• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
magisa: téda, malej je fešák, hlavně v tom NEXT outfitu :dizzy_face: hezké :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Magi, ten je krásnej!! :dizzy_face: A jak vyapdá hezky anglicky :grinning: :grinning: :grinning:
No my se máme bájo, Matýsek je poklad, sice je "nepatrně" rozmazlenej a furt by se choval :grinning:, ale zatim se to dá :grinning: . Teď má veselý období, pořád se směje, je k sežrání. Akorát musíme cvičit a to se mu nelíbí - stáčí hlavičku doprava a je z toho už celej pokroucenej :frowning2: , tak jsme teď začali s rehabilitací.

A máme poddezření na rostoucí zuby :grinning:
Magi, já mám taky ruční odsávačku, ale někdy to prostě dosolova ždímu z těh prsou. No Já prývě Míšu kojila přesně 2,5 měsíce a ted je to úplně to samý ve stejným období :astonished:
7. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
mau + market :dizzy_face: :dizzy_face:
petu: tak to je fajn :slight_smile:
zuby budou myslím brzo aktuální u více miminek :sweat_smile:
mau - jako ze nam maminkam narostou treti zuby??? :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
petu, jojo formalitka... Jinak je naprosto v poho... Ale taky si asi skáknu na reha, páč se při pasení trochu kroutí, tak abysme to co nejdřív odbourali :wink:

Willík je frajer.. Magi, krásná fotka, jak jste tam spolu :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
magisa: jsem napsala miminek, né maminek :wink: Nám už snad ne, jen Hup má tuším ještě mléčné zuby :grinning:
7. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky, miminka máte báječný :dizzy_face:
Maus, malá má nááádherný kukadla :dizzy_face: :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
market - a uz jsi maleho i prikrmovala??? jo vlastne joo uz jsi to psala, ze manza letel o pulnoci pro nutrilon

ja jsem si taky vsimla, ze kdyz odsaju lahvicku a dam ji do lednice, tak za par hodin na ni kukam a jde videt, ze je moje mlicko takove vodnate. 3/4 je jen bila voda a nahore trosku smetanky..

z me rodiny se vsichni divi ze jeste kojim, protoze moje mamina mela pry nekvalitni mlicko, takove vodnate, ze nas tim vubec nenasytila, takze nas musela porad dokrmovat
7. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
petu: děkujeme :dizzy_face:
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
mau - :grinning: no jo starnu, potrebovala bych bryle
hup ma jeste mlecne zuby????ty brdo zavidim
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
tak maly nekakal 3 dny a ted to citim uz pod nosem..smradecek..jdu na to :grinning:
7. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
hojte hojte,
malý má dneska blbou náladu, nechce vůbec být sám, ale zase byl ukázkovej v noci, odpadl v 21 u lahvičky s nutrilonem a normálně se vzbudil až v 7:30 - jsem uvažovala jestli je to vůbec zdravé ho nechat tak dlouho bez jídla, podotýkám, že večer v těch devět bouchl 130 ml a ráno jsem opravdu měla co dělat, aby mě nesežral hlady, hned bouchl 150 pak si chvíli povídal na dece a pak chtěl dokrmit ještě 50
7. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Market,máme to stejné, taky jsem pořádně nic moc neodsála... tak se snažím přikládat co nejčastěji, klidně co hodinu. a pak v nejhorším dám na noc nutrilon, aby ho to zasytilo. ale dala jsem to zatím jen 3x, takže pohoda.

petu, nemáš nové fotečky?
Magis, Wilíkovi to moc sluší, je to frája :slight_smile: akorát my oblíkáme daleko míň v těch vedrech, nejraději ma malý holý zadeček ale já dávám plínu
7. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky už jsou březňátka 2010, takže za chvíli už budou dubňátka 2010 - toto letí
7. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Magis, nevím, jestli existuje něco jako vodnaté mlíko... moc tomu nevěřím.. ale naše maminky moc dlouho nekojily, ani se nevědělo, jak to je zdravé. Moje máma nás všechny kojila jen měsíc a vůbec to tenkrát nebylo divné.. jinak jsem viděla svoje odsáté mlíčko v lednici a vypadalo to stejně. bude to v pořádku. Malému to chutná.

Jo dubňátka 2010 budou už za chvíli, schnek to zakládala myslím na konci července :wink: letí to příšerně :confused:
7. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mag: ten je ale fešák.Moc pěkné fotečky

Petu ahooooj, a kde máš nějaké fotečky ty?????

Markét, u nás je mají už od 05, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
včera jsme byli u našich na zahradě - jsem se brutus spálila, a malý byl s holou dupkou - vyloženě si to užil, protože jen co mu mamka sundala plínku tak jí počůral, namířil si to dost přesně :grinning: a pak asi po hodině, jak se nad ním zase skláněla, tak zvedl nohy a pokakal jí - no zase po 4 dnech, takže to stálo za to, byla pod ním dost veliká hromádka, v těch plenách se to tak nepozná, ale je toho fakt dost - mamka něco hudrovala o tom, že jí snad nemá rád či co a že na ní přímo ser.... :grinning: , se tomu chlamal od ucha k uchu jak by jí rozuměl - tak jsem jí řekla, že už teď ví, na koho se má vys.... a před kým se posr.... :grinning:
7. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jitul: no to je mazc, to nám to ale uteklo co???
7. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
JItul: no to nemá chybu

Hele já tu chviičku nejsem a vy toho nadrbete no děs, babi ukecané
7. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
My už jsme se vzbudili, půjdeme papat a pak asi ven,, ale teď se tam udělalo takové horko, že s emi moc nechce tahat Vojtíka, asi zůstaneme na zahradě
7. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Magis...já měla kvalitní mlíko a taky to tak dělalo, přece si nemyslíš, že tam máš 33 % smetanu a i tak by se v chladu na té smetaně nahoře udělal škraloup tuku, nic jiného to není a pokud si myslíš, že máš bílé mlíko, tak to není pravda, to přední je hodně "vodnaté" a až úplně to zadní je bílé, ale v chladu to bílé jde nahoru, protože je víc tučn= a tak ti připadá, že dole je jen voda - i když to je 3/4 skleničky
7. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jitul: to máš pravdu, já mám to přední jako zakalenou vodu
7. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Lucka, Sklen: Já tady album smazala, protože máme fotky na rajčeti - tak jestli chcete, můžete mrknout na www.lukesovic.rajce.idnes.cz :wink: - uživatel.jméno je "lukesovic" a heslo "matik" :wink:
7. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Pet: ty jsou kráááááááááááásnéééééé, jste moc hezká rodinka. Opravdu vám to sluší. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
no a já jdu žehlit, za chvíli si pro malého přijde tchýně (ta si s ním dneska užije, je fakt asi přespaný či co a ještě k tomu podrážděný) no a na mě tu koukají himaláje nevyžehlenýho prádla, se mi to s těmi spáleninami nechce žehlit, už tak je mi hic jak pras...., ale manžovi už došli trika, vůbec mu to nevadí, ale tahá ze skříně takové ty staré, flekaté, on je spokojený, bo to jsou jeho oblíbené a má výmluvu, že už jiné nemá, takže půjde na to, jinak bych se na to vykašlala a počkala bych, až bude zase pršet.

Jinak holky, u nás máme Albert a minulý týden jsem dostala za nákup slevový kupón na 10 % na dnešek. Nevztahuje se to na alkohol a cigarety, jinak je to sleva 10 % na celý nákup a mají tam i nutrilony, drogérku a tak, takže já asi půjdu nakoupit nutrilony, bývají dost málo ve slevě a 10 % z 340,- - no to se už počítá a když jich koupím víc, tak to už je dobré, jsem počítala, že pokud budem jedničku brát do konce 5. měsíce, tak jich potřebuju ještě tak 10 krabic minimálně a od dvojky už začnu nakupovat v polsku, tam je prý mají o 100,-levnější, ale radši tu jedničku nakoupím ještě u nás
7. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Sklen..tak to je trapas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo souhlas s Luckou. Laktační poradkyně mi řekla, že vodantýmlíko je hovadina....Bud je ho málo nebo hodně. Nic víc,nic mín... :wink:
7. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
jjitul - aha, takze ho mam v poradku, no super..

luci - u nas je od vcerejska skarede, prsi a je zima, takze jsem ho oblikla, ja jsem mela na sobe taky svetr abych nezmrzla...ale vecer spinka v bodycku s kratkym bez ponozek, protoze mame doma hodne teploucko, jen maleho prikryvam deckou
7. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.