• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahojky, jen nakukuju, koukám, že se už klubou zoubky... Anetka měla první zoubky v 8mi měsících, počítám, že Mareček taky tak...
dala jsem do alba tři fotky ze včera :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Pet: teď začali vyrábět lepší varianty Prevenaru, ale zatím nejsou schválené... prý tak do 2-3 měsíců, tak se nyní necháme naočkovat tím starším typem. A pak tím lepším... Synflorix je pouze jeden.... takže první i poslední dávka musí být Synflorix. Moje mudr mi to vysvětlila celkem v poho.

Hup: nech to být, jak je vidět, tak ona se nezmění............... prostě někdo je a bude lepší :confounded: :confounded:

Mau: tak to je reakce jako u nás. Když jsem to ukazovala, tak taky povídal babinec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Pebi:

no to je ale bobánek, moc krásný úsměv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Saru: tak to j dobře, že to snáší v pohodě. U Daníka jsem taky měla pohodu. Jen trochu průjem a druhý den byl venku. První měl až 6,5 měsících, tak myslím, že s vojtulkou máme ještě časík. Jinak my jsme zbalení a za 2 hoďky vyrážíme do Kolína. Už se těšííííím. Naložila jsem masíčko, tak budeme večer grilovačka :grinning: :grinning: :grinning: (a je po hubnutí)
17. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
skleni: tak si to uzijte, mrzi me, ze to vyslo zrovna takhle :pensive: To budete mit peknej parak na cestu, co? Tak to hezky zvladnete :wink:
17. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
pebi: krasny fotecky :dizzy_face:
17. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Jj, pařák bude, ale snad to bude v poho, kluci budou hambatí, už je vše připravené, plenky nandané, tak snad to bude v pohodě. Taky mě to mrzí, a kdy se vlastně vracíte??????
17. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Hup, vidím, že to bereš s humorem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Pebi, Mareček je krásně okatej :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky holky,

já pomalu balim na dovču. Fífa má nejvíc všeho :grinning: A to berem i hacku, fišerku, hrazdičku... No nášup...

Včera odpo normálně spal do 13.45 do 18.00!!! Byl utahanej z toho ježdění... :sunglasses:

Skleni, hezkej víkend :grinning:

Pebi, super fotečky.

Pneu necháme očkovat po 1 roce...
17. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
Kočky díky za přánííííí

také přeji moc moc fajn víkend Nikul hezkou dovču

my jedeme páááááááááááááááááááá
17. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
tak to opet o vikendu tu nikdo nebude, jen ja sama samotinka, tedy pokud se to hnusne anglicke pocasi neumoudri. Jina k bych jela s prckem nekam na vylet.

pebi - moc krasne miminko :dizzy_face: :dizzy_face: a ty kukadla

niky - ja jsem taky zvedava, jak se budeme balit na dovcu do CR, uz ted mi to nahani hruzu. A nejhorsi je ze jeden kufr muze mit max. hmotnost 20 kg. Uz kdyz jsem litala bez maleho, tak jsem mela problem s vahou na letisti a ted se budu muset delit jeste s prckem. Nastesti Gav jako chlap moc veci nepotrebuje, takze napakuju jeste do jeho kufru... :grinning: :grinning:
Jsem ti jeste neposlala ty miry od W., tak jdu na to :wink:
17. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
hojte

tak hacka je doma, přímo v hav ířově ji paní už použitou ale v dobrém stavu prodávala za 1100,- tak jsem si pro ni hned zajela manža nemanža
17. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
jo holky, jinak my jsme po očkování neměli nic, ani teplotku a ani jsme nebyli nějak spaví

Petu....pokud můžu doporučit, tak si počkej s tím prevenarem do konce roku, od nového roku mají být vylepšené verze co ti pokryjí i zánět stř. ucha a více těch "koků" a půjde dát kombinovat a vážně s tím očkováním nespěchej, pokud malý měl na jiná očkování reakce, tak u toho prý ty reakce jsou dost velké a zbytečně to toho malého pak zatěžuje, mě primář dětského říkal, že své děti by očkoval až v jednom roce.
17. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Tak jsem tu zas na skok.

Jitu, to je právě to, že každej na to má jinej názor. Prej nejvíc ohrožený jsou děti do jednoho roku, pak do čtyř let a důchodci nad 65. Takže z toho já tam chápu, že když už očkovat, tak co nejdřív, aby to mělo smysl.. Nebo já fakt nevim :frowning2:

No a o těch reakcích jediných mi řikala ta naše Dr., že se s žádnou ještě nesetkala, že je to OK. Tak tedaa babo raď :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy frčíte...toollik novinek. Já jsem od minulého týdne na hromádcě, kašlu, frflu, prostě ble. Dnes jsem po týdnu dostala ATB a nějaké anitusikum ( v příbalováku je psáno, nevhodné u kojení...tak jsem z toho jelen)
Kvůli mé chorobě jsme odložili očkování. Takže nás to čeká příští úterý...bojím, bojím...jsem zvědavá jak to malá ustojí...
17. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
maus: manža byl celkem v pohodě
ty ses mu obzvláště líbila :slight_smile:

saru: mírně zvýšenou teplotku máme taky
ale vola jsem dr. (pro jistotu) a říkala, že to je v poho - že mají blbou termoregulaci a tak se přehřívají ...nic objevného:slight_smile:

sklen: v poho ..já to tady dávám jen pro pobavení :wink:

luci: no co jiného mi zbývá, že jo :grinning:

nik: no na to balení se taky těším ..třeba pojedeme dvěma autama :grinning: :grinning::grinning:

jitu: ty jsi dobrá :grinning: :grinning: ...to bude mít manža radost :grinning:

petu: my taky zatím očkovat nebudem ...dr. říkala, že stačí po půl roce ...

upřímně řečeno - zajímalo by mě kolik je reálné riziko a kolik z toho je farmaceutická lobby :rolling_eyes:

jani: tak brzké uzdravení ..musí to být protivné v tomhle vedru
17. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
Nikde, nikdo nic..jdu si na chvíli lehnout k malé..vedle našeho baáčku zateplují, to je takový randál :confounded: :confounded:
17. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
prý nikde nikdo a přitom jsem tu já :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zdar Hup..jsi tu ještě? Jak se vede?
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hup: ty jo, jak jsem vás pročítala, tak mě na tebe napadlo několik otázek...kde doma máte hučku? Já s tím pořád bojuji, potřebpvala bych jí všude :grinning: :grinning: :grinning:

a pak jsem se zalekla...jak se nesmí dítě brát? Já ji zvedám za hrudník + pod pažema. \spíš ale k tomu hrudníku zatlačím a zvednu. Malá má tendenci udělat luk...tak honem krčím nožky a choulím do klubka. Chce si pořád sedat, proto jsem už zavrhla křesílko. Je to boj...
17. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
a pak , že tu někdo je...malá pořád spí a já pořád neurvale kašlu..bolí mě už úplně všecko :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
jani: hacku máme
viz fotečky na rajčeti - vystřídali se v ní skoro všichni mrňousi :slight_smile:

no to se nemá, právě proto, že jde do toho luku a zvrací hlavičku
takže by se měli brát buˇˇd s podporou hlavičky a nebo je nabalit a brát je jakoby z bříška
17. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
nabalit..nechápu. Jak přesně?
17. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
skle - jak jsi poslala to slunicko???Od rana jeste neprestalo prset :angry: :angry:
17. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojte, jsme zpět od kadeřnice a z návštěvy. Platila jsem i s melírem 350,- takže spokojenost :slight_smile:
je tady pořád nazdech, zítra by prej už mělo pršet, se nemůžu dočkat...už ať

hup: nepovídej, se budu červenat :sweat_smile: :sweat_smile:

Užijte si dovču, všechny co jedete :dizzy_face:

Já teda malou za hrudníček beru jen vyjímečně a nemám ani ráda když ji tak bere někdo jiný. Někde jsem i četla že se to nemá, že se bortí záda a deformuje hrudník. Navíc ještě nedrží úplně hlavinku, takže my nabíráme klasicky pod zadek a pod hlavičkou :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Jo a dnes jsem malé prvně uvařila čajík. Fenyklový BIO, tak jí asi chutná, ale asi ne víc než voda, asi je jí to fuk :grinning:
17. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojky, všem přeju krásnou dovču :wink:

Přidala jsem pár fotek do alba, udělali jsme si pláž na balkóně a Štěpula se ráchal v bazénu. Máme fůru supr fotek, pár jsem jich hodila sem do alba a až je dám všechny na naše stránky, tak sem ještě hodím odkaz, myslím, že jeho ksichtíky stojí za to :wink: :grinning: Nejlepší je ta, co jsem dala jako úvodní foto alba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
17. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
mau: co takhle foto nového sestřihu? :wink:
17. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
saru: moc pěkný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: Štěpa je fakt fešák a má moc chytrej výraz :dizzy_face: nejlepší je ta "sněd jsem mámu..."

To nemá smysl fotit, mám to stejný jako na srazu, akorát mi to líp drží a mám tam melírek :wink:
17. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
mau: děkujem za pochvalu :dizzy_face:
Jinak na fotkách ze srazu jsem opět obdivovala Karolí, je to taky takovej okáček, prostě jí to tam děsně slušelo :dizzy_face: To ostatně vám všem :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.