• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: jj, nakonec jsme dorazili uz dnes, neb manza musi necekane zitra do prace :unamused: No co se da delat. Ta videa s bazenkem uz jsou ale starsi :wink:
19. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
A jak jste i to uzili? Doufam, ze perfektne :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
sklen: máš kluky šikovný, hlavně teda Vojtíška, když Danda vymýšlel :wink:
nechápu odkud to mlíko ze mě tahá, když má prsa úplně vypitý :sweat_smile:

Karolí už usnula. Koupání ve velké vaně bylo fajn, malá byla spokojená, uvolněná :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
JJ, bylo to tam super, na konci prázdnin jedeme zase. Prý tam pro děti dělají něco jako rozlučku s prázdninami. Ohňostroj atd.... tak by to bylo fajn. Chtěli jsme tam zůstat až do zítra, protože manža jde až na noc, ale už mi docházely plenky a oblečeníčko. A než to přepírat a čekat na uschnutí, tak jsme vyrazili. No Vojtík byl zlatíčko, jen jsme přijeli, tak se napapkal a šli jsme na zahradu do kočárku. Mají tam trochu demoliční terééén, tak usnul přes ty drncáky hned. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsme přestěhovali kočárek domůůůů, udělali koupačku a spinkal v něm. Vážně andílek. DAndula ten řádil venku s chlapama a my zdrbli co se dalo :grinning: Ale bohužel nás vyhnala buřina, no to bylo hrozné, blýskalo se všude, tak jsem to s Daníkem zabalila a šla ho uložit. Byl tuhý ve vteřině
19. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mau: no já jsem se také divila, opravdu to zvládnul dobře. Jel hambatej, plenku měl jen pod sebou kdyby náhodou, na vrch jen tílečko a nic víc. Ale Dandula, čím je starší, tak je to horší. Fakt vymýšlí, kope do sedačky, pořád se ptáááááááááááá, na něco šaháááá, nic se mu nelíbí.... no uvidíme, jak to bude vypadat, až prďola povyroste :grinning:
19. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak s mlíkem mám opačný problém. Mohla bych ho rozdávat. Před kojo se pořád odsávám...po 50 ml, bo můj vyypuzovací reflex je obrovitý. No a v noci se musím 2X odkojovat...vždy dám tak 120 ml z jednoho prsíčka. protže to samovolně odtéká a bolí.
19. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
jani: se stavím, pro nějaký dávky, můžu? :slight_smile:

sklen: ségřin starší v autě spí, ale jinak taky mele pantem a furt se prá. Ten mladší nespí a je protivka. tak jsem zvědavá co karolí, až bude starší :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Tedy Jani, tak to je mazec. Sestřenka to měla podobné, ale prý už je to dobré a spí bez podprdy. Tak to třeba prodávej, není to u vás v porodce???
19. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
No nic kočky, já jdu do hajan. Jsem hotová, tak zatím pa a klidnou noc :wink: :wink: :wink: :wink:
19. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
no tak bz podprdy jsem spalanaposled před 4 měsíci :grinning:
jo - jednou jsem to teda prubla a probudila jsem se v kaluži mlíka, takže bez vložek ani ránu
19. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
já už právě vložky nepoužívám. Měla jsem je dlouho, i před porodem, právě. Ale mlíčka ubývá a ubývá a vložky už nepotřebuju... :unamused: jde to fakt s kopce, nechápu to :angry:
19. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
maus: pošlu k vám na prázdniny ondru ..sosá tak zběsile, že není boha,že by to nerozjel :grinning:
19. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
masu: ale ne - vážně - co nějaký čajík apod.
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
hup: :grinning: Karolí taky sosá dobře, já to fakt nechápu :confounded:
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
holky, klidně mlíka je dost. Když tak pošlete nějakou bandasku. O prodeji jsem neuvažovala a snad to ani u nás nejde. Jo a nevím, jak t o je , ale vůbec nehubnu,,,,a prej během kojení budu , tak zase něco co na mě nefunguje.
19. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
JInak jsem dodala nové fotečky do albíčka.Já tu našu cácorku miluju...
19. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
jani: Zuzanka je moc hezká princeznička :dizzy_face: taky dává hračkám tak zabrat a na všechno slintá, co? :slight_smile:

Taky jsem z malé úplně uprděná, snad čím dál víc :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Přesnídávka se celkem povedla, ani ta sůl jí neublížila, dosladila jsem to hroznovým cukrem, neb to bylo kyselé jak štovík, uvidíme za pár měsíců jak to bude broučkovi chutnat...

Já také asi mlíkem už neoplývám, ale zdá se, že malému to stačí, vložky také už nenosím, sem tam se probudím s kolem na tílku, ale už je na čase si zvykat bez podprdy.....Hup, ty 4 měsíce??? Mě v těhu kozeny tak změnily tvar, že nosím podprdu vkuse tak od 5.měsíce...aspon se snažím střídat s bolerkem na noc...bez je to už ehm...divné, nemůžu si zvyknout....
19. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
baru: taky nosím podprdu už od konce těhu - teklo mi mlíko od 30tt celkem hodně
přesnídávka bude určo dobrá :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
mauš...slintá, slintá, až hamba povídat :wink:
19. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
to jsou potoky slin :grinning: a pořáááád :grinning:
19. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak jsem vás lehce dočetla, my po srazu domů dojely úplně v pohodě i v autě bez klimatizace, Nelča i Lara odpadly sotva jsem nastartovala, ale do dojezdu byly dosti schvácené, ale přežily :slight_smile:

bez prsních vložek nedám ani ránu, dneska ráno jsem se vzbudila, jednu vložku totálně mokrou, mokré triko, Nela si klidně spinkala, tak jsem musela odsát, protože to pořád teklo, ale nebolelo

Hup: díky za recept, budu to muset brzo vyzkoušet, jen dotaz: co je u tebe "sklenka", cca 250ml ?
19. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
jannca: Zuzanka je kouzelná a ten hrošík je super, ten by se mi taky líbil :wink:
19. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
mis: hrošík by se ti líbil, jo? A malá by neměla nic, že? :grinning: :grinning:

nic, jdu hajat. Dobrou :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
bram: no já sš podpd bránila ..nesnáším tenhle kus oděvu ..ale a poslední 4 měsíce jsem ji sundala jen do sprchy ...chjoooo ..jak já se těším na spaní bez :sweat_smile:

mis: dávám tak 2-2,5 dcl ....obvykle mám totiž vajíčka od dědových slepic a tyjsou buď maxi a nebo mini, takže to přizpůsobuju :slight_smile:

jani:zuzka je kočka :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
ahojda, Maus, my jsme asi 3x dokrmovali Nutrilonem, když mi malý křičel. v těch vedrech jsem kojila i co 1,5 hodiny. prsa se mi nějak nenalívají. občas to prostřídám při jednom kojení, kdytž malý nemá dost. chystám se ale koupit čajík Hipp, ten mu chutná, máme to vyzkoušěený.
Niky, to je ale hrozný zážitek, naštěstí jste v pořádku, to jsem moc ráda :slight_smile:
Saru, máte živého tvorčka doma. my to zvládnem jen naopak - z bříška na záda.
19. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
maus: hrošík by se mi líbil pro Nelču, to je jasný :grinning:

hup: zkoušela jsem Nelu podebírat a nosit jako ty nosíš Ondráše, ale bohužel u nás to nepřipadá v úvahu, Nela ty nohy dolů nespustí ani náhodou, pořád si hraje na letadlo :frowning2: , jsem fakt zvědavá, jak v pátek dopadneme na neurologii, úplně se hrozím toho, že budemecvičit Vojtovku :frowning2:
19. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jani, malá je nádherná. |jen by mohla být častěji princezna. a jakou to má plenečku?
19. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
19. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Nikulko, fotečky užasné. jak se malému líbí v nosičce? a jak se ti to nosí?
19. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.