• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Otáčet se prý stačí na začátku 5. měsíce...
9. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
a ještě je výborný grilovaný anans ..ale to už bych nepatlala ....ať mámetaky kdy pokecat :grinning:
9. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
mis, vojtovku neee... Říkala, že na tu to neni.. Stačí pár normálních cviků a vše se spraví...
9. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
táák, už se na všechno to občerstsvování těším! a hlásím se do klubu pivařek :grinning: v horku neznám nic lepšího :sweat_smile:
9. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
mis: ze zacatku jeden cvik jo, ale ono se pry ani nevi, ze je to vlastne Vojtovka, pouziva se to i u obycejnych rehabek :wink: Ale pak uz jen cviky, ktery protahovaly a posilovaly urcite svaly - malej u toho obcas brecel, ale spis se tak vztekal, ze se mu nechtelo , ale obcas byl v klidu a bavilo ho to :slight_smile:

hup: basnicky s pohybama ma taky rad :wink:
9. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Etě jsem se vás chtěla zeptat - když dáváte pást, kam dáváte ruce?
Rehabka řikala, že je důležitý, dát je podélně těla - aby si je mimi muselo vytáhnout samo... Fífa vytáhne pravou a levá mu právě moc nejde...

To je jedinej cvik, co ho bude štvát... Teď jsme dělali ty zbylý a měl záchvaty smíchu :grinning:
9. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
a to maso chceš marinovat taky až u Vás? To by asi bylo lepší dopředu, ne?
9. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Maus, marinovat asi dopředu a pak si k tomu dáme různé dresingy :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
nik: s těma rukama to vyzkouším
maus: maso naložit určitě aspoň jeden den dopředu

básničky s pohybama neznám, jsou nějaké na netu?
9. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
nik: dávám mu je normálně před sebe
a u otáčení se nejdřív překulil jak žok a ruce vzádu
a te´d už si je sám štěluje (obvykle)
neřeším

jako - dlali výzkum
srovnávali mexické děti, které byly nošeny jen v šátku anikdo neřešil, co umí a jak umí a pak malé amíky, kteří rehabilitovali přesně podle tabulek
a výsledek?
ve dvou letech na tom byly děti naprosto stejně:slight_smile:
s náma taky nikdo necvičil
a pokuddítě nemá vyloženě patologii, neřešila bych to
ondra byltaky asymetiský a stačilo si s ním hrát
proč by se nemělo zrovna mé dítě bulat na jednu stranu, když to je lidská přirozenost mít jednu stranu silnější a druhou slabší (nebo to snad máte jinak :slight_smile:)
9. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
9. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
maus: to by bylo lepší už v úterý naložit
9. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
ale celkem mě štve, že ty cviky neznám už teď, mají 14 dní dovolenou, takže až někdy přespříští týden nás snad vezmou :frowning2: ... mohly jsme s Nelinkou už cvičit
9. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
OK, maso naložím dopředu, určo to bude lepší. Mám na starosti vepřové, tak jestli máte nějaké speciální prání na druh masa nebo na marinádu tak piště :wink:
9. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
hup, já myslim, že když je vidět, že to dělá blbě, neni dobrý to nechat být... A radši chvilku cvičit, než aby jsme něco zanedbali...
9. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
nik: taky ho pokladam s rukama podel tela, tim si prave cvici ty svaly na zadech. Ze zacatku mu sla jedna malinko hur, ale uz pri druhym cviceni si dal dopredu sam obe :wink: Pry az je dite schopne si je takto dat samo, je dobry, aby se prevalovalo. Pokud zacne driv, tak se stava, ze pak preskoci lezeni nebo jinou fazi a tim padem na zadech vzniknou patologie, ktery pak treba muzou v dospelosti cinit problemy :wink:
Nam tenkrat taky rovnou rekla, ze by to cviceni asi nebylo potreba, ale kdyz uz jsme tam byli, tak nas naucila par cviku, a vlastne uz za tyden byl videt ohromny pokrok :wink: A hlavni je, ze jsem videla, ze to Stepulu nijak nestresuje :dizzy_face:
Jinak verim, ze ty tabulky jsou priblizny a pokud dite nema nejakou viditelnou potiz, asi se to srovna samo. My jsme to tenkrat radsi absolvovali a ted jsem za to rada. Budem tam jezdit obcas na kontrolu (cca jednou za 2 mesice), ona ho prohledne, jestli nekde neni problem, a my budem v klidu :wink:
Nejvic pry muze zadum uskodit prohybani do luku a jakoby zaklaneni hlavy dozadu (jakoby se dite chtelo divat hooodne za sebe). To pak pry chce cviceni, nebot to je nabeh na skoliozu. Ale jinak se vetsina abnormalit srovna sama, kazdy dite je proste jiny :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
maus: já mám nejraději krkovičku a nebo panenku (noale ta je dahá, nebudeme tě ždmat z mateřeské, že jo :slight_smile:)

a marinádu nemám žádný konkrétní recept - vždycky začnu tlimpat do misky ingredience a ono z toho něco vyleze
naposledy jsme mamce nakládala maso s tím, že udělám hořčičnopivní marinádu ...ale když jsem nalila pivo a nějakékoření, zjistila jsem, že nemáme doma horčici, takže jsem jí celkem logicky nahradila pomerančovorakytníkovou marmeládou :grinning: :grinning: ..ale bylo to supr :slight_smile:

nik: všímáš si, že všechny děti to dělají blbě? :slight_smile: ...prostě to je přirozené, že to nedělají hned na 100 %
jasně, že když se nebude v půl roce přetáčet úplně sám, budu to řešit, když nebude v roce a čtvrt chodit, budu to řešit ...ale nebudu vadné točení řešit teď - proč by to měl umět :slight_smile:
9. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Maus, souhlas s krkovičkou, na grilu je to úúúžžžžžassssnnnéééé :grinning:
9. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
tak jo, krkovička bude, a ještě asi koteltu, ta je sice suchá, ale je libová - to já ráda :slight_smile:
S tou rehabkou: já dám na doktorku, co ona řekne, ale obecně si myslím, že to cvičení, zlehka není na škodu. Pokud to to mimi nestresuje, tak je to OK :slight_smile:

jsme byly na prochajdě a sotva jsme došly domů tak začalo lejt :slight_smile: to nám to vyšlo :sunglasses:
9. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
u nás lilo před chvíli, ale už je to pryč, tak je na prochajdě babi :slight_smile: to je prima mít volno sama pro sebe :grinning: dala jsem si masku a jdu si číst :wink:
9. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Hup, já neřešim točení, ale to, že blbě pase... Tim si mlže křivit zádíčka, tak dam radši pár lehkých cviků, který ho baví.... :slight_smile:

Jinak souhlas se Saru i Maus :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
nik: já to beru takhle - rehabilitační pracovnice ti vždy najde nějakou odchylku
a ta odchylka není protože je špatný, ale protože není ten průměrný - protože průměrné dítě neexistuje
a já krátkodobé odchylky prostě odmítám řešit
pro mě je podstatné to, že dělá pokroky - je mi jedno jakým tempem (pokud to ba to nebylo o opravdu velkém zaostávání)
a je mi jedno, že nejde přímou cestou
v mých očích je totiž důležitá i ta cesta - prostě to zkouš ía ne vždycky teda správně - no a co
pokud bude furt štelovaný, jak by to měl dělat, nemám pocit, že mu prospěju

ale tohle jsou zkrátka dva rozdílné přístupy :wink:
9. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
volal manža - dobrý fór
řešili kupní smlouvu, kterou má podepsat celkem 8 lidí a dva z nich (kupující - vietnamci) oznámili, že vše je ok po vleklém jednání, lae že ji podpíšou až v neděli, protože to je správný den na koupi domu dle horoskopu, jenže v neděli samozřejmě nikde neověří podpisy
pátek ani pondělí nebrali, protože je nutné to datum :slight_smile:
no a k tomu v úterý odlítali do vietnamu :grinning:
a jako třešnička prodávající jsou rozvádějící manželé, kteří spolu nevycházejí zrovna příkladně (by se asi pak nerozváděli, že :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
no teda, tedď se ukáže, jaký je manža diplomat :wink:
9. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
hup: tak to je husty :grinning: Clovek nekdy neveri, co vsechno je mozny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
luci: no dojednali to - jedni podepsali dneska, část zítra, vietnamci vpondělí a v pondělí se to celé ověří :grinning:

saru: to se stává - sice důvod horoskop máme poprvé - ale občs řešíme problémy, že tetička neumožní dát na svůj pozemek věcné břemeno příjezdu, prootože synovec prodávající jí před pár lety nepřišel pomoct sázet stromky apod.
lidi jsou opravdu hooodně zvláštní :sweat_smile:

jinak jsme dali dneska křest ohněm - na oběd jsem si dala chilli con carne
a čekala jsem, co se bude dít
výsledek - oba prdíme jak valaši :grinning:
ne vážně - ondra sice prdí, ale sám, bříško ho evidentně nebolí ..jen opravdu nahlas prdí a strašně se tomu řehní :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
hup: dobrej fór :slight_smile: a stěma chilli fazolema seš teda odvážná, do toho bych nešla :grinning: ale hlavně že je dobře :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
hele - vyjde nám počasí :slight_smile:
http://www.novinky.cz/domaci/173365-po-vikendu-se-do-ceska-vrati-tropy.html

maus: no já mám ráda čočku fazole ..a ondra vše zvládá na jedničku - už ani ten baby calm dlouho nebereme
tak jsem to prubla ....a pohoda ...no prdí, ale evidentně je v poho ....už 3/4 hodinky chrupe

jo a má nový styl spinkání - v náručí drží plyšáka a tiskne si ho k sobě - je k zulíbání :slight_smile:
(nejdřív jsem mu ho tam razila z praktických důvodů, aby ztak nešemoval packama a trošku se uzemnil ...ale on se kněmu začal tulit ..boží :slight_smile:)
9. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
jůůů, tak se těším na krásné počasí :sunglasses:
hup: já jsem koupila akorát červenou čočku, ta prošla :slight_smile:
Taky malé asi strčím plyšáka, dost se teď mazlí s plínkou, tak ať má něco milejšího :wink:
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
maus: tu mám ve spižce - čeká na mě :slight_smile:
jj ...právě místo té plíny ...měla jsem trošku strach, že si to hodí na hlavu a nebo se do toho nějak zamotá, myšákem si neublíží :slight_smile: ...a nyvíc to je fajnové
9. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.