• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hele ty baby na těch aukcích jsou někdy jak divé ..nechápu, jak mohou dát za onošené mikinky nebo kaťata několik stovek :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
jéé, tropy, to je super. Hup, hoď sem odkaz na tu šílenou aukci :wink:
Holky, spí vám děti v kočárku? po jak dlouhé době a na jak dlouo?
9. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
luci: Karolí spí v kočárku stejně jako doma, tzn. že usne až se jí chce - někdy hned jak ji položím, někdy i za hodinu, podle toho jak jí to vyjde a vydrží půl hoďky, jako doma :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
luci: no to spíš tak obecně, jak jsem to teď procházela
ale začala jsem dražit letní overálky 2 - jako cena se vyšplahala na 200...fakt nechápu - za nošené - tak to už si rovnou koupím nové ve výprodeji
už jsem zažiula i aukce, kde přepatili pořizovcí cenu nového + poštovní k tomu

nespí :slight_smile:
max.zavře očka, když se jede ..alepo dlooouhé době a na kratinko
rozhodně mé představy o tom, jak mi bude hajat v kočárku ajá si budu pracovat na zahradě jsou v háji
:grinning:
9. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
kde ten můj chlap je ....šel mastit mariáš nebo poker nebo kýho šlaka ...a že bude do osmi doma, pak to posunul na "do devíti" ....jednomu z nás jdou blbě hodinky :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
hup: to znám. Si k tomu času vždy připočtu dvě hodiny a zhruba to vychází :grinning:
9. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
maus: no tady ještě nevím- na karty šel poprvé :slight_smile: ..nemám ještě odvozený koeficient :grinning:
9. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak nas prdola pokazde usne v kocarku a spi vetsinou 3 hodiny :grinning: :grinning: , zarucene uspavadlo

holky taky ctete mimisum pohadky na dobrou noc??me normalne pripadne, ze ten nas si na to tak zvyknul, vecer kdyz ho pokladam do postele a otviram knizku, tak uz zacne hazet usmevy a brblat si jako 'tak uz cti mamo' a behem 10 az 15 min. je tuhy

holky co nejaky ten recept na marinadu???ma nekdo nejaky fajnacky??Chci to na kureci a veprove masko

Jinac jsem pridala fotecky z dneska, jak jsme byli nakupovat. tatinek mi koupil nove teplacky adidasy a k tomu cupr top, asi jsem byla hodna, nebo neco po me bude chtit :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hup - aha, tak fajn, ještě zelenina, tož cukety budou přímo ze zahrádky, už tam jsou 3 krásné :slight_smile:
Mismar - Tu zeleninu nenakládáme jen se namaze grilovacím kořením behem pečení...

Hup -Jinak pokud budeš chtít mátu, tak můžu dodat, mám ji fakt hodně a dokonce dva druhy :wink:

Jo a k tomu nealku pivu - já bych teda poprosila taky Bernarda, ale švestkového, je to taky z řady nealko piv :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3565174
jako hezké triko ...ale 271 + poštovné za jeté triko pro ondru bych teda nedala :sweat_smile: (a o ještě nekončí, že)
9. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
magi: hezké fotky, jste moc pěkná rodinka :dizzy_face: a na manžu bacha :wink: :grinning:
3 hodiny přes den malá spala naposledy snad tak týden po porodu :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
mag: já mám ráda na sladko - med, sojovka, rýřové víno (nebo šery), česnek, pepř

zanka: taky mám dva druhy ..jednu dokonce mojitovou :slight_smile:

no ten švestkový je pškný humus ...brr..jak pivo s povidlama
9. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
maus: no u nás se takhe nespalo ani v porodnici ...my takovou sumu spánku obvykle nedáme ani v součtu všech denní spánků :grinning:
9. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
zanka: ta zelenina patřila mě a mojí ségře :grinning: , ty máš udělat jen ten salát
9. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hup - no to já mám taky to Mojitové, ale já ho mám teda jednu už druhým rokem a to druhé od jara, takže je ho fakt hodně

a nepomlouvej moje piiivo, to že tobě nechutná neznamená, že nemůže chutnat jiným!!! :grinning:
9. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
zanka: bléééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
hup - vyzkousim, ja uz jsem to psala, ze jsem na sladke :wink:
9. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Mismar - aháááá, to já nevěděla, no nevadí, já ji vezmu o víkendu, až tam pojedeme slavit ségřiny narozky :grinning:
9. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
sestro! nerob v tom chaos!!!
udělala jsem skvělou tabulku a tam to vyšlo na mismarovic rodinku
9. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Hup - ááále jo furt, jsem psala, že to vezmu na oslavu těch tvých 31 narozenin, ghíííí :grinning: :grinning: btw. dávám fotky na svoje stránky, tak se pak kukni, jestli budeš chtít
9. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
hup - na tve nar. nikdy nezapomenu 23.7.ne ze by na tom zalezelo, ale vzdycky si vzpomenu../to bude tim magickym cislem/ :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
mag - :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Mag - ??? Hup čemu se smějete???Nebyla jsem tady od začátku, tož nevím
9. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Magis, moc vám to sluší, parádní fotečky :slight_smile:
Hup, teda to triko mě neoslovilo, natož ta cena, najakou se vyšpllhalo :astonished:
9. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
ranni ptace dal doskace, nebo vecer odpadne za vlast :grinning:
maly vstal ve 3.50 na kojo a pak jsem budila milacka do prace a uz nemuzu zabrat..no tak jdu zehlit :wink:
dneska me ceka opet busy den
10. črc 2009 v 06:16  • Odpověz
dobré ranko
mag: tak to jsi borka, jestli jsi ve čtvrt na sedm žehlila :sweat_smile:
10. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
DObre rano :wink:

hup: nas taky uz nejakou dobu churpka s plysakem, tiskne ho k sobe i kdyz je vzhuru (ma ho v albu). Dostal ho na Vitani obcanku, mne prisel osklivej a on si ho oblibil :sweat_smile: Holt beran :grinning:
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
prej churpka :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam dost :grinning:
10. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
saru: jako by záleželo na tom, co se líbí nám :grinning: :grinning:
myslí, že budou ještě vyžadovat daleko nevzhlednější věci :grinning:
10. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahojky,
tak mi budeme mít dneska trošku slavící den, protože Aminka má sváteček ( i když je Amélii tak slavíme na Amálii ), takže i Amince Emince od Kaci přeji vše nejnej! Dortík budu ale dělat až na zítra, dneska si jenom předpeču korpus. Hup tobě taky vše nej, včera tu Zanka psala něco o víkendové oslavičce :wink:
No a srazík se vám taky pomalu blíží, co! Jak všichni píšou, určitě musíte hodně fotit, ať jsme my ostatní pěkně v obraze, jaký jste HVĚZDY!
10. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.