• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jako, že máš pravdu, taky jsem slyšela, že miminka mají často ruce studené...
5. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
jj. malému je pořád horko, takže jsem se vykašlala na to dávat mu o vrstu více a naopak ho svlíkám do naha. a on je pak hodný celé odpoledne :grinning:
5. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahooooooooooooj kočky

tak to my jsme dnes měli celou noc otevřené okno a Vojtík se vzbudil a o půl šesté. Fakt mazec. Jenže si pak rozmyslel, že už spát nebude a začal strašně vykládat, pak přišel i Danda a bylo po spaní. Ale na štěstí si to kluci oba rozmysleli. Vojta usnul o půl sedmé a stále spí a Daníka a mě vzbudil taťka telefonem z práce. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

NO nic, jdu dělat papání, tak zatím a mějte sekrásně

Jo jinak od rána tu stihlo už 2x pršet
6. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Krásné ráno, u nás vymetená obloha, horko :sunglasses:
Noc byla krásná, kojo ve 3:00, 6:30 a teď spí. Manža zůstal v ložnici, je hrozně špatnej z toho ucha, bolí ho to a teď jak mu to prasklo tak mu z toho teče krev s hnisem - fujky. Tak je takovej mimoň, i včera byl. Takže ho sice máme doma, ale vůbec si to neužijeme :frowning2:

Co dneska vaříte, holky?
6. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
ahojda!!! malého musím moc a moc pochválit. včera naposled papal asi ve 21:00, pak až 4:40 a 6:40. sice od půl osmé jsme všichni vzhůru, jak malý povídá, ale je zlatíčko-
Mau, dnes vaří manža a budou to pštrosí vejce s hranolkama. a včera jsme měli řízky :sweat_smile:
6. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
luci: tak to je Marťa zlatíčko :dizzy_face:
My jsme meli řízky v sobotu a včera krůtí guláš. Asi udělám jen maso s bramborama a zeleninovou polívku a bude :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
to seš dobrá, Mau, tento víkend poprvé polívky nevařím, i tak umíráme horkem :grinning:
6. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
tak polívka je raz dva, takže u toho nijak netrpím. Navíc od té indukční desky nejde takový vedro jako třeba od plynu :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Nazdarek :wink:
My meli noc v poho, jelikoz vcera jedl v 17 a pak vytuhl (byl unavenej z te cesty), tak se vzbudil uz ve 2, ale pak az rano, takze pohoda :dizzy_face:

Dneska si udelam do zasoby hovezi vyvar a k masu asi udelam rajskou s testovinama :slight_smile: Vedro je, ale potrebuju zpracovat to maso.

ad oblekani - nas Stepinek je ted doma dost casto v jen v pline nebo uplne nahatej, ven mu davam kratke body a kratasky a s sebou berem tenkou deku :wink: Hrozne rychle se zpoti, takze ho rozhodne nenavlikam :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
dobre ranko,

tak u nas se porad haja a ja si odstrikavam mlicko, jedno prso mam uplne nalite a bojim,bojim, aby mi neexplodovalo :grinning: :grinning: ale jak se tak divam na tu lahvicku, tak to je sama voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska me ceka opet zubar, jak jsem si minule zlomila ten zub na dve pulky, jak ja ho nemusim

vcera jsem zjistila ze malemu tece prave ocicko, ma tam jakoby hnis. ted jsem se divala a ma to ocko takove zalepene, tak asi zavolam k doktorce, z ceho to muze mit???

dneska nevarim, mam ze vcerejska udelany cottage pie, mlete maso s bramborovou kasi zapecene v troube, mnamka se mi povedlo
6. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Já dnes nevařím, udělala sjem včera kuře s nádivkou a k tomu jsem dala ještě 4 stehna, takže toho máme celkem dosti. Jen si udělám asi k večeři polévku a bude. Dnes pojedu s klukama na výlet mašinou, tak se docela těším. Snad to zvládnu :sweat_smile: :sweat_smile:
6. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
skle- to vis ze to zvladnes...a beres sebou i tu hezkou pani v sestrickovskem oblecku s injekci?? :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Mag: kdepak ta musí zůstat doma, ikdyž jedny ruce na víc by se mi hodily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Saru, ty jsi mě ted dostala, od 17 hod. se ti malý vzbudil TEPRV ve 2? :dizzy_face: tak to se nám budí normálně od spánku od 22 hod.

Dneska jsme taky celkem brzy vstávali, nedal se přemluvit, aby byl hodný chlapeček a nechal maminku ještě spát :sweat_smile: od půl 6 jsem vzbuzená, zatímco andílek si už vesele podruhé vychrapuje, poprvé už v půl 9 na balkoně vytuhl....seděla jsem tam s ním, pže se bojím všelijaké havěti, chci si koupit sítku proti hmyzu, ale líbila by se mi i kdyby byla zároven proti slunci. Nekupovaly jste někdo? Dejte mi tip, kočky...

Já dneska nevařím, my máme takový free den, VŠICHNI :grinning: tatínek tam má rizoto ze sobotěnky, čeká ho volný den u pc, kdy bude sám, dle výrazu se celkem těší.....jako přirozený introvert moc sám tedka není....a jjá vyrážím za chvíli za kámoškou, máme tam malý srázek mamin s dětičkama i s obídkem, tak se moc těším.... Ještě si jdu pověsit prádlo, abych to stihla....

Papa hvězdičky, hezký sluníčkový den... :dizzy_face:
6. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Tu sítku jsem myslela nějakou nasazovací na kočárek....zas píšu jak chro chro :wink:
6. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
bram, my máme v kočíku zabudovanou síťku, ale nic proti sluníčku :frowning2:
jo a víš co, vezmu si nakonec svoji autosedačku, jedeme autem, protože ta je nasazovací na podvozek. Jestli si teda budem brát kočárky.
6. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Bram já jsem si koupila normální síťku proti hmyzu a teď jsem si objednala clonu kvůli sluníčku. Nemáme přehazovací rukojeť, tak to potřebujeme.
6. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojte holky.

Já mám strašněj problém s kojením, mohly by jste mi poradit?

jako kojím, ale mámmálo mlíka, nechápu, jak mi mohlo takhle najednou zmizet. Takže pokaždým kojení dávám ještě nutrilon, lahvičkou samozřejmě. Malej to zvládá zatím, prsa neodmítá, ale mám strach, že mu to časem dojde a nebude prsa chtít. V noci nepřikrmuju, to kojím. Jako naposledy krmím v jednu rán a pak až v pět, někdy v šest. Prsa se mi nalejvaj jakoby hrozmě pomalu. Mám je plně nalitý po více než 6 hodinách...nevím co se dá udělat víc, aby se to mlíko víc tvořilo. Začala jsem pít 3 litry denně, což je pokorok, oproti půl litru.....

Máte někdo poodbnej problém?
6. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
ahoj Market, já teda asi moc neporadím, tohle nemám, ale něco podobného jsem měla ze začátku. Všeobecně se radí na tvorbu mléka co nejčastěji přikládat dítě a to vždy k oběma prsům, tak přikládej a vydrž, trvá to totiž klidně i 3dny než na to tělo zareaguje. A malej ti pláče hlady když ho nedokrmíš Nutrilonem?
6. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
No právě že se cuká u prsa a vzteká se...odsálala jsem z prsa, z kterýho jsem měla kojit, tj po 6 hodinách a odsálala jsem jen dvacítku...tak jsem brečela a manžel musela běžet pro nutrilon ve dvanáct v noci :slight_smile:
pak jsem z obou prsou v rozmězí tří hodin odsála 120..bída no...Když se napije, je v klidu, ale pak začne řvát...nebo se napije, já udělám dokrm a saje jak kdyby se vůbec nenapil...ale neřve....chjo..

Jinak jsem přidala nějaký fotky .)
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=396412&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
6. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Market já když mám pocit, že mám málo mlíka, tak malýho přikládám u každého kojení k oběma prsům a druhý den už mám kozy jak vozy :grinning:
Anebo zkus ty homeopatika, zkoušelo nás to tady více a myslím, že pomohly.
6. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
Čauuuuuu Markéééééééééééét

a piješ hodně?? nebo co zkusit ty homeopatika???
Fotečky máš krásné, už je z Honzíka velký kus chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
market: mě napadá zase ten mnohokrát zmiňovaný spurt :unamused: zkus vydržet, já myslím že tou lahvičkou nic nepokazíš.
No ale krááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Honzík je velikej, co? A má suprový vlásky :slight_smile: Ale hlavně mamina je fakt kóóóča :dizzy_face:
6. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Akit: čteš mi myšlenky

HOlky my dneska zmokli. Jsem měla dobrou vůli a jeli jsme tím vláčkem. Asi 4 km. No a na zpět pěšky..... asi po pár metrech začalo krápat, ale šlo to, pak se trochu rozpršelo tak jsemrychle vytáhla pláštěnku a slídu...... no tak se to aky dalo, ale pak přišla buřina jako prase, no my letěli, Daník za mnou plápolal, Vojta v kočárku lítal, já servala deštník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo, jestli mě někdo viděl, tak z nás měl prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na konec jsem volala tchýni, jeslti se tam můžeme schovat... na štěstí byli doma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jsem měla mokré i bombarďáky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
sklen: :grinning: nepřitahuješ už ty taky ty bouřky? :grinning:
6. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Mau nevím, ale zase jsem si vzpomněla na tebe, jak jsi vždy popisovala, jak jsi zmokla..
6. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
Oh, díky za chválu za fotky :slight_smile:

Holky já ted chlastám o sto péro, ale zkusím přikládat a snad se to poddá.

Díky za podporu, jste zlatíčka :dizzy_face:

jinak u nás před baraákem se natáčí nějakej pořad asi bo co, je to tady samá kamera, osvětlní a nevím teda jak se dostanu na hřiště...

Sklen: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako není to k smíchu, ale... :grinning:
6. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
to je škoda že taky nejedeš na sraz :grinning:
6. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je, já se sama teď tomu tlemím, fakt to byla komedie.
6. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
kdo já???
6. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.