• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
bram: v kolíbce
nechcu adámka podceňovat, ale kámošky v tom nosí půlroční holčinku, takže srolovat se tam dfají i větší děti :wink:
13. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
bram nejšetrnější je "vyklopit" ho do tygříka ... ale nevím jak to popsat
povolit šátek, chytit za hrudníček a vytáhnout
13. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Bram, šli jsme nakonec pod Racek, je tam hospa u Jiříka v bývalé školce, tak tam bylo i plno lidí. a pivo mi pěkně vlezlo do hlavy :grinning:
13. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Mě teda malá z šátku nejde "vyklopit" ani omylem. Možná to vážu blbě nebo mám blbej šátek, ale není to prča to dítě vyndat ven :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
maus: já jsem vychytala grif teprvá nedávno :wink:
13. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Hup- mě je to jasné, že v tom bývají i větší děti....tedka je mi líto, že jsem si ho nekoupila dřív, že by byl na to zvyklý od narození, pže takhle se vzpíná hodně do luku a není zvyklý už být moc v klubíčku, měla jsem dojem, že ho tam rvu tak natvrdo, do té kolébky...Ten tygřík je dobrý nápad, já jsem si ho podebrala,, pomaličku ho přenesla do postýlky....a KLEPU NA DŘEVO, už hodinu spí.... :dizzy_face: snad mu to zůstane!!!

Luci- jo, Jiřík, ten je udělaný z MŠ, že? Mají tam dobrou pizzu, ses namazala??? :grinning: Počkej, tedka ti bude Marťa spinkat jak zabitý!
13. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
bram, už spí! dostal dvakrát pít a je z něj tuhoněk, dnes bez uspávání :slight_smile: jinak do šátku už ho nedávám, není třeba, ale taky jsme používali kolíbku a líbílo se mu to.
13. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojte hvězdičky,
tak já už snídám, Adýs je dnes obzvlášt zajímavě naladěn, sedí v lehátku a nadává žirafě, pěkně hlasitě :grinning:
Nakonec se vzbudil večer ještě ve 22hod. na koj-koj, pak dost složitě usínal, po 4h.byl zas vzhůru a nechtěl spinkat, nakonec jsem si ho musela vzít do lůžka, aby usnul...Pomalu si začínám zvykat na rodeo se spaním...
Tatínek nám dnes ráno odjel do Teplic, tak jsem skoro-vdova :sweat_smile: Čeká nás dlooooooooouhý den, za chvíli vyrážíme na vyšetření s pupíčkem, pak poradna a očkování....trošku se bojím reakce na očkování, káámoška mi radí dát preventivně kousek paralenu na spaní....No snad to zvládnem.... :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: My jsme dnes s přestávkama na kojo spaly až do8 :dizzy_face: holky šikovný :slight_smile:
Taky teď snídám, pak se nabaští Karolí a půjdem koupit masenko na zítra :slight_smile:

bram: taky jsem dala malé po očkování na noc půlku paralenovýho čípku :wink: určitě to zvládnete :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Musíme... :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
hup: pošleš mi prosím do IP přesnou adresu domu, ať můžu mrknout do mapy? kují :slight_smile:
Jinak my dorazíme podle toho jak bude malá vstávat, ale počítám že tak kolem 10 bychom tam byly. Může být?
14. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
maus: jj ...počítám, že všechn dorazíte cca mezi půl desátou a jedenáctou
14. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
my dnes jdeme na poslední plavčo
tedy poslední v tomhle bloku
14. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
jo mau: kukám na seznam - že přeju karolí vše nej k prvnímusvátku :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se zpět z dovči. snad vás stihu dočíst..

emi zvládla skvěle jak cestu, tak pobyt tam. chodili jsme hodně po cestách, kde se dá projet kočárem, ale občas jsme kočík schovali do lesa a pokračovali k cíli cesty v manduce :slight_smile: bylo to vážně suprácký. nejvýš byla v 1670 m - a zvládla to skvěle. nejeli jsme lanovkou, ale pěkně pěšky, takže tam nebylo žádné rychlé převýšení, pěkně jsme tam kočárek vytlačili. emi prospala celou cestu a my jsme si s martinem pěkně mákli. z batohama na zádech a s kočárkem, který má i s emi 20 kg určitě, cesta 7 km jen a pouze do kopce..uf uf uf. nahoře se nám ale tatry odměnily krásným výhledem, sluncem, pohledem na zasněžené vrcholy a krásně zelená údolí.

jo a mám novinu...emi se klube dolní zub. už je nejen cítit, ale i vidět.
takže to cucání ručiček nebylo jen tak a slintání nebyla slintavka, ale zoubek.
je to můj brouček malinkej, neumí ještě pořádně ani strčit si do pusinky kousátko a už má zoubek. :dizzy_face:
tak nevím,za tu dobu co jsem nebyla na MK, nemáte tak někdo už zoubek???

až se z návratu trochu rozkoukám, dám pár fotek
14. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
zdravím holky

maus....jaký si kupovala ten sirup po tom očkování, půjdu do lékárny, tak ať vím co koupit
14. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
kaci: tak gratulace k prvnímu zubu..řekla bych, že jste první

kde jste byli prosím tě na té dovči
plánujeme ..ale furt se neumíme rozhodnout
14. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
kaca: gratulace k zoubku :dizzy_face:
jitul: MUDra nám doporučila paralenové čípky, sirup nemáme, tak nevím.

Mám nakoupené maso, tak jdu na něj, nakrájet, namarinovat. Odpo jdu s tchýní do města, tak nebudu mít čas :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak, hotovo, snad to zítra nezapomenu doma a snad Vám to bude chutnat, sama jsem zvědavá jaký to bude :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
nazdárek!!
gratulace Karolínce ke svátku a Emince k zoubku! Snad vyleze rychle, aby to Emi moc nebolelo.
Bram, ten dnešek určitě zvládnete, jste přece šikovní. a dnes zalívat kytky nejdeš? :sunglasses:
byla jsem venku, je tam nehorázný hic. šla jsem do knihovny, hledala jsem určitý časák, kde je návod na pletenou halenku. šla jsem tam i s kočárem, ale Marťovi se tam asi moc nelíbilo, vřískal, tak jsme se raději sbalili a jeli pryč. no a za 5 minut byl tuhej :sweat_smile: možná k tomu usínání nechce lidi..
Holky, jaký dáváte miminkům čaj? my heřmánkový Leros a malý ho nechce..
14. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
děkujem za přání :dizzy_face:

luci: my dáváme jen vodu a mám koupený fenyklový BIO, ale kvůli těm dvoum hltům se mi nechce vařit :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
no přesně Mau, vždycky jsem udělala 2 deci a na konci dne skoro celé 2 deci vylívala :angry: no už zas kojím 10x denně, je to únnavné..
14. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
hup, k tomu masu, máme koupit chléb nebo nějaký upečeš?
14. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
luci: a Marťa opravdu pokaždé pije nebo si jen dudlá? Se mi to zdá hodně...
14. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak kdy že máte ten srazík, zítra? A kolik lidu se má sejít? :grinning: Doufam, že něco nafotíte a podělíte se :wink:

Děvčata kojící, vy dáváte prckům ještě vodu/čaj mimo kojení? Já jenom kojim, nic jinýho mu nedávam, a teď je to teda taky na pytel, Matýsek je extra žíznivej/hladovej...
A kolik jim toho dáváte a jak poznáte, jestli má jenom tu žížu nebo hlad? :astonished:

Já jsem přišla před chvílí s Matýskem z rehabilitace, takhle řvát jsem ho snad ještě neslyšela, ach joo :frowning2:
14. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
čau Petu, čaj mi malý pil jen jednou, bylo šílené vedro. Jinak by se chtěl kojit co hodinu, to je prostě moc často. a když čaj nechce, tak to prostě zachrání mlíko..
14. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj Petu: mělo by nás být asi 10mamin, a je to již zítra :slight_smile:
Já tu vodu malé nabízím, když je horko, někdy vypije dost, někdy nechce a culí se na mě a na flašku :slight_smile: A když brble a nezabere voda, tak má asi hlad a dostane kozu :wink:
To je mi líto že Maťa plakal, bobeš, tak snad to nebude trvat dlouho :frowning2:
14. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Lucka, Maus: No Matýsek pije po dvou hodinách, včera i po hodině, jak byl ten hic :confounded: . Když já nevim, já jsem asi jetá, ale mně přijde "líto" mu dávat něco jinýho, když nám to kojení tak hezky šlape.. Ale je to fakt blbý, když na mně furt visí..

Ale holky s tou flaškou - my jsme někdy pře 14 dny jeli do města k Dr. a měla jsem obavy, že to nestihnem zpátky do dalšího krmení zpátky, tak jsem mu odsála trochu mlíčka do lahvičky - a samozřejmě po cestě zpátky spustil brutální řev, tak jsme na něj vytáhli tohle - a on chudinka vůbec nevěděl, co s tim má dělat :sweat_smile: , olizoval ten dudel a prostě nevytáh´ ani mililitr, brouček :sweat_smile:

No já taky doufam, že ho nebudeme muset trápit dlouho, on právě jak stáčí hlavičku doprava, tak má zkrácený svalíky na krku a díky "skvělýmu" širokýmu balení trochu opožděný břišní svalíky, který už by měl mít silnější :frowning2: .
14. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
luci: upečku chlebíky

petu: já nedávám nic krom kojení :wink:
14. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
mám pro vás blbou zprávu - nemám tvaroh ...tvarohová buhta nebude
ale nebojte, spáchám nějakou jinou :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.