• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: nooo ..jak myslíš :grinning: :grinning:
však můžeme třeba napodzim udělat nějakou menší akcičku

jo....a manža vás zneužil k přesvědčování o bazénu ..jen jste odfrčel, tak hnedříkal: no nebodnul by ten bazén
faktem je, že dneska i jo, že
15. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
jinak dadu, samozřejně přeju taky brzké uzdravení ...v tom vedru to musí být fakt chuťka, co :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
HuP. tak to jsem také s manžou za jedno, bazéééééén super věc, dnes jsem tam zase hupla s Dandulou, Vojtík spinkal pod třešní, tak jsme měli klid :wink:
15. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
sklen: ale jo ..v principu jo ..jenže my uvažujeme o stavbě ...a tím pádem bych ty peníze nevrážela sem do kompromisu, ale nechala bych je na bazén pořádný v novém
15. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
15. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
jee moc hezke fotecky, uz se trepu na video

urco jste si to uzili, je mi fakticky lito, ze jsem tam nemohla byt s vama :frowning2:

nejkrasnejsi fotky jsou ty spolecne a miminka vsechny pohromade..bomba

niky - muzes pridat do tabulky miry od Williamka .Sice to nejsou tri mesicni, ale na dalsi kontrolu jdeme az za mesic :angry:
Takze 61 cm a 5.48 kg

Mi to tak pripadne, ze jsme nejmensi, nejlehci :sweat_smile: , ale krmim ho tedy dostatecne
15. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jo táááááááááááááák, já myslela, že baráček máte???

Video je superrrrrrrrrrrrrrrr, fakt boží.
15. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Mag. Já bych řekla,že super míry. Heel kdy vy se vlastně chystáte do čr???
15. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
sklen ..no máme ...ale je to starý barák se všemi klady, ale i zápory, které to se sebou nese ...
jako je to tak, že klidně tu budeme žít do smrti, ale pokud se něco šikne, splním si sen ...a kupodivu i manža, který půvoně do baráku ani nechtěl :slight_smile:
no a když jsme u zdroje ....
15. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
super video, natacel i nekdo jiny nez Hup????

no ja prave chtela napsat, ze jedeme do cech 1.9 do 10.9. tak kdyby se neco podniklo, tak se rada pridam s Wilikem a Gavineckem...Budu v Karvine, takze pokud nebude sraz nekde v Praze, tak rada dorazim
15. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jo táááááááák, tak to jo. Když jsou prostředy, tak jde vše.

mag: já byh jela taky, kdyby to bylo okolo Brna nebo tak, aby to bylo tak dvě hodinky jízdy :wink: :wink: :wink:
15. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
skle - odkud vlastne jsi???
15. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Z jihu čech. Od rakouských hranic, přímo. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jak je na mapě dole takový výstupek, tak přímo tam bydlím :wink:
15. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
hodila jsem to do alba
15. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
je to dole v kroužku,

no nic, já mažu do sprchy, mějte se krásně a zítra zkouknu video. Paáááááááááá
15. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
15. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Hup, musím říct, že jsem už taky přesvědčená na bazén, vidím, jak by se šiknul! člověk se jen tak k vodě nedostane, tak to má blízko.
15. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak to druhé video je fakt super, s těma prckama, i když občas to vypadá, že pan kameraman zakopl, jak tam toho není moc vidět :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
luci: to jsem točila já :grinning: ....on mi furt někdo lezl do záběru :grinning:
15. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
ale obě jsou super, jak říká moje mamka. bude ještě něco? :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
jj..nhrávám
15. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem se neukázala, ale snažím se co nejvíc vypadnout z města, takže jezdíme pořád na chalupu, dokonce už máme i premiéru v penzionu na Šumavě a zdá se vše lepší a lepší. Před třemi týdny jsem to už psychicky nevydržela a investovala do probiotických kapek a hle - změna jak hrom, malá už brečí je pár hodin denně. Jenže je jich tam jen 5 ml a už nám došly, tak chci vidět, co bude následovat.

Ten sraz je supr. Závidím vám. My dneska byly na 3 měsíční prohlídce - Anežka váží 5,26 kg a měří 59 cm. Doktorka nás ale poslala na rehábku, protože malá sice pase, ale tahá to všechno prý zádovým a ne šíjovým svalstvem. Taky jsme dostaly první hexu a to byl fakt šílenej řev. Teplota se ale zatím nekonala. Co nás ale dost trápí je nespavost. Vůbec nemůže zabrat. Hází rukama a nohama, i doktorka si všimla, ale je víc dráždivá. Začínám ji opět zavinovat, aby se nebudila, ale zavinovačka už nám začíná být malá. Nemůže zabrat ani v kočáru. Pořád si říkám, že je to možná tím, že má ty koliky. No, rozhodně se se svým mimčem vůbec nenudím!!!

Povzbuzení pro mě a jiné ulopocené matky z knihy Dítě pláče - co dělat:
"Rodiče si psychologovi nebo pediatrovi na dítě, které nepláče, nikdy nestěžují. Většinou jsou s ním naopak plně spokojeni. Nicméně to, že je novorozenec stále potichu a nepláče, není znamením radosti ze života. Kdybych si jako matka i jako psycholožka měla vybrat, vždycky bych dala přednost dítěti, které se projevuje a dožaduje se toho, co potřebuje nebo na co má chuť, než dítěti, jež leží v klidu v kolébce nebo v postýlce, které netouží po společnosti. Cítíte, jak se u obou dětí liší jejich touha žít? Dítě, které je schopné se „vyřádit“ a snaží se sdělit svůj problém, využívá naplno svou schopnost udělat rámus a přivolat matku; dítě, které nesčetnými způsoby utěšujeme, se utvrzuje v sebedůvěře a v důvěře vůči okolnímu světu."
15. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
lucyje, ahojky, přijď sem časteji :sweat_smile: uleví se ti. a to s tím křikem jsem četla taky. my naštěstí pláčem daleko míň než dřív, projevujeme se jinak. a bříško už nás měsíc nebolí, tak nemůžem nijak pomoct.. snad se to Anežce taky zlepší, když už má ty tři měsíce...
15. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Luci: Díky za povzbuzení. Doufám, že se zlepšení dostaví. Čekala jsem na ty tři měsíce jak na smilování :sweat_smile: Přidávám do alba nějaké nové fotky, tak můžete mrknout.
15. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
lucyje- mne kazdy rikal, ze kluci trpi na koliky vice nez holcicky, a jak ctu, tak to neni vubec pravda...Ja tedy musim zaklepat na drevo, ze nevim co to kolika je. Maly je porad takove usmevave slunicko.
Snad to s Anezkou uz konecne prekonate :wink:

Hup - uz jsem zkoukla vsechny videa, nemaji chybu
15. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
lucyje, fotečky jsou krásné, malá je kočenka. kdo by to řekl podle fotek, že tě tak trápí :wink:
15. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
Ahoooj holky, tak koukám, že se srazík povedl, muselo to být bezva, až asi na to vedro, ale ještě že jste mohly být někde ve stínu :sunglasses: !
Jo a představte si, co potkávám za "celebrity"- když jsem byla s Nellinkou v pora!
16. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Co se to stalo!!!! Takže v poradně byla Borhyová s Lukasem a v úterý na kyčlích zase Basiková s Teodorem a manžílkem!
16. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Zdravím holky,
no včera už jsem se na net nedostala, ale sraz byl úplně super. Díky všem zůčasněným, po dlouhé době parádní relax (chlapy teda nesmím chválit, ale hodně za to můžou oni, že jsme se měli tak fajn) :grinning:

Jen cesta domů byla pro Lukiho utrpení, ani do toho tesca jsme už nešli, akorát ve Frýdku byla mezizastávka, kde jsem teda musela dát napít, vytáhnout ven ze sedačky a převlíct, bo byl úplně zpocený bobík, pot mu po obličeji valil čurkem a byl červený jak rajče, taky celou cestu probrečel, jsem se mu za to doma ještě hodinu omlouvala, ale ohřála jsem mu vodu, strčila do koupacího kyblíku a byl spokojenej.

Hup....tak ten vak neprošel. Jedině prý tak na chalupu, ale doma ho prý na futra dávat nebudem. Tak uvažuju, že ho stejně koupím a pak se uvidí. Jak se to vlastně přímo jmenuje, jak to na mimibazaru najdu????
16. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
jitu: tady můžeš :grinning:

jmenuje se hacka http://vbavlnce.cz/index.php?kat=6&dtl=N000
ale na mmb nevím, kde toholky viděly

a jen pro zajímavost, co se událo po vašem odjezdu- ještzě jsme neměli ani vše sklizeno http://vbavlnce.cz/index.php?kat=6&dtl=N000
16. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.