• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoj Zanet: to je dobe, jsou to šikulky

Nik: určitě, je fakt krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
16. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
mau super, fkt závist veliká :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
mau: hezký ...ale stejně si nejsou podobní :grinning:
i když včera jak jstem stahovala fotky, manža s spletlondrua adámka ...tož nevím :sweat_smile:

žanet: tak to jsou holky šikulky šikovné :wink:
16. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
JJ fotky dodám hned jak budu mít chvilku a taky uvidím co mi sestřenka pošle...
No byt je takovej rozházenej, trochu to uschlo, ale v koupelně už nám plesnivý strop, v neděli dopoledne přijde pojišťovák, tak jsem zvědavá co nám uzná, zaplatěj a kdy, aby jsme to mohly předělávat a né mít doma bordel s dvouma miminama.
No tak jsem byla jediná kdo nepil a taky jsem řídila :grinning:
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
a jsou a jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jé a jakej byl srazík? Kolik vás bylo?
Večer dočtu, letím na zahradu venku je krásně...jinak předevčírem byla prý u nás hrozná bouřka, tak po roce nám zase spadly na zahradu 2 ohromný duby, teď už těsně vedle boudy kde máme sekačku, nářadí, bombu a všechno...my nemůžeme mít prostě klid :frowning2:
16. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jasně že jsou, a manža o tom asi něco ví, ne? :grinning: :grinning: ¨

zanet: holky jsou šikovný, určitě fajn dovčaa :dizzy_face:

jitu: naše dětičky reagovali při té zpáteční cestě stejně :unamused:

Jinak je dajn že se nám vyhly kroupy, uff.

petu: očička budou určo dobrý, držím palce :slight_smile:

Na kyčlích dobrý, Karolí se na pana doktora smála, ještě nemá dovyvinutá jadérka, tak tam ještě na podzim půjdem. teď jsem poobědvala mňamku - pangase na másle a bramborky ve slupce - mňami :dizzy_face:

Ven teda nejdeme, možná k večeru, je fakt pařák...
16. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Zanet: no tak to ylo o chlup.
16. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
my půjdme jen na zahradu, odkryju bazén a šup do něj. Musím sundat hlavně brýle, jsem tak epesně opálená, že jsem k smíchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
jéééééééééééééééééééé holkyyyyyyyyyyyyyyyy já za půl hodiny rodííím, ty jo, už nám jsou 3 měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
sklen: gratulace k tříměsíčninám :dizzy_face: :dizzy_face: to to letí, co :slight_smile:

zanet: srazík byl bezva, bylo nás 10 :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
maus: no my jdeme na návštěvu a alanově sestřenici
ta co mi ji tchýně párkrat předhodila coby vzor, jak se starat o ondru
už jsem to tuším psala - to je ta, co cca v půl roce opustila své dítě a šla si dodělat doktorát (nechala jej u jejichrodičů, s otcem byla rozvedená, jelikož pochlastával a důrazně zakázalay jakékoli styky s jeho rodinou včetně prarodičů)
dítěti jsitě dělá dobře, že má vzdělanou maminku a klidně pak rezignuje na své potřeby,že
a taky by dítěti mělo být dostatečně vštěpováno, že jeho otec (tedy i jeho část) je nepoužitelný ..
no a když si ho pak milotivě vzala k sobě, pořídila sinové dítě - to se narodilo koncm listopadu a tak milého klučinu dovelela na vánoční svátky opět k babičce ....
brrr..... úplně se tším na dobu za cca 10 let, kdy bude v pubertě, až se celá jejich povedená rodinka bude divit, kde se to v tom klukovi bere ... kde asi, když ještě před nástuupem do školy ho matka dvakrát odstavila :confounded:
jo a sejdeme se u tchýně :sweat_smile:
bude to mimořádně plodné odpoledne :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
hup: hm, tak se teda dobře dívej :grinning: :grinning:
bych té matce asi něco řekla, já neumím být potichu :angry:
Tak se drž :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Petu, držím palečky, ať se očičko vyléčí.
Skleni, vítej do klubu tříměsíčníků :grinning:
Hup, tak to bude úžasná návštěva :angry:
holky, jak se zapisují míry a váhy, tak to berete podle návštěvy doktora? ptám se, rptože až tam půjdem, tak nám bude už 3 měs a 6 dní..
16. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
luci: my chodíme v jiné termíny, tak si malou v daný den převažuju doma. Sice to není přesné, ale to neva :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
luci - ja jsem nahlasila miry ze vcerejska a to malemu bylo 11 tydnu a 4 dny. 3 mesice mu budou az za necele 2 tydny. Na dalsi kontrolu jdeme az za mesic a to zas malemu bude uz davno pres 3 mesice..doma vahu nemame, takze bych si ho nemela jak potom prevazit.
16. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
maus: jako já taky moc ne, jak sis jistě všimla :grinning:
ale oni jsou fakz zvláštní rodina
všichni otitulovaní, navíc plno pedagogů a chovají se k dětem fakt hnusně
jako oni vezmou pětileté dítě na výlet do anglie, ale že by pro něj bylolepší být s mamkou na macháči, to už neřeší
protože jejich myšák je nadané dítě - no bez keců je to bystré dítě, to ano, ale mámu potřebuje úplně stejně, jako dítě bulaté

uvidíme - pínu vám dojmy...myslím, že budou mocné :grinning: :grinning:

luci: dělám to stejně jakou maus
16. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
já taky, tak fajn, pošlu to Niky do IP
16. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky my mizíme. Jdeme se rochnit, je tu na z.....ní. tak papapapapapa a neupečte se,
16. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
skle- no me to nehrozi, od pondeli tu je pocasi pod psa, stridave slunko s destem. Ja chci teplooooo
16. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Nikulko.....jéééééééééé ja zapoměla napsat míry z 3-měsíční kontroly, tak měříme 65 cm a vážíme 6,06 kg a obvod hlavy 39 cm
16. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
tady je na zdech, ven už nejdu, stačilo dopoledne...
Peču už druhej chleba, ten první byl podle novýho receptu a vyšel z toho migan, takže letěl do koše. Tenhle se snad už povede :sweat_smile:
Peru hory prádla, trošinku pofukuje tak to pěkně schne. No a zítra se jdu stříhat, už mi to nedrží, tak se těším :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
maus - ja nebyla u kadernice skoro 10 mesicu :sweat_smile: :sweat_smile:
V patek jsem chodila po kadernicich tady a zjistovala kolik co stoji a razne jsem si rekla, ze tolik penez za to nedam. Za melir a podstrihnuti vlasu chteli v jendom kadernictvi 65 £ a v druhem 110 £ /1£=30Kc/
Za mesic a pul jedu do CR, takze tam navstivim moji kadernici a zaplatim 20 £ i s tringeltem :grinning: :grinning: a zase budu kraaasna
16. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
magisa: to bych tak dlouho nevydržela, ani s dlouhýma vlasama ne, mě po asi dvou měsících začnou vadit ty hrubé konečky. Ale teď jdu hlavně proto že mi to už nedrží tvar :slight_smile:
No a tolik peněz bych teda nedala ani omylem, to je hrůza, fakt. Mě stojí stříhání asi 300, s barvou nebo melírem asi 450,- To je fakt rozdíl :confused:

A druhej chlebík se povedl. Už chládne, krásně voní...mňami, se těším :dizzy_face:
16. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
ahoj kočky

ty jo, já jsem hotová, do teď jsme byli na zahradě. Ale bylo fajn.

Já byla u holiče v úterý. Paráááááááááááááááááda, dala jsem tako 450. to je docela únosné jednou za půl roku. Jinak se nechávám ob 3 měsíce stříhat za 100 a to také jde :slight_smile:
16. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
KOčky co máte kloučky okolo 6 kil nechtěli byste bodíčka??Jsou nová, jen vypraná. Koupená v Tescu,jsou nám bohužel malá,nějak jsem na ně zapomněla.
16. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Jo, a naše 3 míry. 7,3 kg a 63 cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale jinak je to kluk drobnej :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
sklen: takže asi s tím vaším "drobkem" vedete, že? :grinning:
16. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Mau: no asi jo, juknu do tabulky :wink:
16. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.