• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: :grinning: :grinning: Tak v tomhle jsme si asi dost podobny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja je jednou napriklad presvedcila, ze do rajsky pridavam, jeste par jahod, ze to tomu da supr chut. Tak to jedli a chvalili, ze je to fakt takovy jiny a lepsi :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
saru+ nik. hezké fotečky

saru: tak to jeden kámoč (lékárník )vyrobil placebo viagry - a dali jsme to kámočovi k narozkám
pak jsme se ho ptali, jaké to bylo s ....a jak si to chváli, že fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
market: tak co hvězdo, přijedeš
6. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

NO ženy, kam na to chodíte????????????????, To fakt nemá chybu

Nik: neboj, ono to není tak horké :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ale návštěva je jistá, dnes mi manža povídá, co ten penzion, našlas nějaký?????????, Tak jsem nevěřila vlastním uším. TEď už jen datum a jsme tam jako na koni.

Jen bch prosila nefotografovat :confused: :confused: :confused: :confused:
6. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jinak opravdu kváááááááášššššššššššnéééééééééé fotečky. Hele já si nemůžu pomoct, ten tvůj manža má moc hezké rty :sweat_smile: :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jednou k nam jeli vlakem a ja jim volala, jestli by se mohli po ceste stavit tady v jednom konkretnim obchode pro kecup bez rajcat, ze ho tam mivaji. Ze ja si ho kupuju, protoze mi ten rajcatovej nedela dobre. A oni se tam fakt stavili, prodavac na ne pry chvili ziral, pak se zacal rehtat a ptal se, kde je skryta kamera. Oni si zacali myslet, ze tam fakt nejak je, tak se zacli taky smat. Prisli k nam a hrde mi hlasili, ze se asi v ochode nataceli nejaky ptakoviny, protoze ten prodavac tvrdil, ze kecup bez rajcat nemaji :grinning: :grinning: To byl asi nejlepsi vtipek, kdyz jsem jim pak rekla, ze to jako fakt neexistuje. Byl to jeden z prvnich vtipu, ted uz by mi takovej okatej asi nezbastili, ale ja se tenkrat rezala snad 2 dny v kuse :grinning:
Oni sem obcas jedou k nam na vikend, takze tu mam 4 chlapi (se Stepulou vlastne 5), ale mne to vubec neva. Jsou to fakt super kamosi, ja vzdycky kamaradila vic s klukama. A oni celej vikend vari, umejvaji po sobe nadobi, hrajeme stolni hry, vzpominame na skolu, byva to pohodivka :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
skle...teda ty jsi fak koča, smekám pamelo :slight_smile:

nik. krásný fotky, co vy to máte za foták? fakt krásný fotky!
6. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Saru: no tak to bych si také nechala líbit takovou návštěvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kaca: děkuji to víš pracuji na sobě. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
sklen: to teda pracujes hooodne dobre :grinning:
6. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Saru, to čumím, jak se dokážeš zauzlovat. Normálně mě z toho rozbolelo tělo... :slight_smile: Ale krásný fotky

Niky, taky krásný fotečky. Filípek je celej ty :dizzy_face:

Hup, já ještě musím zjistit kde to je přesně a jak se tam dá docestovat a ubytovat. A ještě bych tě poprosila o nějaký pokyny..Třeba ve stylu : Vezmětě si sebou: Holínky, atd.. :grinning:
6. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Kaca, nic proti, ale jsi asi jediná, která nemá v albíčku svou fotečku. Tak honem, šup tam s ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Sklen, ta bílá ti vážně sekne :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Saru: JJ, s koláčem na talíři, škoda, že ta realita je tak krutá. Ještě že nikam nejedu, bych si mezi vámi připadala jako kysna :grinning: :cry:
market: s tim zauzlovanim to prave neni tak zhavy :wink: Driv jsem si dala za hlavu klidne obe nohy naraz, ale to zas prijde :slight_smile: Kolik vubec vazi a meri Honzik?
market: u nás záplavy nejsou :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky oni mi ty fotky smazali??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sklen: neblbni, jsi hvezda a hvezdy jsou proste uzasny :dizzy_face: Na to nezapominej :wink:
sklen: tak to jsou teda husty :slight_smile: Jakou realnejsi realitu uz by chteli? :grinning:
6. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ty jo, tady si dělá člověk srandu sám ze sebe a ono je to špatně :angry: :angry: :angry:
6. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Saru, teprve ted půjdem na vážení, ale v 6 ti týdnech měl 55OOg a 54cm...teda já nevím přesně kolik měl, protože Mudra říkala 5500 a napsala 5050, tak nevím :sweat_smile:
Ale ted se přikláním tak k sedmi kilům.... :slight_smile:

Kačko to jsi ty na té fotce jako mimi? To je skoro k nerozeznání...jediný co je tam rozeznat je kvalita fotky, jinak úplně to samý :wink:
Ja se tak tesim na fotky ze srazu :dizzy_face:
market: tak treba se nam priblizite, ale par takovych uz nas tu je, ze skleni, mau, niki? :grinning:
6. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jako se podržte holky jo....moje spolužačkamá syna o dva dny staršího než je Honzík, prostě 2,5 měsíce a má 70cm!! Hustý ne? Máte někdo takhle dlouhý mimi?
6. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Market: no jo, toho jsem si nevšimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru já taky, doufám, že jich uděláte hodně. NO nic, tak já mažu. Jsem z toho dnešního bouřkoběhání zničená.

Mějte se krásně hvězdy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Saru: my tu tabulku strhneme, jsem také zvědavá, kolik ten náš cvalda bude mít :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Pane bože????????????????????????????????????, T o musí být nudle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Myslím, že Ondří se blíží ne?? :grinning:
6. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
market: nevim, co hupin Ondrasek, my meli ve 2 mesicich a 3 tydnech 67 cm, taky dost, ale 70 te teda neni :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
skleni: ja tam nebudu, ale tesim se, az je sem holky daji :wink:
6. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak dobrou noc, hvezdy, jdu jeste delat neco uzitecneho, asi pradlo :unamused:
6. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
tak holčiny, s váma je fakt sranda, myslím, že na srazu zhubneme, když se budeme v kuse :grinning: :grinning: smát :grinning:
Saru, Niky, výborné fotečky :wink:
teď mi přišel mail, že v tomto týdnu se dětem mění barva očí.. všimly jste si něčeho takového????
6. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.