• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: jj, ty, to bychom byly dvojka :grinning:
6. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Market asi se dozvěděli, že v blízkosti bydlí hvězda a číhají na tebe :wink:
Tak hlavně se zkus nestresovat neb to je fakt to nejhorší ( věř mi, já byla v pr...strašně moc ) a věř že se mlíčko zase upraví!! Držím pěsti :dizzy_face:
6. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Jsem slyšela, že máte sraza někde na moráávě jo? Kde to je? že bych se vtírla, pokud to bude možný :sweat_smile:
6. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Akit, díky..je to trochu na palici :frowning2:
6. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
market: jj, u Hupinky doma - Rybí u N.Jičína :slight_smile: to by yblo fajn, kdybys taky přijela :dizzy_face:
6. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Mau: no já byhc jela hned, ale má to dva háčky, jeden je ten, že sama nejedu a druhý, museli bychom přespat a na to není manža. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jinak by to bylo fakt super, hele ještě by kvůli naší dvojce zalezlo sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
U Hupczy přímo v baráku??? :slight_smile: A kdy to je?
6. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
marktet: tak se pořádně uprav, ať nám neuděláš ostudu :wink: :wink: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Já to mám 4 hodny jízdy :unamused: :unamused: :unamused:
6. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
market: jj, doma a na zahradě, prý :slight_smile: je to 15.7. tuším :slight_smile:
sklen: to je škoda, ale zase se o 50% klesne pravděpodobnost deště :grinning: tak snad mě nepošlou domů :grinning:
6. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jdu dělat ten koláč, tak mi držte pěsti kočandy
6. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Sklen: pošli kousek jo? Už se těším na telegram :grinning:
6. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Hezkýýýý, u Hupiny na zahradě..Ta je ale odvážná holka....Mě by jeblo asi bejt hostitelkou s dítětem....to je frajéérka teda.
6. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
market: tak co, pojedeš taky???
6. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Datum je to dobrej. Musím se ale podívat trapně do mapy, kde a jak daleko to je :slight_smile: Ale nevidím důvod proč bych nejela...stejně bych jela vlakem..

Každopádně Hupza zabránila tomu, že někdo pojede zbytečně...Pokud teda v ten den bude doma :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
market: z Prahy celkem štreka, ale bylo by to bezva :slight_smile:
Tak snad bude Hup doma :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Jo a včera byla sranda. Jsem byla označena za děcko a komu prý to mimčo vozím :grinning: :grinning: :grinning: Asi už bych si měla zvyknout :grinning:
6. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
No uvidím....musím to všechno najít a obstarat..možná bychom to s manžou udělali formou RV- rodinného výletu :slight_smile: kdyby byl někde hotel, že bychom tam rovnou zůstali a prohlídli Jíčín..přeci jenom Rumcajs a Manka to tam proslavili :slight_smile:
6. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Fakt? No tak ty vyapdáš hodně mladounce a taky mladá jsi...Navíc vypadáš dobře samozřejmě :slight_smile: Jen bud ráda hele..Ve třiceti bys za to dala cokoliv :slight_smile:
6. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdu na vaše rady přiložit mimi k prsu a pak uklidit tu spušt v kuchyni a pověsit prádlo...tak zatím a snad tu večééér někdo bude ..já tu budu do hodiny :slight_smile:))
6. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
asi budu muset použít odsávačku..jak nemá hlad tak moc nesaje jen dudá směje se na mě :sweat_smile:
6. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Čus Markét... :wink: Krásný fotečky! :dizzy_face: A hlavně tobě to fakt sekne... Máš super vlasy! Mi připomínáš Romanu Vítovou :wink:
6. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
holky zdravííím, snad vás od strany 144 dočtu, vy snad nejezdíte nikam na víkendy???? my vždycky odjedem a já pak nestíhám dočítat :wink:
tak vás rychle dočtu, ve čtvrtek odjíždíme do tater, vracíme se v pondělí, to asi nedočtu už nikdy, když za 3 dny je tady toho tolik

holky, máme "problém", emi se snaží sedat. zvedá hlavu, v lehátku v poloze polosed nemůže být, protože se nadzvedává a chce si sednout. snaží se zvedat i z autosedačky... chjo :unamused:
6. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Market bacha je to Nový Jičín, ten nemá s Mankou a její partou nic společného!!
6. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Akit: Ted jsem za nevzdělance ale :confused: A ty je jedeš?

Niky, ahóóój...Myslíš Romana Jákl Vítová? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kujůůů, to je kočka :slight_smile: No ty jsi Táňa kuchařová, kam se seru :slight_smile:

Kačko, tak emi je snažilka :slight_smile: A vzteká se, ženemůže sedět? Tohle dělala kamarádky holčička, že si chtěla sedat a hrozně se vtekala, když jí to nešlo...
6. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Akit? A můžu to zkoušet i odsávačkou vid? Vyjde to asi nastejno ne? Já jsem někde slyšela že ne, ale to by mi ty prsa rovnou mohl ocumlávat manža :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
Market no vidíš, pak že nenajdeš řešení. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoj Markétko, tak máme ppodobný problém, zvlášť večer mi malý brečí u prsu. buď je to spurt nebo strašná žízeň. Nekojím míŃ než 10x denně, což je dost. občas mu na večer dám nutrilon...ale teď mu fakt dávám z obou prsou najednou. jestli se to nezlepší, tak si koupím ta homeopatika :wink:
6. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Sklen vid? My hvězdy si poradíe se vším :slight_smile: Co koláč? Povedl se? :wink:
6. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj Lucíí...a jaká homeopatika jsou nejlepší?
6. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.