• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No to jo... Takovej dlouhán proti ostatním :grinning: :grinning: :grinning:

jdu vyklidit myčku, malej spí na sedačce už 2 a půl hodiny... Dospává celej den... :sunglasses:
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
jsem pro sraz, ale celý víkend (od pátku do neděle)
26. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Srazík bych brala, jestli by jste mě vzali :dizzy_face:
jj, nikul zítra máme narozkýýýýýýý! tak gratulujeme filípkovi :wink: mám v živé paměti, když mi přišla zpráva od tebe do porodnice....chjo, to už ani není pravda jak to letí
ahoj holky konikovic :wink:

tak jsem vas preci jen opet nasla :grinning:

asi nestihnu docist, tak pokud se udalo neco duleziteho a zajimaveho tak me hodte do obrazu

Uz jsme konecne prestehovani a mame zapojeny net Huraaaa, ted me ceka postupne vybalovani a ukladani veci na misto..Bylo toho posledni dva tydny na me trosku moc, odjel mi bracha,svagrovka a synovecek zpatky do CR /zili jsme vsichni spolecne pres 3 roky/ tak mi je po nich velmi smutno, ale nadruhou stranu zaciname zit s Gavem a williamkem jako rodinka, ktera se musi starat jen sama o sebe...Nastesti maly prdola me zamestnava natolik, ze na nejake truchleni nebo nudeni se neni vubec cas

Doufam, ze se mate vsechny dobre a deticky poslouchaji :dizzy_face: :dizzy_face:

Mam ten dojem ze ma dneska Filipek svatek tak preju Happy name day :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 23:37  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: U nás teda ošklivé počasí, prší :unamused: a za chvilku jdeme k MUDr. tak asi zmoknem...
Karolínka dneska krásně spala. Kojo v 19:30, spát šla ve 20:15 a další kojo až ve 3:10, pak spala až do 7:30. Je to holka šikovná, snad ji to vydrží :slight_smile:

srazík: taky souhlasím od pátku do neděle by to bylo fajn. A chcete už teď nebo až budou špuntíci větší?

magisa: to je fajn, že už jste přestěhování, my jsme loni touto dobou kupovali byt...strašně to letí :slight_smile: Ale bude to fajn, rodinný život :dizzy_face:

No a všechno NEJ k dvouměsíčninám Emince a Filípkovi :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoooj, tak už nám zase konečně fachčí internet - sláva! Snad mi tady nic důležitého neuniklo. Odpo jdu s Nellískem do poradny, tak pak písnu měsíční modelkovské míry! Jinak počasí děs a hrůza :confounded:
27. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
My jsme po kontrole. Naše "mrně" přibralo od minulé kontroly kilo :grinning: Její aktuální míry v 7 a půl týdnech jsou 5830g a 61cm :dizzy_face:
Ptala jsem se i na tu žízeň a doktorka říkala že ji mám dát a nechat ji pít jak dlouho bude chtít ona :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj holky, u nás je příšerně taky, lije jako z konve, takže žádný kočárek, tak to vidím i na žádné spaní, uvidíme,

včera jsem Nelinku nakojila v 8:45 pila 4 minuty a spala až do půl šesté rána, tak nevím, asi produkuju tučné mlíko :zipper_mouth: :sweat_smile:

připojuju se s gratulacemi miminkům k pidi narozeninám, každý měsíc stojí za to :wink:
27. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
nazdárek!!! tak včera mi bouřka přerušila spojení. a bouřka byla min. od půl jedenácté, kdy jsme šli s malým spát, tak do dvou?? počítala jsem blesky během minuty, aspoň 7!!! modlilajsem se, aby se malý nevzbudil, protože konejšit ho by byl děs. normálně v tyto hodiny už hluboce spí. no a já sama v celým baráku a v takové bouřce, bylo to hnusný :angry:

zato dnes je už docela hezky, možná pověsím prádlo ven. malýho jsem přioblíkla a opět chrní, tak asi vyrazím na koupelnu :slight_smile:

gratulace dvouměsíčním miminkům :slight_smile: mně to taky děsně letí, úplně neuvěřitelně..
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Tady lilo, ještě kapalo když jsme šly k doktorce, ale teď už je jen hnusně a fouká. Bouřka njás v noci jen obešla

Odpoledne chcem jít do cestovky když na nás budou mít čas a pak možná pojedem ke známým ukázat malou :slight_smile: Malá teď konečně usnula. Vstávala v těch 7:30, pak usnula na 15minut když jsme šli k doktorce a to bylo málo, tak snad teď chvilku vydrží..

Dadu: ono se to počasí vybere, třeba ještě půjdete i ven :wink: Malá je moc šikovná že tak dlouho spinkala. My máme rekord od 20 do 4.

luci: nechceš přijet umýt koupelnu i k nám? je malá, to budeš mít rychle :wink: :grinning:
27. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky, u nás pršelo od včerejška do dnešního rána, alepak se vyčasilo, je jasno polojasno, ale šíleně fouká dost studený vítr, na zahradě máme menší rybník :wink:
byly jsem venku se psem, Nelča pořád pobrekávala, spát nechtěla, tak jsem ji ani nezaparkovala na zahradu, ale vzala jsem ji do baráku, teď už je naprosto klidná v lehátku a asi i usne...nevím, co se jí na kočárku dnes nelíbilo

maus: Karolínka je fakt kus ženské, kam se hrabe to naše pidi mimi se 4 kilama :wink:
27. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
mis: no to je, takovej váleček náš kulaťoučkej :grinning: Má být po kom :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky!

Emince taky vše nej :slight_smile: S Fildou jsem to vyřídila hned ráno v posteli :wink:

Tady pršelo do rána, ale teď svítí sluníčko :slight_smile:
Od 7 už jsme moc nespali... Teda já bych spala, ale pánovi se nechtělo.. Aby jo, když večer usnul v 19.30 :sweat_smile: Papal v 1 a v 5.

Ohledně srazíku, já bych klíďo ještě počkala, třeba do září... Ale jestli budu v menšině, tak se podřídim :sunglasses:
27. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Hehe, v sobotu jdu na kámošky rozlučku se svobodou... :grinning: Snad mi dá Filda aspoň 1 hoďky klidu, asi manžovi rozmrazim jednu skleničku mlíka, kdyby něco... Domů je to5 minut rychlý chůze, takže pohoda :wink:
27. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
ohledně srazu jsem taky až tak pro září nebo až příští jaro
27. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Mauško, tak jsem ráda, že jsem po několika dnech zvládla tu naši horní koupelnu, na tu vaši už nemám čas :grinning:
Taky jsem pro sraz tak ať mrňouskové mají aspoň půl roku, i když to zas nebude dobré počasí...
Niky, to máš odstříkáno už dopředu?
27. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Luci, mam v mrazáku zásoby. vydrží to půl roku :slight_smile: teď už toho moc odstříkat nemůžu, mlíčko se upravilo potřebám...

máte některá zapsaný dítě v OP?
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
luci: tak né nó :angry: :grinning:
27. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahojky :wink:
niki: jelikoz my zrovna ted manza ztratil OP, kdyz sel zadat o porodne :grinning: , tak si tam Stepulku zapsat necham :wink:
co se tyce srazu - taky bych byla spis az pro podzim, ale zalezi na ostatnich :wink:
27. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
jezisi, jsem to ale prasatko - samozrejme "mi", ne my :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
saru: :grinning: :grinning: :grinning: mě manža taky ztratil OP když šel žádat o porodný :grinning: ale naštěstí ji vytrousil hned ve výtahu a jedna pani z baráku ji našla :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: Fakt? A kdy to bylo, snad ne minuly tyden :slight_smile: To by bylo uplne stejny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
saru: ne, to už je dýl, nějak týden po porodu či co. Ale dobrý, ti chlapi jsou všichni stejní. Přijel na ten úřad a strašně se divil kde ji má :grinning:
27. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Já bych byla pro, aby se nás třeba i pár sešlo v létě v Praze v ZOO... Chceme tam už dlouho vyrazit, tak třeba pražský holky by mohly přijít taky :wink:
27. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Mau, vejde se Karolínka do toho bodýčka? :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
vidíte, to mě nenapadlo, že se dítě dá zapsat do OP..
27. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
maus: vidíš ...bych z fleku mohla dělat dr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ad srazík - určo ne na podzim ...6-8 měsíc jsou prý prdelatí , fixují se vícna mámu a svoje prostředí - to bych je nestresovala .....pokud ne teď, nechala bych to až na jaro
27. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
dadu: teda ten režim bych si taky dala líbit :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
jaro by se mi taky líbilo, takový květen-červen a sporťáky a golfáče :wink:
27. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.