• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojki hvězdičky,
tak my po tom srazu ihned odjeli ještě na chatu, byla jsem ulepená až za ušima z toho horka a malý taktéž, na chatě jsme vyloženě odpadli oba, usnula jsem u kojení a jen tak v 22 hod. si pamatuju, jak mi ruce berou dítě :sweat_smile: ségra se bála, že ho zalehnu, ale byl to takový "hororový"pocit, i když jsem neměla ani sílu protestovat! :grinning:

Jinak sraz supr, i když jsem byla z toho horka chvílema v útlumu, nějak mi to ani nemyslelo...
Z té fotky dětiček v řadě si asi udělám záložku do knížky, fakt se povedla :grinning:
Hup- máte to doma moc pěkné, tiše závidím, kam se hrabe ten náš panelákový kutloch s těžkýma nedodělávkama....aspon, že máme tu chatu, tu miluju!

Dneska jsem už bohužel musela přijet, za chvíli čekám rodinku od přítele na oslavu mých narozenin, Adýs vytuhl v korbičce, naháč spí tam zahalen jen jemně do plínek, vypadá jak Říman :grinning: i když asi bych ho měla pomalu budit, věřím, že tchyni se ta plínka přes obličejík líbit nebude....ale co dělat, když ho všecko okolo zajímá a pak mrčí
18. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
No, vypadá to že jste všechny unešené ze srazu, škoda že jsem tam nebyla..třeba příště :wink: . Jinak dnes je malá "protivka", je hodná, ale nějak víc ukňouraná...právě nám nezvkle usnula. Tak snad nechytla ode mně tu potvoru, co mám v krku.
18. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
bram - takze jsi taky racek???tak vsechno nej :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Mag- taky? :wink: Takže taky všechno nej??? Měla jsi nebo budeš mít???

Oslava skončila, dort chutnal, malý ZATÍM usnul, tatínek dorazil z Teplic.....mimochodem včera boural :frowning2: málem mě tresklo z šoku...ale jen jeho slovy, je ťukli....
18. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
bram - ja mela 11 a hup bude mit 23 :wink:

oslavovala jsem minulou nedeli a bylo paradne, obzerstvi :grinning: :grinning:

pridala jsem fotecky do alba tak mrknete :wink:

Jejda, jakto ze tvuj drahy boural, snad nic vazneho, byla to jeho chyba nebo cizi zavineni???
18. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
bram: dík :wink: jsem ráda, žese líbilo :slight_smile:

my dneska slavili taky dohromady s pepou
18. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak holky, my máme jeden z nejhorších dní, malý furt kňourá a řve a přestane, jen když ho rozbalílm.. tak si říkám, jestli si mohl odvyknout na látkové plíny???? :frowning2: 10 dní u našich měl jednorázovky.. ale zase v Globusu jsme potkali kolegu se synem, co je jen o měsíc starší než Marťa, to bylo příjemné. Jejich Samo váží jen 5,5 kg, to mi přijde malinko..
18. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky,

zdravíme z Mikulova. Počasí je hnus... Cesta taky nic moc... Zácpa na D1, déšť.. Ale Fífa to zvládnul krásně, kojili jsme jen jednu... Věřim, že se počasí umoudří.
Teď jsme na pokoji, Fífa si hraje s hrazdičkou, asi pujdem brzo spát. Jsme nějaký utahaný...
Ale je to tu super. Penzion jak ze žurnálu, nic nám tu nechybí :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tak Hup, tobě i Pepovi velká gratulace :wink:
Saru, mrkla jsem na fotečky, malej teda jede :slight_smile: a řeknu ti, že se už v obličeji mění :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak jsem dneska udělala radikální čistku šatníku, vyházela jsem všechna trička, co mi jsou krátká, některá byla krátká už před těhu, nekterá se zázračně zkrátila asi během mého těhu :slight_smile:
taky pár kalhot a svetrů
v pondělí to udvezu do sue rider a určo to udělá někomu ještě radost

jen moje depka se trošku prohloubila...svojí postavu nechápu, grrrrrrrr. moje oblíbená košile north fase je mi v prsou tak tak a poslední spodní knoflíček mi pěkně obepíná špíček. chjo a to byla moje zamilovaná. ještě jí nevyhazuju, dám jí šanci, třeba si to rozmyslí a zase mi bude tak akorát...

jinak dnešek nám propršel, včera 32 dneska 18, to jsou šoky...
uvidíme jak bude zítra

nik, užijte si dovču!!!

petu, moje mudr. taky doporučuju synflorix, nejdřív hexu, pak až synflorix, my začneme v půl roce, tzn. 3 očkovací dávky.
18. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Mag- nějaké auto sjelo z cesty, všichni brzdili, on to ubrzdil, ale za nima jeden ne a zploštil jim pchdelku....jo, a tak jsem se dozvěděla, že to není jediná chutovka....ztratil peníze....celkem dost....takže tento měsíc bude zřejmě chudší a taky jsem zatím asi bez dárku... :frowning2: no hlavně, že se ve zdraví vrátil, celkem maras-týden... no nic jdu do sprchy, přijel nějak naměkko, tak se asi přitulíme :wink:
18. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kači- moje depka z postavy taky celkem jede....každou chatu se ségra válí v plavkách na slunku a já se pařím v kratasech a tílku, pže nejsem schopna se vysvléct ani na vlastní zahradě a dívat se na sebe aniv odrazu skla v okně....
Klobouk dolů, že už děláš čistku, já mám své oblíbené troje rifle ještě schované a tajně doufám, že se umoudří!!!
18. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
bram..já vyhodila jen trika, která jsou fakt krátká. to už se mi blbě nosí. i když ten špíček shodím, i tak by mi vadilo, že mi táhne na záda a břicho :slight_smile:
kalhoty a oblíbené věci, které jsou mi ted těsnejší, taky nechávám a doufám, že mi ještě někdy padnou jako před těhu a ne že mi nad páskem vyleze pneu...
no a ty kalhoty, který jsem vyřadila, ty jen zabíraly místo, ty jsem na sobě neměla už ani pár let před těhu, už jsem se v nich necítila

svetry byly x-let staré, ty my jsou všechny, ale už jsou takové ošuntělé. už se těším na nakupování nových...

takže zas taková borka nejsem, ale na mě je to pokrok, neumím věci vyhazovat...
18. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
ja jsem na tom s postavou stejne holky, neveste hlavu..porad 10 kg nahore, jako kdy ty kila pujdou dolu fakt nevim :angry: :angry:

niky - uzijte si dovcu

tak nam dneska konecne neprselo, trosku vyslo slunicko, tak jsem vyuzila sance a ze jako posekam zahradu a na to me mile prekvapil soused, ze ji poseka za me, no fakticky mam sousedy k nezaplaceni
18. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky, s tou postavou, to je děs :frowning2: mám jen ddvě kila nahoře, ale stejně svoje oblíbené džíny neobleču... a to nebyly obepínací..
jak často vyvařujete dudlíky a savičky a lahvičky? my je používáme velmi málo. třeba láheav na čaj tak 2x za týden. mám pokaždé vyvařovat?
18. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
luci, mám taky jen dvě kila, proto už propadám panice, že je nikdy nikdy neshodím. ne že bych se teda nějak snažila, myslela jsem,že to půjde samo :confused: nechápu, jak to ty maminy co jsou hubenější než před těhu dělaj :confused: :confused: :confused:
my sterilizujeme denně, ale u nás je to jiný,jsme na um. k lahvičkám a savičkám přihodím i dudlíky
18. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojte holky, tak nějak dočítám, je super, že se sraz vydařil. Snad bude ještě nějakej :slight_smile:

Saru, koukala jsem na tabulku a jste ve vedení ne? :grinning: :grinning: :grinning: Drobeček se má k světu koukám :grinning:

Luci, to se srovná. Já mám nahoře furt 8kg a ne a ne dolů... Chodím cvičit, ale nepřeháním to kvůli mlíku....Tak si cvič třeba jen kalanetiku, at máš dobrej pocit, že něco děláš, já to dělám taky :wink:

jinak já teda nevyvvařuju, jen to propláchnu převařenou vodou, jak dudle, tak lahvičky. Vyvařuju jen když jsou nové.
18. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
holky chápete, že už je tu diskuse duben 2010 ????? :confused:
18. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Kačko, právě, nevím, jak na to, když nepoužíváme lahvičky furt.. mám sterilizátor,ale je na hodně lahviček. S tím hubnutím, doufám, že dokud kojím, tak ještě něco dolů půjde.. ale za poslední měsíc ubylo jen půlkilečko,takže to bude asi hodně pomalé..
18. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
jo a dnesja je to rok, co jsem našla superslabou neviditelnou //, v úterý to bude rok, co jsem objevila // už tlusté
18. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
jéé Kači, to je moc hezké :slight_smile: já si počkám víc než měsíc, protože jsem ty svoje dny v létě moc nesledovala :sweat_smile: no a když jsem s testem přišla na gyndu, tak jsem byla už v 7tt :grinning:
18. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak brou noc holky, už tady straším sama :wink:
18. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojte hvězdičky,
tak my jsme už dnes vzhůru od 7....pár dní už je to pravidelností, tedy být vzhůru už od 6hod.,ale tosi sám kecá a já ještě hodku zaberu, tak jsme šli v šátku do obchodu, měla jsem ho na stojato, pořád chtěl všecko prohlížet, tak tuším, že zaujal naprosto špatnou polohu, pže ta hlava mu ještě uplně pevně nedrží, ale když si ho dám do kolébky, dost se tam vzpíná, nevím, jak ho tenluk odnaučím... :sweat_smile: Od srazu se ho snažím brát už jinak, podle Hup, otočím na to bříško ve vzduchu, pže mám dojem, že jsem tomu braní v podpaží dost pomohla... :frowning2:

Jinak, ani s tím vyvařováním nejsem moc pečlivka, lahvičku tedka používáme jen pár dní pravidelně, vyvařovala jsem jen jednou, dudlíky tak jednou za 4 dny cca

Kaci-já ještě nebyla ani těhule...to si ještě počkám, tuším tak kolem začátku srpna, první čárky jsem našla až v polovině září....strašně jsem to prožívala, první měsíc od snažení jsem si dělala asi 4 testy, pak už jsem se zařekla, že se jen akorát stresuju a čekala jsem, až budu mít od menzes aspon 40 dní...ale v práci jsme měli pak nějakou infekci, tak jsem si test udělala stejně rychleji....ten čas stejně strašně letí...

NO nic, jdu snídat, malého jsem uložila ještě k tatínkovi a zabral, tak si jdu v klidu přečíst noviny... :wink:
19. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj ahoj!!

jj taky jsem koukala, že už je Duben 2010!!! Půjde se tam asi podívat :wink:
Market, jsi dobrá, že stíháš cvičit při dvou dětech. chodíš někam? taťka hlídá?
jinak co jsme se vrátili domů do postýlky, malý se umoudřil s tím vstáváním. včera 5.15, dnes dokonce až 6:20. jenže mě v noci otravoval komár, tak jsem byla stejně občas vzhůru :unamused:
19. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky, nějak jsem dneska po ránu nemohla chytit dobrou náladu, ale už ji mám :grinning:
Pro pobavení:

Letí vrána po lese: "Krákrá", najednou narazí do stromu, padne
na záda a chvíli leží omráčená. Pak se zvedne: "Pipi, Kuku,
kokodák, ...no do prdele jak to bylo? :grinning: :grinning: :grinning:

No tak nic, ale ten mě fakt pobavil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
dobre rano

tak my jsme uz druhou noc vstavali az v 7 rano :grinning: :grinning: jsem cila jako rybicka. Dokonce se mi opet zacali nalivat prsa, ale to bude opet tim, ze uz treti den jim koprovou omackou a zapijim to vineou :grinning: :grinning: .Hlavne ze to pomahaaa.

U nas od rana zase prsi, a to jsem chtela jet nekam na vylet, no takze nic, budem s milackem relaxovat u telky
19. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Saru: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mám taky jeden:

Poslední dobou jsem nějakej chudší. Jím plesnivý sýry, piju starý vína a jezdím autem bez střechy...:slight_smile:

Luci, taťka hlídá..Nechci vypadat jaok po dvou dětech :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ted jsem mrkala na duben..Jako hustý...Vzpomínám na to, jak mi manžel koupil asi deset druhů testů a já jsem si je musela všechny udělat, jakože fakt nelžou :grinning:
19. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
market: :grinning: :grinning: :grinning:

A video, jak jsme plavali v bazénku:

http://www.youtube.com/watch?v=l7lyXDEt_5I
market: jj, vyhráli jsme v délce a ve váze jsme druzí za Vojtou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.