• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jo a musím vám říct, že nás malej oooopravdu u mudr pobavil..už jsem tady psala jak nechce pást krom maminčiných koz nic a když ho dám na břicho narve hlavu do deky jak pštros do písku..tak jsem si říkala, že mi mudra vyčiní, že se mu dostatečně nevěnuju a necvičím..hele a ona ho položila na břicho, malej vytáhl hlavu jak želva z krunýře a stráááášně se rozhlížel po ordinaci..jsme mysleli s manžou, že se posereme smíchy, úplně nám tekly slzy, jakej je to malej vyčuránek. Doma týrá rodiče a u mudry jedničkář s hvězdičkou.. :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak ...my máme zfinalizované, vytsknuté a svázané dva projektíky
čekáme na s ondrou na pán,co to má podepsat za žadatele ...
zvládli jsme to
a pak že ženská nemůže pracovat :slight_smile:

jinak mám dobrý fór z plavča
paní říká - on je tak šikovný na ty čtyři měsíce, je motorick, jako by mu bylo pět ....a já: no ale jemu jou tři :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
akit. přece se nebude předvádět před vlastní krví - vy ho máte mít rádi i tak - víš, co to je bezpodmínečná láska? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
hup. šikovná :slight_smile: a dobrej fór :grinning: :grinning: malej je teda taky šikula, asi po mamince :wink:
7. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
mag: neboj ..všechny mléčné nemám :slight_smile:
ale jsem prý raritka - pár mlíčnáku a k tomu vyrostlé osmičky :grinning:
7. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
maus: že jo ... :grinning:
no jen si musím dát bacha,abych ho chudáka netlačila
jelikož to znám moc dobře od malinka - no jo míša je nejlepší ze třídy, no jo, míša už umí ř (ve dvou letech), když už by nešla na vš míša, pak nikdo (5. třída zš) ....fakt peklo - všichni to mysleli dobře, ale ono to je docela nepříemné
7. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
akit, vy jste stejne dlouzi jako my i obvod hlavy je stejnej, jen jste lehci :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
7. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
hup: presne na to si musim taky davat pozor. taky jsme hodne napred a musim davat bacha, abych ho nechtene neuhanela. Nasi taky vzdycky brali jako jiste, ze mam same jednicky, ze recituju basnicky ve 2 letech ve skolce, kam me vzali driv, protoze uz jsem mluvila,...
Chci ho chvalit a ne brat vse jako samozrejmost. Nasi jsou skveli, ale emoce se u nas nikdy moc neprojevovaly a uspech se bral jako samozrejmost. Tomu bych se chtela vyhnout :wink:
7. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
sa: ondrovi je taky plno věcí na šířku plandavých a na délku to šponujeme :slight_smile:

jinak dneska jsem viděla o dva dny staršího chlapečka - jako hezounký byl, o tom žádná - ale přišel mi,že mu musí být max dva měsíce v porovnání s ondrou :sweat_smile:
7. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
7. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
hup: to znamena, nam kazdej tipuje 5, 6 mesicu :sweat_smile:
7. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
saru: i příjde tak akorát :sunglasses:
7. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
My jsme měřili dneska Fífu a má 64 cm.. Váha před 5 minutama je 7,140 kg :sweat_smile:
Manža ho teď koupe, já griluju v troubě křidélka a stehýnka... Připravila jsem na zítra pangase v rošťákový marinádě, co používáme na kuřecí, tak jsem zvědavá, jaký to bude...

Dneska jsem koupila brynďáky, protože šíleně cintáme... :angry:
7. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
niky - tak mi merime stejne jako Filipek, jen mame asi o 2 kg mene :grinning: :grinning:
7. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
niki: to máte skoro jako my, akorát jste starší, no :slight_smile:
A bryndáky už používáme taky, páč to se fakt nedá ty vodopády slin :grinning:

Slečna se rozhodla že nebude spinkat a teď když se měla jít koupat tak mi usnula v náručí, opica mrňavá :grinning:

niki: pangase bych si taky dala - mňami :slight_smile:
7. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Maus, nojo... Přesně o týden jsme starší :wink: Mně spí pán v náručí teď. Napapal se po koupání a usnul... Za 10 minut se probudí, etě si pohrajem a pujdem spát naostro :wink:
7. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
niki: to uz jste nas asi trumfli, co? :grinning: Myslim na vahu :slight_smile: Holky, mate tu nekdo vic nez tech 67cm, co mame my a akita?

ad slintani - vecne chodime s plinou, jinak uz to nejde. Manza ma oblibu v tom, chytit ho do tygrika a kdyz jsem treba natahla na koberci, tak stoupnout nade me a snazit se slintem trefit na bryle :grinning:
7. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
niki, dik :dizzy_face: Zrovna koukam. Takze pokud nas netrumfne Vojta, coz ve vaze asi jo, tak uz asi nikdo :sweat_smile: :grinning:
7. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
tak se kukam, ze jsem rodila skoro posledni. Jen kamiami a broskvicka rodily po mne
7. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
ma: někdo to musel uzavírat :slight_smile: ..každý ení takový nedočkavec, jako my :grinning:
7. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
hup...nikdo tady netvrdil, že ženská nemůže pracovat, nebo jooo? jsem to nepostřehla, jinak bych se ohradila. samozřejmě, že pracovat může :wink:

saru...myslím, že nikdo víc nemá

slintáme taky, někdy jsou to mega slinty :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
kaci: tady néé ..ale mám v okolí takové chytráky, co mi říkali, když jsem tvrdila, že lehce pracovat buu pořád, že mám počkat až se narodí, že se z toho po*, že nezvládnu ani prcka natož prcka s prací....a nestalo se ....pak že v době spurtu ...a nestalo se ...furt mi to odkládají, že jako uvidím ...a furt vidím, že jsem měla pravdu a lehce a v poho zvlávám :grinning:
tak jsem si tu jen tak posteskla

když jsme u toho, co přesně děláš a jaký máš režim - teda pokud to není nějak tajné :wink:
7. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
ad slintání ....
ondra byl v pátek frajer -jenže po cestě začal žužlat chránič pásu v autosedačce tak usilovně, že měl na trikupo dojezdu asi 10 cm flek ....
takže byl fakt mega frajer :grinning:
7. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup: jj, slintání je fajn. A Karolí to ještě dokáže umocnit tím, že si na to bodyšo i grcne, takže kromě fleku i úžasně voní :grinning:
7. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
maus: no to mi ani nemluv ...dnes jsem byla v kanclu a ondra tam střídavě grkal a prděl ....fakt se předvedl v nejlepším světle :grinning: :grinning:
a mezi tím koukal svýma poměnkovýma očkama a moudře vrkal :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojki hvězdičky,
tak se koukám na tabulku a zatím koukám, že z kluků je Adámek nejmenší :wink: a přitom se v mém okolí strašně každý diví, jaký je tlustoučký :slight_smile: Dneska máme 3 měs., měli bychom jít k dr., ale naše má dovolenou, takže až příští týden.
Dneska jsem šla reklamovat ten kočárek a celkem jsem se třepla, jak to dopadne, ale nakonec jsem narazila na slušný shop, prodavačka byla celkem ochotná, ještě mě utěšovala, že to někdy bývá vyřešeno do týdne....a dostala jsem i půjčen jejich kočárek, který se mi i nakonec vleze do výtahu...takže jsem si hluboce oddechla :sweat_smile:
Sice je ten kočár taková velká plastová a kýčová hujda, ale to vydržíme, ted jen, aby výrobce uznal všechny vady a napravil je... :slight_smile:
JInak včera jsem si celkem užila, přes den fajně, sedánek s kamarádkami a dětmi byl perfektní, nejlepší byla asi 14.hodina, kdy dětičky spinkali pěkně každý v jednom pokoji a my jsme si klepaly po rameni, že se málokdy podaří, aby všechny spali naráz...a my si pily pěkně kafíčko...
V noci jsem si pak vybrala svojí starou "kamaráku" migrénu a dokonce zvracela...na potvrou jsem neměla doma ani jeden paralen :frowning2: prostě únava vygradovala a já jsem si konečně přiznala, že si nebudu hrát na frajerku a budu si sem tam s malým lehat i přes den...
Luci, ty budeš mít na sraz svojí autosedačku? A pojedeš teda se mnou, nebo tě hodí manža? A kdy přijedeš teda do OV? Domluvíme si teda nějakou prochajdu? :wink:
7. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
bram: nic si z toho nedělej, my jsme zase nejtlustější a největší holčička :sweat_smile:
je fajn, že jsi dopadla dobře s kočárkem, určitě ti to uznají :slight_smile:

Malá i manža už spinkají, za chvilku půjdu taky :slight_smile:
7. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
ondří byl dnes za frajera - http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_15._tyden/#P7070021.JPG (vše z výprodeje :grinning:)

no a i když jsem byla odpůrce riflíků pro miminka, to naše mi z všech připravených dupek vyrostlo, takže jsme sáhli i po nich http://hupcza.rajce.idnes.cz/Ondrasek_-_15._tyden/#P7030006.JPG
7. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.