• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
že bychom si daly pár temp ve studni? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak moje švagrová sekla s kojením, vydržela měsíc a teď si po tel. poradě s laktační poradkyní vydedukovala že má syndrom bělavé bradavky, tak to zabalila. takhle může uřvanýho malýho komukoliv strčit s flaškou a má klid, že...
14. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
maus: no ale já bych teda neměnila ....když se ondří pustí a dloooouze mi rozpráví hů ahů ahůhů .... by mi to chybělo :slight_smile:

jinak mám upečený jeden chlebík a v pekárně se dělá druhý a upečenou buchtu ...a ještě koláč (abyste neřekli, když není ta tvarohová :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
14. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
a náš si vykládá mnohdy už i u kojení a nenechává si to na pak. pravda je, že když mě vidí některé maminky, tak řeknou, že mi závidí, že jim to tak dlouho nešlo.

Tak na buchtu se mi už sbíhají sliny :slight_smile: takže se budem jen opalovat? škoda, ten bazén bych si zítra fakt dala líbit :grinning:
14. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak Adámek zatím usnul, preventivně jsem mu po koupání dala půl paralenu....ehm...teda pokusila jsem, ten při tom zavádění řval, že jsem myslela, že přes to jádro to musí vypadat, že ho snad vraždím :frowning2: A to jsem se snažila jen něžně teploměrem....stejně jsesm mu tam skoro nic nedala....se mi to rozdrolilo v prstech...

Jinak, už se mooooc těším na zítřek, mňamky mám také upečeny, ještě to musím "nakrabičkovat"...je to taková všehochut, slané záviny, minipárečky v županu, šátečky, prostě jsem využila, že Áďa spal a hrála jsem si....chjo, ještě mě balkon žehlení, tak doufám, že bude už spinkat...
14. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Hup- tak my zitra dorazime.. :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Hup - hele a máš nějaké visačky se jmény???Abych si to furt neptetla??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
zanka: bože .....s visačkama :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
no jo, kdo ví, jestli se poznáme a jestli se budeme znát jmény a ne jen přezdívkama :grinning:
ZUZANKO, jsem ráda, že ses uzdravila a dorazíš s celou rodinou :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
no to bude sranda holky, já se scházím s koníkovkama pražskejma a i ted si občas řekneme přezdívkama, teda mě přezdívkou neříkaj, páč mám jako nick jméno, ale holky co maj nick jiný než jméno, tam se to plete
hlavně fotte fotte, at i my ostatní z toho srazíku něco máme

holky ten zoubek nám zase popolezl, emi si furt rejdí palečkem v pusině, očekáváme další bílý přírustek
14. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
kaci - pokud bude nejaka prilezitot, tak nam ho vyfot :dizzy_face:

me skoro kazdy rika prezdivkou, tim, ze jsem moc neporostla, tak moje prezdivka samozrejme je 'mala' :grinning: :grinning: jak vystizne
14. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
kaci: mi říkají hupčí, hupino apod. i lidi, co nikdy nevlezli na žádný chat, taže mi to je vlastně fuk :slight_smile:

jinak ondrasi furt rejdí po dolní dásni - vytáhne dudlíka a masíruje ...takže myslím, že to máme taky za pár
14. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
mag...pokusím se :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
hup já už jsem pro jistotu koupila takový chladivý gelík s anestetikem na zoubky, kdyby náhodou bylo potřeba, at to mám připravené.
14. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
kaci: já koupila zatím jen nurojen a paralen proti teplotě kdyby náhodou
chtěla jsem i ty kousátka, co se dají nachladit ....ale neměli ..teda nějaké no name ..ale no name plasty si ondra do pusinky dávat nebude, alespoń ne pod mý vedením
14. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jak se vlastně všichni jmenujete jménem? Jen at vím předem... :wink: Já jsem Bára
14. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
takže si mám vzít i visačku? :grinning:
Tady teď byla bouřka...

Barčo: já jsem Marie, Lucku znáš, Mismar - Míša, Hupcza - Míša, zanka - Zuzana, jitul - Jitka, no a dál pardon, ale ztratila jsem přehled kdo vlastně jede

tak zítra na srazíku, hvězddičky :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Hup - no coco....víš jak jsem teď roztěkaná a sklerotická... tak jsem se jen ptala
Tož to si taky mohla říct,že potřebuješ kousátka, když jsem dneska strávila cca 30 minut v Chiccu... ne že bych byla tak unešena jejich nabídkou, malá se rozhodla že mě tam vysaje :slight_smile:)) Tak jsem pak už s ní chdila kolem regálů a prohlížela si věci, rpotože to bylo fakt nekonečné kojení :slight_smile:)

Mauska - no o dospělé ani tak nejde, to nějak poskládám, ale ty miminka, to bude hokej.... já už teď mám problém, že Kubovi říkám Ondro nebo Ali :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky,

přišla jsem nahlásit, že žiju. Jsme celý dny na zahradě, tak na net nemam moc čas... Včera večer jsem sem chtěla psát, ale pěkně jsem se řízla, tak jsme zastavovali krev :sweat_smile: Fífa se už koupal a moc se mu to líbilo.
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_4.mesic/#IMG_3184.jpg

Ať se vám vyvede srazík. Těšim se na fotodokumentaci.

Dobrou noc... :slight_smile:
14. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
hup kousátka zatím taky nemáme, emi stačí prsty, má zub dřív, než si umí pořádně chytit kousátko a strčit si ho do pusy, držet ho dostatečně pevně a hryzat do něj.... takže zatím musí stačit prstíky
14. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
ahoj ahoj, tak my jsme brzy vstali, abychom to všechno stihli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky,

téda, doufam, že u Hup je lepší počasí než tady v Praze, je tu tma jak v deset večer, prší, bouří, no děs běs, žení se všichni čerti :confounded: :confounded:

Ať se vám sraz vydaří, no já když tu četla o těch dobrotách, co tam do sebe budete tlačit, tak bych se nejradši rozběhla za váma :grinning:
15. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky :wink:
Dostala jsem se na chvilku na jinej comp, tak jen hlasim , ze u nas se asi ocividne klube zub, uz tam ma takovej bilej vacek a chytaji ho takovy necekany hysteraky, tudiz to bude asi ono :wink:
Vidim, ze Eminka uz ho ma, tak to gratulace :dizzy_face: Jestli je ovsem k cemu, ze :grinning: Aspon nas nekdo predbehl :wink:
Jinak my se neustale prevalujeme a to uz da se rict porad a zacina si pomalu, ale jiste cpat nozky pod prdelku a pomalu se soupat, takze mame veselo, na dece mi uz vubec nevydrzi, vzdycky se presune nejakym zpusobem na koberec behem par minut, takze ted musim vysavat fakt kazdej den :grinning: :grinning:

Holky i miminka, uzijte si srazy, az se zas nekde chvilku dostanu na comp, tak at uz tu mate nejaky fotky. Tesim se na ne :dizzy_face: Snad tam nemate takovy pocasi, jako je tu :wink:
15. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Saru :slight_smile:

No náš Matýsek je taky cestovatel :grinning:
Ovšem dneska v noci mě vzbudil monitor dechu, málem jsem se přerazila (alarmoval takhle poprvý) - a milostpán napresovanej v rohu postýlky. Ty vteřiny šílenýho strachu bych fakt nikomu nepřála :confounded: :confounded:
15. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Hojte ženský

Hup....tak za půl hoďky vyrážíme, máš už udělaný kopec ledu na to mojito????
15. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holky, jak píše petu, tady leje jako z konve a bouří, doufám, že u vás bude ještě krásně a srazík se vydaří.
těšíme se na fotky. dneska to tu asi moc nebude žít, všechny budete na srazíku :slight_smile:

jinak petu, jak píšeš o tom monitoru, to jsem už taky zažila, přesně emi v rohu postýlky a monitor řval. tak jsem trochu posunula podložku a až ani to nebude stačit zapojím druhou (mám monitor, kam se dají spojit k sobě dvě podložky a pokrýt tak celou plochu postýlky)

saru tak at zoubek štepánka moc nebolí, u nás to bylo relativně v pohodě, jen občas pláč zničehonic a pak jsme objevili zoubek. už mám koupený chladivý gelík, kdyby se bolístka opakovala...

užijte si srazííík!
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Kaci: My máme Nanny, ona má tu "desku" docela velkou, ale jak jsem přijeli v neděli z chaty (vozíme s sebou), tak jí Martin nedal doprostřed, ale nějak ke straně, takže proto. No ale teda fakt hnus, doufam, že to bylo jednou a naposled.

O těch zoubkách už jsem tu taky psala, jak Maťka slintá a strká ručičky do pusy atd. - a dělá právě taky to, že leží, hraje si, všechno v pohodě, a nae´jednou spustí šílenej nepříčetnej řev a nejde nijak utišit :confounded: - myslíš, že to může bejt taky zubem?? :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
no petu myslím že jste blízko.
emi byla jeden den tak divně nevrlá, byla najedená, smála se a najednou plakala. jenže jak jsme byli v těch tatrách a srovna na tůře v 1670 m n.m., tak jsem si myslela, jestli to není tou nadmořskou výškou.
pak to zopakovala ještě párkrát, vždycky jsem jí musela vyndat z kočárku a chovat,až jsem si začínala myslet, že to na mě zkouší, jestli jí jako pochovám pokaždé když spustí. samozřejmě jsem vždycky chovala, ale už jsem jí říkala, že takhle to doma nebude, at si nemyslí, že jí budu pořád chovat :slight_smile:
no a pak jsme objevili zoubek, takže chudinku malou to asi chvílema bolelo. tak jsem se jí omlouvala, a říkala jí jak je holčička šikovná, že to skvěle zvládla

jo a kromě toho už asi tak 14 dní děsně slintá a rve si ručičky do pusy, bud celou pěst anebo jen paleček a tím šmejdí v pusině. slintá tak, že jí až někdy musím převléct, jak mám mokré rukávy u bodýčka a u krku....
15. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
No tak to jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet... :grinning: - každopádně ve třech měsících první zoubek, to je fakt dobrý :slight_smile: :slight_smile:

Jo a Kači, už jsi byla s kočárkem na bruslích? Bylas to Ty, ne, kdysi dáávno ( :grinning: ) jsi tu psala, že se chystáš :wink: . My jsme byli včera poprvý a bylo to super :wink: , sice jsem měla napřed strach, protože nemáme na kočárku brzdu, ale pohoda :wink: .
15. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
jj, byla jsem to já, ještě jsem ale nebyla, mám docela strach, brzdu sice mám, ale nestála jsem na nich asi tak 3 roky...dřív jsem sice jezdila, ale ne nijak supr, můj styl je takový rekreačíní :slight_smile:, ted jde jen o to, zase se na ně po té dlouhé době postavit

zouby ve třech měsících a kousek je fakt brzo :wink: martin říkal, no tak jestli to takhle půjde dál, tak za chvíli leze a ve dvou letech čte :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
tak když půjde někdo s Tebou, tak je to v pohodě :wink:. A hlavně, s tim kočárkem se mnohem líp drží rovnováha :grinning: :grinning: :grinning: Já taky nejsem žádnej extra jezdec :wink:

No s tim lezením, Matýsek už by strašně chtěl :grinning: , ale zatim pod sebe spíš všechno hrne :grinning:
15. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.