• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Market, máš krásné chlapy doma :slight_smile: honzíček rostsse jako z vody, je ho plný kočárek :grinning: a jeho maminka je taky k nakousnutí :sweat_smile:
6. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Market nejsi nevzdělanec, já jsem jen chtěla, abys nejela někam jinam víš :slight_smile:
Jinak já na srazík jedu neb budeme tou dobou na chajdě a to mám kousek, cca 40 km.
S tím mlíčkem myslím, že můžeš využít odsavačku, mělo by to mít stejný efekt, ale já nejsem odborník, ale přijde mi to logický. I když mně přijde, že logika v mateřství neexistuje, např.: bylo mi řečeno, že když kojím přes kloboučky, že můžu přijít o mlíko...asi je to pravda, ale logiku v tom nevidím :rolling_eyes: ...takže zkus co nejčastěji přikládat ( odsávat ) a taky při koju vystřídat obě prsa a snad to bude fungovat :wink:
6. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Však ty se máš taky čím chlubit. Martínek je kus a je kásnej :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
nazdar dámy ..teda tady to jelo o víkendu
6. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
market: jakápak hostitelka :sweat_smile: ....jsem jen poskytovatelka prostor - na papání s ebudeme podílet všechny :slight_smile:

jinak myměli celkem akční víkend

včera návštěvní a dneska nákupní - rozpadl se nám konferák v obýváku, tak jsem přinutila manžu, že musíme ho jet koupit dnes, neb za pár dní přijedete a přce nemůžeme riskovat že se o něj některá opře a zraní prcka, že :slight_smile:
tak máme nový stůl :slight_smile:
no a pak milion sto padesát věcí, o kterých jsem ani nevěděla, že potřebuju :grinning:
6. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj Hup. Cos ještě nakoupila?pochlub se :wink: a kde jste byli, v ikea?
6. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
NO koláč, co bych řekla. Soudruzi z NDR museli někde udělat chybu. je to nějaké divné. Voní, ale vzhledově no nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Akit: s těmi kloboučky mi to přijde jako kravina. Kamarádka přes ně kojila dva roky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ty jo, jsem ti borůvky asi měla nechat rozehřát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mám to plné šťávy i ta drobenka mi někam zmizla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No vždyť vám to tu říkám pořád. Jsem prostě na pečení levá.....

Nemáte nějaký jiný recepis???
6. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
s těma kloboučkama to je určo konina, když to oběma vyhovuje tak není problém. Mě akorát říkala doktorka že některý děti se přes ně špatně nají, jako asi málo, pak by to snad mohlo hrozit... :unamused:

sklen: to je fuk jak to vypadá, však na výstavu to nepůjde, ne? Hlavně když bude dobrá :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
market...na fotkách jsi fakt kóooooča.
emi se zatím nevzteká, ale děsně se snaží, pak si vždycky zase lehne

skle...tak tvojí fotku jsem neviděla, už jsi jí smazala co? ale jak holky psaly, předpokládám, že jsi taky kočka. takže tady je to nejen samá hvězda ale i kočka :dizzy_face:

teda děláte chutě s těma borůvkama

žanet...tos mě docela uklidnila, že se pouštíte na 10 hod. cestu s dvojčátkama, že nejsme jediný blázni, který pojedou 600 km autem
no, snad to ta prtata zvládnou
6. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
maus: koupili jsme deku na ven - abyste měly na čem sedět :slight_smile:
no a pak ručníky a pak rámečky na ondrovy fotky

no a manža si nakoupil hafo věcí

sklen: ten můj? neříkej že se i nepoved :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
kaca, já ti jí tam dám. Kočka opravdu jsem :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
HUp, já mám to těsto strašně tenké... asi je to velkým plechem či co, vážně nevím
6. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
ad to, že bych nebyla doma - to bych vám neudělal ..opakovaný vtipuž není vtipem
toto jsme udělali jednou na silvestra - měla jsem sezvanou bandu cca 20 lidí
no a mamka se nějak zdržela, tak jsmese na ně trošku domluvily - takže když dorazili, bylo všude pozhasínáno a mamča, která byla na odchodu, jim oznámila, že nééé, že míša přece šla pařit někam pryč
chudáci stáli v té zimě, sněhu, igelitky plné jídla a pití celí zpoufalí a nevěděli, kam se s tím vrtnout ...no douho jsem je dusit nenechala
dlooouho mi to nemohli zapomenout :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Nazdarek holky :wink:

market: jee, vam to vsem tak slusi :dizzy_face:

My dnes byli na bezva prochazce, meli jsme nejak vysmato, tak to bylo super, dokonce jsem si i v parku zacvicila jogu, neb tam skoro nikdo nebyl :slight_smile: Miluju cviceni v prirode, ale vetsinou je klid jen u nasich na Vysocine, ale tentokrat byl i tady u nas. Manza si to fotil, takze z toho vznikly docela vtipny momentky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jestli chcete, mrknete:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/na-vtipne-prochazce-u-rybnika

Dneska jsem toho spoustu stihla - uvarila vyvar a rajskou, upekla babovku, vysala, prevlikla postele. A to byl dneska malej dost protivnej, porad pobrekaval, vypil 20 ml a uz nechtel, za chvilku bulel zas - asi spurt, ci co :sweat_smile:
Ale on je jinak fakt zlatej, takze ma taky pravo byt nekdy za protivku :wink:
6. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
sklen - já to měla taky tenounké - tak 2-3 mm - udělal jsem z toho 2 koláčové formy
tak já jestli seženu borůvky udělám třeba i tenhle :slight_smile:

sklen: no koooča - vůbec nevypadáš jako po dvou dětech :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hup: viď??? no jo, já to dělám na velký plech, mám 60 troubu. Koupím si jeden menší a uvidím. Ale chuťově je moc dobrý :wink:
6. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Saru: krsné fotečky, to já když řeknu tátovi vyfoť mě, tak mi řekne, no po kom to ten kluk má????

Takže moc fotek nemám
6. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: Tohle jsme taky jednou kamosum udelali, ale oni uz jsou zvykli. Manza ma 3 spoluzaky, se kteryma oba kamaradime uz od 15 (jeden z nich je teda muj bejvalej, ale jsme super kamosi) a tem neustale neco vyvadim. Vzdycky jim neco nakecam a oni mi na vsechno skoci. Jeden z nich se mnou pracuje ve stejne skole a ja ho jednou o prazkach vyslala na povinnou chuzi, ktera nebyla. On jel kvuli tomu 2 hodky vlakem :grinning: Pak se samozrejme stavil u nas. Nebo jsem mu pred Vanocema nakecala, ze jsme si to tehotenstvi vymysleli (jeste jsem nemela bricho) a on uz to vsem hned volal, tak jsem ho nechala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proste - vzdy kdyz k nam miri na navstevu, je ostrazitej, vetsinou se ale stejne necha nachytat :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
sklen: my se driv nefotili vubec, ale jak se narodil malej, tak nas to chytlo a je to docela sranda :grinning:
6. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
NO Saru, tak to bych do tebe neřekla, ty jedna liško podšitá :wink:
6. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Saru: fakt moc pěkné :wink:
6. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
sklen: haha, to nikdo. On to vzdycky vsude vypravi a vsichni si mysli, ze prehani :grinning: :grinning: Ja jsem totiz u vsech za svatouska, jen mi blizsi kamaradi vedi, jak to se mnou je doopravdy :grinning:
6. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
sklen: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Skleni, teda ty ses zas vyfikla :grinning: :grinning: :grinning: Jestli přijedete, budu se stydět vedle tebe jít :grinning: :grinning: :grinning:

Saru, super fotky! Cvičení v přírodě nemá chybu :wink:

My celej víkend grilovali, návštěvovali a odpočívali... Dneska bylo hnusně, pršelo a byla zima... :unamused: Bolí mi v krku, tak snad se z toho nic nevyklube.. Ani nevim, jestli můžu mít angínu, když už nemam mandle..

Kdo chce, tady jsou fotky z víkendu... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Oslava_na_Pavlovsku_a_navsteva_v_Hradku/#album
6. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
niki: moc vam to slusi, jste prekrasna rodinka :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
saru: tak můj majstrštyk v blafování bylo, když jsem ségru přesvědčila o existenci přírodního igelitu, vysvětlila jí přesnou technologii výroby (z takových těch blanek, co jsou mezi vrstvama u cilule nebo pórku, že se to stahuje, pak suší, pak píjí a spojuje, pak motá do rolí) a určení (igelit na balení luxusního zboží) ...vyšperkovala jsem to k dokonalosti ...a ona mi to sežrala i s navijákem ....lámakla jsem se v pase ještě hoodně dlouho ..vlastně dodnes :grinning:
6. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.