• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mala dneska vubec nechce pit, naposledy jedla v jednu, to se docela napila, pak už jen tak cucla, ale nechtela prso ani videt, ani caj, ted chrni a u toho se usmiva,,, no na zabiti
mama v prdeli a dite klidne
26. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Dadu: úplně tě chápu. Občas mám také takové stavy, že malý je klidný a mě se stále něco nezdá. :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Jsem pro srazík :slight_smile:
Zářijovky měly mega sraz http://zarijovky08.rajce.idnes.cz/
Úžasný, co?
26. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Nik: jj, super, ale jak to udělat, aby to pro všechny bylo kousek. :confounded:
26. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
dadu + sklen: povinně jsem si naordinovala "nepozorovat" ....jelikož by mi asi brzy hráblo :sweat_smile:
stačí stres, kdy opravdu pláče

sklen: no já bych to šupla někde k brnu nebo na vysočinu ... po dálnici dorazí asi všichni, ne ....
a aby bylo kam vyrazit s kočárky ve velkém :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
:slight_smile: nikulko, měli to super, nejlepší je fotka batolátek na trávě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jak ses k tomu dostala?
26. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
vzpomínám si, jak měla i séfra sraz ..no a pouštěli video, kde se asi 12 10měsíčních prcků plazilo po dece ...a manža na to tak čučel úplně vyděšeně, ani nedýchal ...
jsem říkala ségře a´t to přetočí, jinak nikdy žádné děti mít nebudu :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak to je fakt mega sraz :wink:
26. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak u nás už bouří a blýská se, jen déš´t nikde
26. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
No úžasný to měly... Mam tam 2 kámošky ze snažícího se tématu...
Z něj jsme měli taky pár srazíků, ale tolik nás tam nebylo... Posledně jsme byli na podzim na víkend v Poděbradech, ale to jsme byly jen 4 a ještě bez dětiček...

Já bych musela jet s manžou, páč na delší cesty sama autem se teda fakt necítim... :wink:
26. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
já taky doufám, že do té doby se trošku rozjezdím i s mimísem :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
nik: no klidně tomůžeme pojmout ve velkém stylu i s celou rodinkou :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Dadu: to je mazec, seš dobrá, taková reakce, mě by asi kleplo...Hlavně že jste OK

luci: malá obvykle kadí tak 1x-2x denně. Naposledy kakala v neděli ráno a pak až v pondělí odpoledne a pak dnes doma. Bylo vidět že se jí chce a že ji to tlačí ale nešlo to...

Srazík: jsem jednoznačně PRO, byl to super relax i s tak malým mimčem. Souhlasím i s Vysočinou, je to tak nějak blízko pro všechny ne? No a manželata můžem vzít taky, když budou hodní :wink:
26. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
NIky: já bych jela také s manžou a musela bych vzít i Daníka, to víš, je to moje prdelka :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky malá má v tomhle vedru asi žízeň, vždycky je úplně vzteklá a přitom by ještě s hladem vydržela, si myslím. Myslíte že jí mám zkusit dát vodu? Nebo ji mám nechat napít jen předního mlíčka? Aby ji pak nechybělo při jídle, kdyby se nestihlo dotvořit...já nevím... :unamused:
26. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mau: Vojtula taky víc pije. Jen jí dej, pak se to srovná :wink:
26. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
maus: no to se rozumí samo sebou, že jen když budou hodní :grinning::grinning: :grinning:

jinak s tím kojením ..já bych to neřešila ..ona si sama řekne .
navíc bradavka vlastně funguje jako seznzor a upravuje mlíko na žízeň vs. mlíko na jídlo podle aktuální potřeby prcka
26. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
A tak nechat ji jen napít nebo úplně najíst i když to jako bude častěji?
Tady je dusno až to hezký není, už ať je tu ta bouřka...
26. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
maus: jako ondří se občas hlásí i po necelé hodince ..ale jen si cucne...třebajenpět minut ...neřeším
stejně nemám nic jiného na práci ...teda skoro :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
hup: jenže my máme otesánka, ona se nedokáže jen napít, vždycky se musí narvat :grinning: Tak ji asi budu nechávat, hlavně že nehubne, to by bylo špatný, tak ať se holka nadlábne :grinning:

jinak ještě dodatečne VŠECHNO NEJLEPŠÍ FILÍPKOVI K SVÁTKU!!! :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Maus to máme stejný problém, malý se vždy přisaje a saje aspoň deset minut, tak ho pak z toh může bolet bříško. tak se bojím tak často kojit.. a Karolínka je pěkný kousek, podle tabulek je to holka největší :wink:
26. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
luci: no jo, celej tatínek. Jsem zvědavá co nám zítra řekne MUDra :sweat_smile: Karolínka většinou papá tak 15-20minut. Ale intenzivně saje tak5, pak má vegáč a pěkně pomaličku si vychutnává :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak bouřka se nám vyhnula, ale alespoň se ochladilo.
Dnešek teda hrůza, malej asi ty vedra nesnáší moc dobře. Je takovej přetaženej. :cry:

Hup:já vím, že ne všichni mají všechno za barákem, rozhodně to nebylo myšleno zle.

Dáváte někdo v těchle vedrech nějaký čaj, nebo něco jiného?
26. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
mich: vždyť to mě ani nenapadlo :wink:

holky to je stejně šílené, že ondrovi už jede třetí měsíc ...mám pocit, že jsem onehdá frčela do porodky :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Maus, díky za přáníčko..

Teď jsem hodinu a půl žehlila a jsem úplně splavená... :sweat_smile: Srazík i s chlapama by byl fajn... V tom případě je nám fuk i místo, manža dojede všude... Akorát to bude muset být víkend...

My dneska odpo kojili každou hodinu... Vždycky si cucnul a byl klid... Měla jsem s sebou i čajík, ale ten nechtěl... Stejně jsem tam neměla co dělat, akorát se koupat a tak... :grinning: Takže jsem mu dala pokaždý, když chtěl... V tom vedru musel mít žížu.

My máme zítra 2 měsíční narozky... To to letí...
26. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
nikul: prosím Tě a jaký čaj dáváte?
Jinak samozdřejmě velká gratulace k prvnímu Filípkovo svátku :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
nik: no a ty se divíš ..nějaký blbý čaj, když může mít mlíko :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no aten srazík ..jen na jeden den a nebo víkend?
26. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
micha, díky :slight_smile: máme větrníček a fenyklovej od Hippu... Ale piju je teda já, malejch nece... :grinning:

hup, mlíčko je mňamina, to jo....

Jeden nebo dva? Klíďo dva... :slight_smile:

A aktualizovala jsem tabulky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=315206&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
26. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
nik: kukám na ty tabulky ..se můžu divit, že je ondra taková žížala :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.