• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Sklen, je to chlap, prso musí zabrat! :wink:
10. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
tak zabralo, na pět minut :frowning2:
10. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
už začal povídat, tak snad bude chvíli klid, ještě půl hoď do koupele, ta zabere jistš
JO dnes ráno se tak zašvihl, že mu to v yteklo nohavicí od pyžámka :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
market: ja prestala uz po 3 tydnech, protoze jsem porad hubla a asi bych se z toho nikdy nevyhrabala :unamused: Ted jsem za to rozhodnuti rada :wink:

mau+hup: ted tu zase vali sudy a zatim nic, tak uvidime :grinning: A rve jak na lesy, manza rikal, ze to jeho povidani slysel otevrenym oknem az venku :grinning:
10. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
saru: to ondří dělával minulý týden ..byl supr naložený - fakt fajnový
ale tento týden je nějaký blbě naložený ..chvíli ok a pak mrzakuje ...no snad ho to přejde
10. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
ach jooo...já mám úplně zlikvidované truhlíky po těch deštích ....
plno rostlinek definitivně odešly ...část sice přežila, ale jejich vzhled není zrovna výstavní :confounded:
ne že se mi budete na tom srazu smát :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
hup: se neboj, mě pošlete určitě domů, hned jak přijde bouřka :grinning: nebo preventivně ještě před :grinning:
10. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
maus: no to si piš :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Hup. rosím tě, už jsem se konečně zaregistrovala na youtube, ale nevím jak s těmi videi???
10. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
sklen: vpravo nahoře žlutý obdélníček "nahrát" a u něj šipečka - klikni - a pak se ti ukáže další stránka "nahrávání videosouboru" - je tam ikonka nahrát video - klikni na ni a vyber video, které chceš uložit z místa, kde je u tebe na pc a pak už to jede samo
10. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
no jo, to jsem udělala, ale jak dám nahrát, tak to přepne do ang. a jsem víš kde. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
10. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
víš co, já nechápu, proč mi to neustále přepíná na angličtinu
jedno video už mám, ale nevím, jak se mi to podařilo uložit :frowning2:
10. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
to už by se mělo nahrávat samo ..objeví se tam taková lišta, kde běží kolik je nahráno ....
hlavně je divné, že se ti o přepne d do aj
10. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
no snad jsem to pochopila, už mámjedno a jde to, tak zkusím to dnešní, ale je to z mobilu, tak kvalita na dvě věci
10. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
zkus to, to když měl !Dandula narozeniny
10. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
to druhé je dnes Vojtíšek,hned po tom začal ječet, tady to byl ještě samý smích. Zítra zkusím stáhnout video z foťáku, ale jsem v tom amatér, tak uvidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
skleni: supr dortik a hlavne kouzelnej Danecek :dizzy_face:

My budeme mit zitra odpo bezva navstevu - 2 moje kamosky, jedna ma 2 deti druha 1, takze tu budem ja, manza, Stepula, 2 kamosky, skoro 2rocni Adinka, 7mesicni Vilik, 1,5rocni Nikolka a nase 2 ciciny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude asi brajgl :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ty jo, teď jsem na to koukala a je to hodně špatné, tak se moc nezlobte. :wink:
10. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
skleni: teda, ne, ze bych to chtela uz zahanet do extremu, ale nejen, ze je Vojta podobny Stepulovi (ted uz teda min), ale shodli jsme se s manzou (prisel si to poslechnout), ze mas hrozne podobnej hlas jak ja :grinning:
10. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Fakt??? to jsem ráda, že se líbil, pekla nám ho jedna paní, která mi pekla i na svatbu. Je strašně šikovná. Hlas??No já když se slyším, tak si připadám, že to mluví někdo jiný....... :wink:
10. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
to ja prave taky, ale ted uz ho trochu z tech nahravek znam a ted, kdyz jsem slysela tu tvoji, tak jsem skoro myslela, ze jsem to ja :wink:
10. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Saru nechcete zajet na návštěvu??? Že bysme si udělali malý srazík u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
POčkejte, tohle musíte vidět. To byly Dandovi dva roky. No já umírám smíchy, :grinning:
10. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
skleni, no jste trochu z ruky :grinning: :grinning: Ale treba nekdy casem, ted o prazkach to mame zabity. A nebo vy k nam :wink:
10. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
se nedělejte, stejnak se znáte :grinning: :grinning: :grinning:
sklen: pěkný videa, fakt :dizzy_face:
Manža se sprchuje, dítě jsem uložila a půjdu si dát první poporodní vanu, se tak těším.... :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak pro nás by to nebyl problém, máme v Chotuticích známé, tak bysme tam přespali :wink: :wink: :wink: a přitom navštívil vás :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
fajn, tak vas cekame :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tedy to je doba, než se to uloží
10. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.