• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak jo, zatím vedeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
sklen: jsem to říkala že budete první a věřím že vás nikdo nepředběhne :wink:
16. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
NO já doufám že jo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Ale jinak na to vůbec nevypadá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
holky, taky jsem se byla prostříhat, i s mytím si vzala jen 175 kč, tak jsem jí tam nechala 200. hlavně že to vypadá dobře, když si rozpustím vlasy. tady na ostravsku je to jak za hubičku.
Skleni, my už máme bodýček dost, ještě jsem dokupovala overálky šortky.
16. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
sklen: je, jako naše Karolí :slight_smile: a fešák :dizzy_face:

Malá už spí, dneska šla dřív. Jsem ji i koupala dřív, páč se po**ala až na záda :grinning: a byla už protivka, odpo málo spala. Půjdu do sprchy a budu čekat na manžu, ale přijede asi až po 21 :unamused:
16. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Vojtíškovi to moc sluší a vypadá, že už promluví :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Mau a Luci děkujeme, mluvit to on už umí, dnes na nás hejkal z autosedačky, až se sousedka ptala, co mu tam děláme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi chtěl také do vody.

Mau: my jsme taky šli dnes dřív, docela jsem se i divila a manžu máme také pryč :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dnes mají v práci mecheche, ale v kolik dorazí nevím, hlavně aby byl v pohodě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
sklen: v dobré náladě dorazí, ne?
16. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
JJ, to mi nevadí, ale aby byl v celku. Mají to 60 km od bydliště. :unamused:
16. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
a jak pojede domů, taxíkem?
16. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3032667#navigator

takhle blbnul Dandula

NN, pojedou autem, veze je jejich mistr, on nepije,,,, tedy doufám :wink:
16. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
no a že by se vrátil pod čáru, tak to taky ne, dá si 3 pivča a má dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já vydržím víc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
sklen: tak to je fajn, to bude určitě dobrý :slight_smile: mě už manža asi přijel, sem slyšela auto. tak dobrou :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
ok, dobrou a klidnou :wink: :wink: :wink:
16. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak my byli dnes celý den venku, malý už spinká a já byla teď půlhodiny cvičit na kettleru (na poprvé to stačí), ale jak jsem se viděla na těch fotkách, tak jsem se rozhodla, že už je na čase ze sebou něco pořádně dělat, takže na víkend jedeme do lesů pod stan, na Rabštejn, kluci jdou lozit na skály, tak budems Lukin lozit po kopcích a lesích

Musím kouknout na ten MMB na tu hacku, manža už je nalomený, tak je toho třeba využít

Jo jinak my taky dneska byli na kyčle a už nemusíme chodit, máme je lepší než půlroční děti a neprosto dovyvinuté
16. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahoj holky, hledám svůj příspěvek a on nikde :confused:
znovu to psát nebudu :unamused:
chválila jsem v něm fotečky a že jste si určo užili parádně srazík...

dneska jsem neměla čas koníkovat, dělala jsem marmeládičky z plodů zahrádky a lesa - angreštovou, č.rybízovou, malinovou, borůvokou. je to mnamozní

jinak silně uvažuju o té hrazdičce, jak psala nikulka...
16. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
Dobrééééééééééééééé rankoooooooooooooooo

tak tady to opět vypadá na slušný pařák. Ale jinak začalo příjemně foukat. Tak snad to enbude tak hrozné. Nekoukali jste za zprávy na Nově???? Je tam reportáž o Nové Bystřici, včra jsme tu bohužel měli smrťáka. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
dobre ranko

ja jsem musela vstat, protoze mam neskutecne nalite jedno prso HURAAAA, to ta vcerejsi koprova omacka a k tomu jsem vypila asi 5 kojicich cajiku. Tak si jdu odstrikat.

skle - neprovokuj porad s tim pocasim, u nas je uplne zatazeno, celou noc prselo a na dnesek hlasi jenom 16 stupnu :angry: :frowning2:
17. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky,
téda, ten sraz musel bejt super, záávidim :dizzy_face: . Akorát jsem teda jako chtěla poprosit, nemohly byste k těm fotkám udělat popisky? :grinning: Já totiž vůbec nevim, co to tam je za lidi :slight_smile:)))))). Poznala jsem Mausku, Hup, Mismar, Lucku.kr a jinak se nechytam... :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak ten průplach včera OK, byla jsem za dveřma, Matýsek řval jak tur sice, ale jen při tom, pak mi ho dali, tak si ještě párkrát fňuknul a pak usnul :dizzy_face: . Byli jsme totiž ráno ještě na očkování a spavej byl po tom - dobrá reakce :slight_smile:). Akorát k večeru měl teplotu, ale teď už je OK :slight_smile: .

Akorát k tomu očkování, mam takovej pocit, že ta naše Dr. neni moc zastáncem toho pneumokokovýho očkování, protože mi k tomu (už jsem se na to ptala podruhý) vůbec nic neřekla :-/ . Jenom že očkuje až při druhej hexa, kvůli případný reakci, ale na cokoli jsem se ptala, tak mi řekla, že to záleží na mě. Takže furt nevim, jestli Prevenar nebo Synflorix, co vy??
17. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Mag: tak to mě mrzí, ale když si vzpomeneš, není to tak dávno, tak vy jste měli 30 a my vytahovali fusaky :grinning: :grinning: :grinning:

Pet: já už mám v lednici Prevenar, dá se kombinovat, Synflorix ne. My jdme příští týden, zfoukneme to s nožičkami.

Jsem ráda,ž e to máte za sebou. Jsem na vás myslela, hlavně, že to dobře dopadlo a snad bude mít Maty klid. Broučci co si musí zažít.

No nic, letím do města, mějte se krásně a Mag posííííláááááááám slunííííííííííčkooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
sklen, jak kombinovat, jak to myslíš? :sweat_smile: Sestra néévííí :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
skle - jsem zvedava kdy dorazi, snad se po ceste nekde neztrati..Normalne si jdu zatopit, je tu zima jak na sibiri :confounded:
17. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
dobré ranko

tak včerejší návštěva proběhla v klidu
ale pár perliček jsem přece jen zaznamenala

- vykládala jsem jí,jak ondra strká do pusiny kde co a že vyvařování jsem výrazně omezila a ona mi říká: jj já taky, třeba dudlíky vyvařuju už jen jednou denně (prckovi je osm měsíců) ....taknevím, kteráz nás je padlá na hlavu :sweat_smile:
- pak si chtěla vzít ondru - jakoneříkám - já jej občas držím jak prase kost, ale ona jej zvedlaúchopem pod pažema a drželaho způsobem, jakým nám máma nedovolila držet ani koťata, abychom je nenatáhli ...ondrovi se bimbala hlavinka - naštěstí začal řvát, samose mu to nlíbilo.... u dvojnásobnémámymě to fakt hodně překvapilo :sweat_smile:
- no a do toho tchýně jí asi 7-8x řekla že vypadá jak holčinka ne že by měla už dvě děti a jak jí to sluší atd. - jako je to pravda, vypadá dobře, ale je trapné, když tam vedle sebe sedí dvě ženské, jedné podkuřovat a druhou ignorovat, že ...no neva :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Krásné ráníčko!!!!
Petu, tak ta dívčina s vrabčákem účesem je Akita, v tom růžovém triku Louisev, v černém Brambora, s drdolem Jjitule :slight_smile:
Hup, bezva, zas jedna "povzbuzující návštěva" :angry: a manža jí pak nic neřekl?
jo Petu, my bychom očkovali Synflorix, protože je proti více druhům pneumokoka. ale nakonec neočkujem..
Skleni, tak to jsou blbé zprávy..
17. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
dobré ráno :sunglasses:
Noc byla zajímavá, Karolí se vzbudila asi ve2, otevřela oko a začala hrozně nahlas mlet pantem :grinning: tak dostala papat a usnula, další kojo v5 a v8 a teď usnula
S očkováním počkáme asi tak do roka, pak uvidíme jaká bude konstalace :slight_smile:

hup: hm, některé věci jsou k neuvěření :confounded: :sweat_smile:

Po o jedem k té kadeřnici, se těším.
Ještě teda doplním popisky k fotkám, je jich jen pár, snad to nedopletu :grinning:
17. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Stále mi nejdou k některým fotkám přidat popisky, nechápu proč :angry: tak jen co šlo, no :unamused:
17. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
luci: ne ...manža kárá jen mě, když se k ní chovám nevhodně :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
hup: a jak reagoval manža na sraz? nemá trauma? :grinning: můj viděl fotky, prohlásil něco jako "babinec" a "slepičí koutek" a že by to prý nedal :grinning:
17. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky,
zase se po delsi dobe ozyvam, abych podala nejake info. Nam se porad klube zub, respektive mi prijde, za spis dva :wink: Zatim nejsou venku, ale uz tam dost prosvitaji, malej obcas zacne z niceho nic brecet, tak to bude ono. I ted vic spi a vecer miva zvysenou teplotku, ale jen trochu, tak do nej nic necpu, protoze jinak je usmevavej, tak myslim, ze ho to zas az tak netrapi :slight_smile:
Nechce byt vubec ve fiserce, protoze se tam snazi prevalovat nabo se neustale vzpira. Takze je porad na dece a my ho kazdych pet minut davame zpet, protoze je schopnej se behem chvilky dostat o 2 metry jinam :sweat_smile: Bud se prevaluje a nebo se pomalu plazi :grinning: No, uz to ani omylem neni lezici miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Fotecky ze srazu jsou paradni, mely (vlastne meli), jste to fakt krasny a pohodovy, to je videt :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.