• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru, to je obr! Ale je krásnej a šikovnej..pěkně sebou mrská :slight_smile:

Kdy budou koťákta?
19. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
market: koťátka taím neee, vždyť Bibi je zatím sama kotě, ale myslím, že příští rok by mohla být :wink:

jj, obr to je, dle posledního měření už máme 70 cm a 7,4 kg :grinning:
19. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
market: koukni se do našeho alba, má tam fotky v tom plaveckým kompletu (hned ta úvodní + pár na konci). Tipni si, jaká je to velikost, resp. na jakej věk :slight_smile:
19. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
saru - ja tipuju ze to newborn urco nebude :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
market- jak to dopadlo s mlickem???Upravilo se?
ja uz treti den do sebe tlacim koprovou omacku a po ranu mam ty prsa pekne nality huraaa
19. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
magi: trefa, jsi holka chytrá, prostě hvězda, no :wink: Přidala jsem ještě fotky s čičinou, jak spolu občas spinkají :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Saru: Ultra super non plus newborn? :slight_smile: No jý typuju tak 6 měsíců? No i když. průměrný roční dítě má 74 cm, takže možná 9-12 měsíců? :confused:
19. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoooj Magi :slight_smile:

Fakt ta koprovka tak pomáhá???????????? Jako trochu se to upravilo. Já si říkám, že mám cyklus, takže mám krize v období kdy to mám dostat...k tomu všemu mám sekeru, mámto nepravodělně...tak nevím
19. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
market: jj, 9-12 :grinning: Plavečky jsou nám malinko volnější v pase, ale jinak botky i klobouk padnou skvěle :sweat_smile:

Už Ti někdo řekl, že je Ti Honzík hrozně podobnej? :wink: :slight_smile: Má úplně stejný rty :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Saru, tak to jsi teprve druhá, kdo mi to říká...Přihodím ještě nějaký fotky...Ale Honzík mi přijde celej švára s trochou tchána :slight_smile:
19. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
fakt? To bude asi tím, že je naznám, ale přijde mi, že má naprosto stejný rty :wink:
19. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
No o těch rtech jsi právě druhá, ale tvarem je má po manžovi. po mě bude mít možná tu hubičku obrovskou :grinning:
Tak jsem ještě přihodila tak z rychlíku něco..asi pak upravím alba a vložím..ted není čas :frowning2:
19. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
:grinning: Dobré vtipy, holky, fakt...
Já sjem se pustila do domácí výroby merunkové přesnídávky, tak už mám pomalu oranžovou kuchyn a omylem jsem jí trochu osolila :sweat_smile: fakt nevím, proč mám pořád tendenci fušovat těm supr-hospodynkám do řemesla....když vždycky všecko zkoním... :grinning:
19. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Bram: třeba jsi tou solí právě vymyslela nejlepší meruňkovou přesnídávku na světě :slight_smile:
19. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
saru: ten je můj oblíbený ..jen s malouobměnou "krú, kró, kré ...ku*a jak to bylo :grinning:

market: aky dobrý :grinning:

luci: dík

baru: to máte doma veselo :sweat_smile:

ad postava - no taky teskně vzpomínám na své vyrýsované břicho a pevný zadek :grinning:...ale jsemv klidu - žádné depky nemám
19. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
bram:mám tu tři kila meruňě, tak přemýšlím, co s nima ...ale plánovala jsem spíš džem ...ale pžesnídávku bych taky mohla, co
19. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Hup,tak pravítko a tužku a jde se rýsovat :grinning:

Tose vrátí..Já po Míšovi cvičila jak vzteklá a ono si to tělo pamatuje? A ted? No sanžím se, ale taky nedepkařím...ale pro jistotu cvičím :slight_smile:
19. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
market: no to je tk jediné, co bývá :grinning: ..třikrát týdně dofitka se fakt nedostanu :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
ahoooj holky

tak jsem zpátky doma, dočíst vás asi nestihnu, je to víc než 12 stránek

Hup: manža hezky fotil na srazu, fotky jsou suprácký, asi si od tebe nějaké stáhnu

ad meruňky: upekla jsem buchtu s meruňkama, mňam mňam

Hup: tu černou buchtu na srazu jsi dělala ty? jestli je hrníčková, tak chci recept
19. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
hup: dneska mi tchán doveze 5 kg meruněk. Nemáš nějakej bájo recept na meruňkovou přesnídávku? Na netu něco je, ale kdybyste některá měla nějakej ozkoušenej, budu ráda :wink:
19. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
mis: houby fotil - půlku z toho jsem nafotila já :grinning:

no abych zpracovalacelý ten kýbl jen na buchtu, to bych vás musela pozvat k nám ještě jednoua to všechny :grinning:

receptík
svaříme 1 heru, 2 vrchovaté lžíce kakaa, 1/2 lžíce rumu (já teda dávám mnoohem víc :grinning:), 1,5 sklenky vody
necháme vyhladnout (stačí do vlažna)
odlijeme jednu sklenku
do zbytku přidáme 2 sklenky mouky (obvykle dávám hldkou, ale polohrubá to nijak nezkazí), 4 vajíčka a 1 pdp
dáme upéct - cca 190 - časy neměřím - no až bude upečená :grinning:, zkusí se prtem, jestli už drží pokupě :slight_smile:
ještě hodně teplou (ale ne hned po vytažení) ji polijeme svařeninkou ze skleničky a posypeme kokosem
19. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
saru: právě nemám ..hledám
našla jsem pár zajímavých na džemík
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=6435 - s mátou
http://www.apetitonline.cz/recepty/537-domaci-merunkovy-dzem-z-burgundska.html - se zázvorem

ale na přesnídávky jsem našla jen s pudinkem a cukrem, což je pro prcky nepoužitelné, že
19. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
ja našla tenhle
http://www.az-recepty.cz/domaci-merunkova-presnidavka-r1513/

jenže ten cukr tam, ale možná by to šlo bez něj
19. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
saru: jj..to jsem našla taky ..ale bez cukruto budou jen rozvařené meruňky.tak nevím :sweat_smile:
19. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
hup - tak tu buchtu asi zkusim zitra, na ni prece nemuzu nic pokazit,ne??? :sweat_smile: Ale rum nemam, tady se neda koupit, snad jenom bily rum bacardi, tak ja tam dam asi whisku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
mag: ten je tam pro chuť ..takže bych to nahradila čímkoli podobným ..ale whiska mi příjde trošku ostrá ...spíš bych šla do nějakého likéru :wink:
19. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Dneska se mi konečně podařilo natočit prďolu, jak se převaluje. Ovšem jak uviděl foťák, začal zuřit a zpátky už se prostě nepřevalil, dělal ze sebe nemehlo. Přitom dneska dopo nám cestoval po koberci tam a zpátky, naštěstí to aspoň dělá na obě strany, ale je to teda hustý. A co až bude běhat :sweat_smile: :grinning: Nahrávám na youtubu, tak to sem za chvilku hodím, ale nic moc tam není. Ale aspoň jedno to přetočení, i když zpět na záda to natruc neudělal, natož válet sudy :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Ale zase je to i se vztekáním a dávením. A taky slintáním :grinning:
19. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Zatím se to video pořád zpracovává, takže kvalita nic moc :unamused:

http://www.youtube.com/watch?v=WMbFaJZPhQI
19. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.