, že mi půjčí svůj starý(malý už jí jezdí v golfkách), ale to zas mám problém, že se nevlezu s ním do výtahu, je široký, takže bud hrkat po schodech do 1. patra, což s vypůjčeným kočárem je ehm...ehm...anebo skládat a rozkládat až dole....
Takže doma ted máme jen autosedačku, dnes improvizujeme, čili sedíme doma...zítra balíme a jedem na chatu, tam je aspon Liberta historická po mně...ale venku, být doma v tomhle, je na palici, dopoledne ležel v korbičce na balkoně, kde byl stínek, tedka je tam tak pětatřicet, takže se stěhujem z pokoje do pokoje....
Příjdu si jak lev v kleci...a ještě upečený....A TĚŠÍM SE NA ZÍTŘEK NA CHATU!!! :sweat_smile:
4. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
JO, kdyby náhodou, tak mám Dorjan Danny sport...znáte nebo máte někdo stejný?

Ohledně srazu
Luci, kolik máš šířku podvozku, kutím, jestli budem brát obě kočárky...jestli by se to vlezlo...nemáme totiž combíka....možná budeš moct vzít jen ty...já poprosím Hup, jestli má nějakou cestovní postýlku nebo tak, že bych Adámka měla kde kdyžtak uložit...
4. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj Barčo

ten kočárek znám, moc se mi líbil, ale kvůli malému sporťáku jsme ho na konec nevzali. MOc mě mrzí, že máš takové problémy. Co se týče toho, jestli ti dají nový, no to záleží na tom, jaká je to společnost, nebo tedy krám. Tady u nás jsou dva, jeden půjčuje, druhý ne. U Daníka se mi to stalo to samé. A samozřejmě mi ho nedali. Musela jsem shánět po kamarádkách, co mají děti odrostlé, aby mi ho půjčili, protože oni mají na opravu až měsíc. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: TEď jsem si raději ten starý křáp nechala, protože co kdyby náhodou. Jinak mě už také upadl jeden šroupek, ale naštěstí mi tam děda dal jiný, tak jsem to nemusela posílat.
4. črc 2009 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My jsme dnes byli u našich, malá byla hodná, bylo hezké počasí, pohoda jako vždy :sunglasses:
Teď jsme večeřeli, pouklízeli byteček, malá si kope v lehačce a mě honí mlsná :sweat_smile: Manža jde večer pryč, tak budu sama, asi budu žehlit i když se mi nechcéééé :angry: Jo a pekla jsem perník, tak si dáme na snídani.
Zítra jedem k tchánovcům na grilování, tak snad nebude pršet, když ty bouřky tak přitahuju :grinning:

jitul: ať je brzy líp :slight_smile:

bram: jak píše sklen, některej obchod půjčuje, některej ne, takže uvidíš. Snad to bude rychlé...
4. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
bram: tak to je síla s tím kočárem, to fakt naštve,mě kdyby se něco stalo s kočárem, tak si ani nemám od koho půjčit :frowning2:

maus: dnes jsem pekla borůvkové muffiny... mňamka, už jsem 3 snědla na svačinku a Martin teď jel k babičce pro borůvkový koláč s drobenkou, to se zase přejíme :wink:
4. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
mňamky, to ti závidím, Mis...borůvky já ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten můj balvan je naopak nejí, tak si můžu dát tak leda borůvkový jogurt :grinning:

no, snad to dopadne s tím kočárem dobře....ale jak to tak vidím, i na druhé dítě ho asi nepoužiju....šmejdy, to jsou :sweat_smile:
4. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahooooooj kočky, my dnes také měli super den, ikdyž tedy moc dobře nezačal.

Jak jsem včera psala,t ak Daník spinkal u babičky. My s manžou jsme jeli ráno do JH, abych si vybrala žehličku :dizzy_face: , protože jsem už nevěděla, kam to prádlo schovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Pak jsme si jeli pro Daníka, oni ho tak zbulíkovali, že nechtěl jít ani domů. Holky do mě vjel takový vztek, že jsem tam na ně vyjela, že se nás mají nejdřív zeptat, zda nemáme něco jiného v plánu..... atd. A že příště, když si ho chtějí vzít na celý víkend, tak ať se nás zeptají. Vše berou jako samozřejmost... No jeli jsme domů, a už v autě jsem začla bublat, doma jsme se tak neskutečně zhádali, že se Petr sebral a šel pro Daníka, /prý abych měla klid/ d...l. No to prostě nemá s ním cenu řešit. Tak ho přivedl..., pokecali jsme o tom a pak už to bylo dobré. Odkryl bazééén, a v šichni jsme tam dováděli. Hele to bylo tak super odpoledne, že jsem ho už dlouho nezažila. Bez nikoho,jen sami 4. Vojtík prvně spinkal doma, pak jsem vyndala rachotinu po Daníkovi a šuplla ho do ní. NOrmálně jsem čučela, s čím jsme to jezdili :grinning: :grinning: :grinning: Obrovskej, ale takovej nějakej... no nevím :unamused: :unamused: :unamused: Byl v něm moc spokojený. Jo a představte si, že sjem se koupala. Ale jak včera psala Kača, větší rychlost jste neviděli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Do plavek se nevejdu, páč je mi vše nahoře velké, tak jsem hupla do negliže, které plavky připomíná a už jsem tam byla. NO super osvěženíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pak jsme si zajeli do obchodu pro buřtíky, že si uděláme na ohýnku. Přijdeme z obchodu a začala bouřka. To byste se počůrali smíchy, jako rychlostí jsme vše uklízeli :confused: :sweat_smile: :confused: Pak se to zase vybralo, tak jsme si ten oheň udělali. Vojta chrupkal v "nové káře" a my s Dandou čutali...................... jak povídám ,super odpolčo. Teď Vojtík spinká ve svém, taťka uložil Daníka.... no že by ještě nějaká romantika???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Téééééééééda, jsem se nějak rozepsala.
4. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
NO ten koláááč bych si také dala, ale po dnešním výstupu, mi ho babi neupeče :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Borůvkovej koláč jsem měla minulej víkend od mamky, s tvarohem, mňami :dizzy_face:
sklen: to bych se asi taky vztekla, bych jí něco řekla :angry: Manža se teda zachoval trochu zvláštně :confounded: By si to mohl teda teď večer vyžehlit, ne? :wink:
Manža už se oblíká a už půjde :frowning2: Malá už spí, já půjdu do sprchy, v telce je prd, tak nevím...
4. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak už je fuč, a ještě se urazil když jsem řekla že od nás pořád zdrhá :frowning2:
4. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Mau, Titanic považuješ za prd? :wink: :grinning: Jsme podobný ročník, ty jsi to nežrala v těch 13 letech? Já jsem byla v OV asi třikrát, na chatě ještě v kině "židli s sebou" ještě ráz! :grinning: :grinning:

Holky, my pořád lepíme duši, já se z něho fakt po...e-e! :grinning: Tááák náš tatínek si koupil nějaké lepení bez lepidla...taky vám to zní...? Chlap, NO!!!

Skleni- jestli to dobře chápu, naštvali tě u tchýně, jo? Já to říkám furt, tcyhně a uzené, nejlepší je studené!!! :grinning: :grinning: :grinning: MImoch. dívala jsem se na foto, máte stejný tm. modrý nuk z chobotnicí, ten je náš OBLÍBENÝ!!! :wink:
4. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
baru: no v kině jsem na tom nebyla, zase tolik mě to nebralo. já nemám ráda věci co se líbí všem, takové to davově šílenství, takže jsem nebyla ani na harry potterovi ani na pán prstenů :sweat_smile:
teď to mám zapnuté, ale jen proto že tam jinak nic není :slight_smile:
4. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ted už si o tom myslím to, co ty, ale ve 13 letech jsem byla fanynkou Titanicu velikou.... :wink: Abych pravdu řekla, už dlouho jsem se nedívala na nic z nějakým zaujetím, spíš to mám puštěné, notebook na kolenou a užívám klidu...
4. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.