• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
a manžu tam nemáš, že si užíváš pohodu s tv a notíkem?
4. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky :wink:
My asi pred 3 hodinama dorazili z oslavy hasicskeho vyroci, tak malej poprve videl strikat strikacku, vyprostovaci strihani auta,... No, koukal na to, ale uzije si to asi az tak za 2, 3 roky :grinning: Bylo to fajn, potkala jsem spoustu znamych, vsichni Stepanka obdivovali, byl tam takova atrakce :wink: Dopoledne tu jeste bylo setkani rodaku, tak tam ho vsichni taky osusnavali :slight_smile:
Vzdycky jsme byli treba 2 hodky venku a pak se sli zchladit na chalupu. Nasi totiz pred 3 rokama koupili velikej statek z minulyho stoleti ve stejny vesnici, kde bydli, abysme mely kam jezdit se segrou se svyma rodinama. A postupne ho opravujou, tak aby toho co nejvic zachovali puvodniho, ale aby byl i obyvatelnej. Uz maj temer hotovy 2 bytovy bunky, takze jako "letni sidlo" :grinning: je to naprosto uzasny. Uprostred je uzavrenej travnatej dvur, pro prcka to tam bude uplne uzasny. Deda koupi velikej nafukovaci bazen a muzem se cvachtat :slight_smile:
Jestli chcete, mrknete na fotecky, myslim, ze obzvlast ty z chalupy stoji za to (pokud se vam takovy styl libi - ja bych v tom nastalo asi bydlet nechtela, zato jako chalupa je to uuuzsny :dizzy_face: ):

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/stepanek-na-hasicskem-vyroci--3_-5_6_-2009
4. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
saru: moc hezká "chaloupka", fakt bomba, stylový :dizzy_face: A malej má úplně krásně modrý kukadla :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak borůvkový koláč mám v troubě :slight_smile: ..mňam ...už se na nějtěším

bram: v pohodě - máme postýlku, cestovní postýlku, kočár i hačku - v něčem se určo vyspinká :wink:

titanik mám zapnutý - žehlím u toho - moc mě to nebere ..ale na to žehlení to je tak akorát :slight_smile:

jinak koukám, že jste holky měly veselo - já tež - byli jsme ny výletě s tchýní - ale musím říct, že se prvně choval trochu jako babička, takže toaž takový děsběs jako obvykle nebyl

jo - akorát nám po cestě vypadlo u auta boční okno - as ibyla nějaký den na destrukce :grinning:
4. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
saru: božíííí - ta chalupa ....tohle měla moje prababička ....buď si jednou postavíme moderní baák a nebo budeme mít toto :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ale mám novej fén :dizzy_face: hurá :slight_smile: Ale asi se na to můžu vyprdnout, dneska mi švagr chválil účes (ještě mě neviděl co ho mám) líbilo se mu to a vůbec mu nevadilo že to nemám vyfoukané a včera jsem zmokla :grinning:

hup: tchýně chtěla asi před lidma působit jako vzorná babi, ne? :wink:
4. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
hup: tak to na to mame stejnej nazor - taky se mi libi bud moderni veci nebo tavyhle stylovy :wink:
4. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
ale my uz to ted mame jako chalupu, tak barak si jednou asi postavime modernejsi - a Stepula to bude mit aspon pestry. My ani nemusime jezdit na dovcu, neb tady ma fakt vsechno - prirodu, zvirata, kopce, lesy, vodu,... :dizzy_face: Kdyz jsem odchazela studovat do Prahy, hrozne jsem chtela z te vesnice vypadnout, ale ted uz vim, ze me to mnohem vic tahne k venkovu nebo aspon do mensiho mestecka (tam ted bydlime, takze jsem docela spokojena, ale jednou bych chtela jeste o kousek vic do prirody :wink: )
4. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Saru, celkově krásné fotečky, moc ti to sluší, jsi hezká mamča... :wink:
4. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Mau- tatka uspává...má tu správnou trpělivost...na podávání dudlíků, huštání atd. :grinning: Já už toho mám dneska nad hlavu...fakticky jsem netušila jak já-lenoch od přírody budu tak toužit vyrazit někam ven...humus-todle dnešní vězení!!! :confounded:
4. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
bram: to je tak vždycky že to co mít nemůžem chcem nejvíc :wink:
4. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
saru to je boží .....to je přesně pro mě ...miluju starý věci...... ty kachlový kamna jsou úžasný....je to tam moc hezký...............manžel mi slíbil, že příští barák bude v tomto stylu, páč tu v té moderně pořád na něco frfňám /nestavěl ho totiž se mnou, ale s ženskou, která byla hodně náročná a chtěla to nejdražší a nejmodernější ....a pak tu ani nebydlela :slight_smile: /
4. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
bram: dik, ale nerekla bych, ze jsem dneska vypadala dobre, vedro bylo naprosto umorny, tak jsem byla pekne zplavena :grinning: Ale coz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vsichni moji kamaradi byli ze Stepulky naprosto uneseny a z toho mam nejvetsi radost. Jak vypadam, nejak moc neresim. S tim ditetem nejak prijdou uplne jiny starosti, ze jo? Ne, ze by mi na tom nezalezelo, ale naprosto je mi fuk, co si mysli ostatni :slight_smile: Jinak ho opet vsichni tipovali tak na 5, 6 mesicu :grinning: :grinning:
Jo, je to nas valibuk :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
saru: mám to taky tak...dokonce chodím nenamalovaná i mezi lidi :slight_smile: ........no má pěkný kejtičky :grinning:
4. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
teď jak v tom titanicu tancovali - ta scéna se mi líbí, jde z toho taková pohoda a uvolněnost, je to spontání, to mám ráda :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
enza: ja vim, taky miluju stary veci, chodime tam kramarit na pudu a porad nachazime neco noveho :dizzy_face: Pak se mi jeste hrozne libi severskej styl - svetle, bile barvy, patina, kvetiny, obcas nejaka mila starozitnost. Muze to byt docela moderni a presto mit dusi. A to je pro me hrozne dulezity, proto me to tahne trochu vic k domum, ktery maji nejakej pribeh. A to tenhle statek ma :wink:
4. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jo, Saru, já jsem si říkala, že jsi povědomý obličejík a už vím odkud! Asi z té Maminky, mě se ta rubrika hrozně líbí, vždycky to studuju... :slight_smile: Už plánuju, že tam taky něco pošlu, pže náš Adýsek je hrozně podobný tatínkovi jak byl malý...po mě nemá vůbec nic :unamused:
4. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
enza: ja chodila nenamalovana vzdycky, takze to pro nikoho neni zmena :grinning: Jediny, co pouzivam, je jeleni luj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Mau- mě se hrozně lbíí ta Kate Winslet, je to kus krásný ženský... :slight_smile: akorát DIcapria nemusím, je to takové vyžle... :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
bram: posli :wink: Ja to jen tak zkusila a byli jsme hned v dalsim cisle a jeste jsme vyhrali rikanky :grinning:
4. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
bram: jj, je dobrá :slight_smile: a jeho taky nemusím, takovej cukrouš - to fakt nemusím :grinning:
4. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
maus: týý jo ..to mě vůbec nenapadlo ....že tobylo jen s obecenstvem ..hele já jsemtotiž tak pitomá, že každého pozitivního záblesku se chytám
říkala jsem si, že možná přece jen naskočila do role babičky ...ale ono to asi bude spíš jak píšeš ...:sweat_smile:

saru: já jsem z dědiny a po nastěhování do bytu k manžovi jsem od prvníhodne začala systematicky makat na přestěhování do baráku
ve městě v bytě bych umřela

enz: moje kámoška si momentálně staví barák a v obytné kuchyni budou mt kachláky - jdou z baráku do menšíhodomku podle svých snů
4. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
no já se maluju ...sice jensymbolicky - tónovací krém a řasy ..bez toho bych ale vypadala jako nemocná :sweat_smile:
fik fik a za dvě minutky hotovo
4. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
hup: jejda, to promiň, jsem ti nechtěla pokazit radost :confused: :sweat_smile:

Já jsem původně taky z vesnice, ale teď bydlíme ve městě v bytě a jsem spokojená, prozatím tu mám práci, všechno tak nějak blízko a tak. A když se mi to nelíbí tak můžu jet k našim nebo k tchánovcům na vesnici a užít si to tam. Vyhovuje mi to. Za čas uvidíme, co bude :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
hup: a nebo tak :wink: Kdyz uz se chci vyparadit, tak to delam presne stejne :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hup- z které vesnice jsi? Někde jsem četla Opava, tak ne přímo...?
Mě to taky dusí někdy v tom bytě....jsem zase zvyklá jezdit víkend co víkend na tu chatu a Petka se proti tomu někdy i brání...prostě to tak znám z domu....lítání mezi panelákama mě vůbec nebaží... :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
jéžiš to žehlení je v tomhle vedru brutus - navíc povlečení ...málem jsem se odplavila :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
ale zrovna dneska se mi paradit nechtelo :grinning: :grinning: Jsem desne lina se malovat, i kdyz to trva max. 5 minut (kdyz uz k tomu dojde - tak jednou mesicne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: )
4. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
bram: jsem z otic - to určitě znáte - otické zelííí :slight_smile:

maus: v poho :slight_smile: ono by to stejně praskolo :wink:
4. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
hup: jsem žehlila před zprávama a už jsem i po sprše, taky mě to v tom vedru vadí ještě víc než jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.