• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
10. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ty jo, to mě mrzí, že to sebou tak cuká. Když to stáhnu a kouknu na to před tím, než to tam uložím, tak to jde dobře.
10. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
dobře paří :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jé Mau, to jsou krásný fotečky, Karolí je přenádherná a moc vám to spolu sluší!
10. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
kami: děkujem :dizzy_face: nejsou mi tam uložit popisy :angry: , tak třeba zítra
Ty máš taky holky krásný okatý :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahoj holky

tak ja jsem zapnula comp specialne kvuli sklenicce..chtela jsem ti poprat nez odjedeme na celodenni vylet k mori
Happy narozeniny, poradne to oslav
Me ceka party zitra, mam pozvano kolem 15 lidi, tak snad to zvladnu.

Pokud nebu vecer ko, tak pridam fotecky z pobrezi
11. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
skleni: vsechno nejlepsi :dizzy_face:
11. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoooooooooooj kočky

Mag: to je hezký, že kvůli mě, moc děkuji. Saru tobě takéééééééé. Je to hezké, že jste si vzpomněli.

Mau: to jsou krásné fotečky, malá je úžasný smíšek. Moc krásné oči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky!! Skleni, taky přeju všechno nejlepší!!
tak my se dopoledne vydali na nákupy s kočárkem, ale je to děs, všude schody, tak jsem to hrkala pozpátku.. jen jednou mi paní nabídla pomoc. už tam fakt nepojedu. na to jsou nejlepší obchodní centra, tam jsou vždy výtahy :pensive:
11. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak já se připojuju - sklen vše nej ..a taky gratulace, že jsi zvládla ten utube :grinning:
11. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Koččččky moc děkuji.

Hup: jj, zvládla, akorád mě štve, že se to tak blbě seká. Nyní bojuji se stahování videa z foťáku, máme to natřískané. Ale zatím jsem nijak nedobojovala, protože má Vojtí opět hejkací, tak když je chvíli klid, tak mažu něco poklidit. Páč je to tu jakio po výbuchu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Skleni, náš má výbuchy pláče teď, ale naštěstí jsme na něj tři s mýma rodičema, tak se střídáme
11. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
HOlky já jsem v háji. Rozbil se mi kočár.

Baru jsem na tom jako ty. Chybí mi nějaká vložka u kolečka. Vůbec to nejezdí. V pondělí ho budu posílat :cry: :cry: :cry:
11. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
jéžiši Skleni, to je smůla... vážně je mi to moc líto. a máš ještě ten kočár po Dandovi? jak vidím, je lepší mít starý kočár doma, jen pro případ :cry:
11. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
Skleni, a jaký kočár máš? byl nový? My máme ojetý, tak by se nám to asi taky mohlo stát..
11. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Luci naštěstí mám, ale je to rachotina. No snad to brzy opraví, vypadá to na ložiško.
11. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Luci já mám nový.
11. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Zdravím, hvězdy :slight_smile: děkujem za pochvalu, popisy mi tam stále nejdou, tak nic, no :slight_smile:
sklen: všechno NEJlepší, kočko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My jsme byli u tchánovců, dopoledne vozil kočárek děda a odpoledne jsme byli na výletě v takové zahradě tady kousek. Bylo to fajn, malá se krásně prospala a teď brouká v lehačce a směje se :slight_smile: Ještě jsme stihli i nákup, všude je lidí, chodí jak ovce, no děs.
Zítra jedem pro změnu k našim, budem grilovat, bude tam i ségra a brácha, oba i s polovičkama a s dětma, tak to bude určo fajn :slight_smile:
11. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Mau díky, tak to jsi měla super den co??? Já taky, až tedy do 4, když se mi to po.....

Chystají se mi sem tcháníci, tak mi držtě pěstičky, ať se nezblázním,
11. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
sklen: to zvládneš, jsi hvězda :slight_smile:
11. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
no budu muset, ale fakt nemám náladu. Hlavně mi prý zase donesou borůůůůůůůůůvky, holky co já s nima budu dělat, když jsem nesdělala ty, co mám z loňska???? Vždyť já nepeču :wink: :wink: :wink: :wink:
11. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
my meli dnes navstevu, bylo nas tu fakt hodne. Moje dve spoluzacky s detma, jedna i s manzelem :slight_smile: Byli tu jen neco pres dve hodky, ale jsem z nich kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je dneska nejak ospalej dne, nemuzu se od rana nakopnout a ted hned bych sla spat.

Jo, a zprava dne: Stepino dostal svou prvni pusu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/navstivili-me-kamaradi---11_7_-2009
11. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
mau: opet a znovu musim konstatovat, ze Karoli je princeznicka :dizzy_face: Je okata, jako nas Stepula, akorat ma tmavsi ocka :wink:
11. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
A Stepula bude asi na starsi, nebot Adince je uz rok a 7 mesicu :grinning: I kdyz to se spis ona vrhla na nej, takze ona bude asi na zajicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
saru: moc pěkný fotečky :dizzy_face: to jste měli doma živo :slight_smile: Vilík má suprově malovaný tvářičky :dizzy_face: a máte pěknej byt :slight_smile:
jinak děkujem za pochvalu. Štěpula je taky fešák okatej :dizzy_face: to by byla dvojka :dizzy_face:
11. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
ale už je asi zadanej, Adinka ho asi nedá :grinning:
11. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Áchoj holky!

Musim vás dočíst.
Měli jsme odpoledne sraz z koně - regionální. Byli jsme v ZOO v Plzni, bylo to fajn :slight_smile:
Fífa i předvedl, jak umí řvát - nemohl usnout... Ale pak už byl jako zlatíčko... Byli jsme 4 maminy - 1 ale měla dítko doma... :wink:
Fotečky tu http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Sraz_MK_-_ZOO_Plzen/#album
11. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
ahojte - u nás je po nákupech
máme nový gril - ve středu testneme :slight_smile:

sklen: hlásím se k odběru borůvek :grinning:

jo a veřejně prohlašuju, že už se nikdy nebudu škodolibě bavit tím, že má někdo hyperaktivní dítě (že saru)
ondra dneska začal opravdu systematicky štelovat kolínka pod sebe (nejen tak nahodile jako předtím) a začal se pohybovat - jen směr jaksi pokulhává - on totiž couval :grinning:
byl pak trošku naštvaný, jelikož se svému cíli nejen že nepřibližoval, ale doknce vzdaloval :grinning: :grinning:
ale třeba to ještě přejde
11. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky,

Hup. klidně, donesly mi velký kýbl, prý jich je jako blázen

Sedni do auta a ať už jsi tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
sklen:nemůžu ..mám v troubě buchtu :grinning:
11. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.