• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
market jj, to jsem já když jsem byla malá

skle...v albíčku svojí fotku mám přece :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Market adam měl ve 2 měsících 65 cm, ale od té doby se mi zdá, že neporostl :confused: ..no uvidím zítra, jdeme do poradny..
6. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
No holky tak pozorte...Já si pořád totiž myslím, že Honzík má 54 cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: který měl v 6 ti týdnech...Já vůbec nemám přehled kolik váží a měří..ale 74cm je průměrná výška v roce...

Hup, jasně, přemýšlela jsem jestli na raftu, nebo nebo na lodičce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
jinak taky jsem dala do alba nějaký aktuální fotky...ještě jsem se nedokopala k vytvoření alba na rajčeti, tak aspon takhle...
6. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Luci, já na malýho takhle civím už tejden, že ta modrá nějak slábne a nastupuje víc do zelena. :slight_smile:
6. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Moc pěkný Kačko. Je sladoučká :dizzy_face: Já jsem taky chtěla dát na rajče a ještě jsem se k tomu nedostala....těch fotek je takstrašně moc, že nevím ani, jak bych je uspořádala...
6. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ty jo tak to jsem stráááášně zvědavá neb našemu malýmu modrá přetrvává, ale nikdo v rodině nemá modrý oči ( u nás vládne zelená )..se asi budu muset jít kouknou do očí sousedovi :grinning:
6. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
my máme zatím taky modrý, ačkoliv vládne zelená. tak uvidíme :wink:
6. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Akit, no téééda, že by kukačka? :grinning: :grinning: :grinning:
Já chtěla strašně hnědoočko a u nás ani u manži nikdo hnědookej...a manža má zelený, ale on tvrdí, že modro zelený :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Market, fakt mu zelenaj? mrknu, jestli je to z fotek vidět. U nás zatím žádná změna, středně modré s bílýma tečkama. Modrý mají ale jen 2 prababičky.. Z Petra si dělaj srandu sousedi, jestli to dítě nemám s pošťákem. A Petr jim říká, že u nás chodí poštačka :grinning:
6. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Emička se už taky kulatí, ale oproti jiným je trošku pozadu :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Luci, fakt jo. Modrá je jakoby na okrajích..začaly zelenat od středu a jakoby vytalčuje tu modrou na kraj. právě to studuju tenhle tejden a zavostřuju, jestli jako dobře vidím :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
luci v tomhle budeme rády pozadu :wink:
market jako mě taky přijde, že už zelenaj, ale když to někomu řeknu, tak všichni říkaj, že mám vidiny, že má očka prostě modrá
6. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Kačko, já si myslím, že my, jako matky, to musíme vidět nejlíp..protože my se jim díváme několikrát denně do očí přece :wink: Manža si taky myslí svoje, ale já to vidím..zrovna včera, když jsme se vraceli z výletu jsem na to koukala a je to vidět, i když ne jako pěst na oko, ale je.
6. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Market :grinning: :grinning:, bohužel sousedi nestojí ani za zmínku, natožtak za hřích :grinning:
6. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Market, tak to nezapˇomeň fotit :slight_smile:
6. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Äkit, aspon že tak :grinning: já bych se teda u nás v baráku bála podívat sousedovi na oči, kdybych třeba pochybovala...Máme tu moc pěkný chlapy...ale zase žádnej nestojí za to,abch obětovala takkrásný manželství :sunglasses:

Luci, aby malej z toho objektivu nedostal psotník, až ho budu koumat z blízka :grinning:
6. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
No hvězduše moje jasný, já to jdu zabalit. Mám na dnešek velký plány. jdu odsávat a pak nasávat :slight_smile:)) no pak jdu spát a čekat až se mi nalejou prsa :grinning:

Akit, jak dloho bych měla odsávat? Stačí 5min?
6. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
skleni, pusinu má Fífa po manžovi :wink: Hele, tak musíme dát dohromady ten termín... asi už srpen, co? nemůžeme 29.8.+30.8. a ten víkend4 dní předtim :slight_smile: jináč jsme víceméně free :slight_smile: záleží na vás :slight_smile:

kači, foťák máme Canon EOS 450D. Fotí krásně :wink: Etě by to chtělo novej objektiv, ale nekrademe :sweat_smile: :grinning:
6. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz
oprava - ten víkend 14 dní před tim :slight_smile:

Eminka je krásná, hl. na tý dece na travičce :dizzy_face:
6. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
nikul díky. ale na tvoje fotky to fakt nemá. máme sony, ale ne zrcadlovku. ten rozdíl na fotkách je fakt znát. vaše jsou skoroprofi :slight_smile:
6. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
Kači, my po zdracdlvce dloooouho toužili...Tenkrát stála kolem 30.000, tak jsme kupovali FUJIFILM FinePix S5500. Taky dělal super fotky.. Ale až s malym jsme si pořídili zrcadlovku... :slight_smile:
7. črc 2009 v 06:02  • Odpověz
Nazdárek, krásné ráníčko!!
Nikulko, připojuju se ke Kaččce, fotečky máte nádherné. Kolik stojí takový foťáček?
Tak my jsme vzhůru asi od půl sedmé po koju, první o půl páté, takže parádička paráda :grinning: teď nám montují na střechu solární kolektor, tak je tu živo. a malej spí v mojí posteli :slight_smile:
7. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
krááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Noc byla úžasná, kojo ve 3:00 a pak až v 7. Tak jsem se pěkně vyhajala. Akorát se v5 vzbudila pláčem, ale dudlík a já jsme to zpravili :slight_smile:
Manža jel na kkontrolu s tím uchem, prý ho bolí už i druhé :frowning2: za chvilku byl zpět páč si zapoměl peněženku a mezitím volala ségra že potřebují STK na autě, tak jel nejdřív na STK a pak pojede k Dr. Jsem zvědavá co mu řeknou. No a malá teď chrní.

očička: my máme zatím tmavé, kolem panenek hnědé a kraje hóóódně tmavě modré tak jsem zvědavá co z toho bude :slight_smile: Manža má hnědé a já směsku :grinning:
7. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobre ranko :wink:
niki: to se mate, ze mate zrcadlovku, taky si ji chci casem poridit :wink: Na fotkach je to hrozne poznat. Muj tata ji ma taky a fotky jsou proste uplne jiny :slight_smile: Ten nas automatacek je sice skvele prenosnej, ale na fotkach je to samozrejme znat :sweat_smile:

My mame oci cim dal jasnejsi, modra jako nebe :dizzy_face: Takovy ma manza, takze by mu mohla zustat. U nas jinak vladne zelena :wink:

kaci: eminka je kouzelna :dizzy_face:
7. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Stepula ma asi neco jako naznak spurtu :grinning: Naznak tomu rikam proto, ze s tim, jak jste tu popisovaly, se to neda srovnavat. Ale dnes vstaval v noci v pul3, v 5 a pak rano v 8, je nejakej hladovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pres den si obcas da jen trosku, a pak chce za 2 hodky a vyzahne vsechno :grinning:
7. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
maus: no to je dobrý ...to byly asi nějaké erupce
ondří spinkal takyluxusně - do cca 4 a pak až v 7, a le v 5 hodin pláč - total zoufalství ...dudlk teda nepomohl (měli jseme z toho dvacetiminutovku) ...ale i tak supr noc

očka má onda modro modré - světlounké olemované tmavší - taky netušímpo kom ...po tetičce?
o víkendu u nás byli jedni rodinní známí - čerství důchodci a pan k. prohlásil, že on mápřecemodré oči ...no ale to bych o tom musela něco vědět, ne :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
hup: jsem trdlo, taky bylo kojo ve4, ne ve3. takže fakt úplně stejně jak vy :grinning:
7. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
holky, ten nas smudla uz mi teda dava, ma na zemi velkou deku 1,5m krat 2m a on se vcera, tak dlouho prevaloval, ze i kdyz byl na prostredku, tak se prekoulel az na zem :sweat_smile: :grinning: Tak mu rikam: Stepulo, nezlob, mamka jde povesit pradlo, tak az prijde, at si zase zpatky. Prisla jsem a on uz se fakt pomalu prevaloval zpatky. Ne, ze by byl na prostredku, ale tak 2 prevaleni na druhou stranu uz mel za sebou :grinning: Fakt jsem se nasmala :slight_smile:
Skoro to vypada, ze mam autoritu. Skoda, ze to byla jen nahoda :wink:
7. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Bré ráno, my vstávali v 9.. V noci papal ve 2 a v 6.... Pohoda :slight_smile:

Očka máme modroulinké :slight_smile: Okolo tmavá modř, vevnitř jasná! Po manžovi :slight_smile: Já mam zelený :wink:

Luci, foťák vyšel se všim všudy na 18.000 Kč. Je tam ale základní objektiv, chtěli bysme víc zoomovací, ale to je nejmíň dalších 6.000 Kč, tak holt časem.

Saru, já mam ještě takovej obyčejnější, co se vejde do kapsy, abych byla furt v pozoru... Na výlety a tak je skvělej... :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.