• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: no ondra mě umí i těma bezzubýma čelistma někdy pěkně cvaknout, takže já bych nikiam nespěchala :slight_smile:

maus: já mu nevyhrožoval, psala jsem to jen tu...asi mi koukal přes rameno :grinning:

kett: hupcza.rajce.idnes.cz

skeln: jasné
jsem měla sen, co se mi zdál cca od pěti let a přestal asi před rokem :grinning:
20. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
hup: no děcka to poznají :grinning:

Mě se dřív dost často zdálo že lítám, teď už hodně dlouho ne. škoda, vždycky to bylo hrozně fajn :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahodja, tak nám jsou dnes 4měsíce, zítra nás čeká poradna a měly jsme být očkovaný, jenže dr. prý nemá vakcínu, tak mě to docela štve, jsem myslela, že budou mít za měsíc naušničky :unamused: a hlavně Nela měla v pátek a sobotu 37,2 a včera večer se od hlavy po zadeček osypala, tak jsem volala dr. a prý je to asi šestá dětská nemoc na kterou se prý stejně nic nedává, tak stačí když přijdem zítra...
Jinak holky teď moc nepřibírají, si myslím, že to je tím že celou noc prospěj a taky jsem minulý týden odstříkavala a zjistila, že už to mlíčko nemám bílý, ale takový průhledný jako jsem měla v porodnici a kojím už ob jídlo, takže brzy s kojením asi končím :unamused: no i 4měsíce jsou dobrý...
Včera mi donesl přítel leták z DM na příkrmy od Bybylove a jsou tam od 4měsíců, budete přikrmovat? A co si myslíte o těch od Bybylové? I když mi příjde, že holky ještě nedokážou jíst ze lžičky :sweat_smile: u nich to bude stejně až o něco dýl...dyť nemají ještě ani 5,5kg...
20. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
maus: lsd? :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
zanet: taky máme trošku teplotku už asi týden
ale pokud k tomu nejsou jiné příznaky, dr. to stejně nemá jak řešit
a taková piditeplotka se nemá jak srážet
20. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
hup: ne-e :grinning: :grinning: zapírat, zapírat... :grinning:

zanet: my jdeme zítra k dr., tak snad vakcína bude :confused: s tím mlíčkem je trápení...
Jinak s příkrmama nespěchám. dokud jí bude stačit MM nebo UM tak se do příkrmů nehrnu, i kvůli alergii
20. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky,
my měli noc v pohodě, opět se vzbudil až v 5 :dizzy_face:

kett: Tom je krasavec :dizzy_face: Ale nevypadá, že by mínil trumfnout našeho Štěpulu nebo Vojtíška od sklen v délce nebo váze :grinning:

hup: kolik Ondra teď vlastně měří? My už se nevejdem na délku do 74, začínáme nosit 80, ale ta nám je hooodně šioká. Na délku ovšem akorát :sweat_smile: Máme už těch 70 cm :slight_smile:

Jo, a přesto, že nekojím, tak náš malej teď dělá s jídlem to samý, co vaši broučci - občas do něj nic 5 hodin nenacpu, včera přes den nepil skoro nic, jen vodu a večer si dal 150 ml a za 2 hodiny 120 ml. Takže je v tom jídle pěknej hokej :grinning: Taky mi přijde, že jak se začíná plazit (a to už vážně docela hodně) a neustále válí sudy, tak už míň přibírá na váze, dokonce už mu lezou žebra. Nedávno měl ještě mega pupek, teď už ho má menší. Ale jako hubenej není ani omylem :grinning:
20. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
ad teplotka - taky občas trochu vyskočí, ale nám oktorka říkala, že pokud v zadečku naměříme 37,5, je to zcela normální. A čípky dávat až když je to přes 38. A to zatím neměl a já do něj léky budu cpát až v krajním případě. 37,2 snad ani není u dítěte teplota, ne? :wink: Aspoň nám to tak bylo řečeno, to má Štěpán pořád. Ale u nás to budou asi trochu ty zoubky, jako přímo zub jště cítit neni, ale váčky tam má dost výrazné a pořád rejdí prstama po té dásničce,hladí si ji a to ho vždycky zklidní, tak myslím, že se někde v hlouby už klubou :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky,

tak náš prďolka už teplotu měl, po očkování, ve čtvrtek - máme koupenej Panadol baby, ale nedávala jsem mu ho, měl 38,3 v zadečku a slezlo to pak samo :slight_smile: .

Jinak včera jsme byli u známých, mají 10denní miminko, a je to neuvěřitelný, jak je maličkej :dizzy_face: - sice měl 3,5kg, ale proti našemu Matýskovi je to myšička maličká :grinning: .
20. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
a ještě jsem vám zapomněla oznámit, že my jsme už měsíc bez dudlíka :dizzy_face: Najednou ho prostě začal vyflusávat a už ho vůbec nechce - nahradily ho hračky a prsty :grinning: A taky jsme zjistila, že už tráví víc času na břiše než na zádech - na to, že zezačátku nechtěl vůbec pást, tak je to fajn :wink:
20. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
maus: je mi to jasné ..bojíš se, žeby tikarolí četla přes rameno :grinning:

saru: nevím ..naposled 67...ale to už je docela doba
velikosti už neřeším ... má jedna tepláčky ještě 62, některé bodýčka 80 ...trošku rozstřel
jako bych já nosila 36 i 42 :sweat_smile:
20. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
20. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
hup. no, tak nějak :grinning:

My nosíme něco 68 a něco 80, to číslujou asi od oka, nebo nevím :sweat_smile:
20. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
No tak to my s tím pasením jsme stále na nerv. Už se tedy snaží, ale jinak stále nic moc.

Normálně před půl hoďkou chytil takový hysterák, že jsme na něj s manžou koukali jako blázni, ty jo... to jsou změny
20. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak my máme za sebou další hodinkový hysteráček
ještě vzlyká
ach jo

asi bych přece jen byla ráda, kdyby to byly zuby
jelikož kdyby ne, muselo by to být něco jinéhoa mi není jasné co :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
fotky krásný, srazík se asi opravdu vyvedl, závidím že jsem se nemohla dostavit, bohužel je to fakt daleko :frowning2:

My máme většinou hysterák kvůli hladu, to je teda někdy řev, že si asi sousedi myslej, že ho tady snad týráme :unamused:
20. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
skle: my paseme, ale kácíme se k jedný straně, jsem zvědavá, co na to dneska doktorka. Taky jsem si všimla, že všechno chytá do levý ručičky, že už by se to takhle od narození dalo poznat, že bude levák?? :confused:
20. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Já holky měřím v oušku,ale v zadečku měla to samý...vím, že se dává až nad 38st. taky jsem nic nedávala, ale ona měla hrozně horkou hlavu a já se hlavně bála neštovic, synovec je měl asi před měsícem a před 14dní to od něj chytil jeho táta (můj brácha) ve26 letech a já je taky ještě neměla...
Holky taky na bříšku moc nevydrží a jinak my máme pořád věci 56 a něco 62 :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
stříháme nehty a hysterčíme...uáááááááá....
20. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
já jsem včera radši nehtíky opilovala, se mlela, tak to jinak nešlo :sweat_smile:

já jsem už úplně vysosláááááá.... :frowning2:
20. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Já stříhám ob den při kojení, nám strašně rychle nehty rostou a když je neostříhám, tak je hned v obličeji poškrábanej do krve :frowning2:

My pořád spíme, od 10.30 zírám...njn máme jít k doktorce, tak bude vyspávat :grinning:
20. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
taky jsem to zkouela pilovat, ale měla jsem pocit, že ji nehet upadne u s lůžkem

HuP: dočítala jsem a zaujala mě buchta...svařit Heru= rozpustit nebo opravdu nechat škavařit?
Svařenina nahoru= zavařenina , která je popř. nejlepší ? hustou či polohustou, či řídkou?
je to buchta na malý plech nebo klasický velký? Díky že byh jí udělala a pak že hci hubnout :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Nám ty nehtíky taky rostou rchle, tak to jsem ráda, že nejsme jediní. Pilovat jsem ještě nezkoušela, myslím, že bych mu spíš něco udělala.
20. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
ad nehty - taky nám rostou hrozně rychle, stříhám tak jednou za 2, 3 dny a to i na nohách a to jsem někde četla, že na nohách nerostou tak rychle :sweat_smile: A stříháme normálně za provozu, už jsem si našla grif, jak ho chytit :wink:
20. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Saru, poraď :wink:
20. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak holky, Marťa má za sebou odběr krve z prstíku, plakal, ale sotva jsem ho uvázala do sedačky, tak se zklidnil, je to šikulka. a zítra to očkování, bojím bojím..

jinak s kojením to jde, mlíka asi nemám nazbyt, ale zatím to stačí. přes den asi přestanu nosit vložky, jen na noc. nehtíčky stříháme co týden a občas i piluju takovým oblým pilníkem, protože se stejně poškrábe. naštěstí ne do krve.
hup: ja myslim, že může mít Ondra hysteráčky z toho počasí, vždyť je to děs - 20 stupňů, za dva dny 30 :unamused: A tak pořád dokola. Naše Dr. říkala, že na to děti hodně reagují. A já jsem asi dítě, protože na to taky hrozně reaguju :pensive:
skleni: no, prostě mu chytnu ruku a chvilku na něj mluvím, že musíme ostříhat nehtíky, aby se nepoškrábal. A tvářím se na něj, jako by byl dospělej :stuck_out_tongue_closed_eyes: On sebou chvíli šije, a pak se úplně zklidní a jenom kouká, než to dokončím :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
luci: proč mu brali krev?
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
hmmmm, tak to vyzkouším :wink: :wink: :wink: :wink:

Luci: bobík malej, takhle ho trápit.
20. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.