• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
a kam chodíš bruslit? fakt mě to láká, od příštího týdne snad už budu mít auto, tak pak vyrazím. zatím se mi i nechtělo, protože táhnout brusle, kočár, batoh, chrániče, přilbu...atd. MHDéčkem, to je fakt vopruz :unamused:
15. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Bré ráno,

noc suuuper! První kojo až ve 4.30! To už se mi dlouho nestalo... Spali jsme do 9.30!
Tady snad už od 4 pořád prší.. Dlouho byla buřina, teď jen poprchává...

Užijte si srazík.

Petu, my bruslíme. Byli jsme už několikrát. S kočárkem to jde skvěle!

Zuby nemáme a doufam, že ještě dlouho mít nebudem. Manža měl první v 8 měsících, já v roce... Slintáme, ruce máme v pusině furt, ale myslim, že to zubama neni...
15. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Do stromovky, my to máme dvě zastávky tramvají, takže se to dá - a byli jsme všichni, takže jedny brusle jsme měli pod kočárkem, druhý nesl Martin a já měla přes rameno chrániče (mam na ně takovou "kabelu"). Tam je to úplně super, je to ve stínu, široká dráha, fakt nejlepší. Na Letný fouká a jsou tam hrboly a Ladronka mi přijde nejhorší, nebyla jsem tam teda dááávno, ale vždycky tam bylo moře lidí a je to tam dost úzký a na sluníčku.
A kam Ty to máš nejblíž?
15. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Niky :slight_smile:

Cože, Ty taky slintáš a strkáš ruce do pusy? :grinning: :grinning: U nás jenom Matýsek :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj kočky

u nás je noc noční můrou. Už druhý den vstáváme po dvou hodinách :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Slintáme jako blázni, už nosíme pořád bryndáček.

JInak je tu dusno,ale už se zatáhlo. Snad nebude pršet.
15. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Petu, já taky :wink: Skleni zase nosí brynďák :grinning:
15. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Niky: no jasně, přece ho v tom nenechám samotného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tady už to zase pere.

Jsem zvědavá na fotečky, holky musíte z dokumentovat každý pohyb :wink:
15. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
No já jsem na ty děvčata taky zvědavá, jak srazíkujou :grinning:
15. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
skleni, já taky peru :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
..já se neperu.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
petu já to mám nejblíž taky do stromovky nebo pak podel vltavy ta strana jak je zoo
tak to bysme mohli do stromovky někdy spolu
15. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Ty jo Kači, teď jsi mi připomněla, co jsem vám chtěla už jednou napsat a pak se na to nějak nedostalo - přišel s tim Martin z práce, že to tam povídala kolegyně - prej její známý byli právě tam někde na tý stezce podél Vltavy na bruslích (maminka, tatínek, a 2 děti, z toho jedno miminko v kočárku) a vrazil do nich nějakej vožralej cyklista - miminko letělo z kočárku, naštěstí prej se mu nic nestalo, spadlo do trávy, a maminka rozlámanou pánev :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Tak to jen, že jsem si na to vzpomněla :frowning2: - ale to se může stát kdekoliv, že jo, nepíšu to proto, že bych tam nechtěla jít.

To bysme fakt klíďo mohly :wink: , a kde že to bydlíš teda? Já nevim proč jsem si myslela, že bydlíš někde směrem na Bílou Horu :grinning:
15. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
NIk: jj, taky peru, ale já jsem myslela počasí, že jako sluníčko pere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No tak to Vojta má do lezení daleko. Nechce ani pást koníky, a ještě aby lezl :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
skleni, máme pidobný lenochy... jen ať etě leží. chci si pořádně užít miminko... naleze se etě dost...
a s tim sunkem jsem to pochopila :grinning: tady taky vylejzá ...
15. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Holky už se určo cpou masem a nalejvají mojitem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Niky, také bych to brala, už se těším, až se k vám dostaneme a něco si připravíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
No už aby to bylo :grinning: Už jsem plánovala, jak udělam na pátek masíčko a pěkně si nadlábnerm pupíky :grinning:
15. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já vím, taky mě to štve, ale bez toho podvozku to nemá cenu. Já nebudu tu starou herku nikam tahat. JEště by se to rozpadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
ajoj maminy

teda holky na srazu by se mohly alspon na chvili pripojit a rict nam jak si to uzivaji :dizzy_face:

niky-sklen - my mame doma taky lenocha, sice jsme mladsi, ale koniky past nechce, porad na me kuka, jako co vubec po nem chci... :sweat_smile:

Dneska jdeme na baby clinic, to ho zase jenom zvazi, se mi tam ani nechce..

a dneska nam prisla pozvanka na dalsi ockovani na pristi tyden, to bude malemu 12 tydnu. to zas obulim jak minule, chudinka mala, takhle ho porad trapit
15. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
my jedem na zahradu... Je zas šílenej pařák.

Zatim pa
15. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
u nas je porad stridave pocasi :angry: Od rana se snad 100 x vystridalo slunicko s destem. Ja chci taky paraky alspon na tyden,please :grinning:
15. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj kočky, dlouho jsem nebyla, jak se všechny máte, koukám, že část je na srazu :dizzy_face:

U nás všechno v pohodě, až na to že dělám palcovou policii, náš mladík si furt cucá palec, už mi z toho šedivěj vlasy, doufám, že to přejde, marketinka mi řekla, že by to mohl být i zub, no tak snad ne, ve 2,5 měsích se mi to zdá brzo.

Tak se tu mějte, jdu zas něco páchat.
15. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
mag neblázni, vždyť se v tom nedá ani dýchat.

Ahoj Kett: no to je dost :wink: :wink: :wink: Hele chtěla jsem se tě zeptat, zkoušela jsi vyndat tu novorozeneckou vložku z autosedačky?? Mě to nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
názdarek, sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu :grinning:
15. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahojky, a jak bylo???
15. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
čauky
tak nám to vyšlo na jedničku s hvězdičkou
asi pět minut poté co odjely poslední holky začaly padat půlcentimetrové kroupy :sweat_smile:
15. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Fakt?? tak to je dobře, že vám to tak hezky vyšlo. A jak to vypadá s fotečkami?? Jsme nedočkavé. Tady taky teď leje, je to hrůůůůůůza
15. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
sklen - už je nahrávám ..vydržaj :sunglasses:
15. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
ach joooooooooooooooooooooooooo

a co videiko??? Bude bude???
15. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
už je vidím na tvém rajčeti, krááááááááásnééééééé
15. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.