• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: téda, fešák :dizzy_face: :dizzy_face:
7. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
mau: znám jednu, co je ještě větší a macatější - neboj :grinning:
7. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
hup: uff, tak fajn :grinning:
7. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Hup- víš, že jsem také byla odpůrce rifliček? :wink: A také jsem podlehla :grinning: ale nové bych asi nekupovala... lapla jsem je u kámošky, co je nesla do sekáče...HM za 40kc? Supr!
7. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky, taky jsem rifle nemela rada (to jsme se tu teda sesly :grinning: ), ale koupila je babicka a k nim tu peknou cervenou vesticku, tak jsme je nakonec taky parkrat meli :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
bram: no nové nemáme skoro nic :slight_smile:
pokrutilo by mě dát za ty hadříky tolik peněz, když t má na pár týdnů

saru :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hup-miluju sekáče, kde nakupuješ ty?
7. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
bram: no tady v jičíně to je slabší ... takže spíš nárazově a nebo na mmb

super sekáč býval v opavě - levisky za pade, šaty od versaceho za 70 ....super ....
chodila jsem ohákntá jako "prvša dama" ...a při tom za pár kaček
8. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Hup, kámoška už mě dlouho láká, že u nás v centru je takový podobný, kdesi u červeného kostela vedle Masarykáče? Neznáš ho? Budu se tam muset taky vydat...dneska mi přišel šátek, tak příští týden si uděláme výlet.

Za chvíli vyrážíme na vyš. kyčlí, právě jsem si umyla tu "plastovou hujdu", ten náhradní kočárek, jak to včera nazvala moje ségra :grinning: je fakt, že něco tak kýčového může sloužit jen jako půjčovací...ale což, hlavně že je nějaký...lepší než hrkat po schodech se staženýma půlkama kamarádčin půjčený, což byla druhá varianta, pže jsem se s ním nevlezla do výtahu.

Po těch kyčlích mám scuka s "tchýní", konečně jsme se domluvily a mám si jako vybrat nějaký zlatý šperk za vnuka... :sweat_smile: je mi to trochu...jako ehm, ehm....holky, dostaly jste něco za syna/vnuka od kohokoliv? U nás doma se to totiž nenosí, naši mi uzž před porodem přispěli na kočárek a zlato dostanu tedka na pětadvacítku, ale za porod je to prostě z našeho pohledu nezvyklé....ale tchyně si nedá říct...zas nebudu vědět jak se tvářit, to je blbá tradice...porodila jsem jim sice vnuka, ale hlavně nám syna, ne?! :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Dneska stejná noc jak včera, akorát bez pláče v5, takže fajn. No ale máme problém s usínáním přes den. Už včera vymýšlela že jako v lehačce ne-e a dneska ráno to taky nešlo, tak jsem ji musela uspat na rukách. Snad ji to přejde, páč je docela těžká :sweat_smile:
Manža jel zase na kontrolu s ušima,tak jsem moc zvědavá jak dopadne. Jako už vypadá líp, ale kdyby jste viděly jak se tvářil ráno u snídaně :rolling_eyes: jak kdyby to bylo za trest. Nic nejí, páč mu to nejde a když už tak háže ksichty, no hrůza :frowning2:

bram: u nás se dává za dítě jen od taťky, ale taky ne každej taťka to uzává. Mě manža říkal, ať si něco vyberu, nějakej šperk, ale ještě jsem se k tomu nedostala, takže tak :slight_smile:
Jinak taky naši i manžovi rodiče přispívali na kočárek a tak vůbec pořád něco kupují, platí malé na stavebko a tak :dizzy_face:

Tady je taky fajn dětskej sekáč, ale nejhezčí věci jsou ty úplně maličký, páč jsou téměř nenošený, že :slight_smile: A pak je ještě ve městě nejakej bazárek, ale tam jsem ještě nebyla, se asi vypravím na výlet :slight_smile:
8. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahooooooooooooooj kočky

my měli také super noc, malý se vzbudil až o půl čtvrté a potom v šest..... TEď zase usnul bobánek

Holky já také miliji sekáááááááááááááááááč, zrovna dnes jsme měli jeden komplet od nextu, pak přidám fotečky. Jak říká hup, je zbytečné to kupovat nové. Oni to nezničí a pak to ještě cvakneš dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na MMB taky nakupuji nebo na té aukci, je to za pár korun a kolik parády to udělá že????

Mau: tak to náš táta, když si řeknu nebo vidí, že se mi něco líbí, tak to dětem koupí, u tchánovců bohužel ne. Jako tchán by asi koupil, ale ona sedí na kase.

Já jsem dostala od manži náušničky a hodinky. Můj taťka přidal na kočárek, ale oni nic. Jo vlastně jo, dali mi na nadstandart, ale poněvadž byl obsazen, tak jsem si penízky schovala a nakoupila věci pro Vojtíka, co mi chyběli. Ale do té doby nic. Jen sem tam dá Daníkovi něco na zub, ale nepřetrhnou se. A mě je to vlastně jedno, ještě bych jim musel být vděčná
8. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
HOlky, co šátkujete, neznáte odkaz na nějaké stránky od úvazech atak?
8. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Hup. je to fešák, moc mu to sluší :wink: :wink: :wink: :wink:
8. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Naši i tchánovci jsou teda štědří, na všechny vnoučata. Kupují dárky, přispívají na to stavebko, chodíme tam o víkendech na oběd a tak. Jsem jim vděčná a jsem moc ráda že tak dobře vycházíme, že mají malou rádi :slight_smile:
My máme hodně věcí poděděných (i když z většiny už jsme vyrostly) tak kupuju buď jetý nebo v Tescu - tam jsou levné pěkné nové věci :slight_smile:

Holky, už jste přemýšlely o druhé autosedačce? Jestli to s tím našim mrnětem půjde takhle dál, tak se do toho vajíčka brzo nevejdeme :sweat_smile: Asi koupíme Romer, bez isofixu, zdá se mi to předražené, ale uvidíme. :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobre rano :wink:
U nas vstavani az ve 4,30, takze pohoda :dizzy_face: Ale dela ted u jidla desny kraviny, haze hlavou, trikrat cucne, pak uz nechce :unamused: Snad ho to prejde.

ad prarodice - nasi kupuji neco neustale, zaplatili kocar, nadstandart v porodce, koupili dalsi sportak na Vysocinu, abysme nemuseli prevazet,... Moc penez nam usetri, jsem jim vdecna :dizzy_face: Tchanovci to uz je horsi, na druhou stranu vim, ze oni jsou s penezma vic na stiru, takze si nestezuju. Jsou fajn :wink:

ad autosedacka - mau: nasemu uz zacina skoro nahore koukat hlava, takze budem uvazovat o dalsi uz hooodne brzy, ale zati nevime jakou.
8. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
saru: no Štěpula je dlouhej, tam to bude ještě dřív :slight_smile: My koupíme stopro MaxiCosi nebo Romer, jsou to vítězové testů, takže je to jasný. jen vybrat konkrétní typ :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
mau: diky za odkazy :dizzy_face: Musime uz na to s manzou pomalu mrknout :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:
ada vstával až v 7. Jsem se trochu bála co bude za noc po tom očkování a byla ještě lepší než obvykle :dizzy_face:
O autosedačce už jsem přemýšlet začala, ale jen čistě teoreticky, chci si právě sehnat výsledky testů. Kolegyně odebírá časopis Test, tak ji chci poprosit ať mi půjčí ten s autosedačkama.
Jinak já od manžela dostala taky peníze a minulý týden jsem si koupila srdíčkový přívěsek z chirurgické oceli s diamantíčkem miniaturním, ale je to krááásný. Sice mu to chvíli trvalo než mě poslal na nákup, ale poslal a poděkoval, což se cení ještě více :dizzy_face:
Co se týká příspěvků z rodiny, tak těch jsme dostali docela dost ze všech stran, od mých rodičů, ségry, manžovy máti a všech čtyřech prarodičů..skoro mi to zaplatilo všechny předchozí výdaje, který jsem měla v souvislosti s prckem..a naši mi přispívají na stavebko pro malýho. A každej měsíc mu dávají dárečky když má jak " narozky " No jo, je to první vnuk a pravnuk a synovec pro všechny tak si ho vydržují :grinning: A mně to docela pomáhá. Šíleně se děsím okamžiku, kdy budu brát 7600,- a ten okamžik se bohužel blíží :angry:
8. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
ahoj maminy,

tak maly usnul opet po precteni pohadky /chytra horalkyne/ do 15 min. kolem osme. V 11 kdyz jsem sla chrnet, tak jsem ho nakojila ve spanku. Nejak mi bylo smutno po nem, tak jsem si ho z postylky hnedka vzala do postele :dizzy_face: Dalsi kojo ve 4-7-10. Ted je Wilik v lehatku a kuka na hudebni porad o Jacksonovy :grinning:

U nas je porad zatazeno a venku zimecka..ja uz chci slunicko

Holky mate jeste lineu negru na brisku???Me se nejak nechce ztratit, tak nevim jestli bych mohla jit na solarko, chtela bych se trosku opalit, jsem jak vapenka

Tady v UK jsou tzv 'charity shopy', kde se da nakoupit hodne levne. Ja sama tam nosim veci, ktere se mi nechteji prodat na ebay, nebo do kterych se uz nevlezu. daji se tam vyhmatnout moc hezke kousky

Vetsi autosedacku zatim neresim, dostala jsem od nasi managerky z prace jednu z mothercare, ktera je tusim od 9-36 kg. takze zalezi kdy maly drobec vyroste z vajicka, ze bychom ho potom soupli tam

Vcera jsem delala zakusek se zelatinou, mnamka to byla. Jen zelatinu jsem delala asi na 3 x, potvora mi nechtela ztuhnout
8. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Ja jsem od milacka dostala prstynek z topazem, ktery mam do sady k nausnicim /darek k 29.nar./
Od meho taty jsme na maleho nedostaly absolutne nic, a ani s tim nepocitam, je takovy 'svuj', maminku jsem uz bohuzel ztratila :frowning2: , ta mi opravdu hodne chybi na takove ty maminciny rady

Zdedili jsme par oblecku od svagrove, jeste jak bydleli s nama, ale uz jsou taky zpatky v CR

Od grandmother Wilik dostal pokladnicku s nejakou hotovosti a pri kazde navsteve donese nejaky oblecek. Ale je to jeji seste vnouce, takze musi myslet na vice stran

Jinac vsechny veci co jsme potrebovali do zacatku /kocarek,postylku,skrine na obleceni pro maleho ..../jsme si kupovali ze sveho a byla to celkem hodne velka investice

A jediny kdo nam prispel byl stat, dostali jsme sek v hodnote 250 £, ktery jsme museli malemu ulozit na ucet a v jeho 7 letech dostane od nich dalsich 250 £, muze si to ovsem vybrat az malemu bude 18

Jooo a uplne bych zapomela, ze jsme dostali penizky od mych ceskoslovenskych kamaradu co ziji tady v Bristolu, nevedeli co by koupili, takze se poskladali a dali nam hotovost..
8. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Bré ranko, my chrněli do 10 - papání v 00.30, 4.30 a 8.30... Od těch půl 9 etě nedlabal, byl jsme inakoupit a teď spí v hacce...

Čáru už nemam a to jsem se normálně opalovala na sluníčku... :zipper_mouth:

Od manži jsem dostala náušnice a řetížek s přívěskem, v porodce hned nádhernou kyti... A rodina nám taky furt něco dává.. Tchánojc přispěli na kočárek, naši kupovali postýlku se všim všudy, koupili mi odsávačku a dárky mýmu gyndaři, co mě ve svym volnu odrodil a nic za to nechtěl... Od babiček a tetiček dostal do kouta penízky a teď mu pořád někdo kupuje hračky, něco na sebe a tak.. A když něco koupim já, tak mi přidávají penízky :grinning:

Akit, zrovna včera jsem řikala, že to bude šílenej skok s těma penězma... Mateřskou mam skoro 24.000 a od října to bude jen těch 7.600.. Snad to nějak zvládneme... Našetřeno něco bude, ale stejně se budem muset omezit :sweat_smile:

Maus, sedačku jsme taky shodou okolností řešili včera, páč se Fífa do vajíčka skoro nevejde... Taky budem vybírat mezi MaxiCosi a Romer :grinning:
8. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Jak jsme byli teď nakoupit, tak koukalo na Fífu několik lidí... A první reakce dycky : Jééé, ten má ale tváře :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem potkala kolegovo manželku s miminkem - je mu cca. měsíc... Já se sklonila do jejího kočáru a řikam - Jé, ten je malinkej... A ona ve stejnej okamžik na Fífu - Jééé, ten je velikej :grinning: :grinning: :grinning:
Nojo, Fífa - 7 kg, jejich malej - 3 kg :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jdem ven s mojí kolegyní, co po mně šéfuje... Je v 10tt, etě to nikdo v práci neví :wink: Ti budou mít radost :grinning:
8. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Já si budu muset co nejdřív skočit do práce s papírama k rodičáku, ať to všechno stihnu. Budu si žádat o rodičák na dva roky a Karolí půjde do jesliček. Snad to bude v pohodě...
Nám taky nikdo neveří že jsou malé 3měsíce :grinning:
8. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás dočíst
já jsem dneska nějak výkonná-už mám tak z 80% sbaleno, vyndaná myčka, dokonce i oběd jsem uvařila, musela jsem spotřebovat zbytky z lednice než odjedeme, tak mám těstoviny se šunkou a gorgonzolou.
odpo ještě skáknu k holiči, at jsem v těch tatrách krásná. zítra brzy ráno vyrážíme.

trochu se té cesty bojím,ale snad to zvládneme v pohodě

mau...s těma papírama taky musím, jen se k tomu dokopat. musí se nejdřív na sociálku pro nějaký papíry a s těma pak do práce, že? já nechápu, že si potvzení o příjmech nedokážou na sociálce vzít z formuláře ze kterýho počítali mateřskou. to je furt papírování a papírování... :unamused:
8. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky, já jsem idiot největší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mi zvonila upomínka, že mi mam vzít Cerazette.. Tak si jdu pro plato a vidim tam St... A řikam si, tyjo já jsem debil, jsem si to včera zapomněla vzít... A už jsem v hlavně viděla //... Od rána žiju v domění, že je Čt... Tak šup do pusy se St i Čt.. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
8. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
kaca: jj, mě ty papíry dali už když jsem tam byla žádat porodné. Tak už tam pak skáknu akorát s vyplněnýma.
Určo budeš na dovolené za hvězdu. Tak si to pěkně užijte :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
ad autosedajda) taky budem kupovat maxicosi nebo romer. ale spíš ten romer, myslím, že je vítěz testu

čáru skoro nemám, už chodím do solárka normálně a sluníčku se taky nevyhýbám. cítím se takhle líp, nemám ráda, když jsem bílá
bílááá bílááá bílááá bílááá komu by se nelíííbilaaaa :slight_smile:

za emi jsem dostala od martina prstýnek z bílého zlata a brilianty, vyrobený podle jeho návrhu

od rodičů jsem dostala květiny a eminka penízky do obálky :slight_smile: naši nám navíc koupili cestovní postýlku a ted by taky furt něco kupovali. tak jim vždycky řeknu, at koupí nutrilon :slight_smile: páč vše máme

ad oblečení) emi nemá taky skoro nic nového, zatím vše z mmb, super věcičky za bezva ceny. akorát toho všeho má nějak moc, takže to nestíhá unosit. no jo no, maminka je blázen. dřív nakupovala pro sebe, ted nakupuje pro eminku
8. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Kači sociálka která ti bude vyplácet rodičák není ta stejná jako sociálka co ti vyplácela mateřskou :wink: Rodičák posílají z ÚP SSP a mateřskou z MSSZ nebo ČSSZ a do práce se myslím s těma papírama už nemusí. Musím jen na MSSZ potvdit výši mateřské a to donést na ÚP SSP, což je v mém případě naštěstí v jedné budově :wink: .
Čáru na břiše už taky nemám, ale opalovat jsem se ještě neodvážila, mám jen ruce a dekolt z procházek s kočárem :angry: . Ale jak budeme na chajdě, tak se opalovat už budu. Teda pokud bude v pohodě počasí, já jsem docela smolař, když jedu na chatu ( jezdím tam každej rok ) tak většinou to proprší :angry: Letos tam budeme tři týdny, tak aspoň jeden by mohlo být hezky.. :sunglasses:
8. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
akit ahá, tak to jsem netušila....díky, budu muset zjistit, pod jaký UP SSP spadám...

takže musím na MSSZ, tam mi dají formulář a potvdí výši mateřské a to pak donesu na UP SSP je to tak? díky

ad autosedajda) my budeme kupovat určo s isofixem. ted na vajíčku isofix nemáme, protože na to naše se nedělá, to jsem při pořizování kočárku nedomyslela. další autosedajda bude stopro s isofixem
8. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.