• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojte holky.

Když už se bavíte o tomv kolik máte kojo. Tak já se musím pochlubit taky. My asi tři noci po sobě v 1 ráno a pak v šest, někdy v půl pátý. :slight_smile:

Dneksa to vypadá na pěknej pařák, venku je dusno, to zas bude den.
7. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
market: tak co prsa, je mlíčko?
tady bue asi taky hicna :confounded:
7. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Market, ještě mě napadla babská rada na mlíko: pít černé pivo. taky si dávám :grinning:
7. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Mau, mám pocit, že to moc nezabralo....nijak zvlášt se mi nenalejvaj a zmenšujou se...dneska budu ještě odsávat, ale nevím nevím :frowning2:
7. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Luci, tak to je hóóó´dně dobrá rada :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak to zkus :wink: jinak já taky odsávala, ale asi nějak blbě a pak mě to jedno prso bolelo, nějak jsem si ho namohla :cry:
7. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoooooooj hvězdy

tak to mi dnes měli opět super noc. Malý vstával až v 5 a pak až v 8. Je to šikulka. Akorád Danda je takové ptáče, že mě přišel vzbudit. Pak zase kakat, no pořád něco.............

Po té včerejší procházce s emi opět vrátil kašel, tak pořád krchlám jako blázen...... no hnus. Už jsem si zašla koupit čajík a kloktadlo.
7. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak mi přišla pozvánka na to EEG...

Ehm, ehm, píšou tam, že nemáme dítě nechat spát v autě a v čekárně... Že musí usnout TAM!!!
Nemáte nějakej návod, jak donutit 5měsíční mimi, aby na povel usnulo??? :astonished:
7. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Niky, no to si dělají srandu ne??? To by k pozvánce měli přikládat návod.

My opět vřískáme, malý chce zase uspat v náručí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
niki: to jako fakt? so dělaj p*del, ne? :confused: :grinning: :grinning: Pokud vím tak děti na povel fakt nespí :grinning: . Tam je tak úzká hranice toho aby už byl přetaženej a neusne vůbec... Asi fak t nemají rozum :rolling_eyes:
7. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
No, kámoška tam byla s malou a taky neusnula... Prej měla Dr. kecy... tyjo, ať si něco zkusí říct... Když do něj budu celou cestu píchat, aby nespal, tak bude akorát nervní a rozčílenej...
Zkusíme tam jít, stejně vim, že neusne, a když se to nepovede, ta kse na to vyprdneme...

Já bych tam taky neusnula na povel... :unamused:
7. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
to zní fakt jak blbej vtip :sweat_smile:
7. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
To bude teda akce... :confounded: Kdybych tam mohla vzít hacku a houpat ho, tak by usnul :grinning: To by asi koukali :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
když mají tak blbý nápady tak co mají ty matky dělat :grinning:
7. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Fakt si můžou zkusit něco kváknout... :angry:
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
No tak to by bylo na mojí náturu, v takových věcech jsem strašný cholerik :sweat_smile:
7. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Niky, jediný co ti zbývá dojít si k psycholožce, aby ti poradila a pak si to nechat proplatit na EEG....v kolik tam máte bejt? Prostě ti nezbyde asi nic jinýho, než ho udržovat vzhůru..Chrastítka atd a těsně úpřed ordinací ho dát k prsu a uklimbat ho....Víš co je nejhorší?? Když chtěj moč..to je teprve parááda...Já to měla hned, ale třeba jiný maminky odchytávaly hodinu :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Market fakt?? U nás majjí pytlíky, to nalepíš kloučkovi na pinďu a normálně zabalíš do plínky, pak se jen koukneš a odlepíš. POhoda
7. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
No, zkusíme to, ale fakt se obávam, že tam prostě neusne... Snad nám dají pár minut, aby jsme to zkusili...
Na moč jsme měli takovej pytlíček... :slight_smile: Přilepil se na pindíka, malej se tam vyčůral a bylo to... Odchytávat to si nedovedu představit :sweat_smile:

malej je venku s D. ségrou... já připravuju balíčky s věcma, co jsem prodala na Aukru :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
NIky á dělám to samé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
No teda fakt jo? No já musela odchytávat. Bylo to ještě s Míšou, ročník 07...tak asi pokročili :grinning:
7. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Market, možná záleží, kde to je, každý doktor má trochu jiné metody.
7. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj holky,

market tak mame stejny problem s kojo, me se prsa taky moc nenalivaji..zkousim kde co. Uz beru asi 4 dny ty homeopatika a nejak zvlastni zmeny nepozoruju.
vcera jsem si dala cerne pivko, tak vecer kameny, ale hned jak je maly vycucal rano, tak se uz zase moc nenalily. trochu vic mi pomaha koprova omacka, ale uz mi leze krkem
taky se porad snazim odsavat, a nejvic se mi podarilo odsat z obou prs 220 ml, ale to jen jedinkrat. Jinac vetsinou odsaju jen 125 ml. a to malemu sem tam nestaci. takze kdyz vidim, ze ma porad hlad, tak dokrmuju aptamilem /asi neco podobneho jako nutrilon/

niky - taky bych rada vedela, jak uspat maleho na povel, kde na to ti doktori chodi????

u nas noc hodne neobvykla, vetsinou maly spi od 21 do 4 az 5 a pak jeste haja do 9 nebo 10, ale vcera usnul ve 21 a kojo ve 3-6-8.

jake mate pocasicko???u nas prsi uz od vcerejska, snad se to slunicko umoudri, na vikend mame velke plany, tak snad nam bude oskarek prat
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Teda tady je lidí, že bych se taky vtírla? :grinning: :grinning:

Niky, proč jdete na EEG, prosim Tě? :astonished:

A noční kojení, jo, tak na dnešek - večer v osm po koupání, pak ve čtvrt na šest a v sedm :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
petu, protože po porodu chvilku špatně dýchal, tak nás radši poslali na neurologický vyšetření - EEG je jeho součástí... ...
7. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Nik: Uff, takže jenom taková "formalitka" :wink: , tak to jo, já se lekla, že máte nějakej problém, tak je to dobrý.. :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
petu: ahoj hvězdo, jak se máte? :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
pridala jsem opet par fotecek, at nejsme pozadu loool

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=373486

ahoj Petu, ztracena ovecka se ukazala :grinning:
7. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Magis, tak to jsi na tom líp než já. Já odsaju 120 z obou prs, ale za hodně dlouho...Jinak tak 50 z obou....ale ted se víc snažím přikládat a odsávat...uvidím co z toho bude..jestli něco...
7. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
market - ja mam rucni odsavacku, tak to taky trosku trva, ale ja se pri tom vetsinou divam na ceske zpravy, tak mi to utece..a odsavam fakticky do sucha, ze uz mi ani kapka nezbyde...
tez si rikas, proc to kojo musi byt takova veda????
jestli si dobre vzpominam tak Misu jsi kojila jen chvilku,ze? jsi taky mela nejake problemy a ztratila jsi mlicko
7. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.