• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Luci: plenečka Iti- Biti (mají na bráně úžasné limitk, slint, slint...)A s holčičkou, on jí táta rád obléká do "pohodlného" takže šatečky, punčošky nějak nefrčí..minule jsme byli na návštěvě, já ji oblekla fešně a táta ji po nějaká době cca 1hodina oblékl do tepláků...tož co k tomu dodat :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak hrošík je z Ikei - ma to uzký kroužek a to nemá chybu.
19. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
jannca: díky za tip na hrošíka, myslím, že ho koupím, jen co se v IKEA objevím

jo a ještě jsem zapomněla, Nela si už taky umí pustit tu opici, co je na fišerce, sice ne cíleně, pouze omylem, ale umí ... i to se počítá :wink:
19. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
:slight_smile: Jani, taky máme itti, ale nejsou mešavoučké :slight_smile: tepláčky nevadí, jen kdyby byly v holčičí barvičce. tatínek chtěl asi klučíka ne?
mně se líbí, jak ze dne na den se ty naše děti něco naučí, tak nějak bez varování. najednou pasou na bříšku, i když to předtim nesnášely, najednou se překulí a zničehonic si vezmou do ruky hračku :wink:
19. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
teda Jani, spletla jsem se, Itti zatím nemáme, ale budu je objednávat z Anglie. na kolik tě vyšla jedna? mně i s poštovným na 380, když se to rozpočítá na čtyři pleny.
19. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
nik...hlavně že šlo jen o plechy, fotečky jsou krásný :dizzy_face: užívejte dovču!
koukám, že manduca tady letííí :wink:
19. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
jinak dneska jsem objednala emi dárek k 4-měs. narozkám http://dino.cz/hrazdicka-fisher-price-3v1-%5BJ4185%5D
snad se bude líbit
ne teda nový, z bazárku jako nový za 5OO :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
Manduca je super, krásně se nosí a Fífa je spokojenej, že má rozhled. Teď jsme přišli z terásky, byla prča, popíjeli jsme mňami vínečko a pujdem spát. Fífa už spí přes hoďku v posteli, šla jsem akorát jednou nahodit dudla :sunglasses:
Musim vás pak někdy dočíst, abych byla v obraze.

Maj tu Outlet sekáč - Next, Gap, CA... Tak se tam jdem zítra kouknout :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
nik tak vínečko jo??? :wink:
19. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Kač, trošinku jooo :slight_smile: Tady ho maj zdravý... Ptali se: Kojíš nebo nekojíš? Tak řikam, že jo... A oni: No tak to si etě dej :grinning: :grinning: :grinning:

Kdybych nekojila, tak to bych si dopřála :sunglasses: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Noc byla super, jako vždy. Vydržela pak ještě spinkat až do 7:15 :slight_smile:

mis: jasně že pro Nelču :wink:

Manža šel zase na kontrolu s uchem...už má čtvrtý ATB a pořád to nemá dobrý :frowning2: tak snad už mu zabraly, nebo fakt nevím. :unamused:
A vypadá to že bude dneska pěkně. Zítra jdem na očkování, naštěstí až později odpoledne, tak budu malá protivka kratší dobu a pak půjde spát :slight_smile:

nik: taky bych si dala opravdu dobré vínko :dizzy_face: to se máš :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj

tak my měli noc tragickou ..řekla bych, že nejhorší za celé skoro 4 měsíce :angry:
ondra se budil tak co hodinku a půl, neuměl se přisát, když už konečně jo, dvakrát potáhl a bylo po všem, čímž mi zaručil další kolo za chvilku, že
ach jo
nevím, čím to je ...včera měl ten hysteráček cca hodinový ...
jestli mu fakt rostou ty zuby ....ale nahmatat nic nejde ....
navíc má furt lehounce zvýšenou teplotku
no vestředu jdeme k dr., tak se poptáme
20. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
hup: Karolí má v kuse naspanýho něco v puseně, tak nevím jestli hlady nebo zubama. Možná obojí :angry:
A mlíčko máš? asi jo, že.
20. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj holky

u nás noc v pohodě, kojení ve 2, 6, 8:30....pohodička

maus: taky pořád něco okusuje, doufám, že zubama to není, je to fakt brzo
20. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooj kočky

Tak Vojta se mi zase vzbudil za noc 2x a ráno po posledním koju cca 5 chtěl hned znovu. Taky se nemeže dojíst. Normálně mi začal kousal bradavku. Ty jo, bolí to jako prase. chytne jí dásněmi a tak stiskne, že vidím svatý :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Holky já měla dnes sen, normálně jsem už neusnula. Zdálo se mi, že stojím před nějakým barákem, s někým jsem mluvila a Dan mi vyzkočil z okna.............. hrozný
20. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Jani nevěš hlavu, já toho mám taky na sobě dost, chtělo by to trochu aktivity a změnu jídla, a to mě vůůůůůůůůůůůbec nejde. :confounded: :confounded: :confounded:
20. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
takže je nás koukám dost, co nějakým způsobek bojují s kojením :unamused:

sklen: příšernej sen :confused: naštěstí jenom sen...

Karolí mi občas taky zmáčkne bradavku čelistma, ale naštěstí vyjímečně. A u kojení dělá koniny, rozčiluje jí že to teče pomalu a nebo neteče vůbec :frowning2: tak pak s bradavkou v puse jakoby odchází nebo se aspoň kroutí :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
maus: no právě že mám ..asi jsem tovčerazakřikla ..asi má strach,že když bude sosat moc, pojede do olmíku :grinning:

mis: no brzo to je,ale děti okolo v pátém měsíciuž zubky měly a pátý měsíc začínáme za párdní ...takže co by ne :sweat_smile:

skle: teda ty máš sny :confused:
20. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
O víkendu mi psala kamarádka, že jejich Daník taky už má zoubek, měl 5 m. myslím, že je to akorád, to se nedá ovlivnit, jak rostou :wink:
20. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Hup: no sen hrůůůůza, fakt mazec.
20. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
hup: jasný, Ondří je o 3 týdny starší než to naše mrně, to má 3 měsíce a 1 týden, u nás je na zuby brzo, my je nechceme :grinning:, na mlíko nejsou potřeba :wink:

sklen: ty máš fakt pitomý sny..... :astonished:
20. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
hup: tak mu nevyhrožuj, chudák malej, bude mít trauma :grinning:

Karolí už zase pije...snad se to mlíčko rozjede
20. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Dobré ránko holky,

malej mi spí v postýlce tak mám na vás taky konečně čas.

Jak se všechny máte, srazík byl asi super, nedostala jsem se bohužel na fotky od hupci na rajčeti :pensive: tak kdyby šlo hodit odkaz, budu ráda.

U nás vše relativně v pohodě, palec si cucáme míň ale zas jsme začali víc všechno hryzat, nevím jestli to není zoubkama, těžko říct.

Dneska nás čeká 3 měsíční prohlídka, tak jsem zvědavá kolik vážíme atd.

Poslední noci spinkáme suprově, usne mi v půl osmý a budí se kolem 5tý hodiny na kojení. Přes den teda kojím cca po 2 hodinách, občas dávám kojeneckou vodu, ale opravdu jen v horkách nebo když je šťukačka.

Tak to je od nás asi tak suma sumárum vše:slight_smile:
20. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak já nevím...prsa mám nalitý jak dva dny po porodu...a malá ne a ne jíst. Popotahne si tak na 6 minut z jednoho a pak druhé odmítá...no a jak spí déle než š hodiny, tak mléko cáká. Mám pocit, že se z toho stává kult prsíček.

Jinak malá dnes kojo jen v 1 hod a pak až v 7 ráno jo a spát šla v 19.30. No a já vstávala co tři hodiny a odsávala jak zběsilá.

Luci: já chci taky IB za 300 Kč. Dej mi kontakt, Já tu kupovala skoro za 500. Díky
20. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Hele už se vám stalo, že se vám něco zdálo a pak se to opakovalo???

Mau: jasňačka, to zvládnete, jsi přece hvězda ne??? :wink: :wink: :wink: :wink:
20. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Kett: ahooooooooooooooooj, tak to jsem také zvědavá, určtě to bude macík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
kettm: malej je moc pěknej :dizzy_face: jsem zvědavá na míru a váhu :slight_smile:

jani: já chci takýýý přebytek mlíčka....

sklen: no už je to několikátý den a spíš se to horší, tak neevím :frowning2:
s tím snem to myslíš jako opakovalo znova ve snu nebo na živo?
20. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Ve snu. :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
sklen: jj, někdy se mi zdají sny i opakovaně. A pak mám problém rozlišit, jestli se to opravdu stalo nebo to byl jen sen :sweat_smile:
20. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
skle: ahojky, snad to takovej macík nebude :grinning: se mi zachvíli nevleze do kočárku :unamused: dneska budu prát ten bílej potah, tak jsem zvědavá :slight_smile:

maus: díky :dizzy_face: musím omrknout vaše dětičky, dlouho jsem nekoukala do albíček :pensive:

jannca: já jsem kojila 20 - 45 minut a teď krmíme tak max 10, asi mu to stačí, když jsem ho nutila dýl, tak mi začal blinkat, tak už to nedělám, řekla bych, že si už vytáhnou víc, za míň času. Jinak mám mlíka taky hafo, přes noc mám vždycky mokrý flastry, ale jsem líná jít odstříkat, přes den je to v pohodě, protože kojím po 2-3 hodinách.
20. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Dneska už Karolí jedla tolikrát, co už dlouho ne. A jak je asi najezená tak dokonce znova usnula :sweat_smile: Akorát teda fakt co hodinu...Já chci mlíčkooooo
20. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.