• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru - tak honem, honem chci se juknout na toho maleho hyperaktivistu :grinning: :grinning:

nas drobec uz 3 hodinky haja, no jdu si odstrikat..
19. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
sikulka je i tak, ze se otocil, nas je lenoch, teprve pred par dny objevil hracky na hrazdicce :sweat_smile: :sweat_smile:
takze my jsme se vsim pozadu, ale zase je pravda, ze jsme skoro nejmladsi ze vsech dubnatek
19. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
magi: to víš, že máte čas, to jen ten náš šmudla musí být do všeho hrrr :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
ještě jak tam provokativně zahazuje hračky, jak kdyby mi chtěl naznačit, že mi na to kašle :grinning: Je to malej lumpík :dizzy_face:
19. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
ahoj holky

jen jsem sem náhodou nakoukla a pustila si video.

Sarusinku jj jako kdybych viděla svého syna, byl taky do všeho hrr :grinning:
19. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
ahoj karelat, je to pak veselý, viď? :wink:
19. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
jj to máš pravdu, tak jestli půjdete tímto tempem, tak nějak v 6 ti měsících ti bude lézt, hned potom si sedne bez opory a začne vstávat. Chození u nás bylo krátce před prvním rokem-na to si chvilku počkal :grinning:
19. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
Saru: pěkný koupání. Malý je cvrček pohyblivej.

K tomu koupání, u nás byla paní z plaváčku a tak plaveme ve velké vaně. Je to prima...pak ta tíha , když ji vytahuju z vody. Hold fyzika funguje :wink: :wink: .
Máme se romyslet, zda chceme od zaří chodit do plavačku...nevím, zda to není moc brzo. Druhý turnus vhodný pro nás by pak byl až v lednu...
19. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
no, nám bylo na rehabce řečeno, že chození můžem čekat klidně kolem 8. měsíce, tak doufám, že se sekli :grinning:
19. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
saru jj někteří šikovní chodí už tak brzo,ale to je potom na palici, protože to dítě ještě nemá takový rozum, takže jsou z toho akorát pořádný šrámy, modřiny :frowning2:
19. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
jannca: jo, pohyblivej je až moc, viz. video nahoře na této straně :wink: My teda neplaveme, jen se s ním skoro denně koupu, skrčím se a jistím mu hlavičku, aby se prokopal, to miluje :dizzy_face: A vlastně se vznáší úplně sám, tu ruku tam mám jen pro jistotu :wink:
19. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
karelat: právě, vůbec o to nestojím, ráda bych si užila ležící miminko, ale to už asi nehrozí :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Ty jo právě jsem přišla na to, že malá je s námi právě rok...před rokem v Chorvatsku, ovulka a tak :sweat_smile: . Ty jo, kdo by to řekl, že to tak uteče.
19. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
sarus dokud neleze, tak je to furt takový ležící miminko, jak začne, tak už to je mazec :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
saru: šikulka, že si už tak hraje i na bříšku ...
ondří se sice přetočí ale pak je v pasti, co dělat
jeho momentální inovace je opírat se o jednu ruku a druhu si nacpat do pusinky :slight_smile:

jani: taky budem chodit od září ... v ldnu začít plavat mi příjde blbé - když nebude zvyklý, tak uprostřed zimy i s ohledem na otužování, chřipky atd.

jinak holky kloudný recept na meruňky jsem nenašla (buď byly na dlouho, nebo s tunama cukru nebo se mi nezdálo něco jiného :slight_smile:, tak jsem si udělala svůj
2 kg meruněk, gelfix 1:1, cca 40 dkg cukru krupice, cca 3 cm zázvoru
je to supr
:slight_smile:
19. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Zdravím. My jsme měli fajn víkend. Včera odpo u tchánovců a dneska odpo jsme měli návštěvu - kamarády. Karolí dostala dárek k svátku - hračky do vody od fisher price, moc pěkné :dizzy_face:

přesnídávku znám taky jen s pudingem, takže nic...

saru: Štěpa je teda šikovnej :slight_smile: :dizzy_face: a dělá to co všechny děti, nepředvádí se do foťáku :grinning:

Poslední dny mám nějak málo mlíka, prsa úplně vypitý...Karolí dost často jí, asi i jak bylo to horko. Tak snad se to ještě upraví, aby jí to stačilo.

My na to plavčo asi dlabem, je tam hroznej nával, takže dostat se tam je velkej problém :unamused:
Dneska plánuju vzít Karolí poprvé do velké vany, tak jsem zvědavá co na to řekne :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Hup: a nějaký fajn receptík na rybízovou marmeládu by nebyl? Zase nějaký vyzkoušený bych brala...

jinak s plaváním jsem si taky říkala, že leden není úplně v pohodě.
19. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
jani: nebyl...já to dělala prvně v životě :slight_smile:
ale pokud mě někdo podaruje kýblem rybízu, určo něco vymyslím :grinning:

maus: no my právě máme fajn, že tam budeme chodit stejná partička jako na těhu kurz - takže už se známe, vídáme se ....je to takové logické pokračování
19. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
holky, kdo máte velké a hladové děti jako já, máte dost mlíčka???
si vařím už i meltu, ble, mám ho čím dál míň :frowning2:

hup: to je jasný :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky, my si užíváme. Byli jsme v Plžích koštovat vínečka... Krásný. :sunglasses:
Ale tragickej zážitek v Hodoníně... :confounded: Stáli jsme na křižovatce, najednou skřípění brzd a rána do nás... :pensive: Jsme se lekli, Fífa řev... Tak jsem vylítla, vynadala chlapovi do debilů - jsem se neudržela... Naštěstí je vše OK, sepsali íjsme nehodu, dáme to pojišťovně... Jen máme piclej nárazník, ten chlap je na tom hůř... Klepala jsem se jak osika... :unamused: Nikdy jsme nebourali, až teď. :frowning2:

Večer hodim do alba pár fotek.
19. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
niki: proboha, tak hlavně že jste v pořádku :unamused:
19. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
Maus, to mi povídej.. .Teď se budu bát pořád... Ještě, že máme tak bezpečný auto...
Ale Fífa se jen lekl, náraz to nebyl velkej, naštěstí...

Takže pár foteček je tady... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Mikulov/

Jdem na procházku :slight_smile:
19. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
maus: u nás dobrý ... ale už mi to jednou taky připadalo takové trošku bídné

nik: notak hlavně,že tobyly jen plechy :sweat_smile:

lidi jezdí jak prasata
v pátek jsme zastavovala na přechodu a nomálně mě při tom zastavování předjeloauto
naštěstí jsem pouštěla nějakého invalidu o berlích, který nestihl do té půlkydojít, ale pokud bych pustila třeba nějaké děcka nebo mamču s kočárem, normálně by je to hovado sejmulo
kdybych neměla v autě ondru, dala bych si tu práci a jela za ním až do zastavení, abych mu řekla, co si o něm myslím
takové nedobrždění se může stát každému - sačí vteřinka nepozornosti, nebojen blbý odhad situace, sluníčko do očí atd. - ale tohle byl sprostý úmysl
19. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
nik vy chodíte ještě takhle na večer na prochajdy?
19. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj kočky

tak se hlásím zpět z výletu. Saru moc pěkná videika, vy už jste doma??? :wink:

Mag: to je super, že je to lepší. Ono se to zase udělá.

Market: no s tím cvičením si to říkám také pořád, ale nějak se mi do tho nechce, ale budu muset začít.

Jinak výlet byl super, tedy až na ten déšť, tak ten bych klidně vynechala :frowning2:
19. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
sklen: ahoj. je fajn, že byl výlet super :slight_smile: budou fotky? :wink:
kojíš z jednoho nebo z obou prs, sklen?
19. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Tedy Nik: no tak to byl mazec, vůbec se ti nedivím, že jsi vystartovala. Hup: jj, taky se nám to stalo, jsou to prostě hovada
19. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Mau: jj, budou, ale musím počkat, až mi je Pavel pošle. Z mobilu jsou rozmazané. :unamused: Já kojím z obou, hlavně přes den, ale v noci si občas dá jen z jednoho a je tuhej. Taky jsem teď kojila častěji. Hlavně na cestě zpět. Všude objížďky, no hrůůůůůza. Cesta tam nám trvala 2,5 a zpět skoro 4. Pořád semafory, ach joooooooooooooo, ještě teď je mi špatně. Ty kojíš z jednoho???
19. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
sklen: jj, kojila jsem z obou jen ze začátku, pak jí stačilo jen jedno. teď budu dábat z obou, aby se mi dělalo víc, protože tomu našemu hladovci to nestačí :slight_smile:
19. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Hihi, to si taky někdy říkám, jak mu to může stačit. Ale je to šikulka. NOrmálně cestu tam zvládl nádherně, koukal celou dobu po Daníkovi, broukal si...... no šikulka, tu zpáteční částečně prospinkal a prokoukal. Za to Daník, no to byla otravka, nejmíň milionkrát se mě ptal kam jedeme a proč a k jaké tetě boooooooooooože, pak jsem to vzdala....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.