• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: jéžiš ty jsi nedočkavec ..bude ..ale mám jen dvě ruce a jeden ntb :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
No tedy, ti dva jsou si vážně podobní. Holky jak jste to dokázaly????
15. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
sklen: ááá..pokračování ..i moje matka měla pocit, že si jsou podobní ..jen akita a já ne :grinning:
bylo to úžasné, fakt to byl slet maminek, dětí a ještě dvou manžů a mamky :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
luci: mi se taky líbilo ..myslím, že to bylo fajn
ještě kdybybylo o pár stupňů míň :sweat_smile:
15. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak manža nestačil valit oči. Prý no to je babinec :grinning: :grinning: Taky říkal, že jsou si podobní :wink:

Hele ale dost jsem vás nepoznala. Jen Hup, Mau, Luci kraj, Barču, Jitul, Zanka.... na těch společných nevím kdo je úplně nahoře s brýlemi a dole mezi Zankou a Jitul.... kdopak jste???
15. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Příště jedu takééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
15. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
sklen: nahoře je míša (mismar) a dole je akita a louisev
jsi poznala většinu :wink:

závidíš, co :grinning:
15. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
No to si piš, fakt :wink:
15. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jééééééé, teď tu stál Daník a koukal se na ta miminka na šátku a povídá, a kde je náš??????? :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Holky, co jste tam nebyly, fakt škoda, byl to úžasný babinec! Fakt paráda, hezky pod stromem ve stínu a ti dva chlapi nás tak krásně obsluhovali, co víc si přát :sweat_smile: Souhlasím, že kdyby bylo jen 25 stupňů, tak to všichni snášíme trochu líp. Ale zas lepší, než kdyby pršelo, jak dneska pršelo v Čechách.
Skleni, a ten poznej všechny miminka, jak se jmenují :slight_smile: jak jich 8 leží na šátku :grinning:
15. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůůůůůů, krásný fotečky! Měly jste se fakt super, jak koukám.
Poznala jsem všechny, akorát Louisev mi dala trochu práce :sweat_smile: Tu jsme vlastně ani na fotce nikdy neviděly.

Karolínka má fakt kukadla k sežrání, Nelinka zase super háro... Všechny dětičky se fakt povedly...

A Adámek a Ondra jsou jak přes kopírák! Nechápu :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
už nahrávám videjko ....ale to první má 190 MB :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hup, byla jsem fakt nadšená, jaká to byla pohoda, možná pro tebe a manžu ne, to je jasné. Jen si říkám, že by byla pěkná tradice scházet se takhle jednou do roka. U vás je tak úžasný prostor, že se nikdo nebude cítit stísněně :grinning: Jenom nevím, co na to Ondrášek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak to je dobrej babyboom :grinning: krásný.......evidentně jste si to užily.....škoda, že jsem tam nebyla :frowning2: ........fajn, že vám vyšlo počasí...ráno to vypadalo bledě.................
15. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Luci to je nadlidský výkon, poznala jsem princeznu Karolíí :wink: , dlouhánka Ondráška a jeho kopii, pak Nelinku a pak malého od Barči, teď si nevzpomenu na jméno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
luci: jako mi by to vůbec nevadilo ..já mám ráda takové akce, a ím, že tam byl manža i pepouch, tak se ta obsluha rozpustila ...pohoda :slight_smile:

ale faktem je, že ondra se po vašem odjezdu hooodně rozpovídal :slight_smile:
evidentně se mu ulevilo,žeto není na stálo :grinning:
15. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
15. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak to já příště také přijedu
15. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Co to videiko?? Táta mi dýchá na záda a chce sem pustit
15. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
sklen: píše ještě 25 min....klidně ho pusť :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak my taky zdravíme. Karolí byla po cestě protivka, bylo jí hrozný vedro tak plakala...opravdu. Několikrát jsem zastavovala a i kojila, malá měla úplně mokrou autosedačku :frowning2: to bych řvala taky. Jinak jsem trefila, cesta v pohodě, ani jsme nezmokly, jen pár kapek.
Moc se nám na srazíku líbilo, děkujeme všem zúčastněným a hlavně paní domu a pánům za servis :slight_smile:

Fotky jsou super, těším se na video :dizzy_face:

My už jsme obě umytý a Karolí už chrní :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak u nás se také chrní, ale den byl dnes nic moc. Taky celkem protivnej
15. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
maus: já to říkala, že to karolí naučíme ..sis myslela, že jen tak plácám dovětru, co :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
holky super fotky, škoda, že jsme nemohli, jsme všichni doma marod ach jo, ještě, že na netu nepoužívám hlas, protože jsem totiž o něj dnes přišla, ale jinak určo jste se měli fajn, asi až na ten hyc co?
15. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
dadu: no jo ....ale furt lepší než kdyby vyšla předpověď
15. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
my měli mít dneska regionální sraz, ale pro vedro se zrušil, my bychom stejně nešli, takže mi jsou líto oba, doufám, že na jaře budeme mít velký sraz ročňáků :wink:
15. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
dadu určo :slight_smile:

já bychto viděla klidně i dřív :wink:
15. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
hup: teď už je miláček a spinká, to bylo jen tím vedrem, ona žádný špatný móresy nechytla, víš :grinning:

dadu: brzo se uzdravte :slight_smile:
Taky se těším na další srazík :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.