• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Krásné dusné ranko :sweat_smile:
tak malej nás ráno nenechal spát, zato v osm to po kojení zalomil a spal až do devíti, tak jsem si umyla koupelnu a chodbu, konečně :confounded: nebaví mě od toho odbíhat, když je vzhůru a vříská.
Jinak bram, kočárek brát nebudu, určitě by se nevešel, no i když podvozek by možná stačil... ten je poměrně skladný a přední kolečko se dá odmontovat.. no ještě uvidíme.
Jdu se kouknout na ten recept, Hup!
Saru, moc hezké fotečky.
Jinak já se taky líčím daleko míň než dřív, včera jsme mu měli takové sousedské grilování a žádná ženská nebyla namalovaná, takže na tom nesešlo. teď jsem i opálená, jak dost lítám po zahradě, tak to neva. ale tvářenka a šedé stíny s řasenkou jsou lepší :grinning:
5. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
CHojky holky :slight_smile:

No... K noci se nebudu vyjadřovat... První etapa je fajn... 5-7 hodin, ale pak jede max. po 3!!! :unamused: Už je to pár dní, asi z těch hiců, nebo fakt nevim... Podle mě má žízeň... Vypije ale 150ml a za 2 hoďky chce zas...
Jinak je to zlatíčko, přes den vůbec nepláče, směje se, kecá... Začne to až večer, když je utahanej.. Ale nejdýl ve 22 spí...

Taky se maluju míň než dřív... Dřív bych skoro nevyšla ven nemamalovaná a teď je mi to fuk.. I když je pravda, že líp se cítim namalovaná :slight_smile:

Kluci jeli k D. babi, já vařim houbovku a peru.. Už mam v sušárně jednu pračku, ale nechce to schnout - možná vy to bylo už suchý, kdyby mi to tuhle nezmoklo :angry:

Koukněte, kdo k nám včera zavítal na zahradě :slight_smile:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_4.mesic/#IMG_2614.jpg
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_4.mesic/#IMG_2619.jpg
5. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
niky, ten je suprovej :sweat_smile:
5. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Nik: moc pěkné fotečky, kámoš je super. Heel Filda bude mít za chvíli větší svaly než taťka co?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás je taky krásně, po tom raním slejváku je tu super vzdoušek. Dnes jedeme na výlet, za kamarádkou Janičkou, tak pak přidám nové fotečky.
5. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2982451&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Dala jsem vám do albíčka pár fotek, tak jukněte. Tady máte odkaz na nejlepší z nich,. Trocha humoru neuškodí že???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Skleni, ty si kóča!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
super jsou ty kluci se západem slunce :slight_smile:
Hele, už ti napsala ta paní???

My jedem odpo na oslavu, babi má narozky... Další grilovačka... Pak mají jít ty kila dolů :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jo, a svaly má Fífa větší už teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Nk: moc děkuji. Paní se mi ozvala, už to mám poslané. Nemůžu se dočkat, až přijde a co na ní bude Vojtík říkat :grinning:
5. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Skleni, tak mi pak dej vědět, až to dojde a jestli je vše OK... Dám jí pak hodnocení :slight_smile:
5. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
sklen: no já nevím, co si pořád stěžuješ na figuru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nik - ad spaní - vítej do našeho standardu :grinning:
5. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
juuu skle, tobe to ale slusi :grinning:

My jsme se vrati z nakupu, tak mame opet co jist :grinning: :grinning: hlady neumreme. Pomalu nakupuju na moji narozeninovou party na pristi tyden. V sobotu se chystame na pobrezi, uz se nemuzu dockat, a v nedeli jsem pozvala par lidi na BBQ. Minuly rok jsem oslavovala ve velkem asi 30 lidi, tento rok to vydim na neco mensiho.

Wiliamek se nejak pokazil se spanim :frowning2: Sel hajinkat kolem devate a uz ve 2.30 kojo a v 6.30 dalsi a pak uz nechtel zabrat. Ale zato ted haja uz skoro 3 hodiny :dizzy_face:
5. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Zdravím ženksý,

sice tu nikdo není a tak jen napíšu a povalím si zase lehnout - pakárna, venku krásně jak svi...., chlapi někde opalují kejty a já musím smrdět doma - se mi vrátila horečka, tak se potím, ale fakt mě to ser....

Ad malování, já se maluju jak kdy, záleží na období a taky jakou mám v dané chvíli pleť

Ad sraz...no vy sice budete jak čarodějnice - nenamalované, ale já tam budu jak strašidlo - bílá paní, protože jak se uzdravím, tak zas bude hnusně a já jsem furt bílá jak stěny - blbě chytám a ještě jsem pořádně nikde nebyla a když jsem na zahradě, tak nesvítí

JInak u nás noci dobrý, chodí spát nejpozději v 22 a záleží, zda se před tím pořádně nají, pokud ano, tak se budí kolem 7 a sem tam ještě usne, pokud né, tak se budí kolem 3-4 a pak až kolem 9, ale většinou tak hoďku po snídani to vždy ještě zalomí a musím říct, že se to s tím nutrilonem vše zpravilo - myslím režim, nemáme to sice přesně, ale snídáme mezi 8-9, pak jí většinou ve 12, v 15-16, v 18 a kolem 20 a pak buď před spaním nebo v noci kolem té 3-4, víckrát nejí, s mateřským mlíkem jsme jedli skoro pořád, takže jsem nadšená a už skoro nepláčeme, jen když bolí bříško, tak si tak při pláči stěžuje a jak se nudí tak bulí - jo a už nám tečou slzy, jak je to u vás???? Jo a klidně si dokáže i hoďku hrát sám pod hrazdičkou, prostě miláček, fakt si myslím, že to vše bylo tím mlíkem a následně bolestí břicha, teď máme úplně jiné usměvavé a relativně pohodové dítě a hysterák máme jen u pasení, to fakt nenávidí a nechce se ještě vůbec točit i když ho dám na bok
5. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
ahojky :wink:
Tak jsme zpet doma, malej celou cestu chrupkal, takze parada :dizzy_face: Byl to fajn vikend, dneska jsme byli vsichni jak po tahu, babca s dedou (tim myslim jako nasi) prisli ze zabavy az k ranu, takze dnesni dopoledne bylo dopoledne padlych :grinning: My sice odchazeli v 17 hodin, ale byli jsme tam od rana a dneska dlouha cesta, takze docela zahul. Ale fakt jsme si to uzili :dizzy_face:

ad noci - malej vetsinou usne v 19.30 a vydrzi do 4-6 :dizzy_face: Obcas vstava treba v pul3, ale pak zas vydrzi az do rana, takze spani mame proste uzasny :slight_smile:

skleni: jsi fakt sexbomba a to si porad stezujes :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
holky, ja uz malyho davam jen na zem na deku, vsude se mi prekuluje, za ty 2 dny to vypiloval k dokonalosti a dela to proste porad. Ale bavi ho to jen ze zad na bricho, opacne to zvlada taky, ale z toho nema takovou bzundu :grinning: Takze se otoci, chvili pase a za chvilku zasne vyskat a to jako znamena - matko, priskoc, potrebuju otocit. Kdyz neraguju, tak se bud vzteka a nebo rezignuje a otoci se sam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoooooooooojky kočky

moc děkuji za pochvaly, sem se nechtěla hned ukazovat, ale když tak chválíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme byli dnes na návštěvě na chalupě mé sestřenky, no bylo by to tam super kdyby nedorazili neohlášeně její rodiče a sestra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojtík tam byl moc šikovnej, akorád Danda nezklamal, zase vzal roha, naštěstí o Peťa dohnal :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Pak sem přidám fotečky. Nelekněte se, ta holčička je o týden starší než my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ty jo, nám poslední dva dny dělá problém usnout v postýlce přes den. Večer ne, ale přes den ho musím uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si to pěkně zavařila. Teď jsem ho musela uhoupat v lehátku. Je to prostě rošťák
5. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Jitule, tak to máš blbý, že jsi pořád nemocná! zato s Lukáškem to máš super, takhle krásně se vyspat v noci, to se mi dlouho nestalo. náš vstává už ve 2:30 a pak co dvě hodiny :unamused:
tak jsem se letos byla poprvé vykoupat na písáku, plavky mi jsou, ale břicho trochu přetéká. naštěstí jsme jeli navečer a už tam bylo jen pár lidí. a voda suprová. malýmu jsme namočili nožičky, zadeček se mu už nelíbil. ale budeme ho koupat v bazénku na zahradě. byla to paráda. jo a měli jsme navštěvu a malý byl vzorný, "povídal", komunikoval, až nám nevěřili, že umí i brečet :grinning:
5. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=2983941#navigator

Tady je slíbené foto s Janičkou. Je to fakt kooočka.

Tak to u nás spinkání v noci celkem pohoda, ale nechci to zakřiknout. někdy vstává o půl páté jindy zase třeba o půl druhé pak až ráno.... dnes vstal v šest, ale ještě usnul. Bohužel s námi hajal Daník, tak už mě ležet nenechal. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
skleni, Vojtí vypadá jako velký ženich :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoja :slight_smile:
tak dnešek byl super, byla pohoda, malá zlatíčko jako vždy :wink:

niki: ježek dobrééj :slight_smile:

sklen: hezký fotečky, akorát nevím, jestli pak Janička na Vojtíka dostane, až mu bude chtít dát pusu :grinning:

Já jsem dala malou spát, máme to teď více méně každou noc stejné, kojo ve 20 a pak 2:30,6:30. plus minus. Akorát se teď v noci zbudí i když ještě nemá hlad, ale dudlík to obvykle zachrání a malá ještě usne.
5. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Mau: také dělám to samé, dudlík a když nic, tak vyndavám :wink: :wink: :wink:

No taky nevím, ale Janička to snad dožene. Je dárek od jejich "andílka".
5. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Luci ženich, to asi nepůjde, je to dcera mé sestřenice, tak to by asi neprošlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
aha, tak to na něj dostat nemusí. Tak ať jim slečna pěkně roste :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
tak to jsou teda příbuzní, to si budou spolu hrát :sweat_smile:
5. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Nazdárek taky vás jdeme pozdravit než půjdeme papat a taky kdo ví jestli budu mít ještě čas sem nakouknout v úterý v noci vyrážíme na 10h cestu autem.
Jinak sušíme, ale moc to nejde, protože i tak máme vlhký byt, natož teď vytopený a venku vlhko :angry:
A ještě máme byt studený, takže holky spinkají v overálku, v pytli a přikrytý peřinou a okno máme otevřený jen v kuchyni ventilačku, aby to větralo.
Jinak nám teď delší dobu vychází kojení 22-23h, pak spíme do 6-7h, pak si jdeme ještě lehnout vstáváme v 9-10h a pak jíme po 4hod. Teď jsme měly jíst už ve 20h, ale holky o půl 8 usnuly, protože se celý den tím vedrem dost budily a měly jsme na návštěvě příbuzný ze SLovenska, tak toho moc nenaspaly, ale zachvíli je půjdu vzbudit, jinak mi prasknou prsa...a pravda někdy k ránu dávám Verča ještě dudlíka a ještě si pospí.
Jinak odpoledne jim dávám mezi kojením 25ml čajíku.
5. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
zanet: kam razíte? někam na dovču?
5. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
žanet,jedete do Chorvatska?
5. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jááááááááááá chci taky na dovčůůůůůůůůůůůůů
5. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahojki holky,
my jsme dnes byli na celý den na chatičce a i když nám až tak úplně nevyšlo počásko, dvakát pršelo, tak to bylo bááájo!!! Jsem tak příjemně unavená, že budu spát jako to naše mimino :grinning: které už je taky chvilku tuhé... :sweat_smile:
Akorát jsem si uvědomila dneska jak zase nesnáším lidi, co do všeho kecaj, takové ty rádoby chytré tetičky, co si myslí, že když vychovali dítě před skoro padesáti lety, ví vš nejlíp....a pohoršujou se nad způsobem oblékání a starostlivě ošahávají děcko, je-li studené, za chvíli zas teplé :angry:
Někdy to dělá i moje tchyně a to vylítávám z kůže!!! :confounded:
5. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
bram, taky to nesnáším, kddyž podle ruček odhadují, že je mu zima :angry: všude píšou, že konečky končetin mají kojenci běžně chladnější a teplota se má zjišťovat za krčkem..
5. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Luci, jak vidím, CO VYCHOVALA, tak mám chut si odplivnout a ona bude ohmatávat mé dítě :confounded: Já jsem měla ze začátku pořád depku, jestli Adu oblíkám dost, pak jestli to v teplejších dnech zas nepřeháním, přece jen byl nedonošený...tedka jsem ráda, že vidím, že má dost podkožního tuku...v posledních dnech jsem pochopila, jak je alergický na to, když je mu vedro, dneska bylo to tak "fajně", měl asi centimetr odhalené kůže na nohách mezi ponožkama a kalhotama a to ještě v autosedačce, měl to díky tomu shrnuté....ještě si pamatuju naše dětství, kdy jsme lítaly celé léto v plavkách ajejí vnoučaata v teplákovkách a jak byli pořád nemocnoučcí... :angry: na facku, toto!!! A nejvíc miluju tchyni, jak ho v tom svém panelákovém suchém bytě balí v náručí pořád dekou a kouká na mě jak na krkavčí matku, že mu nedám kožuch rovnou :grinning:

JO o těch rukách to je blbost, ještě možná zimný nos, za krkem spíš myslím jako když je mu horko...taky ošahávám tak nějak celého a posuzuju dle toho!
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.