• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak jsme uspesne dorazili domu z vyletu. prselo nam cely den :angry: :angry: :angry: a to jsem si na sve narozeniny neprala nic vic nez slunicko :frowning2:
na pobrezi jsme teda dojeli, ale protoze nam pocasi nepralo, tak jsme museli pozmenit plan a jeli jsme tedy do sea life na podvodni svet. Bylo to bozi, se mi tam tuuuze libilo. Wiliamek celou cestu /3 hod./ tam i zpet prospal, bozi dite. zasli jsme si na obed a poradne si nacpali bricha

Doufam, ze alspon zitra se to pocasi umoudri, jinak z grilovani nebude nic / a to mam nalozeno hromadu masa v marinadach/ a pozvano hromadu lidi. Dovnitr se asi vsichni nevlezem, a mam jen 4 zidle, tak bychom museli sedet na zemi, no to bude jeste sranda.

Fotky a videa dodam pozdeji, jsem uplne ko, tak jdu do hajan
11. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
Krásné ránko, tak mi opět buzírujeme už od půl sedmý a to všichni i s Amálkou, nějak se jí už nechtělo spinkat, ale teď už mi tady zívá, takže půjde asi ještě před obídkem!
Venku se začíná klubat sluníčko, tak snad jim ta předpověď na příští týden vyjde a budete mít krásně na srazík!
Přidám pár foteček, jaký měla Amálka svátečkový dortík.
Tak krásné vstáváníčko hvězdičky, papapa.
12. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Krásné ráno :sunglasses:
Karolí se vzbudila v noci už pře3, tak jsem jí strčila dudlík a ona ještě usnula až do 4:15, bylo kojo a pak spala až do 7:30, takže trháme rekord :slight_smile:
Už se stihla i pokadit, včera totiž nekakala a teď si brouká v lehačce, bude chtít zase spát. Manža odjel do práce, až se vrátí tak jedem k našim na grilování

niki: hezké fotky s minisrazíku :dizzy_face:

sklen: já chci taky borůůůvky :slight_smile:

magisa: držím palečky s počasím, snad bude pěkně, ať to pořádně oslavíš :slight_smile:
12. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky, u nás noc taky super... Malej spal až do 9 v košíčku, po papáníčku hned odpadnul...

Maus, díky. Ono nás tam o moc víc ani neni :wink: To váš srazík bude MEGA :sunglasses:
12. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
niki: to říkal i manža, že nás tam bude jak blech :grinning:
12. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Hodně foťte, ať vás pořádně poznáme :wink:
12. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Mag: vše nej nej k narozeninámmmmmmmmmmmmmmmmmm hodně štěstí zdraví a lásky. Pořádně to oslavte.

Baru tobě takéééééé, ať vám kloučky dělají jen a jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taady krásně svítí sluníčko,prostě paráda. Vojtík mi dnes kompletně počůral celou postel. Je to prostě šikula. Takže peru, vařím uklízím............................. :wink: :wink: :wink: :wink:

Niky super fotečky, koukám, že vy se v tom focení vyžíváte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
MaU. Věř mi, že byh se jich ráda zbavila. Dostala jsem takový kýbl, jsem to nemohla ani dostat do mrazáku, to mám zase na 2 roky zásoby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jo, ze mě pekařka nebude :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
12. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Nazdarek :wink:
My jsme dnes vsichni z te vcerejsi navstevy nejaci KO :grinning: Stepankovi asi chybi Adinka a jeji pusinky :grinning: Dnes se budem asi vsichni valet a relaxovat, takze preji vsem krasnou nedeli :wink:

mag: vsechno nejlepsi :dizzy_face:
12. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Saru: no tak to jsem také měla v plánu. Uřvaného Vojtíka jsem teď udyndala na ruce, tak spí. Uvztekaného Dandu si vzala opět babi a děda, tak to vypadalo slibně a ono nic. Zavolala mi známá, že jsem na cestě :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Sakra, tak krásně to vypadalo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojda!!!
Vše nej Magisce Monince i Brambůrce Barborce :wink:
Včera jsem malého vzbudila, než jsem šla spát, takže papal ve 22,15 a pak aspoň vydržel do 3,15, furt lepší než den předtím,to poprvé jedl už v 1,15... nevím, proč se to tak zhoršilo, vždycky spal aspoň do 4...
jinak pořád si strká pěstičku do pusy, klidně i s plínou! je to normální, nebo to už je příprava na zuby???? poprvé mi usnul s dudlíkem, to je úspěch..
12. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
skleni, ještě mě napadlo, jestli není Vojtíkovi pořád horko? že by mu nahatému bylo líp a přestal by plakat.
12. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Luci ale já pořád větrám, tak nahotinka nepřipadá v úvahu. Ale má bodíčko s kr. rukávem a tepláčky. Ručičky má chladné, za krčkem také není zpocený... tak tím to asi nebude.
12. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
aha,tak to bude jiný problém..

Jinak Nikulko, hlásím do 3měs. tabulky: 5850 g a 61,5 cm.
12. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahoj holky já vás vůbec nestíhám, mám teď nějak furt fofr....
navíc nám starší synátor začal žárlit tak je to na palici....
přeju všem všechno nejlepší, protože vám nestíhám gratulovat v ten den kdy to máte....tak se omlouvám
12. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Dadu a jak vypadá to žárlení?
12. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
luci: ad plina v puse, to uz ma malej asi mesic a zuby zatim nikde, takze zatim muzes byt v klidu :wink: I kdyz, kdo vi :slight_smile:
Martinek je jeste takovej drobecek :dizzy_face: Ma o kilo a o 6 cm min nez nas :slight_smile: Martinek je mozna nejdrobnejsi z kluku tady nebo ne?

bram: taky prejeme vse nej :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
HOlky to slintání je hrozné. My jsme pořád durch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dadu krásné fotečky, malá roste jako z vody. Jste moc pěkná rodinka.

Já už mám po návštěvě, na jednu stranu jsem ráda, že tu byli, ale na druhou mě mrzí, protože jsem chtěla být s Vojtulou venku, no ale potom můžeme také.
12. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Saru, taky se mi zdá drobný oproti ostatním 3měsíčňátkům. V 6týdnech to dost dohnal, no uvidíme, jak teď. Faldíky má hlavně na stehýnkách, jinak moc ne. Ale papulku má vypasenou a vlásků jak starej dědek :grinning: zepředu je blond a zezadu brunet :grinning: s kolečkem :grinning:
12. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
luci: :grinning: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
snažím se dát fotku do alba, ale u našich se mi nějak nedaří zmenšit fotky...
12. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
vše NEJlepší Barborce a Moničce :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme se vrátili od našich, byla pohoda jako vždy, k tomu dobré papání... :slight_smile:
Manža mi vyměnil pásky na kočárku a já jsem ho umyla. Zítra jdeme na kyčle, tak jsem zvědavá jak dopadnem.

Jinak taky hrozně slintáme, dávám jí bryndák, abych nemusela pořád přeslíkat :slight_smile: a do toho slintání má v puse narvaný nejlíp obě ruce i s bryndákem nebo plínkou :grinning:
12. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
čauky
taky se přidávám s přáním oběma :slight_smile:

my jsme si mákli na zahradě ...abyste nás po středě nepomluvily :grinning: .... ne kecám :slight_smile: ale faktem je, že jsem dokopala manžu kvůli vám odvézt do kontejneru nějaké věci, co tu leží už od jara :grinning: ...jste dobrá záminka :grinning:

o slintání ani nemluvte .. bez bryndáku ani ránu
jenže ondra nepochopil účel bryndáku - strká si ho do pusinky, čímž slintá leště víc ...někdy si ho nakrku otočí, takže si slintá na tričko to zvětšné množství slin :grinning:
miláček :slight_smile:
12. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
ahoj

luci tak vypadá to tak, že pokud se věnuju Neli tak Tomášek okamžitě něco potřebuje taky a to docela rychle a urgentně, pak ho začalo pobolívat bříško, asi má taky prdíky- dle jeho slov, no a posral se mi do tepláků se slovy, když může Neli tak on taky,
no takže máme veselo, jo a chtěl zkusit taky mlíčko, ale to jsem razantně odmítla, přišlo mi to divné i když je to můj syn
ale Neli má rád, vůšči ní je zlatíčko...
no uvidíme začalo to později než všichni čekali, asi je fakt opravdový chlap, než mu něco dojde
12. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
skleni dík, však syn je taky krasavec, oba
12. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
ty brďo, Dadu, tak to je záhul, zvlášť s těmi posranými tepláky.. to je fakt jasné. asi se mu budeš muset víc věnovat, aby věděl, že tě neztratil :frowning2:
12. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojte holky,,
tak jsem zpět z chaty, kde bylo až na dnešek perfektně, doma v městě se cítím uplně v kleci. Až dneska malý pěkně řádil, maminku v ten nar. den odměnil dárečkem-vstáváním v 5ráno, totálním ječákem, celý den takový chudáček protivnoučký-uplakanoučký, celý den se mi nechtěl pořádně prssa chytnout, vždy si jen cucnul a plakal, tedka jsme ho uspali zase až před asi pěti minutama, jsem taková nějaká unavená fyz.i psychicky, pořád doufám, že ho to taky přejde a bude spokojené miminko, tedka mám pořád pocit, že mu něco chybí a já nevím co....chjo!!! :frowning2:

Jdu vás dočíst
12. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Bram, tak mě napadlo, nechceš Nikulce nahlásit údaje do tabulky? Zatím tam nejsi, je to škoda.
12. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Krásné ráno, hvězdy :slight_smile:
Karolí se vzbudila v 5:50 s pláčem, tak jsem ji nakojila a pak jsme si ještě dáchly, skoro do 8, tak to šlo. za chvilku se znova nají a půjdem na ty kyčle. Taťku už máme v práci. Je krásné počasí, to je dobře :sunglasses:

dadu: držím palce, ať je líp. Ségřiny děcka na sebe taky žárlí, někdy víc, někdy míň, ale ono to časem přejde, určitě :slight_smile:

bram: to je fajn, že se bylo na chatě dobře :dizzy_face: Malej určitě plakal, že se mu nechce domů :wink:
13. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojte př slunečnémi pondělku,
tak my měli opět hororovou noc :angry: začínám si ovšem zvykat, malý plakal do půlnoci, jakoby hlady, ale prso nechtěl ani náhodou, byli už jsme na nervy, já utahaná jak kotě a on čiloučký...Tak jsem odstříkala a dala lahvičkou, mamina mu sice včera na té chatě dávala lžičkou, parádně jí to šlo, pěkně si to bral, ale mě to zaboha nešlo! Tak jsme to zkusili lahvičkou, pže ani sát nechtěl....ráno už je zase opět fajňácký, tedka odpočívá v košíku, ve stinném obýváku...tak já nevím, Peta říkal, jestli mu nedělají ty chatové přechody problém....já nevím...myslím, ale že na chatě je mu božsky, vytáhli jsme mu košatinu ještě po tatkovi a ta je ultrabomba, pže péruje na všecky strany :grinning: tam se má jak v ráji, uplně je mi líto, že jsem zpět v OV...

Luci-ráda bych nás umístila do tabulky, jestli můžeme...vtírnem se :grinning: ale já pošlu údaje až po zítřku, jdem teprv zítra na tříměsíční kontrolu...
13. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.