• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Hup...a máš doma deset vysokých sklenic na to mojito a ledovou drť nebo budem improvizovat???
9. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
jitu: no deset jich nebude ....ale nějak to zvládneme :slight_smile:
ale 10 stejných fakt nemáme :grinning:

jinak mátu máme na zahradě - ale jen trochu -je nasazená tak před měsícem, takže to je tam max na jedno kolo :sweat_smile:
ale ještě tam mám petřželku, šalověj, tymián .. :grinning:
9. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
no tak mojito se šalvějí bych teda chtěla ochutnat :grinning: , ale vám kojícím to nedoporučuji, prý pitím šalvěje se přichází o mlíko, taky si musím zajít do lékárny a začít tu šalvěj pořádně pít, prozatím se cpu jen homeopatiky a mlíko fakt ubývá a už i menstruace dorazila - v brutální síle, tohle jsem neměla ani po porodu, fakt masakr, snad příště to už bude v pohodě, doufám že to tak silné nebude napořád
9. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
jitu: to bude určo jen ta první :wink:
šalvěj si klidně můžeš natrhat :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
jitu: ségra ji měla takhle silnou ještě několikrát, ale pak už to bylo OK :slight_smile:
hup: takovej brutální lán??? :confused: To je mi Vás teda líto to sekat, než skončíš na jednom konci tak na druhým můžeš hned začíít, ne? :sweat_smile:
Jinak mojito jsem ještě nikdy nepila, nealkoholický už vůbec ne, no a s šalvějí - hmmm :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
maus ....tak to bude premiéra
9. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
milé dámy, složítým kombinováním, variováním a permutováním jsem došla k následujícímu:

Grilování
maso mauska + lucie
zelenina na gril mismar + ségra (ještě o tom neví, ale snad budou souhasit :slight_smile:)
zelenina čerstvá mismar + ségra
dresingy a spol. něco máme doma - řekla bych, že to bude stačit, ale pokud máte nějaké rodinné poklady v podobě receptů na grilovací majdy, sem s nimi :slight_smile:
pečivo upeču chlebík, kdyby chtěl někdo něco spešl, tak sám sobě si :slight_smile:

Slané zobání brambora

Salátek zanka80

Sladké papání
tvarohová buchta hupcza
kdyby chtěl snad ještě někdo, klidně přivezte…vím, že jste to psaly, tak aby to nevypadalo, že vás chci jako vyšachovat a znemožnit vám blejsknout se s vlastním výtvorem :grinning:

Pitný režim
Voda Akita + Louisev
Džusy Akita + Louisev
Vínko Akita + Louisev
Mojito Jjitule
Nealko pivo Akita + Louisev
9. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
no - trošku se to rozskočilo - ale myslím, že se v tom dá zorientovat :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Hele hup bacha abys nedopadla jako Brie se svým citronovým koláčem :grinning:
9. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
akigt: no to jako nééééé :angry: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Hele napište mi kdo pijete pivko, ať toho nekoupím málo nebo naopak moc - hup by si pak vrátila flašky a přikoupila ještě kus zahrady s koněm :sunglasses:
9. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
akita: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
hup: krásně jsi nám to naplánovala...co znamená zelenina na gril? já v tom moc sběhlá nejsem.... na gril dávám jen cuketu

akit: skvělé s těma flaškama :grinning: , já si dám ss mojí ségrou jedno nealko pivo...stella je moc dobrá :wink:
9. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
včera jsme byly na 3-měsíční kontrole, výsledek: 5,27 kg a 61 cm a obejdnat se na rehabilitaci, Nelča se stáčí k pravé straně, tak budeme cvičit, se i těším :wink:
9. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
hup: tak fajn, snad Vám bude masíčko chutnat :slight_smile:
mis: nelinka krásně roste, viď? :dizzy_face:
Se budu muset na příští kontrole taky zeptat, jestli nemáme cvičit, Karolí taky preferuje pravou stranu :unamused:
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
9. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
maus: já jsem na to upozornila dr., že Nelča tu pravou stranu preferuje a ona se na to při kontrole zaměřila a dala mi doporučení na neurologii, raději teď než později a aspoň budeme stejně šikovní jako Štěpánek od Saru :wink:

na srazík dojedeme dopoledne, čas podle Nelči :wink: a přijedeme 4 baby, abychom ty kluky trochu vyrovnaly :grinning:
9. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
hup: my ještě dovezeme ten meloun, napiš si to seznamu :wink:
9. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
mis: my dáváme cuketu, papriky, žampíky, kukuřici...

mis:já mám ráda bernarda jantar -polotmavé..mňam :slight_smile:

maus: já jsem masová, takže o tom nepochybuj :grinning:

ad preference stran - nám se to výrazně spravilo po použáíván válečků
samo, že jednu stranu prefereuje - při otáčení, při braní věcí do ruky ....ale to mi příjde normální
9. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
mis: tak štěpánka fakt dohánět nepotřebuju ..klidně si na chození do roku počkáme :grinning:

jééé ..já úplně na ten váš meloun zapomněla :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
nazdarek :wink:
hup: ani se nedivim, ze nas dohanet nepotrebujete :wink: Taky doufam, ze trochu zabrzdi :grinning:
mis: rehabky se nebojte, pokud tam padnete na prijemnyho cloveka, tak je to docela fajn. Stepinovi to nijak vyrazne nevadilo :wink:

Ja vam ten sraz tak zavidim :sweat_smile: Hodne fotte, jo? :wink:

Tady par nasich novych fotek:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/v-peckach-od-7_7_-2009

Pekne se ochladilo a je to tu opet jak na aprila - prsi, sviti, prsi,...- takze dnes asi ani ven nevyrazime...
9. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Mis, vítej do klubu - neurologie a reha :wink:

My byli dneska prvně na reha, Fífa je šikovnější na pravou stranu.. Na levou je línej... Neba ho pást, je na bříšku nestabilní a už by měl mít při pasení úplně povolený pěsti, což nemá ... Tak máme pár cviků, chovat ho máme do klubíčka a do tygříka.... Cvíčo se mu bude líbit (tam to teda prořval, páč ho zvedla za nohu a ruku a to ho rozčílilo), jdeme zas za týden, přidáme nový cviky a mam si přinést olejíček - naučí mě masáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Když jsem odcházela, ptala jsem se na to koukání "za sebe", jak tu jednou řešila Jitule a Hup. Fífa to taky někdy dělá... Prý se na to koukne příště, udělá nějakej test... Ale OK to asi neni... Podle mě ale čučel na obrázky, co byly za přebalovákem... - ty už jsem strhla
9. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
hup: píšu si tu zeleninu, ty žampíky předpokládám čerstvé (naložit do něčeho nebo jen tak plané?) ..... bernarda neznám, klidně ochutnám

Nelča tu pravou stranu preferuje hlavně při pasení a celkově se stáčí celým tělem doprava, při pasení ji musím šermovat hračkou před očima, aby tou hlavičkou vůbec otáčela, bez hračky na mě kašle, na zádech je v pohodě, jen na tom břichu ..... a chodit taky ještě nechceme :grinning:

maus: já maso nechci, takže mě si klidně škrtni, jedině, že bys vytvořila úplně libová kuřecí prsa, bez blan a kůže :grinning:
9. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Fífu cvičí paní, ke který jsem chodila na těhu cvíčo.. Řikala, že ty problémy můžou být z toho porodu, ale já si spíš myslim, že je trochu línej a neni prostě podle tabulek :wink:

Tady lilo jako z konve... Zapomněla jsem deštník, tak jsem stála půl hodiny pod stromem a když se to trochu uklidnilo, dojela jsem domů.. Ale mokrá jsem celá
9. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
saru a nik: já se na tu rehabku vážně těším a Nelču baví cvičit, vždycky se u toho směje
9. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojte...tak než vás dočtu...

AKIT: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
mis, taky to máme jen při pasení...Radši cvičit hned, než něco zanedbat, to je jasný :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
saru: tak zapojím mamžu - s kamerou :grinning:

s rehabkama zkušenosti nemám ..ale ondru byví takové ty básničky, jak se u nich cvičí ručkama
kutálí se ze dvora, tááááákhle velká brambora ... :slight_smile:

to otáčení není úplně 100% ...ale nehrotím to dělá to jen občas - nemusí být podle tabulek dokonalý :slight_smile:

mis: já mám ráda směs na grilovanou zeleninu - jedna z mála směsí, koření, co beru na milost ...ale to nakořeníme až tu
9. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Hup myslím že na Bystřičce je polotmavej Bernard tak maximálně vedoucí Jednoty :grinning: :grinning:
Ale nakoupit samo pojedeme na Vsetín či do Válu takže kouknu po Jantarech pokud si to budu pamatovat :sunglasses:
saru a nik: a cvičíte cviky z Vojtovy metody? protože dr. říkala něco o Vojtovce, tak nevím, jestli je to jako normální nebo ne....
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.