• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ráno. Spaly jsme do8, teď papáme a půjdem znova na ty kyčle.
Videa jsou super :dizzy_face:

hup: po našem odjezdu se udála hacka? :grinning:
16. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
až se vrátíme tak přidám taky pár foteček ze srazu :wink:
16. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky, tak Fífa už druhej den jede noc po 6 hodinách, tak snad to ještě ppár dní vydrží.
Jedeme na sono hlavičky, tak na nás myslete.

Jitul, my na hacku nedáme dopustit! Tady jí nškdo prodává za super cenu... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24484956&tab=4
16. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahooooooojky

tak u nás už zase super noc. Kojo ve tři a pak až v sedm. Je to prdelka

Video nemá chybu, ale spíš to vypadá jako mučení jehňátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
dobre ranko,

skle - chodis nakupovat do Rakouska???to udelas jenom krok a jsi tam ne???podle te mapy to tak vypada

hup - nejak se chybicka vloudila,ze??? ale jak jsi psala, ze po odjezdu vsech bab zacala bura a kroupy, tak predpokladam, ze jsi nam to natocila :grinning: :grinning:

niky - drzim palecky, at je Fifa v poradku. Pridala jsi miry od Wilika do tabulky????

maus - jee dalsi fotecky se srazu, tak honem, honem, jsem baba zvedavaaaa
16. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Mag: jj, to mi povídej, mám to jen 2 km. Dokonce jsem na přechodu dělala ve směnárně, :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,

Nikulko, nejsi tady ještě, náhodou??

Anebo holky, nebyl jste ještě někdo s prckem na proplachování kanálků? :frowning2:
16. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Pet: ještě jsme tam nebyli, malému se to očko zlepšilo, ale jinak to máme také sllíbené :cry:

copak se vám stalo, také očičko zlobí???
16. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
nam taky jednu dobu teklo ocicko, ale samo se to zlepsilo , zaplat panbuh, protoze nevim jak bychom dopadli s tim zdravotnictvim tady.
Co trapi maleho Matyska??? :frowning2:
16. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
No on už má potřetí ošklivý oko, střídají se mu - napřed levý, pak pravý a teď zase levý. Dvakrát na to měl ATB, vždycky na chvíli pomohly, no a dneska nás poslala dětská na oční, tak jsem tam rovnou jela a tam nám dala rovnou žádanku na průplach, že prej to má zúžený - a na Bulovce to dělají každej čtvtek v jednu, tak tam dneska jedem a já vůbec nevim, na co se připravit, tady v těch diskusích jsem toho moc nevyčetla (v Kojenci), no.

Ráno ho dětská očkovala, tak to byl statečnej, ale tohohle se fakt bojim :frowning2: :frowning2:
16. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Sklen: Slíbený? Mně totiž ta očařka řekla, že už je na to velkej, na ten průplach, tak ti nevim, jak to jako myslela :frowning2: . No tady jsem se dočetla v diskusi o kanálcích, že větším dětem to dělají v celkový narkóze :astonished: , tzn. hospitalizace, ale o tom mi nic neřikala a to by nás tam hlavně neposílala takhle, že jo.. tak uvidíme.. :fearful:
16. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojda!!
Kami, tak to máš asi super doktory, že k nim chodí i ty celebrity :slight_smile:
Jitko, souhlasím, už jsem se dlouho nikam takhle nedostala, a i když to bylo s prckama, tak jsem si báječně relaxovala mezi váma a výborně se bavila :wink:
16. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
No právě, narkoza se dává od půl roka. TAk uvidíme. Nám dali Kanamicin a opravdu je to pryč (klep klep). Už víc jak týden je to dobré, tak snad.

Držím pěstičky aby to dobře dopadlo Na jednu stranu ať mu to raději udělají teď než potom.
16. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Jitul, vidím, že tě hacka taky dostala, já toho manžu fakt přesvědčím, dyť prckové tam usínali sami, to už by nemusel houpat při televizi :grinning:
16. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Skleni: Ten Kanymycin měl Matík právě dvakrát, pomohlo mu to vždycky na chvíli a pak se to ukázalo na druhým oku.. :frowning2:

Ty jo já jsem nervózní jak bejk, ať už je to za náma, fakt.. :frowning2: Hlavně abysme tam nemuseli víckrát, to by mě asi trefilo.. No, pak dam věddět, "jaký to bylo" :confounded:
16. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
teda kanAmycin
16. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci vůbec, normální dětská obvoďačka, ale Borhyjka tam kousel je u rodičů a na kyčle chodím na Bulovku, takže to byly jen slušný náhody!
Petu, kdysi jsem tady psala, že taky tak jednou za dva roky plusmínus chodím na průplach kanálků a dokonce na Bulovku a vždycky mi to dělá mudr. Rezek, který je prý na to nejlepší i u dětiček, tak se určitě ničeho neboj, je to trošku nepříjemný, ale Máťa to zvládna, jsou tam bezvadný!
16. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Kami a jak vypadá malý Teodorek, to je naše dubňátko?
16. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Jojo, je to taky dubňátko, myslím 14.! Moc jsem ho neviděla, protože akční sestra nenechala Basikovou ani dosednout a hned - pojďte dál paní Basiková, to je dobrý, kartičku pojišťovny hledat nemusíte atd., asi čekala, že jí příště přinese bonboniéru...
16. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
kamiami - ale my jsme preci taky HVEZDY, tak by s nama meli taky tak zachazet,ne???? :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak jsme zpět - vše v naprostém pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Malej teď chrní v autosedačce, od půl 1 máme ještě rahabku, naštěstí ne v Plzni, ale v Rokycanech. Budu se učit masáže :dizzy_face: Pak vyrazíme na zahradu, venku je šílenej pařák. Ještě, že máme dneska Focuse s klimkou :wink:

Magi, etě jsem to do tabulky nedala... Mam jí ve velkym PC a většinou jsem na noťasi. Hoď mi ty míry do IP, ať to pak nemusim hledat. Luci je asi taky někdy psala, tak taky prosim do IP :wink: :wink: :wink:

Petu, průplach kanálků byl úplně v poho. Byly to max. 2 minuty. Nijak Fífu neuspávali. My teda byli v čekárně, ale žádný sado to nebylo. Sice plakal, ale míň než když chytne hysterák :slight_smile: Neboj se toho. Hlavní je, že mu to pomůže. Potom se i celkově zklidnil...
16. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Jasný Magi, taky bylo Basičce pěkně trapně, protože ta by si klidně počkala, až na ní přijde řada a pak nemusela při odchodu koukat na vyčítavý obličeje všech čekajících maminek!
16. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
ééé...se omlouvám ..jsem tam chtěla hodit ještě rychle odkaz než jsem jela kočárkovat
tak správně je toto http://www.youtube.com/watch?v=YW4dxE2o5kg
16. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
jitu: to je tím, že neviděl, jak tam luki spinká :wink:
přijeď i s nám a uděláme názornou ukázku :slight_smile:
vzpomínáš, že jsi ji nejdřív sama nechtěla :grinning:
16. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Jitul: jasný, já jsem taky neměla povoleno spoustu věcí a rpošlo to

Niky. dorazila a je super, Daník ji miluje víc jak Vojta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hup: no masakr
16. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
hup- takze dobre naplanovany sraz do posledniho puntiku, vam to ale holky dobre vyslo

hele a nikdo nenapsal jake dobre mnamky jste nakonec vsechny udelaly????
16. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Nazdárek Dubnovky a Dubňátka, tak jsme se v pořádku vrátily :slight_smile:
Tak moje zlatíčka cestou nezklamaly, jely jsme s přestávkami 13h a holky jedly jen jednou cestou tam, zpátky jsme jely 10,5h a taky jedly jen jednou, cesty obě prospaly, jen 20km před cílem chytil Verču nějakej záchvat tak 15min řvala jak když ji na nože bere, tak jsme zastavily, daly čajík ponosily a byl klid, takže super, jen je tam každej pořád nosil, tak doufám, že si nestihly zvyknout . JInak svatba úžasná 3-denní, první den rozbíjejí lahve pro štěstí a venku byly obložený stoly u nich u baráku, druhý den svatba obřad od 16h a vydržely jsme do 3h rána i s holkama, spaly v kočáru v jedné místnosti, protože to byla restaurace ženichova bratra, tak všechno k dispozici a druhý den jsou něco jako opravky, tak jsme jely na 13h na oběd a byly do 19h...to se pilo ještě víc než na svatbě a vzhledem k tomu, že se tam pila jen kloudná vodka, tak byly všichni v náladě, ale nikdo opilý.
16. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Skleni, hrazdička dorazila? Vojtíšek jí bude taky milovat, uvidíš :slight_smile: U nás mu jí pak půjčíme a může do ní mlátit s Fífou. Takže dam paní pozitivní komentář??? :slight_smile:

Žanet, skvěle jste si to užili, co? Holky jsou šikulky. Budou fóti? :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
zanetik - takze jste si to poradne uzili :grinning: :grinning: tim, ze kojis jsi byla asi jedina v obraze,ne??? :grinning: :grinning:

Holky mas sikulky, ze tu cestu takhle dobre zvladly.
A jak vypada byt po te vasi zaplave sousedky??
16. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
hup, to je pěkné video, vidím, že jsme odjely právě včas :grinning:
Jitule, manžovi ukážu, jak v hacce Marťa krásně spinká a věřím, že to s ním hne :wink: ano ano, taky vím, že Jitule tam nejdřív Lukyho ani nechtěla dát, a pak tam byl dokonce 2x :grinning:
teda Žanetik, vy jste si to krásně užili. a holky jsou šikovné. mně Martínek včera v autě zvracel, včera to fakt na dlouhou cestu nebylo :confounded:
16. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.