• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
akit: když do toho započítám i ségru a mě, tak deset :slight_smile:
no nevím, co ho k tomu vedlo ....každopádně do práce to má auem 7 minut ....když pojede tryskem, i za 5 minut :grinning:

mauska: notak to bude mít fajnové
ondra z toho asi bude v šoku, jelikož je naopak zvyklý bývat jediný chlap :slight_smile:

no měly bychom se už domluvit :slight_smile:
kdy vám tak vyhovuje dorazit - samo,že orientačně, víme jak to s prckama je, když se musí někam dorazit na přesný čas, že :slight_smile:
no a co byste chtěly přivézt - třeba pokud máte nějakou specialitku
písněte do ip a já to nějak sesuímruju - tady v textu se nám to poztrácí - dík
9. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Hup - já už ti říkala, že udělám nějaký ten těstovinovo-zeleninovo masový salát...asi udělám kuřecí a s krabíma tyčinkama, když pojede ji ten Pepa, budu mít víc času...Pokud budeš chtít vzít chleba nebo něco z pekárny, tak dej vědět

Mauska - ještě tam bude Alice :slight_smile: Jinak máme už 3,270g, heč :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
jo a jinak my dorazíme dopoledne, Kuba se teď obvykle budí v 7, takže tam můžeme být už v 9 :grinning:
9. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
zanka: no u vás mi je jasné, že budete první a nebudem se vás pakmoci zbavit :grinning:

jitu: mátu by kojící moc neměly ....ale mám mátu ráda,takže si ji občas dělám
9. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
zanka: jj, budem tam Alička, Nelinka od Mismar a naše Karolí. no a zbytek chlapi :slight_smile: Jste moc šikovní že už máte 3270g :slight_smile:
My bychom přijely asi taky dopoledne, ale nevím v kolik, páč nevím jak nám vyjde kojo :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jestli se pořád píšou pokroky, tak my jsme byli dneska na prohlídce ve 3 měsících a Matýsek má 6530g a 66cm :slight_smile: :slight_smile:

Koukam, že se plánuje sraz ve velkým, tak si to užijte, Hvězdy :dizzy_face: :dizzy_face: , pro nás je to daleko, ale co, tak někdy zas v Čechách, což? :wink:
9. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3000728&vReferer=

Tady se plánuje srazík :wink:

Holky, jak děláte, že vám prcci spí 10 hodin bez jídla? :astonished: Navíc když jsou jen kojený??? My máme poslední tejden rekord 4 hodiny :sweat_smile: Přitom před měsícem bylo normální 6-7 hodin...
9. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Jůůů Petu kluci jsou skoro na stejno :confused: :sunglasses:
Niki já nevím, ale u nás je to už cca měsíc. Prve spal do půl šestý a pak to postupně po půl hodinkách protáhl až do sedmi. Dnes to bylo podruhý...kéž by mu to vydrželo :dizzy_face: . Ale jak jedeme na tu chatu tak se trošku bojím, že se mu to spaní rozhodí, je to jiný prostředí, nebude mít svoji postýlku atd a navíc když jsme tam byli posledně na týden, moc dobře tam nespinkal :unamused: , no v nejhorším se vrátíme do Brna dříve :sweat_smile:
Hup nevím nevím jestli by neměl mít pro jistotu před barákem nastarovaný auto :grinning: Jinak já nepeču a nevařím, co kdybych se vám postarala o pití?? To je takový docela nenáročný na realizaci, což je pro mě akorát :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Nikul: Tak jak tak koukam na tu tabulku, tak náš Máťa je taky pěknej dlouhán :grinning:

Matýsek taky občas vydrží takhle dlouho, rekord má 9,5 hodiny. 5 hodin v noci je minimum, který vydrží, většinou je to dýl.. Ale jak to děláme, to sami nevíme :grinning: :grinning:
Ono teď se to ještě hodně mění, však oni si svuj rytmus najdou, prcci :wink:
9. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
My taky máme rekord 9 hodin.. Ale poslední týden je všechno jinak... Vydrží max. ty 4... A to děláme všechno stejně... :unamused:
9. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
karolí má vždycky takové období, kdy se několik dní budí ve stejnou hodinu, pak to zase změní a tak pořád dokola. Budily jsme se ve4, rekord máme v5, pak ve2 a teď se budíme tak ve3 až 3:30. Ale zase vydrží spát až do7, to je pokrok. Já jsem tak spokojená :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
akit: jitu už psala nealko mojito ..no ale já myslím, že to snese i něco jiného :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
ondra se budí na první noční různě - mezi 2 a 4
pak jede už po svých cca 2hodinových intervalech
9. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Já ji večer kojím vždy ve stejnou dobu tak se mi pak i ve stejnou dobu budí - funguje nám to :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
fífa se teď naučil usínat dřív... tak do 21 spí naostro... pak chce většinou kolem půl 1 a 4...
Ale ráno pořád vyspáváme aspoň do 9...

Jdu se dnes kouknout na tu rehabku.
9. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
maus: to nám nefunguje - kojím taky ve stejnou dobu - teda ne na minutu - ale +- po půl osmé
9. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Niki podle mě se to spaní může kdykoliv zlomit a to bez jakékoliv příčiny. Takže nezbývá než doufat, že budou koťátka spát co nejdýl :wink:
9. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
akit: no právě, pak začnou zoubky, pak separační úzkost, pak do toho šupneme sourozence ... do toho semo tamo nějaké nachlazení ....a je po spacím režimu :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj kočeny

tedy vy jste kecálistky, hup: to jsi měla rovnou napsat, že máte sraz na ranči
9. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
sklen: na ranči? :astonished:
9. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
no když slyším o těchmetrech :wink:
9. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jasně, sedla s sebou :grinning:
9. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
hup: taky nekojíme přesně na minuty, ale přibližně :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
tak u nás je noční pauza mezi kojením cca 20,30 -4,00, to jsem docela spokojená, někdy se ovšem vzbudí už ve 2,30, to je děs běs. a dnes to měl ve 4 a pak až v 7.

Hup, tak jestli si napíšeš, co už holky slíbily přivézt, tak pak mi můžeš dát vědět, co na mě zbude :slight_smile: myslím, že to grilování by bylo fajn, jestli by se toho manža ujal :sweat_smile:

Skleni, ty metry se budou hodit, když nás tam bude tolik. Vezmem si deky a budem sedět venku ne?
9. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
snad nám vyjde počasí :slight_smile:
hup: rozešleš pak co kdo přiveze, ať víme?díky
9. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
sklen: tak zlé to není ...ale malé děti než tu zahradu přejdou to mají skoro jako procházku :grinning:

maus: no na konci té zahrady se obvykle pasou koně :grinning:

luci+maus: jj sepisuju to :slight_smile:
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Skleni, už máš tu hrazdičku? Paní mi už dala komentář... :wink:

Taky kojíme přibližně ve stejnou dobu, +- v 19...
9. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Niky zatím ne, prý jí pošle až zítra, tak jsem zvědavá. Už se nemůžu dočkat, hlavně co na ní bude říkat Vojtula
9. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Skle - ona se Vám Hup nepochlubila, že jejich pozemek má 3000 m2 ??? :grinning: :grinning: :grinning: no snad bude hezky, jinak v tomhle počtu to bude fakt mazec jen uvnitř domu :slight_smile:)
9. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
zanka: 3200 :grinning:

ale já myslím, že i v baráku se to zvládne - počítala jsem to a v kuchyni a obýváku, co jsou propojené bychom si v pohodě sedly a ještě zbydou místa ....jen s děckama bybyla trošku potíž ...ale taky by se nějak uskládaly (kočáry do chodby - tam se vejdou tak 2 + cestovní postýlka + hačka + fišerka + 2 hrací deky - no a zbytek musí být u mámy :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.