• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jitul, to je zajímavé, že ti koník ještě neukazuje 1 měsíc a 2 týdny, no ale my jdem zas 5 dní po, tak to asi záleží na doktorovi. jak je na tom Luky dnes?
26. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Nikulko, dívala jsem se do tabulky, že ti psala Andykov míry Kristínky, a přitom se tu neobjeví, to je divné :unamused:
26. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Luci...no my dneska máme přesně 6 týdnů

JInak dneska Luki pořád spinká, je to asi tím, že álo jí, normálně v tuto dobu nikdy nespal a od rána - respektivě od půlnoci jsem do něj dostala 150 ml, jsem z toho na prášky. Ve dvě jdu znova k té doktorce a budu tlačit na pilu, aby se tím začala pořádně zabývat, Jsem si totiž všimla i další věci kterou jsem předtím moc nebrala na zřetel a to, že poslední dny dost dáví, ale nezvrací, takové to suché "natahování", to mi nepřijde jako normální
26. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Filípek všem děkuje :wink:

Luci, Andy chodí na Jarňáčky... Snad se tu taky někdy ukáže :slight_smile:
Malej je doma od začátku v body s dlouhym, ponožkách a když je zima tak má etě tepláčky nebo dupky... Na noc má taky body s dl. a je v zavince i s packama... Teď má triko s kr. a kraťasy, jedem na zahradu než přijde nějakej ten šupec... Je tu horko jak u moře... :sunglasses:
26. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Taky prejeme Filipkovi vsechno nej k svatku!!!
26. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
jitu: tak to si opravdu dupni, ať s tím dr. něco dělá, taky myslím, že to není normální, když tak zajdi i k jinému dr.

vše nej Filípkovi k svátku :slight_smile:

luci: my měli 6 týdnů včera a koník nám ukazuje 1 měsíc a 1 týden, a je to správně, protože koník neukazuje pouze v týdnech, ale v měsících a týdnech :wink:, to je rozdíl :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Sorathia, jak se máte? jak to jde zvládat dva klučiny??? mně i ten jeden dá dost zabrat :frowning2:
Mis, jojo jen vím, že Lukášek se narodil později než my, a my ještě na kontrole nebyli, tak mi to přišlo divné.
26. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
holky, to je divné.. malý mi spí asi od devití, ve dvanáct se nakojil, pak se v sedačce trochu poblinkal a usnul.. to se fakt ještě nestalo, leda jak byl úplně malé miminko, že mi usnul hned po kojení...
26. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
lucy to je tím počasím...působí to na ně...Vojtíšek nemohl včera vůbec zabrat....nebrečel, jen se pořád mrskal asi tím teplem a těžkým vzduchem a to ho mám celý den jen v body s kr. a hodně bez pleny ....potřebuje to tu bouřku co předpovídají
26. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak mi holky držte pěsti, oblíknu malého a valíme k té doktorce, od půldvanácté se do něj snažím dostat mlíko a vypil 50 ml a furt mi u toho usíná, sice nepláče, ale jíst nechce, začínám mít vážně strach co se děje, snad je to jen prostě že nějaké erupce na slunci a že nemá zdravotní problém......se fakt bojím až mi je do breku
26. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
vy máte prcky doma jen v bodýčkách ... jako neberu teď poslední dva dny, kdy je vedro ..ale i jinak ...na kolik vytápíte?

enz: bez plíny? a to zvládáš chytat? :sweat_smile:

jitu: já bych se nestresovala ..ondra poslední tři dny pil naprosto příšerně ..vztekal se, kroutil se, spíš tu bradavku olizoval, než aby sál ...fakt chuťka ...a dneska set začíná srovávat do starých kolejí
hlavně nesleduju detailně, kolik vypil
nemůže to být třeba proto, že ve vedru nemá chuť tolik jíst? prostě nějaká banalita?
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Enza, tak to asi tak bude, včera spal malý jen dopoledne a celé odpoledne ne a ne!! já ho mám v bodyčku a nepřikrytého. nejradši bych vyvětrala, ale to by na něj šel průvan..

Jitul, tak ať to dobře dopadne!!!
26. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Hup, my dali první body až včera, předtím overálky. ale v noci se dost potí, máme doma docela teplo, takže na noc dávám teď taky jen body a ponožky.
26. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
luci: my spíme u otevřeného okna ..takže nějaké větrání nemůže určo uškodit ...když ho teda neposadíš přímo do proudu věru polonahého
26. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
holky jak používáte klimu, když jedete s prckem
26. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj děvčata!
Luci: my spíme taky v bodýčku a ponožkách. A teď malý spí na gauči a já mám otevřený oboje balkonové dveře /naproti sobě/ máme tu malý průvan a malému to vůbec nevadí
26. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
hup, my nepoužíváme, větráme okny jednou za čas.. nedoporučuje se to používat.
Micha a taky ti dnes tak krásně spí?? mně od devití dosud s přestávkou na kojo..
26. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
hup nezvládám :slight_smile: leží na podložce a když ji počůrá posunu ho dál a dál až není suchého místa.....a myslím, že se mu bez lépe otáčí......včera jsme si udělali na zahradě ležení pod slunečníkem a moc se mu to líbilo.......kr rukáv dávám až ted v těch vedrech, ale v noci spí v body s dl a ponožky

luci teď spíme v kočárku a protože by se venku na terase upekl tak je uvnitř u otevřených dveří....což máme vlastně pořád
26. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
luci: já myslala v autě ...přece nejedete ve vyhřátém pekáči ve kterém je 40 st.

enz: já si říkala, že bys byla až takový hvězda :grinning: .... jako když je rozbaldný, tak poznám, že se něco chystá ..obvykle ..ale že bych to nějak extra pochytala, to ne :grinning: .... no a taky nejde naněj hledět furt ...a s ondrovým čůráním, ky má durch plínu co hodinku bych asi nic jiného nedělala :grinning:

na noc dávám taky dlouhý rukáv a tenké polodupky .... taky spím v kalhotách a v noci (hlavn nad ránem) zase takové vedro není .... navíc ondra se odkopává
26. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
no hup, já to pochopila :slight_smile: fakt v autě klimu nepoužíváme, a doma ji nemáme :wink: prostě než nastoupíme, tak otevřem všechna okna. za jízdy raději jen trošku a to jen vpředu.

jinak zajímavý jev, než jsem šla do porodky, tak jsem spávala převážně v pyžamu, a teď furt v košilích, těch rozepínacích (mám to zapnutý jen na dva knoflíky - stále v pohotovosti :grinning: ), no ale i v kalhotkách, dokud byly očistky. docela jsem si na to zvykla. Hup, ty máš pyžamo rozepínací nebo ho na kojo vyhrnuješ? a spím většinou v ponožkách. malý má péřovou peřinku, takže zima mu rozhodně není. noa zatím se odkopat asi neumí. přemýšlím, kdy ji vyměním za tenčí.. to mu dala tchýně hned, jak jsme přišli z porodky. teď už by asi zvládl tenčí, nevím..
26. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak doma přes den mám Nelču v bodýčku a polodupkách, máme tu sice teplo, ale když jsem jí zkoušela ty polodupky sundat a nechat jen v ponožkách a bodýčku, tak jí začaly chladnout nohy... v noci dávám overálek a dávám ji do zavinovačky, spíme taky s otevřeným oknem

hup: klimu používáme, Nelu vozíme na zadní sedačce, takže úplně napřímo na ni nic nefouká, ale chladím tak 22 - 24°C, míň nedávám, myslím, že je lepší klima než průvan při otevřených oknech
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
já spím nahá a dítě má mít o jednu vrstvu víc :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
enza: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
luci: vyhrnuju ...ale noční košile nenosím vůbec

mis: jj ..tak to děláme stejně ...snažím se neklimatizovat nijak moc ...ale taky mám pocit, že u těch oken je to horší (nepočítaje v to smrad z jinýchaut)

enz: kde jsou ty časy,kdy jsem chrupala nahá ..teď by ze mě crčelo mlíko na všechny světové strany :angry: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
hup to je výhoda nás nekojících :grinning:
jinak holky normálně včera Vojtíškovi regulérně stál :grinning: myslela jsem, že mu praskne
26. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky, přišla jsem vás aspoň pozdravit, nějak nestíhám :sweat_smile:

my jsme byli dneska venku v kraťáskových dupkách a slabých ponožkách, měla jsem i slabou deku ale odkopával se. V noci spíme v bavlněnejch dupkách.

Já jsem jednou nevydržela a šla spát nahatá, jak jsem byla zvyklá a na kojení jsem se probudila v mléčné koupeli :grinning: ale ten pocit chvíli bez podprdy za to stál :grinning: :grinning: :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
V autě klima nepoužíváme, a ani nechci. Není to dobré pro dospělé natož pro děti. - jenom můj názor - :wink:
Luci: spí, nespí jak je od včera horko, tak se neumí rozhodnout :rolling_eyes:
Ale já se docela těším, až sprchne
26. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
enza: no ondrovi dneska ráno ...mu říkám: no ondráš, na vlastní matku taková reakce :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
onehdá se mu ale postavil, když viděl mamku (teda svou babičku) ..jestli on nebude trošku gerontofil :grinning:

kett: taky jsem to jednou zkusila :grinning: ...ale mi to tedy za to nestálo :grinning:

mich: no to mi je jasné, že to není ideální ...ale když je venku 30, auto stojí několik hodin na sluníčku, tak ho musíš nějak vyvětrat - může tam být i 50 st. a to pouhým otevřením dveří prost nevyvětráš ...
jako když bylo 20 st. neřešila jsem to ...ale te´d v těch vedrech?
26. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
ad klima: myslím, že v ČR není zase tak staršně moc extrémně horkých dní, takže když párkrát povezu dítě v autě se zapnutou klimou, tak se to na jeho zdraví podepsat nemůže, samozřejmě nejsem padlá na hlavu, abych auto chladila na 18°C jako někteří blázni, když je přes 30, auto chladíme na 25, když je těch 28-30, tak chladíme zhruba 23°C....nedovedu si představit, že bych jela bez klimy, chudák dítě

taky bych chtěla spát bez podprdy, ale bohužel to nejde, taky jsem to jednou zkoušela a dopadla jsem jako Kettm
26. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
já tedy pokud je opravdu vedro nikam s malým nejezdím. Většinou když máme něco v plánu, vyrážíme ráno.
26. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.