• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: taky děkujem :dizzy_face:
všichni tam byli bezva :slight_smile:
17. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
saru - no super fotecky, sikulka nejvetsi a jde videt ze se mu v bazenku mocka libilo

maus - ja chci taky kadernika za 350 Kc, proc to tu musi byt tak prehnane drahe?? :unamused:
17. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
magis: tak se přestěhujte s Gavem do ČR :wink:
17. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
magis: děkujeme :dizzy_face: Jojo, on je ve vodě jako doma, teď už teda i na dece. Občas už mi z toho jeho převalování hrabe, protože to by ta deka musela mít aspoň 4 krát 4 m, aby na ní chvíli vydržel :grinning:
17. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
ad stříhání - já si to teď v týdnu zase zkrátila sama :sweat_smile: Občas mě lidi označují za hazardéra, ale já už jsem zvyklá - vždyky ustřihnu kus culíku, pak to trochu sestříhám a je to :slight_smile: Jen když už to mám moc hustý, tak si dojdu na prostříhání. Takže vlasny mám zadara, ale uznávám, že jsem v tomhle trochu divná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná jednou skončím na ježka, až se mi to nebude dařit zarovnat :grinning:
17. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
maus - ja bych to brala, ale premluvit toho meho se mi asi nepodari :sweat_smile: , umi jen par ceskych slov takze by byl v pasti. Ja bych maximalne brala bydlet leto v CR a v zime tady v Bristolu, to bych byla nejspokojenejsi

saru - a co takhle koupit takovou velkou ohradku????
17. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
saru - aby se ti za chvili neodkutalel maly k sousedum :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
magis: no, to by se mohlo stát :wink: Čtyřmetrová ohrádka by byla docela vtipná, to by bylo jako vězení :grinning:
17. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
jani: no jakoby ze zad překulit na bříško a přitom ho podebírat rukou
pak už si ho nahodíš do nějakoé nosící polohy
ale i s tím úchopem, pokud máš jistotu můžeš manipulovat
třeba já ho tk držím, když myjeme prdelu
17. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
saru štěpánek je šikulka :slight_smile:

maus: ondra tu tvou knížku doslova žere :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
hup: jojo, až moc :dizzy_face:
ad Ondří a Adámek - jsou prostě fakt stejný, nikdo mi to nevymluví, vedle sebe je poznám jistě, ale když je každý zvlášť, mám problém :grinning: Ale ne, k rozeznání zase jsou, ale podoba je tam fakt velká :wink: Jinak máte to tam krásný, sraz vypadal naprosto pohodově, úplně to z těch fotek dýchá. Klobouk dolů, paní hostitelko :wink:
17. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
magis: koukám právě na fotky, malej je smíšek, viď? :dizzy_face:
17. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
hup: tak to jsem ráda :slight_smile: snad není jedovatá :confused:
17. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
maus: no momentálně odpadnul na hrací dece ..tak doufám, že to je jen únavou z vedra :sweat_smile:

saru: když se sejde dobrá sestava, nestojí to vůbec žádnou energii ...navíc se k mému velkému úžasu zapojil manža, takže jsem měla lehárko :slight_smile:
17. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
maus: nemohla jsem ti to nevyfotit - nevím o čem ta knížka je, ale dostaloho to :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3035986&vReferer=
17. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
hup: no bezvadný :grinning: jestli je tak zázračná, asi ji Karolínce taky koupím :grinning:
17. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
maus: na obalu nic takového nepíšou ....
se stav - můžuti ji půjčit na vyzkoušení :grinning:
17. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
hup: nevím, no, jestli mají naše děti stejný žánr :grinning:
17. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
maus: nooo ..nezdálise být stejného naturelu :grinning:
17. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Ondra asi netuší že je ta knížka od té ženské co se vám vetřela do baráku jako první :grinning: ale jistě je spokojenej, že se mu povedlo nás všechny vypakovat :grinning:
17. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
maus: no to jsem mu říkala, že t je od tety marušky :slight_smile:
jj..myslím, že se mu ulevilo
večer pak plakal, tak ho šel alan utišit a bule a bulel, já jsem byla ve sprše, tak jsem tam přišla až za pár minutek, tak jsemho pochovala ..asi se vyděsil, že jsem zmizela tež :grinning:
17. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Holky, jdu se rozloučit, zítra razíme do Mikulova. Máme skoro dobaleno, ale vypadá to tu jak po výbuchu.. A já sedim a chovam Fífu :angry: Vypadá to, že spí, tak snad vydrží, i když ho položim.

Asi s sebou vemu noťase, net tam je. Jestli se teda vejdem do auta. Máme toho nšjak moc a hlavně kočár zabere skoro celej kufr :unamused:

Tabulky asi dodělam až přijedu, tak mi méry házejte do IP, ju?

Mějte se a pozdravujte zvířátka :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
hup: to by nás nenáviděl ještě víc, kdyby jsi šla taky :grinning:

niki: užijte si dovču :dizzy_face:

Dobrou noc, hvězdy :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
17. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
saru - jj rad se smeje jako tatinek

nikul - tak stastnou cestu
:grinning: :grinning: Filipek v zavince :grinning: :grinning:

konecne jsem pridala video z rana na youtube..takove je u nas probuzeni skoro kazdy den :wink: je k sezrani

http://www.youtube.com/watch?v=W5RvsHc6imk
17. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky holky, to je teda hnusně a včera ta buřina, no děs běs!
Včera dopo měli kamarádi svatbu, tak jim to póčo ještě vyšlo, ale k večeru už se to začalo honit. Na obřadu se všichnu připekli ( měli to venku ) a večer se bylo v mikinách a dlouhých kalhotech!
Stáhnu fotečky, ať vidíte, jak to těm našim princeznám slušelo!
Tak krásnou sobotu, papa
18. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
nik: jetam miláček :slight_smile:
u nás rozcvička probíhá trošku jinak - ondra se protahuje a natahuje - možná proto je i tak dlouhý :grinning: :grinning: :grinning:

kami: u nás je přes třicet st a pařák ....furt čekáme na to výrazné ochlazení :sweat_smile:
holt klasika - pražáci si udělají předpověď a napíšou, že na celém území republiky , případn vajmenují i jednotlivé, kraje, kterýchse to týká, že, ačkoli se v nich neudá vůbec nic z předpovídaného :angry:
18. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jej - ten první vzkaz byl pro mag nikoli pro nik :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Nazdárek, my včera v noci prožili strašnou bouři, blesky lítaly vodorovně :confounded: jsem zvědavá, jestli to bude ve zprávách.. :fearful:
18. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.