• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jo tááááááááááááááááák, tak to tě lituji. To bych byla na budku. Dnes m kámoška řekla, že vypadám zdrchaně, tak nevím.
8. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojte holky, tak se vám hlásím zlatá na každé ruce :dizzy_face: tchyňka si nedala říct a když jsem si vybrala jeden levný, tak mi vnutila druhý...ale jak vás čtu, skoro se až stydím, že od našeho tatky jsem nic nedostala, jako šperk, on na ty šperky vůbec není, tedka budu mít narozeniny a řekla jsem naušnice, tak jsem zvědavá, co vybere..."Za malého" jsem dostala nadstandart v nemocnici a taky toho bylo ještě třeba hodně koupit, pže měl ještě měsíc čas, tak utratil za takové ty praktické věci...joa taky jsem dostala věci na sebe, pže jsem se do ničeho nevlezla a v těhu gatích jsem si přišla méněcenná už jako mamina :sweat_smile:

Autosedačku zatím neřeším, my máme škvrně malý, zatím máme 5,5kg, takže to fakt neřeším, pak se nechám inspirovat vámi, podívám se na to a něco vyberem.

Jako o té ženské, co přejela ty děti, NEMÁM SLOV, tedka jsem to slyšela, CO TO BYLO PROBOHA ZA ICHTYLKU? Jako kam jela, že nechala děti za autem???

HOlky, už mám ten šátek, juchůůů! Nakonec jsem dala na tebe, NIky a mám uplně stejný jak ty, je skvělý, malém se v něm moc líbí....
Hup, pekla jsem tu tvojí tvarohovou buchtu, zatím vypadá skvěle, místo borůvek jsem dala meruňky.
8. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Jo, tak buchta, už je téměř fuč. Ale prý bez tvarohu, tak jestli máš zase nějaký receptík, tak sem s ním :sweat_smile:
8. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
ta ženská byla mongolka, prý. musela být mimo, vždyť to je vražda :angry:
8. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
kde stéé kdóó??,
mám žravou, nějak furt, teď se dusím zmrzlinou a čekám až mi manža uvolní koupelnu :sweat_smile:
Malou jsem dala spát...
8. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
holky, Stepula dneska celej den strasne vtipne vzdycha :grinning: Podarilo se mi to dvakrat natocit, i kdyz samo, jak videl fotak, ubral na intenzite :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=N_igeplab8o

http://www.youtube.com/watch?v=ORygEX2sw4k
8. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tož nevím, jestli se mi ta Hupina buchta povedla, mám dojem, že ten spodek nemám dopečený... :sweat_smile: Záludnosti typu..."necháme zrůžovět" mě dostávaj....co je to zrůžovět? Tak nevím, ale jinak je dobrá, tvaroh já ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky už jsem malého uložila, dnes zatím nadvakrát, tedka dohrál kolotoč, vypadl dudlajs....a já vyčkávám....a houby! NO nic...do třetice....
8. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Mau: o tom mi povídje, Já jse si teď nakrájela meloun ananas a k tomu hrozno
8. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
saru: malej je suprovej :dizzy_face:
Nedělejte chutě s buchtou, bych si dala... :slight_smile:
Dítě už zdá se spinká :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Saru moc pěkné, hele proč na to bříško cvičíte, kvůli prdíkům????

My už spinkáme, oba dva, dojím ovoco a jdu také.
8. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
mau: nase taky chrupka, dneska uz nebyl takovej vztekloun, hodne se usmivall, takze uz to snad zas bude zlate ditko :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
skleni: jojo, my na ne teda skoro vubec netrpime, ale kdyz obcas jo, tak parkrat zacvicime a uz to jede :grinning: A jemu se to hlavne hrozne libi, vzdycky se u toho smeje :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Holky teď mají v Globusu akci toho mimiklubu 30% slevu na mlíčko nebo sušenky, to je dobré,a si něco koupím, do foroty :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jo tááááááák, tak to bych si Vojtulou asi nezvládla. On má ty kejtičky takové buclaté a těžko se s nimi manipuluje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dnes jsme koukali na fotky a máme děti přes kopírák, zítra naskenuji fotky. Fakt straěšná podoba

No nic hvězdy jsem po veče, tak mažu do vany. Mějte se krásně a dobrou noc
8. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky,

ja mela dneska rusny den.
na obed jsem byla ukazat prcka v praci managerum, samozrejme mi v aute usnul, tak ho videli jen se zavrenyma ocickama
pak jsem na rychlo delala smetanovy kolac s piskotem, ovocem a zelatinou..Byla jsem totalne vytocena kdyz jsem delala zelatinu potreti a porad mi nechtela ztuhnout /vcera jsem ho delala taky a behem hodiny byl kolac fuc :sweat_smile: /
Odpoledne jsem mela navstevu, seslo se mi v baraku 5 holek, kaficko, zakusecek..a Gavinecek se postaral o Wilika

Zitra mam taky busy den, musim odvezt kamaradku do prace, bouchlo ji autko, potom jdeme do mesta na nakupy.Dostala jsem od holek uz darek k narozeninam :dizzy_face: poukazku v hodnote 100 £ na obleceni, tak se budu muset drzet, abych si nakoupila neco na sebe a ne pro maleho, jak je u me zvykem :grinning:

skle - tak jsem si cetla tvou prihodu s manzilkem a musela jsem se smat, ponevadz nam se to stalo vcera taky!!Chudak jsem mu potom pekne vynadala, ze jestli je jeste maly chlapec :sweat_smile: Antikoncepci jsem jeste nezacala brat, nejak se toho cerazette bojim

niky - ten recept co jsi psala je na marinadu na maso???Bych ji vyzkousela v nedeli, mam narozeninovou party a budeme grilovat na zahrade..Pokud znas jeste nejakou jinou dobrou marinadu na kureci masko, hod recept :wink:
8. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
magi, to neni marináda na grilování.. :slight_smile: \smaží se to pak na oleji a udělá to takový těstíčko na tom mase :wink:
9. črc 2009 v 01:12  • Odpověz
Ahojky,
tak se hlásim po delší pauzičce, ale byly jsme s holčičkama u našich a na netík nějak nezbyl čas...
Jinak Nellinka byla včera v poradně a v deseti týdnech má 4650kg a 57cm. Moc se líbila, ale i pani doktorka si pamatovala, že Amála byla baculatější - ta měla ve 2 měsících 5320kg.
Na 3 měsíční jdeme až za měsíc, protože má mudra dovču.
Taky jsem holky přidla nový fotečky, něco je ve starém albíčku, ale už máme i nový. Budu asi muset taky zavítat na rajče, protože těch krásných fotek je fakt hodně!
Dneska jdeme s Aminkou na logopedii, protože se pořád nějak nechce rozmluvit, tak uvidíme, co nám na to naše střeštiprdlo řeknou.
Zatim pa vy ochrupkové :wink:
9. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
ahojda!!!
Kami, fotečky jsou super!! Holky rostou do krásy :wink: a zdá se mi to nebo nezdá, že Nelince tmavnou oči? No a co Amálka, opravdu nemluví? něco určitě jo :wink:
9. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahojky Luci,
jojo tmavnou, ale asi je nebude mít tak moc tmavý jako Aminka, další čokoládka to asi jistí :slight_smile:
Ona má prďolka trošku nerovnoměrný vývoj a na něco je super a na něco zase trošku pozadu, ale to se všechno věkem srovná. K tomu ještě ta její hyperaktivita, no máme dome pořád veselo :grinning:
A díky moc za pochvalu, Martínek je taky krasavec :sunglasses:
9. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
dobré ranko

sklen: ad děti přes kopírák - no když se vám to už jednou osvědčilo, nemá cenusepouštět do nějakých experimentů :grinning:

kami: nelča mákukadla přes celou hlavu :slight_smile: .... to u nás světlookých tak nevynká

jo a holky - včera se mě manža ptal,jestli chci, aby bylve středu doma, že jako by se onás staral, abych vás nemusela obskakovat já a mohla sis váma pokecat, no a že by třeba něco ugriloval :sweat_smile:
nechápu nic - no ale každopádně to je slušný obrat :slight_smile:
9. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Hup - já jsem ti to říkala, že se domlouval s mojím manžou a že tvrdil, že bude doma.... A to ještě nevíš, že si nemáš plánovat nic na 6.srpna... se to dozvíš až o víkendu...já to vytáhla z Pepy už včera....On se občas chová jako slon v porcelánu, ale v zásadě to myslí dobře a má tě rád... :wink:
Jo a je hotový ten nádstavec na přebalovák, stejný jako mám já, a máte to ještě levnější, my za to dali 500, vy to máte za 400,-

Jinak zdraví všechny dubnovky - s některýma se uvidíme u ségry, doufám...rýmu jsme úspěšně zdolali a to všichni členové... Ali se svezla s námi, fakt super odsávat nosík takovém malému bobkovi.
Jinak můj manža se ke mě přidá, mě to vyhovuje,protože bych si s vámi moc nepokecala, kdybych jela sama. Kuba se rád chodí dívat na koně na konec ségřiné zahrady... je to skoro až v Kopřivnici... Ne že tam nedoslechnu, ale skoro nedohlédnu :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
zanka: opakovaná výroba bývá levnější :grinning:

holky nevěřte jí ..je to slabých 110m :grinning:...prostě jen blbě vidí :grinning:
9. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Nazdárek ženy.. :wink:
Naše mládě zase vstávalo až v sedm, takže už jsme na 10 hodinách spánku bez přestávk :confused: :confused: Ale dnes už jsme nešli spinkat po ranním koju, což normálně děláme neb musím uklidit celý byt a sbalit věci na tu naši slavnou třítýdenní dovču na chajdě :sunglasses:
Včera jsem šla na pedikuru a měla jsem strach, aby malej neměl hlad, tak jsem po dlouhé době odstříkala mlíčko a jako podařilo se mi z obou prsů dostat jen 100ml, je to normální? Přece když ho kojím vždy jen z jednoho, tak to by jako jedl jen 50ml za 3 hodiny a v noci za 10 hodin?? To mi nějak nepasuje. Nebo to odsávání funguje nějak jinak?
Hup nevím jestli ti psala Luiska, ale přijede taky. Bude u nás na chajdě a přijedeme spolu. Kolik nás vůbec bude? Už jsme na docela dost vysokým čísle co?
Možná se manžel dohodnul s ďáblem na nějakém kšeftu, když chce dobrovolně riskovat takovej babinec se školkou :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
kami: krásný fotečky, holky jsou kočky okatý :dizzy_face: :dizzy_face:
srazík: se teda těším, jsem zvědavá jak se ti vaši chlapi dohodnou :slight_smile: Jinak jsem zjistila, že tak Karolí bude skoro jediná holčička :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
zdravím holky

je tu
Hup?????? platí teda ten sraz????? co teda mám vzít???? můžou kojící mátu????
9. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Mausko, to asi jo, myslím, že ještě jede mismar s Nelinkou, ale Karolí asi bude zvyklá na společnost chlapů :grinning:
Hup, dej vědět, když tak můžu přivézt nějaké naložené maso na gril, jestli to manža myslí vážně :sweat_smile:
9. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Jitul, myslím, že mátu moc ne :unamused:
9. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Taky klidně přivezu maso, nebo nějakej dresing, dejte vědět :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.