• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: no já si říkala, že štěpula jede brutálně napřed :slight_smile:

luci: to není baret, ale piátka ...i když to tak nevypadá :slight_smile:

sklen: my byli s tchýní o víkendu ....fiasko - totiž - nepozdravila jsem ji (řekla jsem jen dobrý den - žádné transparenty, mávátka, chléb a sůl, takže se dápochopit, že to nepostřehla,že), neodpověděla jsem jí na dotaz (seděla vdle manži, já na zadnm sedadle s ondroua zrovna jsem ho krémovala, takže jem nezaznamenala dotaz) apak jsem jim ještě utekla s kočárem (šla jsem asi 2-3 kroky před nimi, na chodník bychom se vedle sebe nevešli)
jako fiasko ...ale aspoň k ondrovi se chvala celkem fajn
blbý je jen to, že manža by na její straně a před ní mě zdupal za výše uvedené
8. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
maus - já mám náááápad - akita nám to všem vyplní na srazíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Hup to je náááááááááááápad sis asi špatně ten příspěvek přečetla co???
8. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
To by se krááásně mohlo tát, že nedostanete ani těch ubohých 7600 :grinning:
8. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Hup, teda manža by měl dostat pohlavek :confounded: to u nás si to nedovolí..

jj akit, pro tebe to asi bude pracovní srazík :slight_smile: ale co se týče přídavku, tak to stejně vyplňuje zaměstnavatel a my na to teda nebudeme mít nárok..
8. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
No zrovna jsem chtěla napsat, že asi nebudu mít 15.7. čas a nepřijedu.. :sunglasses:
8. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
akit: no já nečetla ten tvůj poslední ..ale to neva ..i tak budeš kovanější než většina z nás :slight_smile:

a nebuď srabík :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
hup: Ondri byl super frajer :dizzy_face: Slusi mu to, klukovi jednomu :slight_smile: Jinak ja taky nakupuju za par kacek a stejne to praktikuje moje mamka, takze skrin trochu preteka :sweat_smile: Ale co, dela mi to radost, sobe si ji taky obcas udelam, ale to spis vyjimecne :wink:
8. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
sklen: a Vojtik mimochodem taky :slight_smile: Mame tu fakt frajery :wink: A ty nejhezci princeznicky :dizzy_face:
8. črc 2009 v 16:06  • Odpověz
saru: no tak v tom názvu to taky nemáme jen tak pro srandu králíkům, že :grinning:
8. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
hup: jojo, mas recht :wink:
8. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
Hup: no ten by jí měl, to by si fakt mohl zkusit. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
sklen: to nebylo nic proti tomu, co rozbalil v pondělí :sweat_smile:
ale to by bylo na dlooooouhé povídání
8. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
holky slyšely jste to o té ženské, co si přejela ty děti (jedno do mrtva), bo si spletla jedničku a zpátečku?
jako nechápu nic
mi to příjde, že je chtěla zabít - přece, když se začala rozjíždět krokem na ně, musela šlápnout na brzdu a ne do nich najet
a nebo musela mí iq jednociferné :angry:
8. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
hup: je to sila, co k tomu rict :confounded:
8. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Na atlase psali, že matka je Mongolka a nemá řidičák... :unamused:
8. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
no hlavně jela 5 m!!! a táhkla to nebohé děcko
jako nechápu, proč jí na novinkáchvšichni litují a vyjadřují jí soustřrast
kdyby jí selhaly brzdy nebo jiná shoda okolnosí, tak samo ...ale tohle je jako by je vyhodila z okna - úmysl
kam jela bez řidičáku ???
8. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
já to taky nechápu, hrůza...
Jsem byla venku, koupila jsem Karolínce plátěné kárované lacláčky :dizzy_face: Ještě jí jsou velké, ale ona to dožene :slight_smile:
8. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
maus: v tomto ohleduse o karolí nebojím :grinning:
8. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
hup: že :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Teda, ta ženská, to musela být hňupka... ani ten článek nebudu číst, udělalo by mi to zle :confounded:
Dnes náš mrňouss skoro nespal,jen hodinku dopoledne v kočárku. Teď po koupání konečně zabral. Myslíte, že to je normální? Byl už přetažený, bylo to na něm vidět..
8. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
ondra měl dneska asi dvouhodinový hysteráček ... docela mi dal zabrat :sweat_smile:
už je zlatý ..výská si na žirafku :slight_smile: ťakpá mi po obličeji, což je mimochodem v posledních dnech jeho nejoblíbenější zábava :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Karolí by byla přetažená a maxi protivná, kdyby byla vzhůru tak dlouho. Je na ní poznat když chce spát a pokaždé nějak usne, buď sama nebo jí uspávám.
Kdyby řvala dvě hodiny tak mě klepně...nejsem na to zvyklá :unamused:
A taky mě kope, kam se jí podaří, má z toho srandu :slight_smile:
8. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
maus: no já právě taky ne ....fakt už jsem nevěděla co - karp, houpání, zpívání, tancování, balon ....¨
zjistila jsem, že mám poměrně široký repertoár ...ale stejně mi to bylo plat prtné
8. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Maus a jak dlouho dnes spala? malý stěží hodinu.. ale teď asi prospí i kojení. jo a Marťa si začal šahat na pinďu, když ho přebaluju, a je pos... :grinning:
8. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
luci: tak dvě hoďky, asi, ale vždycky než usnula to byl horor...
8. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Tak u nás s tou protivností také bojujeme. Dnes vstal v pět a byl do 10 minut řev. Tak jsme se oblékli, vzali Dandu a šli ven. Ty jo hodinová procházka a já byla utahaná dřív jak ten malej. Vojta to pěkně prospal, vzbudil se ve čtvrt na sedm a byl jako sluníčko. TEď je napapanej vykoupanej a už usíná. Je to zlatíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme dnes měli návštěvu a Daník s Vojtíkem dostali opět krásná trička.

Saru děkujeme. Já mám taky ráda parádu za pár korun. TeĎ u nás budou otevírat angl. sekáč. Taks enemůžu dočkat. Už příští pondělí. To tam budu pečená vaená :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Ty jo, my už doma víc jak hoďku nedáme, někdy ani v kočárku. Ty hodinovky mezi kojem mu stačí :confused: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Luci já už si na sebe také nic moc nekoupím. Spíš na kluky a taťku. Já jsem zjistila, že se prostě obléknout neumím. Všem něco doporučím, kluky mám ze škatulky, ale sama jsem jako socina :confounded: :confounded: :confounded:
8. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
sklen: dvě hodiny celkem, vždycky po půlhodinkách mezi jídlem, málokdy dá víc, víš :slight_smile:
Taky jsem dnes byla v angl. sekáči, mají pěkný věci, ale buď na mrňata nebo na velké děti, naše kategorie je hned fuč, ale budu to zkoušet :slight_smile:
8. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.