• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jitul: no o tom mi povídej, já žehlila v sobotu a dnes bych mohla znovu, ale prdím teď na to. Raději půjdu s klukama na zahradu. Hele já normálně umírám. Daník tady děllá na Vojtu kraviny a on s emu tak směje a povídá.... fakt ho miluje....

I když promluví a nevidí ho, tak ho hledá, kde je.......
7. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
petu: krááásný fotečky, všem vám to moc sluší a Karolínce se Maťa moc líbí, se tady culila na notík :dizzy_face:
tady je taky vedro, ale ven půjdem, akorát možná později...
7. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Sklen...tak to je super, že si tak "rozumí", užívej si to dřív, než se začnou doma prát :grinning:
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
ja chci taky slunicko a teploucko..s malym nejdu ani na prochazku, fuci tam a prsi

petu - hezke fotecky, tak kukam ze taky rada nakupujes v H&M-ku,ze??? Mame stejnou mikcu s wild mushroom a ty bezove laslace
7. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky :wink: My se prave vratili z prochazky, nasli jsme houbicky a Stepinovi spadlo do kocarku ptaci pisrko, je z nej uplne unaesenej :dizzy_face: Pak hodim nejaky fotecky :slight_smile:

magis: Ty mas doma ale krasavce :dizzy_face:

patu: supeeer, hvezda opet mezi nami :dizzy_face: Jste nadherna rodinka :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Pisu jako prasatko :angry: Samozrejme pirko a unesenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
saru - no kdyby to bylo ptaci hovinko, tak by z toho asi unesenej nebyl :grinning:

jsem zapomela pochvalit, mocka hezke fotecky toho statku, a joga v prirode nema chybu :wink:
7. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
no nic holky, tchýně si vzala toho našeho rošťáka a už jsou venku, tak snad jim to tam dlouho vydrží a já jdu teda na to žehlení....fuj fuj fuj :confounded: ......no já žehlila docela ráda, tak nechápu, co se to děje
7. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj tak se jdu jen rozloučit, balit a spát v noci vyjíždíme směr Polsko...jedu po 9letech k babičce a v sobotu se vdává sestřenka...už se moc těším, tak se mějte krásně pááá
7. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Děkujeme za pochvaly všéém :grinning: ,
Magis - to jsem obojí kupovala ještě před porodem, tu mikču mam hrozně ráda, tu nosí nejvíc, pořád mu je dobře :wink:
7. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
petu - ja taky, jsem to koupila ve sleve mikcu za libru a katata za 3 libry takze celkova utrata 120 kc no nekup to :grinning:
7. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
holky, par fotecek ze vcerejsiho vecera, hral si s tim pejskem sam na dece skoro hodinu :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443

magis: diky za pochvalu :dizzy_face: A s tim hovinkem si nejsem jista, mam pocit, ze by ho do te huby klidne narval :grinning:
7. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
saru: šikovnej :dizzy_face: Karolí si sama hračku nepodá, maximálně do ní žďouchá...
zanet: šťastnou cestu :dizzy_face: užijte si to :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
zanet: krasnou dovcu, vsichni si ji uzijte :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
mau: jojo, uz mu to jde, ale to jsou taky hracky vsude v okruhu 2 metru, rad s nema hazi :grinning:
7. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky, teda petu je taky koukám hvězda hvězdovatá :slight_smile: krásný fotky

zanet...uzijte si dovcu a hlavně pohodovou cestu
7. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tak manža už má nemocné obě uši. Jedno komplet i s bubínkem a jedno "jen" zvukovod asi. Takže dostal antibiotika tentokrát v tabletách a další kapky. Má teplotu a je totálně nepoužitelněj - furt spí :frowning2:
7. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
žanet, taky přeju hezkou dovču a co nejpříjemnější cestu.

Saru a co ptačí chřipajzna, dávej bacha! :grinning:

Mau, tak to je chudák. Měla jsem zánět zvukovodu jako malá a pamatuju si to do ted jak to bolelo. Tak at se ti brzy uzdraví a můžeš ho použít :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
market: dík. Je sice fajn že je doma, ale stejně je to jakoby nebyl :angry:
7. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
market: jojo :grinning: Neboj, do huby jsem ho to narvat nenechala, ale mel by ho tam rad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mau: to je naprd, mate ho doma, ale nic z toho, vid :pensive:
saru: jj, přesně. On měl mít jako stejně Po-Út volno, takhle marodí a z volna je prd :rolling_eyes:
7. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Mau, no já právě chtěla zavtipkovat, že ho máš aspon doma, ale ono je to k ničemu no.....Ono se mu udělá brzy dobře...tak máš doma dva ležáky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
nazdárek holky,
my jsme se právě vrátili od mudr z poradny. mladej dostal pichanec, tak vytuhnul, ale úplně, až mi ho bylo chudáčka líto :sweat_smile: Jen doufám, že to v pohodě zvládne bez teplot neb se trochu bojím, abych to poznala, zvládla atd :sweat_smile: ( nemocné dítě-matka hysterka :grinning: ). jakej sirup je na teplotu lepší? já jsem koupila nurofen..
do tabulky paní správcová prosíme napsat že ve 3 měsících máme 67cm ( stále nechápu :astonished: ) a 6510g a hlava 43 cm :confused:
jdu vás dočíst, jste hrozný kecálistky :grinning:
7. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Market: no přesně. Normálně když přijde z práce tak aspoň pomůže s malou, teď fakt nic. Mám vlastně dvě mimina, akorát tomu jednomu naštěstí nemusím utírat zadek :grinning:

akit: taky máte macíčka a hlavně dlouháána, co? :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
No já jsem děsńě zvědavá na toho našeho macáka. Jdeme ale až někdy kolem dvacátýho....váhu nemáme a metr taky ne :grinning:
7. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jo a eště něco, já jsem po porodu zubla jen 5 kg! Nepřibírám, ale mám pořád stejně...
7. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
market - nic si z toho nedelej, ja zhubla 13 kg ale porad mam 10 kg nahore :angry: , jak jsem mala, tak to jde na me hooodne vydet a v prsou to nemam :grinning: , se mi vubec nezvetsily, ale za to perdel a stehna jsou masivni

hele holky, kdo vubec rodil posledni???Me pripada, ze ja jsem byla posledni, anebo jsme alspon ve vsem pozadu, jak s pasenim koniku, tak s vahou a mirou

jen vim, ze kettm rodila ve stejny den jako ja
7. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Maus jj je dlouhej jak týden před výplatou...nevím nevím zda ten chlapec bude mít něco po mamince...možná jen nevymáchanou hubu, ale to se uvidí až časem :sunglasses: :grinning:
Market sorry včera jsem tvůj dotaz už nezachytila, ale stejně bych ti moc neporadila, na odsávání je tu profík jitule :wink: ..ale myslela bych si, že spíš záleží na množství odsátého mlíčka než na délce odsávání..No jak jsem se dočetla stejně se žádný zázrak nekonal, ale vydrž, chvíli to trvá než se to upraví. teda u mně se to projeví 2-3 den.
7. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.