• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: z otic s náma byly v lázních sestry Maretovi, neznáš náhodou?
4. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
já jsem bydlela v paneláku do 13-ti let a už bych tam nešla.......... přesto, že jsem se narodila ve městě, jsem prostě holka z vesnice :slight_smile:

saru taky mám jen jelení lůj :grinning: :grinning:
4. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
my zitra odpo zas razime zpet domu, tak doufam, ze aspon trochu zaprsi a nebude tak silenej hic. Ale malej byl dneska fakt bohovej - byli jsme venku pres poledne, v hicu a on se na vsehny culil nebo spal :dizzy_face: Pak jsme prisli domu, ja ho nechala rozbalenyho na dece a on se hodku bavil pretacenim na zada. Vzdycky jsme ho otocili zpet a on zase frk a byl zas opacne. A je skvly, ze uz strida obe strany. Mam z nej radost :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
malé už chybí k přetočení jen malinkej kousíček, dneska už se jí skoro povedlo z bříška na záda a minule naopak, ještě pár dní a půjde to :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
saru: taky máš mít z čeho.....je to krásnej a šikovnej klučina :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
maus: já žehlení nesnáším samo o sobě ..takže brrrr
no vůbec domácí práce dělám protože mi vadí bordel - ale nemusím ...jen vaření

maus: já znám materovy dva bráchy a pak babiččina sousedka je marethová ....ale ségry ..to nee

hoolky -jestli ten koláč bude tak dobrý, jako vypadá, asi nezhubnu :sweat_smile: ...a to jsem je dělal dva :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Hup-ptala sjem se, pže Opava, to "smrdí" Prajskou :grinning: , švára je Prajzák, kdysi jsem si přivydělávala tam na Opavsku, tak to trochuznám, ale spíš před Opavou....Otice teda moc neznám, spíš ze slyšení... :slight_smile:

Já se teda malovat musím, mám dost akné, už od puberty a navíc jsem bílá jak stěna, ale ted, co máme Adámka, jsem na make-up rezignovala, všechno jsem mu hned špinila svojí hnědou hubou, navíc mě rosí hned od rána, byla jsem celá ulepená pořád....tak to tedka kašlu, raděj se nedívám do zrcadla a nemyslím na to, že moje huba je hrozná.... :confounded:
4. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
bram: nééé ..prajzačka fakt nejsem :grinning:

adpohled do zrcadla - taky bych si na sobě chtěla ujíždět jako ondra - ten se a sebe dycinky nadšeně usmívá
4. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
enz: dik :dizzy_face: Vsak jsou vsechna nase miminka bozska :dizzy_face: Holky, jdu asi zalehnout, respektive lehnout si a cist, malej chrupka, takze pohoda :slight_smile: Tak dobrou vsem mamkam i miminkum :slight_smile:
4. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Malá se taky do zrcadla usmívá a trošku se i stydí. Vždycky ráno se tam spolu díváme, si asi říká co že je to za kočku :grinning:

S těma našema hvězďňátkama je stejně prča :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
hup to děláš kynutý koláč?......to já mám ráda s čímkoliv...teď dělám hodně s rebarborou...se nám nějak rozrostla
4. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jo a Lůca tuším se tu ptala na koupání. My jsme koupaly obden ale teď co jsou ty vedra tak koupem denně, páč je to hrozný, malá se potí a i od nás je ulepaná :unamused:
4. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Náš malý byl dneska sladký, začíná taky slintat, jak jste tu psaly, Peta si ho dá vždycky na prsa a on se jako snaží pást, odráží se mu tam a plazí se tam na tom hrudníku....Peeta dneska podotkl, že je jak slimák, že zanehcává stopy, jak mu při úsměvu slintá na tričko, něco jsem natočila na mobil, ale to není ono, vždycky tak zvážní, když vidí, že ho natáčím....úplně jsme slzeli s Petkou, jak se krásně roštácky smál.... :grinning:
4. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
enz: nee...našla jsem receptík - je to vlastně něco na způsob lineckého + tvarohová náplň + borůvky, drobenka
4. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
saru: ten statek je božíííí, fakt nádhera

taky se nemaluju, já bych se i namalovala, ale nebaví mě odličování :wink:
4. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Mau- tedka jak je tam Winslet nahatá....s lítostí musím podotknout, že takové malé kozenky jsem taky KDYSI měla....chjo!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak to budemedobrý slet čarodějnic :grinning:
4. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
já bych taky šla spát, ale asi neusnu......máme tu dnes oslavu založení Městyse......skončil koncert ABBA a teď začal Vilda ČOK......hraje na hřišti, ale je to slyšet všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
no mytady měli jen vrtulník ...o půl deváté nám dvakrát přeletěl nad barákem a pak přistál asi 150 m od našeho baráku ..a za pá minutek zase vzlétl ....nechápu, co to bylo
ale měla jsem sto chtí ho hryznout - ondra půl hodinky spal
4. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
se tááák těším an ten slet čarodějnic :grinning: :grinning: :grinning:

bram: no jo, prsa už asi nebudou tak jako kdysi :sweat_smile:
4. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
no já doufám, že se Vojtí z toho řevu nevzbudí, ale když zavřu okno,tak se tam nedá spát :confounded:
4. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
jdu taky do hajan, ať jsem zítra čerstvá :wink: dobrou, hvězdy :dizzy_face:
4. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky - jsem ztracena - koláče jsou super
pro inspiraci - http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=12233&user=38623
4. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
NO, HUp, vypaadá to supr, ale co místo borůvek, když u nás se borůvky nejí? :unamused:
4. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
bram - děla jsem něco podobného a nvrch jsem dala kousky jablek a rozinky ..ale myslím že by to snedlo cokoli - meruňky, rybíz...
4. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ranko tedy vy jste toho sitihli včera nakecat :grinning: :grinning: :grinning:

Baru: jj, u nich, no fakt mě serou. :angry: :angry: :angry:

Náš je to také oblíbený, ještě mám ten samý zelený s mořským koníkem :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 06:52  • Odpověz
Saru to je pěkné, to mi připomíná statek z Kurva hoši....... fakt moc hezké.
5. črc 2009 v 07:01  • Odpověz
HOlkyyyyyyyyy u nás začalo pršet, ale jak.

Mau: nejsi někde poblíž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Hup: koláč vypadá úžasně, dnes na něj dojdu nakoupit a pak hned udělat. Vypadá fakt dobře

Já se taky nějak extra nemaluji, ty řasy a to stačí, možná sem tam stín. Když se mi malovat nechce jdeme ven, tak si narazím brýle a je to :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
sklen: ty budeš pořád rejpat, co? :grinning: :grinning: :grinning: A u náás nepršííí, héheč :grinning:
Ale je nějak divně, zatažený, dokonce se dá i dýchat :slight_smile:
Dneska jsme vydržely v pelíšku až do 8. To bylo bezva
Manža teď odjel na pohotovost s uchem, dost ho bolí, tak jsem zvědavá kdy se vrátí a co mu řeknou. pak bychom měli jet k těch tchánovcům na grilovačku.

jinak já se maluju jen když jdu někam "mezi lidi" třeba k doktorce nebo do města a tak. Ale jen lehce - světlé stíny, řasenku a nazdar :slight_smile:

Tak pěknou neděli, holky :slight_smile:
5. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.