• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup - ne ve ctvrt na sedm ale ve ctvrt na sest, u nas je o hodinu min nez u vas :wink: :grinning:

ale porad nemam dozehleno, protoze se zasekavam na netu, nu co musim si priznat, ze jsem zaaavisla

a hraje mi jako kulisa markiza mudry s chybi a musim se smat na lidske hlouposti
pry kolik je pulka z jedne a nejaky borak rekl, ze ze puljedne :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Aminkam vse nejlepsi :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:
Noc klasická, vstávali jsme v7. Byli jsme za účetní s papírama k mateřské a nic jsem nevyřídila. Prý když jsme malá organizace tak mi to musí vyplnit sociálka. Tak se vydám některej den na sociálku a snad to všechno vyřídím...
Vařím polívečku, malá bude papat, manžovi už otrnula tak se jel vykecávat za chlapama a odpo přijede tchýně :slight_smile:

Všechno NEJ všem Melinkám :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
taky preju happy name day vsem kocandam :wink:
10. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
holky, máte některá odkaz na říkanky s ukazováním? kují :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
ale nejvic ted rikame: paci, paci, pacicky, Stepanek ma rucicky, rucicky malicky, malicky i nozicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: U toho placame rukama, pak mu davam k sobe nozky a on se strasne rehta :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
saru: díky :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Štěpula už se řehtá? Karolí se zatím jen směje, akorát včera byl nějakej pokus o hlasitý smích, ale jen krátce. už se na to moc těším :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
mau: jojo, posledni dobou uz u toho uplne hyka, je to super, uplne mi z toho obcas tecou slzy :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
a je sranda pozorovat, jak zkousi, co z neho leze za zvuky, vzdycky nejakej objevi a pak mi ho tu hodinu porad opakuje (to uz bych si obcas vzala spunty do usi :grinning: ). Ne, je to bezvadny :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Tak to je krááásný :dizzy_face: Já už se právě nemůžu dočkat. Karolí nás taky pořád překřikuje a huláká, směje se a víská. je to krásný :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
kami vše nej :wink: ..já ještě nemám ..ale slavíme to už teď, se švagrem - přes létoje někdy těžké najít víkend,kdy mají všichni volno

mag: no tím hůůůř :slight_smile:

maus: já lovím v paměti ...mám i nějaké knížky (ve středu ti e můžu ukázat) ....a někdy si prostě vymýšlm :slight_smile:

ondráš má dny, kdy je jak malý pepin - ře na celé kolo - ne pláč, prostě se potřebuje ukázat, jak mu bezv fungují hlasivky ...ale některé dny je zas takový tichý, zádumčivý ....
asi bude náladový ..pacholek :slight_smile:
10. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
tady je dnaska nějak mrtvo :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Nazdárek do mrtva :slight_smile: my už za sebou máme dvouhodinovou procházku a už nemůžu, tak si malého vzala babi a hlídá a já si asi dám šlofíka. dnes se poprvé probudil už v 1,30 to je šílené. a pak v 5. Jinak jsem byla u doktorky tady v OV, nezdáala se mi ta vodnatá stolice. prohlídla ho, že je úplně v pořádku, ukázala mi, kde by se poznalo, že je dehydrovaný. Tak aspoń příště budu vědět. Ptala se kolikrát denně kojím, tak jsem říkala, že 8x-11x a prý je to hodně! Jak často kojíte vy??? no malý se nekrmí ani 10 minut, a nemůžu ho přinutit, aby si vzal víc a déle pak vydržel..
10. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
10. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
luci: já krmím taky tak .. ať si baba trhne :wink:
krmím ho když má hlad a ne když je napsáno v tabulce, že bych měla

dospělému se říká, že má jíst co nejčastěji v malých dávkách - tak 5x denně určitě
plus pít dle potřeby
a u prcka, který je kojený 8x denně (což je pití+ jídlo dohromady) je to moc
kafrají lidem do života a celé to nedrží pohromadě :slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Hup, hlavně byla to starší doktorka a řekla mi, že mu mám dávat čaj, že mlíko je jen na hlad :angry: to můj pediatr ví, že je přední a zadní mléko a to přední je na žízeň! čaj mu dávám i tak v horku..
10. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
holky - ondráš je narcis ..normálně se chtěl pusinkovat se svým obrazem v zrcadle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

luci: já čaj nedávám - dávala jsme jen v prvním měsíci lžičku fenyklového na prdíky
a ondra dehydrovaný není -potí se, má dost počůraných plín (až moc :grinning:), fontanelku taky nemá propadlou
10. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Hup, to musí být hezké, zkusíš to natočit? dávala jsem čaj v těch vedrech, abych ho nemusela kojit co hodinu, to by ho pak mohlo bolet bříško. i teď, když není vedro, tak ho kojím co 1,5 hodiny.. ale on čaj stejně nechce, ani vodu.. jen jednou, to se asi spletl :confounded:
10. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
zanka: díky :slight_smile:
luci: ta doktorka je asi prdlá, ne? :slight_smile:
My kojíme tak 7-9x denně, ale je to různé. Prostě jí dám když má hlad a hotovo. Dávám jí vodu, ale většinou si jen cucne, jen když je horko tak vypije víc.
hup: Ondrášek je dobrej :grinning: Karolí se taky culí do zrcadla, se jí líbí ta holčička co tam vidí :grinning:
10. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
Maus, jo asi je :angry: to víš, stará doktorka, už ji asi nové poznatky nezajímají. Náš doktor nemá ani 40, tak je takový znalý a pořád se vzdělává, je to znát. Tak jsem chtěla vědět, jestli kojíte jako my..
10. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Kdyby Karolí tak často chtěla tak jí taky dám - v pohodě :slight_smile:
Švagrové malej teď prej podle MUDry "moc" přibral. Mluvila něco o nějaké dietě či co. Jestli je za měsíc života 1kilo moc, tak nevím. Uvidím co mi řekne až se uvidíme Vždyť u kojených dětí je to jedno, ne? :unamused:
10. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
Mausko, přesně, u kojených dětí se výživa neomezuje!!!!!
10. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
maus: no on se na sebe dycinky nasmívá
vezmu ho do klubíčka vžy po tom, co mu umyju prdelu po kadění a on se na sebe kouká a směje se ... no a tak ho tak přibližuju a oddaluju k/od zrcadla ..a jak jsme byli u něj, tak otevřel pusinku ...a pak znovu a znovu a znovu :slight_smile:
to uděla prvně - by mě zajímalo, jestůli to bude dělat i zítra :slight_smile:

luci: moje dr je taky starší paní - ale v hlavě to nemá vybrané :slight_smile:
vše řeší - no tak budeme v klidu sledovat, kdyby to mělo přetrvávat, pořešíme ...ale nic na sílu - prostě jsme v tom za jedno :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Mě naše dětská připadá taky v pohodě, jako ne flegmatická, ale v pohodě :slight_smile: Když asi před měsícem dala malou an bříško a ona se skoro nehla, tak říkala že v pohodě, že má čas, v klidu :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
nas Stepulka si obcas da trochu vody, ale taky cura az az, i presto, ze pije Sunar :slight_smile: A fontanelku hlidam, vzdy, kdyz se mi zda trosku propadla, dam vodu a on ji v tu chvili taky vetsinou trochu vypije, spis si parkrat cucne a je to OK. Caj vubec nezkousim :wink:
10. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
ahoooooooooooooooooj kočky

ty jo, vy jste probírali jen srazík??? No to je něco.

My dnes nějak zlobíme. Pořád nemůže zabrat, hází šavle, kňourá... no den blbec :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
ahoj skleni, nas prdola zas dneska rve na lesy - tim nemyslim, ze by brecel nebo se vztekal, ale objevil novej, hooodne hlasitej zvuk a celej den ho procvicuje a desne se u toho tlemi :dizzy_face:
10. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.