• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: to měl ondra před pár dny - poprvé jsem se normálně lekla :grinning:
dneska je zase skoro jak pěna
10. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
hup: taky uz Ti to pak trochu lezlo na nervy? :sweat_smile: :grinning: Ja kdyz to slysim, tak uz mi z toho hrabe, ale staci se na nej podivat, jak se smeje, a snedla bych ho laskou :dizzy_face:
10. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
No tak to musí být paráda. Hele taky se vám stalo, že jste prcka někam šoupli, a on do 10 minut spustil??? Vojta přišel na chuť chování a pořád to vyžaduje. Já ho nechávám pobrečet, protože nejsem schopná s ním něco udělat.
10. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
AHojky holky, já celej den uklízela... Měli jsme doma nějakej moc velkej bordel... :grinning:

Fífa už je několik dní jako sluníčko.. Skoro vůbec nepláče... Taky pořád řve jako na lesy a vypráví mi... Jak píše Saru, hooodně hlasitej zvuk.. Je to prča! :slight_smile:
U cvičení se tlemí nahlas... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je to prdelka :wink:

Jdeme teď do DM, mam tam fotky.

Teď jsem našla na Facebooku kámošku, kterou hledam snad 5 let! Tak snad se mi ozve...
10. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
skleni, on nas Stepula se az tak rad nechova. Jako jo, chvili v pohode, ale ma rad prostor a nejradsi ted vali sudy po dece :grinning: Takze fakt nevim :unamused:
10. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
sklen: ondra má dny na střídačku ..někdy ho nemůžupoložit málem ani když jdu na wc a jindy si vystačí celý dnsám a je dotčený, když si hovezmu do šátku, protože potřebuju jít ven třeba polít kytky
10. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
sklen: malá má občas náladičku, že když ji něco trápí tak se chce chovat - u maminky je ten problém vždycky menší.
Jinak ona nepláče. Jen nadává a stěžuje si. Pláč jako takový je opravdu vyjímečný a to už musí být fakt zle. Takže když už pláče tak chovám a chovám. Je to miláček a tím že je to vyjímečné tak vím, že ji opravdu něco trápí a nenechám ji plakat :dizzy_face:
A taky huláká na celý kolo, nejlíp ráno když bych ještě spala, ale je zlatá, tak jen ať vykládá :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
No já jsem z toho nešťastná. kamarádka mi dovezla klokanku a ono néééééééééééé, řve mi v tom jako pominutej. Kdybyste měla některá zájem, je na bazárku. Snad ho to brzy přejde.
10. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
sklen: nic proti, ale já bych v klokance řvala taky :grinning: u nás na nepohodu zabírá šátek, to funguje vždy :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
maus: notohle měl ondra předevčírem - prostě celý den byl úplně mimo
bulel a bulel ...všechno špatně
taky chovám,,nemámpocit, že by to zneužíval

no a dneska se probudil s takovým zoufalým pláčem, teda onse skoro ani nevzbudil - asi se mu něcozdálo, stačilo vytáhnout obejmout a bylodobře během pár vteřin ..asi ho něco polekalo ve spaní

i když pláče večer před spaním - to je pro mě docela dobrý indikátor, že to opravdu nezneužívá - když muje zle, vytáhnu ho a chovám (ale stalo se zatím jen párkrát - většinou ho položím a hned spinká (tedy během cca 10-15 minut, kd ale usne brbláním sám)
myslím, že usíná v poho i proot, že ví, že ho když bude zle, příjdu uhuštat

jo a časování má stejné jako karolí - taková půl sedmá je ideální :grinning:
10. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
sklen: já viděla o víkendu prvně klokanku "v akci" ...a přesně jak píše mauska, být tím prckem, řvu jak pardál ...viselo tam chudák jak ..no mě ani nenapadá kloudné přirovnání :grinning:
10. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
hup: jj, ale ideální jak pro koho, že :grinning:
10. črc 2009 v 17:22  • Odpověz
no tak my jsem se opět vzbudili, no spíš ho probral Dan. Ach jo, a je to tu na novo. Jsem zvědavá, jak s ním vydržím hodinku.
10. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
sklen: snad jsi se neurazila. To není nic proti tobě. Chápu že jsi tím chtěla napsat, že prostě nezabírá nic...někdy je prostě taková nálada... :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Neurazila, zkusit se má vše. Já jsem za celý den opravdu nic neudělala, když se do něčeho pustím, tak on spustí tu svojí........ ale bohužel, my toho zneužíváme. Jak na něj šáhnu, nebo vidí,že se skláním s rukama nataženýma, tak je po pláči. Je schopný řvát tak, že se zakašle, a to stačí, abych šla na záchod.
10. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
sklen: jj ..to je to kouzlo dvou dětí ..stačí mi když mito ségra popisuje ..a už se těším :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
sklen: tak třeba je to opravdu jen tak že u tebe je ten problém menší, tak se chce chovat...Tak se drž, seš přece hvězda :wink: Ono určitě zase bude líp :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
HOJTE hvězdy největší :grinning:

nějak jsem ještě nedočítala, ale co Nikul a Fífa? Byli už nebbo ještě nebyli na tom EEG? Nějak jsem vyapdla z obrazu zase, tak mě zajímá, jak to zvládli, nebo jestli je to teprve čeká..

Jinak mi teda s kójem končíme. Přikrmovala jsem lahvičkou a konečná...Laktační kámoška mi poradila ještě kloboučky, jako poslední záchranu a pak se děj vůle boží :unamused:
10. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
holky,me klepne :sweat_smile: Vite, co zacal pred chvili delat? Pase, pase a najednou sup nohy pod bricho a skoro kleci. Ruce ma dost propnuty, snad neni mozny, ze uz by zacal lezt, ze ne? :confused: Uklidnete me :slight_smile: Na rehabce sice rikala, ze to muze prijit brzo, ale snad nemyslela pozitri :unamused: Plazi se, s tim uz jsem se smirila, ale tohle... No, treba to byla nahoda, budu to sledovat.
10. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
no nevím, už ječí, jak dlouho to vydržel 10 minut. No spíš si stěžuje. No nic jdu vytřít. tak zatím papapa, snad se tu zase ukážu.
10. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
market: ahooooj :dizzy_face: Netrap se tim, kdyz to nepujde, tak to nepujde :wink: Taky jsem se s tim smirila a jsme oba v pohode :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
market: jdou až v srpnu, tuším :slight_smile:
saru: příští týden bych to viděla na tašku do školy :grinning: :grinning:
Śklen, mě nedávno Honzík řval tak, že jsem brečela s ním...nemohla jsem ho ničím utišit, prděli jsme, hamali jsme a nic nic.......myslela jsem, že se picnu.....nemůže být nedojedenej? Prso taky nefunguje?
mau: no to je teda vtipny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Saru a tobě se mlíko nedělalo? já jsem tady dlouho nebyla, někdy jsem vás sledovala, ale ted nevím, tak se omlouvám.
10. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
saru: dělá to ze své vůle tak ho nech, to bude dobrý :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
saru: ondra to už taky párkrát udělal ..ale podle mě to bylo spíš nahodile (i když ve vašem případěbych si nebyla až takjistá - to platí spíš na nás :grinning:)
kupříkladu dnes bojkotuje i přetáčení, které už uměl :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Saru?? Tak to Štěpánek dobrej....za chvilku ho budeš honit po bytě :grinning:
10. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
On je prostě nedospanej. Funguje jen kočár. Asi si skočím pro starou rachotinu a prdnu ho do ní v ložnici. Prsíko jdu zkusit. Snad to pomůže.
10. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
sklen: jasně, třeba to zabere. Držím palce :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.