• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo holky jak vidím vyvádět Kačku v bazénu přemýšlím jak s Vojtíškem........polezete s mimčama letos do vody? musím sehnat info kdy vlastně můžou
26. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
mich - no já si nějak nedovedu představit, že bychom seděli celé léto doma (vedro už je přece i v sedm ráno a i v šest večer) ...jezdíme na plavání, k dr., s kámoškama na procházky (nejsme z jednoho města a vždycky se musí někdo dopravit - no a spíš já, když většina nemá druhé auto nebo ani řidičák)
to asi není řešení

enz: tak nad tím jsemještě nepřemýšlela ...zatím chodíme na ty vaničky ...a do léta uvidíme ...ale spíš bych to viděla, že ne ..v okolí žádná extra čistá voda ke koupání není ...tak aby ještě něco nechyt´...ale čert ví, co bude za 2 měsíce, že :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
enza: taky jsem nad tím přemýšlela, máme tu super koupaliště, tak jsem myslela, že bych s malou občas zašla, ale taky musím zjistit u dr., jestli by malé něco nehrozilo... neříkám, že ji chci máčet, ale myslela jsem, že bych ji třeba mohla jen namočit

micha: když můžu, taky vyrážím ráno, alezrovna včera jsme byly s Nelou objednány k dr. na 13.hodinu, takže klimu jsem použila :wink: .... a pak rodiče mám na Moravě, takže se určitě zadaří, že pojedeme ve vedru a nějak si nedovedu představit, že bychom strávili v autě 4,5 hodiny bez klimy

holky, u nás se už zatahuje a začíná hřmít .... už to tu bude.... nastávají chladné dny, užívejte sluníčko, kdo ještě máte....
26. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
No, tak já mám asi výhodu, že k mudr. dojdu s kočárem, kamarádky přijdou a pak někam jdeme a pokud jezdíme na návštěvy, nebo někam jinam jezdíme právě ráno.
Taky bych ráda s malým na koupák, ale nevím zda to není brzy???

Hup: to už jezdíte do bazenu?
mismar: alespoň se Vám ochladí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Mis, fakt se zatahuje?teď jsem byla na poště a myslela jsem, že umřu horkem. větší vedro než v červenci, to bych řekla. a to jsem šla po 15.hodině..

holky, já koupaliště neplánuju, myslím, že je to na prcky brzo, ta chlorovaná voda a tak.. a voda z přehrady, rybníku.. no neriskovala bych to. nejlíp je mu asi ve vaničce doma :sweat_smile: neříkám, že my někam nepojedem, to jo, ale mrňouse bych nejradši koupala jen v pitné..
26. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
no my máme bazén na zahradě, je čistej, ale pomocí chemie :unamused: takže taky nevím nevím, zeptám se mudr, ale ještě je čas......ale ta vanička venku by taky šla :wink:
26. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
ta bouřka by bodla, my tu máme 30 ve stínu na severní straně, kolik nám to dělá na jižní terase nevím, ale je to síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
a taky potřebuju zalít zahradu....hadicí bych tam musela kropit celý den, aby to bylo znát...já vítám dešť alelůůůja...jak zpívá Helča :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
zanka...díky za fotky, pokusíme se nějak ten přebalovák upravit

ad klima) já taky chladím na 22-23 stupnů. oblékám do bodýčka, k tomu sukýnka či kratásky a ponožky. dneska bylo v ulicích ale takový vedro, že když jsem seděla na zahrádce u restaurace s kamarádkou na obědě, tak jsem emince vysvlékla plínku a nechala jí tam vesele kopat a broukat si s nahou prdkou v kočárku :slight_smile:

to koupání, myslím, že nožičky namočím :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
no v létě se může koupat v nějaké vaničce napuštěné čistou vodou.Koupaliště asi ne
26. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Niky: moc děkuji prosím tě, a mohla bys mi vysvětlit, jak se s tím pracuje?? Já neumím anglicky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
tak co, kde už je bouřka? ve stř. čechách ještě ne
26. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
bouřka se nám vyhla, ale je na cestě do Prahy...u nás je šedo, ale bez deště :frowning2: , chtělo by to zavlažit zem
26. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak tady už je buřina... :unamused:

Jak vám spí dětičky v těch vedrech? Malej vůbec... Pak brečí, páč je utahanej, ale zabrat mu nejde :frowning2:
Obdivuju Emminku, že si brouká v pražských ulicích :sweat_smile: My jsme na zahradě a moc se mu to nelíbí... Až kvečeru je fajn...

Fífa dostal od švagrový bazének, tak tam mu dam vodu a budeme se cachtat... Začneme s teplejší, aby se mu to líbilo... Je to tenhle http://echobotnicka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1089447

Skleni, napíšu ti návod do IP, až malej usne... Teď kojim :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
a už jsem to vymyslela s koupalištěm... na každém koupališti jsou přece sprchy s pitnou vodou, takže mimi půjde pod sprchu,jen lehce ho ošplouchám rukou, přímo pod sprchu bych ji nestrčila, protože většinou z nich teče ledová voda
26. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
niki: to je legrační bazének, moc se mi líbí, Nelča dostala od kámoše taky bazén, ale veliký ve tvaru velryby i s ocasem nahoru a s vodotryskem :grinning: , akorát ho použijeme až příští rok, letos by ho určitě neocenila
26. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
holky právě jsem zažila šok, musela jsem Nelinku křísit, začala před kojením lapat a polykat vzduch no a jen ho polykala a vůbec při tom nedýchala a pak už nemohla nic, tak jsem ji chytla nosík to nepomohlo, držela jsem ji horem a furt nic tak jsem s ní začala třást ve vzduchu a nakonec to pomohlo, ale fakt jsem měla nahnáno...
už jsem myslela, že ji chytnu za nohy a začnu s ní klepat :fearful: vůbec dneska nechce mlíčko, vždycky jen tak 3 min kojení co 3 hodinky a jen tak leží, tak nevím asi jí zmáhá horko

u nás zatím na déšť čekáme, teď jí tchýně vozí v kočáru, ale slyším jak brečí, takže přišel její čas, když se kolem půl sedmé nekoupe tak je zle, asi má v prdelce hodiny
tak pádím, zase nakouknu
26. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
dadu: ty vádo, tak to je hustý, vůbec nevím, co bych dělala....teda ale zvládla jsi to
26. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
Dadu, no to bylo děsný, ,hezky jsi to zvládla. na druhou stranu, to rčení o hodinách v prdelce je dobrý :grinning: tak tennáš chuť k jídlu neztratil, ale dnes i hodně spí, asi h to horko zmáhá, taky mívám takové sklony, tak je asi po mně.

Nosíte někdo mimi v babyvaku?
26. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
niki bazének je hezký, ale myslíš, že Filda už bude v létě sedět?
26. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Dadu: tak to je mazec, jsi dobrá, já bych zmatkovala

Niky, jasně, mco děkuji
26. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahoj hvězdy :sunglasses:
My jsme se vrátily s prodloužené neděle. Byly jsme ze ségrou na srazu z jejich diskuze z konkurenčního webu :wink: všichni tam měly tříleté dětičky, ségra k tomu ještě roční a já Karolínku. Ale bylo to bezva, penzion na Vysočině, bezvadný prostředí, čistej vzduch a tak...pohodička :slight_smile: Karolínka byla miláček největší. Dokonce obě dvě noci spinkala po koju ve 20:00 až do 4:00 akorát tu první noc nemohla usnout, ale nakonec se před 22 povedlo. Jsem zvědavá jak dneska, jestli zase do 4? Zítra jdeme k MUDr.

Krásný fotečky všech dětiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Klima: my jsme po cestě klimovali, jinak bysme se uvařily. Měli jsme tam kolem 20C ale malá měla body, polodupky a mikču, takže pohoda a pak asi 20minut před domem jsem ji vypla, aby se malá pomalu aklimatizovala a neměla šok. Jinak obvykle zapínáme na 22C.

A zjistila jsem že bez lehačky jsme úplně ztracení, se chudinka nemohla vykadit a vyprdět, úplně jí to chybělo a hned jak jsme přijely tak se pokadila :grinning:
26. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
holky dík za pochvalu, ale v těch sekundách mi to moc nemyslelo, takové automatické reakce, určitě by to zvládla každá z vás, na zmatkování nebyl čas, asi to my mámy máme nějak v sobě... :wink:
26. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
dadu, no hustý... já se bojim pokaždý, když se malej při koju zakucká...

enz, dam mu tam lehátko, co se dělá do vaniček :wink:
26. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Mausko, to jste měly hezký víkend. a to malá vůbec nekadila? my kadíme několikrát denně, kdo furt má ty pleny prát :rolling_eyes:
26. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
dadu: no doufám, že bych měla taky takovou reakci, že to v sobě mám

maus: a já si říkala, kde jsi... to vám vyšlo krásné počasí, dobrý nápad, něco takového bychom mohly příští rok taky spáchat :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
mich: no on ne každý má všechno pár minut od batáku :wink:

chodíme na vaničky ..na bazén je ještě malinký ...u nás se chod na bazén až od 4 měsíců

nik: no ondra překvapil ..dneska po obědě schrupnul na dvě hodinky ...asi byl utahaný i po tom plavání + cestě

dadu: tak to jsi fakt duchapřítomná ..já bych se asi pos*

maus: dobrá inspirace ..co třeba sraz dubnovek a dubňat
26. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
nik: já se u ondrova kašle bavím ..on totiž reálně nekašle, jako že by se dusil ..ale v klidu se pustí prsa, nasadí výraz, zahledí semi do očí a až po poměrně dlouhé doběudělá ...echůůůůů ....a pije dál ..jako je u toho dost důležitý :grinning:
26. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
hup ty a pos...., já si právě vzpoměla pak na tebe :grinning: :wink:
26. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
dadu: no nechej být .... víš jak ... většinou jde o houby ..ale asi bych se vyděsila :sweat_smile:
zatím jsem jen s mámou páčila z auta polomrtvého chlapa, když tam ostatní řidiči - chlapi, co přijeli před námi, stáli a čučeli ...no ale ten byl cizí, že jo
26. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.